41716
  • Prof William
    #7126
    Ne csak a Graf-ról beszéjek! Miylen a game? A hangulat? A zene? A sztori? A feygverek?
  • Looserke
    #7125
    install...
  • DonnieBrasco
    #7124
    Erről beszélünk :)))

    DB
  • CarajoEsp
    #7123
    Azért ez így már nem csúnya, főleg ha megcsinálod azt a kis tuningot, amit belinkeltek. Huhh..de várom már:D Igaz még a fáj a fejem a tegnapi várakozó alkoholizálás után:D
  • Sheltem
    #7122
    Na ez már kép.
  • Looserke
    #7121
    egyébként egy ekkora játéknál szerintem install után nem árt egy defrag, mert a töltéseken sokat gyorsíthat...
  • bepe79
    #7120
    Na, sikerült beszaratnom a 6600-at. 1280x1024+4xAA+8xAF+Bloom effekt:



    Kemény 2-3 FPS-eket nyöszörgött ki magából a GeForce 6600.
  • djcom
    #7119
    thx
  • DonnieBrasco
    #7118
    Asszem ma kihasználom a VGA-m brutális hűtőventijét (HIS Icecool edition), és feltolom neki PE órajel fölé, hadd melózzon a kicsike (még egy játékhoz se kellett eddig :)))

    Newfronter: legújabb Omega van fent, a hétvégén telepítettem rendszer... este mondom az okosat :)

    DB
  • Newfronter
    #7117
    Amúgy aki ATI-s az elmondhatná hogy mit tapasztalt a különböző driverekkel, most azon vagyok hogy netán lecserélem omegára.

    Huh mi csak a grafikáról gagyogunk, de ha már jó a játékélmény, akkor azt úgy akarjuk élvezni, hogy a maximumot hozzuk ki a gépből...
  • Davidus
    #7116
  • Mayday
    #7115
    Teljes magyarositassal, ugye? :))))))))))))))))
  • Davidus
    #7114
    shift+click a invertoriban cuccokra amiket el akarsz dobni
  • ati2002
    #7113
    [ennek örül]
  • djcom
    #7112
    Na szal mit kell csinálni?
  • ati2002
    #7111
    Hmm, az jó lenne, mert akkor meghajtom a GT-met, amíg nem nyöszörög. :D
  • djcom
    #7110
    AA kivételével minden fullon van,fps-t nem mérttem,de szépen megy
  • bepe79
    #7109
    Ez nekem is elég gyakran előjön. Már soxor kellett kitaskolnom, mert taszk-váltogatás után megfeküdt.
  • [Jakuza]
    #7108
    Belul meg nem veszes annyira, viszont a kulso terepeken erezheto a lassulas.
  • [Jakuza]
    #7107
    Nekem meg volt olyan problemam is hogy konfig menunel taskot valtottam es utana mar nem tudtam kilepni a CFG menubol task visszavaltasa utan, igy az egesz jatekot kikellett loni a taskmanagerrel.
  • bepe79
    #7106
    Nah, végigtoltam a gamét, elég rövidre csinálta a Bethesda...
  • Newfronter
    #7105
    Hohó én is Bartonos vagyok :)
    Elég szépen megy, szerintem a súlypont a videókártyán van...
    Viszont még nem jártam külső helyeken.
  • Looserke
    #7104
    én majd azzal fogom, de egyelőre DVDt írom...
  • Hmuda
    #7103
    Na tesztelgettem. Tényleg jól van optimalizálva. Közeleps részletességnél (látótávot is beleértve) türhető (épp játszható) sebességgel megy 9600TX-n. Már csak pár dolog homály:

    1: aktiváltam a screenshotokat az INI-ben, de nem angyon akarja használni.
    2: próbáltam a spechcraft minijátékot, de valamiért nem tudok kilépni belőle, csak ha valami nagy sértést vágok az NPC fejéhez, mert akkor automatikusan kidob belőle.

    Ezeket leszámítva eddig minden szép, minden jó és mindennel meg vagyok elégedve. Megyek is vissza, mert Sok még a tennivaló. :-)
  • DonnieBrasco
    #7102
    Totálisan megértelek. Kiakasztó dolog ez! Kiadsz egy fél vagyont egy gépre, és másfél év múlva a játékok lefikázzák. Hányszor megéltem ezt :))
    1 éve majdnem fél miller volt a gépem ára, azóta csak egy újabb winyót vettem bele... na ja de nem mindenkinek van olyan "szerencséje", hogy darabokra töri a bokáját, és közben van egy jó zsíros céges biztosítása... :-/.
    (ne gondolkodjatok rajta, NEM érte meg... focinak annyi... :((

    DB
  • ati2002
    #7101
    Neked hogy megy?
  • ati2002
    #7100
    Senki nem tolja 6800GT-vel?
    Mindegy, én most telepítem..., de félek, az nf7+bartonom kevés lesz neki.
  • kHares
    #7099
    Szóval medium. Nos nem fogok mostanában százezreket költeni az biztos, tehát bekell érnem vele. Esetleg túlhúzom a dolgokat. Ha szerencsém van tönkrevágok mindent és vehetek egy új gépet. Aztán nem kajálok :)
    A viccet félretéve azért én mindig a közepes jobb kategóriájába gondoltam ezt a konfigot. A videokártya a szűk keresztmetszet de akkor már jót kéne venni. Viszont az 100k fölött van, meg pci-e alaplap hozzá, jujj.
    Várom az nvidia drivert, nem mintha támogatná majd a low-end kategóriát de reménykedek az 1 fps javulásban.
    Na, kiadtam a dühöm.
  • Bravoman
    #7098
    Bazz, újabb kártyacsere... :-(
  • Looserke
    #7097
    jól érted...
  • Bravoman
    #7096
    Jól értem, hogy GF 7800GTX-en nem megy a HDR + AA együtt, de ATI X1900-on igen???
  • McW
    #7095
    Ok, azt hittem kézbe kell venni!
  • Sheltem
    #7094
    Olvass vissza.
  • Looserke
    #7093
    jaaaajh...
  • djcom
    #7092
    Néha kiírja:
    You are over-encumbered.
    És nem csinál semmit.
    Mit kell tenni?
  • McW
    #7091
    A shift+bal klikkre nekem nem dob el ló****t se!
  • PTW
    #7090
    végre valaki... 8)
  • DonnieBrasco
    #7089
    Hát nemtom, ha megnézed a "VGa kártyák erősorrendje" c. topicot itt az SG-n, akkor a 6600GT már erősen közepes... söt annak is az alsó felébe tart (lassan az enyém is középre csúszik! ) :((

    DB
  • kerek1224
    #7088
    Mert ez a konfig egy medium felszereltségű gép, akárhogy is nézzük
  • [Jakuza]
    #7087
    Nem mukszik az F12 es en meg lusta vagyok frapset feltenni. :P