41716
  • Davidus
    #4489
    sehogy?:P nálam már megvolt a cancel account:D
  • ShaiHulud
    #4488
    "When you create your character, there are lots of different classes (I chose a Dark Elf) and you can totally customise your face and features, etc. Goblin's looked pretty cool too!"

    pff ekkora lamanak van ilyen szerencseje hogy mar jatszhat vele. nah nem baj hamarosan mi is jatszhatunk, jaj de varom mar:D csak hogy fogok en kozben wowozni?!:D
  • csgj
    #4487
    micsoda mázlista az a fickó!!!
  • Davidus
    #4486
    semmi érdekes:)
  • Davidus
    #4485
    a webkamerás koma írkál itt a játékrol
  • b-type
    #4484
    kiváncsi vagyok, hogy ez a (számomra) hibrid felbontás mennyit számít, a Morro'-ban nagyon tetszett, hogy simán ment 1600×1200-ben, alig volt fps esés.
    Ha ilyen graffal szalad a gépemen, akkor a tapasztalatokat olvasgatva fejlesztem a gépem..azaz lehet hogy még egy giga memo, vagy egy jobb vga-val többet érek mint ha procót (és ezzel az én esetemben lapot is) cserélnem kellene.
  • tep
    #4483
    azé'nem minden a grafika..........ha a játékélmény megmarad , felőlem lehet benne elmosódott textúra , nem zavar annyira.
  • Dynamic
    #4481
    Ja, közben rájöttem, hogy az alacsony részletességet a videóra kellett érteni nem a játékra:)
  • ShaiHulud
    #4480
    high reszletessegen lett felveve a video amd2200+ radeon9800pron, es szamitsd bele hogy maga a felvevo program kb 20-25% visszaesest produkalhat, ha nem tobbet.
  • Dynamic
    #4479
    A német videót megnézve erősen kétségessé vált, hogy letöltsem-e.Hasonló az én gépem is, mint a tesztgép, de ez az 1024*768/alacsony részletesség/képregény szintű animáció...hát ez így nagyon nem gyere be:(
  • Thanatos
    #4478
    a másik? modn meg neki hogy üdvözlöm :)
  • Zsolo007
    #4477
    Jaj ne filozofáljunk....A másik énem már aludna, szal megyek én is.
  • Thanatos
    #4476
    különbenis ne légy optimista, nem jó az...., tudod..., az optimista hisz abban hogy a lehető legjobb világban élünk, a pesszimista tart attól hogy ez igaz :PPP
  • Thanatos
    #4475
    izé
    #4468at nem te irtad nem? :D
    (vagy csak a skizofrénia jelei mutatkoznak már rajtad? :D)
  • Zsolo007
    #4474
    Még az is lehet, de tudod én optimista vagyok. Bár most abba nem mennék bele, hogy szerintem mennyire lenne jó vagy nem jó ha eljönne az amit #4468-ban írok....
  • Thanatos
    #4473
    vagy nem lesz egyáltalán gép se civilizáció és pallosal csapkodjuk egymnmás fejit amit egy fatőrszből faragtunk
    a mostanában igazán divatos mondással élve az élet szar játék de a grafikája kruvajó :PP erre a fenti esetre nagyon igaz lenne :D
  • Zsolo007
    #4472
    Aham, a Morroban nem olvastam könyveket igazából nem is értettem minek van benne, de asszem itt megteszem majd azt, hogy ha meglesz a házam, akkor leülök egy fotelbe és ES történelmet fogok olvasni. (Csak lenne már meg a gém :D)
  • Zsolo007
    #4471
    10 év múlva? Szerintem addigra holografikus adattárolóink lesznek, és valamiféle manipulációval virtuális valóságban fogunk játszani :)).
  • PiszkosFred
    #4470
    Van, még ugyancsak komoly és részletes történelme van a világnak. Az Arena óta mondjuk nagy ugrás nincs, Arena és Oblivion intrójában is ugyanúgy Uriel Septim az császár, vagyis időben annyira nincs távol egymástól a négy rész. Általában mindig volt valaki, aki fellázadt és hatalomra tört. Dagoth Ur kétszer is próbálkozott (Arena és Morrowind), Dagon is kavarja a sz...szószt (Battlespire és Oblivion), és persze egy rakás önjelölt hataloméhes szereplő is feltűnik, akik hol istent játszanak, hol azok akarnak lenni, stb. Egy fix pont van a sorozatban, az pedig a Blades kémszolgálat, akik védik a Császárt és vele a birodalmat, és akiknek mindig mi segítünk hogy ne ba....ltázzák el :D

