41716
  • homeless
    #4529
    Nem minden rpg-t lehet a d&d formájára csinálni. Ebbe a wood elf az ijjász, a high elf a varázsló, ennyi. Mellesleg magát az elf fajt már a d&d előtt kitalálta valaki. Szerintem már a gyűrük ura is hamarabb létezett mint a d&d.

    A TES egy fantasy/rpg sorozat amibe alap, hogy van elf, dark elf, orc, stb...
  • karajan
    #4528
    szegény Tolkien-t meg sem emlitei senki :)) pedig az elf kérdéshez neki is lenne egy két szava.:)
  • j0nNyKa
    #4527
    dehogyne, mien a tobbi dolog a gepben? 2200-2400 koruli procival, giga rammal, meg a VGAddal tokjol elfut medium kornyeken
  • PTW
    #4526
    a németek is azon próbálták, fog az menni csak vissza kell venni erősem
  • DonnieBrasco
    #4525
    Ne hagyjátok magatokat provokálni :).. várható volt!

    Valaki nézte már a Call of Cthulhut?
    A német videó nekem elég képregény, de az Oblivion "alvilág" grafikája jobb, mint vártam (némely preview eléggé lehúzta :(...)

    DB
  • kraven81
    #4524
    Radeon 9800on megse probáljam mi?
  • j0nNyKa
    #4523
    jo most veded magad mer hulyeseget irtal, nincs ezzel semmi gaz, de rajtad kivul senkit nem erdekel az oblivionnal kapcsolatban a dnd... ugye nem kell elsorolnom kapasbol 10 -de legyen 15- rpgt amikben a dnd fajaibol megtalalhato 1 jopar, es megis teljesen mas rendszer ? gondolom nem kell
  • gergou
    #4522
    haho, amig varjatok az obliviont, probaljatok ki ezt:

    Call.of.Cthulhu.Dark.Corners.of.the.Earth

    Allitom igen muveszi jatek lett, el vagyok tole ragattatva.
  • Horakme
    #4521
    Szerintem erre a célra a legjobb a Dark Elf.
    Breton-ból nehezen képzel Battlemaget.
  • Johny Killer
    #4520
    szerintem nem baj hogy van egy kis hasonlóság, bár az is igaz, hogy ha ennyi ideig csinálják a játékot akkor igazán lehetne egyedi... :D;)
  • PiszkosFred
    #4519
    Igazad van, ez ám a probléma ;] Meg sem merem említeni, hogy a Bosmer, Altmer és Dunmer néven tutottak sokáig, csak azért lett belőlük woodelf, highelf és darkelf, mert a pistike ezeket ismerte, és az istennek sem tudta megtanulni a *mer végződésű neveket... ;] Ja hogy emellett hegyes füleik is vannak? Hát, na bumm, jobb lett volna ha emberi alakjuk van de három fejük? Vagy négy mellük? (utóbbi mondjuk meggondolandó egy breton nőnél, de most elfről beszélünk..)

    De ok, legyen igazad. A többi faj is dndből lett lenyúlva?

    ui: a vulkániakkal mi a helyzet, ők is a dndből származnak. Tudod, okoskodó kis hegyesfülűek az űrszekerekből... ;]
  • [Jakuza]
    #4518
    Ami jo, LOL ez jo.
  • [Jakuza]
    #4517
    Mert nem egy uj fajt talaltak ki, hanem egy letezonek a tulajdonsagat irtak at.
  • haxoror
    #4516
    De nézték. És úgy találták hogy szar. Ezért csináltak újat. Ami jó.
  • PiszkosFred
    #4515
    Két különböző rendszer, nincs ezzel baj. Semmi köze Tamrielnek a DnD világaihoz, maximum vannak hasonló vonások, és ennyi. De ezt te is tudod, ezért sem értem hogy jön ide a DND rendszere...
  • PiszkosFred
    #4514
    20tól, de nagyrészt 21én kapják meg az emberek. EUban pedig 23-24től...papíron. Aztán majd kiderül, konkrétat senki sem mer biztosra mondani ;]
  • [Jakuza]
    #4513
    Lol ezek meg a D&D szabalyokat es a leirasokat sem neztek ?
    Vagy pont azert csereltek meg az ellenkezojere, hogy masnak tunjon a jatek ?
  • haxoror
    #4512
    Breton
  • Lacc
    #4511
    Még van 3 nap nem?
  • djcom
    #4510
    holnap jelenik meg!
  • HRaVeN1
    #4509
    Battlemage-et milyen karival érdemes indítani?
  • PiszkosFred
    #4508
    És hogy nem fogyott e el a CE az előrendelések során... ;]
  • icewolf
    #4507
    hát még én... gondolhatod. Tegnap megkaptam a fizut... Asszem beruázok egy gyűjtőibe... persze függőben azzal hogy mi van benne plusznak.
  • Voltan
    #4506
    Én is letörlöm mindjárt a WoW-ot. 1.- Lejárt az előfizetés, 2.- Kell a hely az újoncoknak.
    Majd előveszem később.
  • PiszkosFred
    #4505
    Khm... Hát kétségtelen hogy a High Elfek sokmindent csináltak már a Tamrieli történelemben, de talán egy kéz elég ahhoz hogy meg tudjuk számolni, hányszor nyúltak íjakhoz... Ők a mágia mesterei, hamarabb fog rádnyomni egy túzlabdát, mint elővenni az íjat ;] Ellentétben a Woodelfekkel, akik igazi kis partizánok, a nagy sűrű erdőkben kommandózva támadnak, és villámgyorsak és fürgék, és a legkiválóbb íjászok.

