41716
  • Mr_no_NaMe
    #7166
    Mért van az hogy MINDENT amit lehet az ég világon levettem, és szaggat mint a rohadás???
    Amd Athlon xp 3000+
    9600XT
    1,5 giga ram

    Egyszerűen már a lownál is lowobban van és szaggat mint a p*csa.
    Ilyenkor mivan?
  • JuanG
    #7165
    tudom, rosszul fejeztem ki magam, a kép olyan mintha nem lennének árnyékok, túl világos, és valahogy ronda...de kiváncsi vagyok mit tudok majd a gépemen alkotni vele 9700pro-val :)...

    meg nem tudom minek 1024 felett AA-t használni (sokan írták hogy be van kapcsolva), persze hogy szaggat...
  • Yeltzin
    #7164
    ilyen időben (este, felhős égbolt) a valóságban sincsenek árnyékok, a gyenge. szórt fény miatt

    ahhoz egy konkrét irányból érkező erősebb fényre van szükség
  • PiszkosFred
    #7163
    Csak nyugodtan, en raerek, hetfoig "semmi dolgom", idom mint a tenger ;]
  • Hunnenkoenig
    #7162
    na, ma 11-kor hivtak az üzletböl es 11:30-kor mar a kezemben volt 1db dzsörmen vörzsön.

    Kar, hogy majd csak este tudok jatszani 1-2 orat...
  • Dr4gonlord
    #7161
    Csak a játékos, az npc, az épületek és a fák rendelkeznek árnyékkal.
  • Dr4gonlord
    #7160
    Pedig az NWN2 eléggé előrehaladott állapotban van a hirek szerinte. Más: NVIDIA driverrol még semmi hir? Szétnéztem hivatalos oldalon, nZONE.on, de még semmi.
  • [Jakuza]
    #7159
    Igyexem csak mindig lefagy ez a szar taskvaltaskot. :P
  • JuanG
    #7158
    ez nagyon csúnya ...kicsit sok a fényerő nem? nincsenek árnyékok?
  • Lev07
    #7157
    szükségem lenn e két darab raros filera SKINOTE releasebol aki tudna segiteni megkoszonnem!
  • [Jakuza]
    #7156
    Ez van en a D&D-ben hiszek, ha mar nincs isten. :P
  • [Jakuza]
    #7155
    Mar lefagyott vagy 4szer.
    Igaz mindig csak task valtasnal, de annal rendszeresen.
    Ugyhogy csak ovatosan vele.
  • bepe79
    #7154
    Az NWN2-nek már a jövője/sorsa is kérdéses..:
    http://www.hardwired.hu/forum/forum.phtml?area=comment&id=17459
  • Yeltzin
    #7153
    én leszek az első bátor és vakmerő idióta, aki notebook-on fut neki? :DDDD
  • PiszkosFred
    #7152
    Na vegre, meg meg meg ;]
  • PiszkosFred
    #7151
    Oh, te istenkaromlo ;]

    Kedd: warez nap, linkek, torrent hiszti, stb
    Szerda: technikai tuning/tweak nap, mit merre hogy allitsunk be
    Csutortok: talan lesz mar szo RAIrol is? ;]
  • DonnieBrasco
    #7150
    Senkinél nem fagy a játék? :) nocsak nocsak....

    (3,43 DL-nél tart... yessszokkééé!!)

    DB
  • [Jakuza]
    #7149
    Hogy egy kis varosi kep is legyen.


  • [Jakuza]
    #7148
    Ne felj en az NWN2-nel fgogok eltunni. :P
    Igy most csak megmaradok szimpla egyszeru jatekosnak, akinek nem rohad ra a szemere a monitor tobb heten at. :P
  • DonnieBrasco
    #7147
    Ez reménykeltő... nekem 3000-es van csak és nem tolom fel, de remélem a VGA-val együtt csak lesz egy very high :)

    DB
  • donpedro
    #7146
    Üdv, lassan nekem is leér, csak egy kis bibi van, közben lassan elfogy a hely a vinyóról, a DVD-író meg éppen nem üzemel. És még ki is kellene tömöríteni valahogy, na meg feltelepíteni, szóval érdekes lesz.

