41716
  • Fejes021
    #7086
    azt eddig is tudtuk hogy: KIADTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁKK!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • kHares
    #7085
    Ja, kijutottam a csatornából és kénytelen vagyok szidni a grafikát. Persze minden szép mosott és ronda a távolban, de nem ez a bajom. A baj az, hogy van egy p4 3 gigás proci(szar prescott), egy geforce 6600 gt, meg 2x512 ram. Azért nehogy már mediumnak ismerje föl 640x480-ban. Engem ez most piszokul irritál és igen, nem a grafika számít. De akkor minek van ilyen gépem? Nem csak excel táblázatok kezelésére nyílván. Vagy külföldön a 100k-ba kerülő kártyák általánosan elterjedtek?
    Mindegy, azért a játék edig jópofa, majd este írok róla(és egy picit tényleg műanyagízű, gondolom ez elmúlik és megszokom idővel)
  • ShaiHulud
    #7084
    #7073 ra
  • ShaiHulud
    #7083
    mirol beszelsz? tutorialban elmondta hogy shift+balklikk inventoryban az itemen ami nem kell es akkro kidobja, nem kell ahoz kezbe venni semmitsem. nem art olvasni amit irnak, nem csak kattingatni az egerrel orrbaszajba.
  • PiszkosFred
    #7082
    Vadkeleten, eszakrol a redguardok tamadnak, keletrol a "kedves szomszedaink", delrol meg a Tisza..fog... ;] Az Oblivion meg nyugatra van, illetve lesz.
  • R4VII
    #7081
    Kiatttákkkk!!!!!!Értitek ezt! Kiatták!!!!! Über fasza holnap már 5 ös szintű leszek!:DNagyon jóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!!
  • PiszkosFred
    #7080
    Hat lassan kezdem megizlelni, milyen is lehetett egy papnak a colibatus fogadalom utani elso evben, az apacak tomott zuhanyzojanak kozepen allni... De kibírom, ma este Dr House es Lost uj reszek, holnap szolgalat, aztan mar itt a pentek, es onnan mar csak 3 nap :D

    Viszont kepeket szurkalhatnatok be, de ne midnig ugyanazt, hanem erdekessegeket, Arenat, lovakat kozelrol, kulonbozo fajokrol kozeliket, stb, legalabb azokkal tudnek "dolgozni" ;] (de inkabb linket, mint 1280as kepeket direktben)
  • kHares
    #7079
    Teljesen egyértelműen a játék első 15 percében elmondják, hogy shift+click, erre dobod el ami nem kell. Tehát nem kell hullába vagy ládába "csomagolni"
  • Looserke
    #7078
    nah megjött a "posta"
  • kill3r22
    #7077
    Hol laksz tes?
  • [Jakuza]
    #7076
    Ha nem laknal messze megkaphattad volna addig a probaverziot. :P
    Na persze igy, hogy te a keleti alvegen en meg a nyugati felvegen lakom, sztorno a dolog.
  • PiszkosFred
    #7075
    Hehe :D Nalam fordiva. Manualt mar leszedtem 2szer is, at is olvasgattam, de a gamere varnom kell hetfoig, addig csak tippelgetek es csodalkozok az eldobas-hianyzik-felveteseken, es gyonyorkodok a kepekben, es probalom ekerulni a kesobb megjeleno spoilereket.
  • Sheltem
    #7074
    Majd te kipróbálod
  • [Jakuza]
    #7073
    Es az mioert jo ha eldobod ami a kezedben van ?
    Azt kene eldobni ami felesleges, ahhoz meg bekell menni az inventoryba.
    Tehat tul van bonyolitva, ha mindent kezbe kell venni.
    Raadasul nem is mindent lehet.
  • Yeltzin
    #7072
    már anno megmondtam, hogy ne nézzenek madárnak a "100% ingame" shotokkal :) úgy látszik, nem tévedtem

    persze lehet h XBOX-on OLYAN lesz :D
  • Ch_Slater
    #7071
    lál :D
  • [Jakuza]
    #7070
    Mint mar leirtam egyaltalan nem csunya sot.
    De azert az az atutoero es megdobbento grafika nincs, mint amit a keszitok elmondtak a jatekkal kapcsolatban.
    Szoval kicsit tulzasba estek. :P
    Mondjuk ez mindenhol elofordul, ezert nem is lepodtem meg rajta.
  • PTW
    #7069
    próbálja már ki valaki amit leírtam az ég szerelmére...

    SHIFT+BAL KLIKK
  • DonnieBrasco
    #7068
    Mi van srácok, krónikus manual-hiány? :))
    Kezdem sejteni, miért nem vesződtek a védelemmel :))

    DB
  • Looserke
    #7067
    7 perc és lejön
  • DonnieBrasco
    #7066
    Oké. Érdemi vitának addig semmi értelme, amíg nem csináltam meg a saját kis screenshotjaimat. Az itteniek engem se győztek meg, de mozgásban remélem más lesz!

