41716
  • bepe79
    #7046
    LMAO. Kicsit belehákoltam a .ini file-okba, és utána a game elindult ugyan, de a pálya töltése után mindig kivágott a desktopra, meg teljesen összegányolódott. Úgyhogy most megy a reinstall, az eddigi mentéseknek reszeltek. Úgyhogy csak óvatosan!
  • DonnieBrasco
    #7045
    Nem vagyok egy VGA guru, de SM3.0 pl és a HDR se ugyanaz... de szerintem van még jópár egyéb újítás is...

    (amúgy meg ATI fan vagyok, már csak ezért is jó lenne pukkasztani ezzel az nVidia fanokat :))

    DB
  • Zsolo007
    #7044
    Egyébként feltűnt egy "bug" ha lopakodva lősz meg íjjal valakit, úgy hogy az nem vesz észre, akkor miután meghalt nem húzhatod ki belőle a nyílvesszőt, míg ha úgy lövöd hogy lát akkor igen...
  • [Jakuza]
    #7043
    Milyen effektel is tud tobbet, amitol szebb lehet az Oblivion ?
  • Yeltzin
    #7042
    "morrowind is rohadt unalmas volt egy ido utan (szamomra)."

    Akkor is az lett volna, ha minden levélen sétál egy levéltetű és a vízben amőbák falják egymást... Nem grafika függvénye.
  • DonnieBrasco
    #7041
    "Semmivel nem tud tobbet grafikailag egy 7800 mint egy 6600GT csak gyorsabb, ennyi."

    Ezt betehetem a szignómba? :P

    DB
  • DonnieBrasco
    #7040
    Egész más annak, aki érti a nyelvet, hidd el :)

    DB
  • [Jakuza]
    #7039
    Megneztem.
    Semmivel nem tud tobbet grafikailag egy 7800 mint egy 6600GT csak gyorsabb, ennyi.
    Es en megneztem full grafikai megjelenes mellett is. Full grafikan sem volt meggyozo a kinezete a jateknak.
    Nem azt mondom hogy ronda, sot.... de kozel sem hozta azokat az elvarasokat amiknek beharangoztak.
    Ez a velemenyem.
    Neked ettol lehet mas a velemenyed. En is tiszteletben fogom tartani a te velemenyedet, de akkor szerintem elvarhato lenne, hogy te is ezt tedd.
  • bepe79
    #7038
    Na, ki nézte már meg Radeon X1900XTX-el vagy GeForce7 7900GTX512-vel? Gyanítom, enyhén szépen nézne ki. Meg az X1900XTX-en HDR+AA-val szvsz ütne.
  • PiszkosFred
    #7037
    pfff, remelem csak a szemed csal ;]
  • DonnieBrasco
    #7036
    Ez a piac farkastörvénye.... öngyilkos lenne az a fejlesztő aki azzal töltené a fejlesztésre szabott egyre szűkebb időt, hogy közép és alsókategóriás kártyákra optimalizálja a játékát...

    MMOG-knél ez még szempont, lásd WoW, de single játékoknál egyre kevésbé....

    DB
  • Yeltzin
    #7035
    még mindig a grafika.... ti játszani akartok egyáltalán?
  • Fejes021
    #7034
    DDO-ból kihozza a maxot a kártyád, ami szebb annál mint az oblivion low beállításoknál, de ha az oblivionból is ki tudná hozni a maxot akkor már az lenne szebb
  • Dns5000
    #7033
    ja de a ddo minimais tartalom mellet volt szep graf, es nagyon kis ter volt benne.
    Itt hatalmas tartalom hatalmas terrel, a graf meg szerintem tuti jo 7800gtxel :P
  • [Jakuza]
    #7032
    Persze jo dolgok is voltak benne 3szor odamentem az orhoz faggatozni a varosrol, aztan egy kicsit ideges lett, es elhajott melegebb eghajlatra. :P
    De sajnos igen vannak illuziorombolo dolgok is benne.
    Pl targyeldobast sehol nem talaltam (bar lehet van,de gombfunkciot nem talaltam hozza) ez meg rendjen is lenne, de hogy csak ugy lehet megszabadulni egy targytol, ha nincs a kozelben egy lada (es tul vagy terhelve es nem tudsz megmozdulni) csak egy holttest, hogy visszagyomoszkolod bele a targyakat addig, amig nem leszel tulsulyos. :P
  • magus
    #7031
    ezt annyira utalom amugy, hogy nem kepesek foglalkozni a nem high end kartyakkal rendelkezoekkel is, leggtobszor undoritoan nez ki ugy.
  • PiszkosFred
    #7030
    Ez a börtönös szitu tényleg necces, kár érte. Jólenne már ott tartani ;]
  • DonnieBrasco
    #7029
    Nyugodtság van.
    Pont ez a lényeg! Meg kéne nézni csúcskártyán is azt a DnD-t. Egy játék szépsége nem egy régebbi kártyán dönthető el!
    Az MMOG-k pont nem jó példák, mert a WoW is bár stílusos, de a grafikája elképesztő ratyin néz ki már középkategóriás kártyán is, hát még egy komolyabbon. VISZONT - elfut egy gagyi Radeon 9000-en is!