    Van egy korszakra lebontott ismertető a HQn, de elég száraz lehet első olvasatra, ezért inkább a játékban található könyveket ajánlanám, rengeteg kiváló sztori, anekdota, regény és egyéb írás van, amely segít megérteni a múltat.
  • haxoror
    #4469
    Az a high elf tartomány, csomó varázsló meg... csomó varázsló :)
    Ha ott játszódik a következő rész akkor a varázslat-rendszerre nagyon keményen rá fognak gyúrni és én annak nagyon örülnék :)
  • Mr. Perfect
    #4468
    Vajon 10 év múlva milyen játékokkal fogunk játszani? Bele se merek gondolni, ha a fejlődés ugyan ilyen lesz... :)))))
  • Mr. Perfect
    #4467
    Köszi az infókat, nem rossz ha az ember helyileg látja, hogy hol is játszódik ez a sorozat.
  • Zsolo007
    #4466
    Miért? Van valami különleges benne?
  • Thanatos
    #4465
    ezt akó bebuktam :)
  • karajan
    #4464
    akkor sorry, ebben igazad van. még soltsheimet csapták hozzá kiegészítővel
  • Zsolo007
    #4463
    Wow. De legalább 3Ds. Egyébként a Daggerfall már sokkal tűrhetőbben nézett ki.. Láttam róla pár képet... A Redguard meg egészen komoly, arról olvastam anno valmai újságban. De egyikkel sem játszottam, Morrowind + kiegek voltak az elsők...
  • haxoror
    #4462
    Szerintem Summerset (illetve remélem :)
  • Mr. Perfect
    #4461
    Az első rész az Arena volt 1994-ben és igy nézett ki:

    Mindenki összehasonlíthatja az Oblivionnal, csak érdekesség képpen, hogy mennyit fejlődtek azóta a játékok :))))
  • Zsolo007
    #4460
    Egyébként van valami fő storyvonala ennek a sorozatnak? Ami alapjána részeket csinálják. Vagy ez a világmegmentés csak úgy szabadon pattan ki minden egyes tartományban? :D
  • Zsolo007
    #4459
    Tudom én is, de úgy kell érteni a dolgot, hogy ténylegesen az egész tartományt nem jártuk be..
  • Zsolo007
    #4458
    Vajon mi lesz a következő? :D
  • karajan
    #4457
    az tulképpen morrowind egy része...a "patkó" által közrefogott sziget.
  • PiszkosFred
    #4456
    Ahogy Budapest sem egyenlő Kőbányával, úgy Morrowind sem egyenlő Vvardenfellel ;] Az csak a sziget neve, a tartomány neve Morrowind.
  • Zsolo007
    #4455
    Ez vicces a Morrowind nem is Morrowinden játszódott, hanem VVardenfelben :)
  • PiszkosFred
    #4454
    Arena, Daggerfall (annak a "kiegje" a Battlespire), majd Redguard és Morrowind (Tribunal és Bloodmoon kiegek sorban) és az Oblivion.
  • Johny Killer
    #4453
    jó van... most jön ki az Oblivion azt ti most kezdtek neki a régieknek... sose árt egy kis nosztalgia mi?? :D
  • karajan
    #4452
    itt megtalálható nagyjából melik rész milyen helyszineken játszódott térképek formályában térképek
  • Zsolo007
    #4451
    Battlespire? Arról nem is hallottam
  • Zsolo007
    #4450
    WOW. Lehet azt elő kéne szedni :). És melyik volt az első? a Daggerfall vagy az Arena? Tényleg, volt valami Redguard nevezetű rész is nem? Vagy az más volt?
  • PiszkosFred
    #4449
    Arenaban végigmentél szinte teljes Tamrielen. A Daggerfall már "csak" Hammerfell és Highrock volt (meg persze maga Daggerfall a város). Battlespire-t sajnos nemtudom, mai napig nem sikerült beszereznem. Amióta pár hete szélessávom van, folyamatosan kutatok az internet sötét zugaiban ;] de semmi.