    Grafikával kapcsolatban: néhány képen jól látszik, hogy pont olyan a játék, mint amilyen a korábbi képeken volt. Meg a gépigénye is pont olyan. :) Szóval szvsz azt kaptuk, amit vártunk. Még jó, hogy pár hónapja bedöglött a 8500-as kártyám, különben tuti nem cserélem le, és most sírnék rendesen. :)
  • Amiga
    #7145
    GameDaily 3/21/2006 4.5 out of 5 90.0%
    Games Radar 3/21/2006 10 out of 10 100.0%

    Gamerankingson kint van az első két mai értékelés...
  • Sheltem
    #7144
    Valahogy sejtettem, hogy A64 :)
  • Looserke
    #7143
    3200+os A64, de én 2500Mhz-en tolom neki...
    és 1 GB 500Mhzes RAM
  • Sheltem
    #7142
    Még annyit mondj meg neked milyen procid van?
    Gondolom az se gané ha very high az autodetect.
  • Looserke
    #7141
    nemsokára mennem kell az egyetemre, szal' majd csak késő délután...
  • Sheltem
    #7140
    Ha very high jöhetnek a shotok. Elfér még sok ;)
  • Looserke
    #7139
    én maradok a HDR-nél...eddig sem hiányoltam az AAt és a Lost Coast után végre egy game ami megmutatja mire képes a 6800GTm...
    egyébként very high qualityt lőtt be magának a game...
  • CarajoEsp
    #7138
    Én nekem még 6óra, míg lejön. Ha most elkezdek Defragolni, talán jövő hétre készen lesz:D Inkább a fél perces töltés:D
  • kHares
    #7137
    Én a TL-en most seedelem vissza, 1085 seed, 1736 leecher :)

    Amúgy azért lépek itt ki be mert próbálom beállítgatni, végignézem minden felbontásban antialiasing meg hdr-el
  • Looserke
    #7136
    nah akkor ajánlok mindenkinek egy defragot az oblivion telepítési partíciójára, mert nekem egy nagy piros paca lett az egész, szal szerintem jót tenne mindenkinél egy defrag a töltési sebességnek...
  • Ch_Slater
    #7135
    nekem az 1.2-es athlon-on nem indult el. rögtön az elején hibaüzenet. gondolom kell neki sse meg hasonlók.
    de hát nem is csodálkozok rajta. inkább azon lepödtem volna meg ha elindul...
  • DonnieBrasco
    #7134
    Figyelitek, hogy akinek már lent van, az 1-2 screenshot után végleg eltűnik? Sorban szippantja be a cucc az embereket :P Kivéve persze Jakuzát aki Gothic forever és NWN is KING felíratú pólóban és sapkában fogcsikorgatva ellenáll a vonzerőnek :)))) (kidding!)
    Folyamatosan nézem hol tart otthon a töltésem, van egykis delay a dologban, de már kevesebb mint 1 giga kell és már majdnem ezren seedelik, szóval TUTI meglesz, ha csak valami egész durva be nem üt (áramszünet vagy ilyesmi).

    DB
  • [Jakuza]
    #7133
    Valaki rajott mar hogyan lehet magabol a jatekon belul valami gomb-bal elocsalogatni a screenshot funkciot ?Mert nekem az F12-s modszer nem igazan akar mukodni, mint ahogy nezem Hmudanak sem.
  • Looserke
    #7132
    az elég baj, mert a morrowindben mindig tele voltam enchantolt ruhákkal a páncél alatt...
  • Hmuda
    #7131
    Árgh, nem lehet rétegesen öltözködni...vagy ing van rajtad, vagy páncél. :-(
  • Looserke
    #7130
    bakker már install közben is majdnem elmentem a vizuális orgazmus miatt...
  • Voltan
    #7129
    Nekem 1600-as Athlonom van, 512 RAM Radeon 9600 Pro 128. Elindul ezen egyáltalán? Nagyon low beállításokkal, mondjuk?
  • Sheltem
    #7128
  • Davidus
    #7127
    nem tudom ti hogy vagytok vele de engem tarkónbaszott a game:P a játékra igazából még nem is tudtam figyelni csak kóvájgok a grafika meg a zene összhatásától:P