    DB
  • PiszkosFred
    #7065
    Olyan nincs hogy nem lehet eldobni. Kizárt. Direkt hangsúlyozták, hogy az eldobott tárgyak nem okoznak sérülést NPCken, mert egy véletlen kattintás után is kitörhet a polgárháború. Szóval biztos valami idióta kombináció lesz, de tutira van. (ez persze csak tipp, őrület szélén álló játéktalanok naívságával;])
  • [Jakuza]
    #7064
    Most nem ez a lenyeg ezt te is tudod, hanem az, hogy detto ugyanolyan lesz a kinezete a jateknak a ket kartyan, csak az egyiken lesz 5fps a masikon 30fps.
    Es en azt irtam, hogy megneztem fullban a tajat es nem gyozott meg, es nem kell 7800as kartya ennek kideritesehez.
    Na de mindegy hagyjuk.
  • bepe79
    #7063
    Dehogy sikerült. Kétféleképp mentettem scr shotot:

    1., SHFT+Prt.Screen->Paint(beilleszt)->ment

    2., Fraps elindít -> scr. save hotkey beállít -> játék közben hotkey nyomogat
  • McW
    #7062
    Te jó ég! Kösz a segítséget, én is pont láda mellet álltam, de mi van ha csak a földről szedek fel valamit? Iszonyat nagy gáz ha nincs lehetőség eldobni, persze lehet csak én vagyok láma és nem tudom.
  • [Jakuza]
    #7061
    Bepe neked sikerult az F12-vel menteni screenshotot ?
    Atirtam mind a dokumentumokban es az Oblivion konyvtaraban is az ini fajlban a 0 erteket 1-re de semmi kepmentes nincs.
  • DonnieBrasco
    #7060
    Látod, ma jó napom van... legyen neked is - tényleg van SM3.0 is a kártyádban, ezt elnéztem. De minek, ha vérgyenge :P :P

    DB
  • bepe79
    #7059
    Miután a .ini-kkel széjjelb@szt*m a játékomat, most fölment újra, és kezdődhet a game 'ELÖLRŐL'..
  • PiszkosFred
    #7058
    Udv neked, piszok mazlistak egyike ;]
  • PTW
    #7057
    próbáld SHIFT+BAL KLIKK

    (legalábbis ezt olvastam valakitől)
  • bepe79
    #7056
    Eldobni én is csak véletlenül tudtam valamit. Te is fölveszel minden szart, amit az útadba kerül? Én úgy tudtam megszabadulni tőlük, hogy pont egy láda mellett álltam, és belepakoltam a cumókat, így már tovább tudtam menni.
  • [Jakuza]
    #7055
    "de SM3.0 pl és a HDR se ugyanaz."

    Hat elvagy tevedve detto ugyanaz.
    Betehetem a szignomba ezt ? :P
    Effekt ugyben semmi valtozas nincs a ket kartya kozott, ezt jobb ha tudod.
    Csak annyi a kulonbseg, hogy a futoszallagok es feldolgozo egysegek szama kulonbozikk, valamint, egy orajelciklus alatt osszesen haromszorr tobbet tud vegrehajtani a gyakran használt szorzatosszeg (multiply add) utasitasbol.
    Szoval ezt buktad.
  • kerek1224
    #7054
    a 7-es Geforce konkrétan az alábbi fícsörökkel tud többet a 6-os szériánál:
    -Gamma érték alapú antialising
    -transzparens textúrák antialisinja (pl kerítésminta, falevelek)
    -normal map compression

    Ezen kívül a shader pipelinekot agyonoptimalizálták, ugyanígy a HDR effekteket, a shader és vertex pipeok száma növekedett, órajel növekedett.

    kb ennyi.
  • bepe79
    #7053
    Óhh, nézd csak! Kikkel nem fut össze az ember.. (: PiszkosFred a HWSW-ről!
  • McW
    #7052
    Oké, valaki mondja meg nekem, hogy a picsába kell eldobni cuccokat, mert kiírja hogy túlterhelt vagyok és nem tudok mozogni se előre se hátra! Képtelen vagyok rájönni és már qrvára idegesít! Kösssz...
  • DonnieBrasco
    #7051
    Ez a kettő valóban nem megy együtt egyik kártyán sem. A legtöbb elmondás szerint az AA sokkal szebb eredményt ad mint a HDR - ez saját tapasztalataimmal is megegyezik. Nincs hangulatrombolóbb az ocsmány fűrészfogaknál!
    Az SM3.0 állítólag gyönyörű! Sajnos nekem sincs ilyen még a kártyámon :((
    Amúgy Jakuza, ha a 6600-odat az én X850XT-mmel hasonlítod össze, akkor már majdnem igazad lett volna :) több effektet nem nagyon tud, de sokkal gyorsabb :) (na jó jobb benne az AA, de az már kicsi difi).

    (azért írok ennyit kínomban mert még majdnem 6 óra mire hazaérek :(((

    DB
  • PiszkosFred
    #7050
    Nem is állította senki hogy egyszerre... ;]
  • bepe79
    #7049
    yea, of course (:
  • bepe79
    #7048
    Jah, ha már VGA téma: 7800GT / 7800GTX256 / 7800GTX512 / 7900GT / 7900GTX sem tud HDR+AA-t tudtommal. Úgyhogy ha valaki benyomja nVidia kártyánál az antialiasingot, akkor pápá HDR effekt.
  • DonnieBrasco
    #7047
    Legközelebb javasolt az eredeti .ini biztonsági mentése ;-)

    DB