    Ha esetleg félreértettem az "atertekeled ?" kérdésedet, akkor elnézést.

    High Elf (Altmer)

    Attributes (base 40):
    +10 Intelligence
    -10 Strength and Speed
    Skills:
    +10 Alteration, Destruction, and Mysticism
    +5 Alchemy, Conjuration, and Illusion


    Wood Elf(Bosmer)

    Attributes (base 40):
    +10 Agility and Speed
    -10 Strength, Willpower, and Personality
    Skills:
    +10 Alchemy, Marksman, and Sneak
    +5 Acrobatics, Alteration, and Light Armor
  • Johny Killer
    #4504
    akkor mit ajánlasz íjásznak?
  • [Jakuza]
    #4503
    Atertekeled ?

    Moon-Elf (Wood-elf) +1 DEX -1 CON
    Star Elf (High-Elf) +2 DEX -2 CON
  • Horakme
    #4502
    A high elf nem épp íjásznak való.
  • Johny Killer
    #4501
    én egy Breton Mage-t akarok csinálni, majd utána egy High Elf íjászt... de lehet hogy fordítva lesz... :D
  • grebber
    #4500
    Ej de nagyon várom már!!
  • PiszkosFred
    #4499
    Nalam is ;] Eu beta ota eloszor nincs aktiv accom...
  • cenobite
    #4498
    Ork powa!!! :) Én brutal ork harcossal leszek. Mint a Morro-ban.
  • Davidus
    #4497
    én ijász vagy valami brutál harcos:P igazából nem tudom eldönteni szal majd feldobok egy pénzt:)
  • homeless
    #4496
    Én wood elf(ha lesz) ijjászt fogok csinálni. Bár szívem szerint valami varázslóval kezdeném de az mindig csak a második karim szokott lenni:))
  • ShaiHulud
    #4495
    igen akartam is irni hogy eleg az offbol:D

    elso karinak oblivionban khajiit thief/illuzionistat tervezgetek aztan majd meglatjuk mi sul ki belolle:D morrowindben is csinaltam egy tucat karit amire sikerutl egy olyan amivel komolyabban jatszottam:) custom class lesz az alap, szeretek mindent magam meghatarozni:)
  • Davidus
    #4494
    lvl60-tol 70-ig nekem nem kell klán:) na jó ennyit a wowrol ez oblivion topic:P
  • ShaiHulud
    #4493
    csak akkro mar guildet nem fogsz talalni a szutyok gearrel ami csinalja az aktualis contentet:D
  • Davidus
    #4492
    ez a félév nagyon ütni fog game szempontból:) Oblivion, Heroes V, Call of Cthulhu, Devil May Cry 3, Resident Evil 4
    Mondjuk az durva hogy ezekből 1 PC-s játék a többi konzol átirat/multiplatform:P
    úgyhogy a WoW nekem nem fog hiányozni. Majd ha olyan lesz a kiegészítő amilyennek szeretném akkor újra előfizetek:)
  • j0nNyKa
    #4491
    eleg addiktiv cucc, az teny :]
  • ShaiHulud
    #4490
    hehe csak hogy en vegre bekerultem egy hc guildbe szal nem szeretnem ezt eldobni es egyelore meg erosen lekot a wow is, de asszem oblivion megjelnese utan csak raidekre leszek online:) bar azis 6 este a 7 bol:D