    Az Oblivion csak komoly kártyán szép igazán, "közepesen" nem kiemelkedő, ezt a fejlesztők is írták.

    DB
  • Sheltem
    #7028
    Lássuk azt a linket ahol az isten hírnökének van kikiáltva.
  • BladeW
    #7027
    "Viszont az nagyon nem tetszett, hogy az Birodalmi Varosi Borton raktaraiba, ugy jarkaltam be az or elott es ugy vettem ki a ladakbol mindent, hogy meg csak meg sem mukkant."

    Szamomra is ez a leg hangulat rombolobb dolog amit egy rpg vel meg lehet csinalni. Aztan persze fel ora mulva orommel lutolok boldog boldogtalant titkos cuccok utan kutatva
  • [Jakuza]
    #7026
    Ne haragudj de nekotekedj megint.
    DDO-t is ezen a kartyan jatszottam es szebb volt es az nem volt kikialltva az isten hirnokenek.
  • magus
    #7025
    ezt a jatekot ugy reklamoztak mint a jovo hirnoket, a jatekot ami megmutatja milyen istenkiraly grafikat lehet kesziteni. ha mondanak egy ajanlott konfigot es azon nincs rajta az a fu, ami elamitott a megjelens elotti kepeken, akkor az sokat ront a megitelesemben. igenis legyen ott ha mar ezzel akarjak eladni a jatekot. Habar altalaban nem erdekel hogy nez ki, itt fontos... morrowind is rohadt unalmas volt egy ido utan (szamomra).
  • Sheltem
    #7024
    Szuper
  • DonnieBrasco
    #7023
    "(Nem annyira szep mint amennyire ki van kialltva"

    Miért, 7800GTX-en nyomod te is? Ha nem, akkor honnan veszed? :P

    DB
  • PTW
    #7022
    aki szeretne egy kicsit tuningolni a látványon annak ajánlom ezt a linket:

    lényegében kitolja a texturarészletesség távolságát, és ahoyg a srác írja mindössze 3-6 fps feláldozásával. A látvány viszont magáért beszél, nincs az a ronda üres mosott textúra 5 méter után.
    Arra viszont figyelmeztet mindenkit, hoyg a mentett játékállás betöltési idejét kb megduplázza
  • [Jakuza]
    #7021
    Elso velemenyem.
    A jatek jatszhato. :P
    Na persze kozel nincs az a elore beharangozott hangulat es grafika (Nem annyira szep mint amennyire ki van kialltva, a D&D Online szebb volt nala), bar a hangulatot azert ilyen nehany oras jatek utan meg nem lehet behatarolni.
    Nagy otletek vannak a jatekban es nagy debilsegek.
    Nagyon tetszett, hogy a varos elonek tunik, az emberek jarkalnak beszelgetnek egymassal (sok erdekes infoval szolgaltatnak).Viszont az nagyon nem tetszett, hogy az Birodalmi Varosi Borton raktaraiba, ugy jarkaltam be az or elott es ugy vettem ki a ladakbol mindent, hogy meg csak meg sem mukkant.
    Sokat lehet a grafikai beallitasokkal javitani a kepminosegen, nalam pl a HDR beallitassal kozel sem volt olyan szep mint AA-val es AF-el. (Na persze a 6600GT erosen behatarolta a lehetosegeket ami a teljesitmenyt illeti)
    Fu van!!! Nem kell beszarni, valoszinuleg a View Distance csuszka lett kisebbre veve es akkor automatikusan lekapcsolja a beallitasoknal a jatek a Distant Land funkciot is.
    Igy elso benyomasra 10es skalan ugy 7,5et adnek neki, de ez nem vegleges allaspont nem lehet rovid ideju jatek alapjan vegso konkluziokat levonni.
  • Sheltem
    #7020
    Jó, ezer ilyen sírást hallottunk már.
    Valami új ?
  • kill3r22
    #7019
    Én is de nincs gyors netem....És nincs a közelben senki akinek már megvan....:(:(
  • PTW
    #7018
    ......nembírom.... játszani szeretnék.....
  • Looserke
    #7017
    mondjuk az RPG rajongók kicsit normálisabb értékrendű emberek, mint pl. a Serius Sam fanok és tudják értékelni a kézikönyvet és a szép dobozt...
  • JuanG
    #7016
    hiába védik le, akkor is játszható lenne, csak többet kéne trükközni...
  • BladeW
    #7015
    Hat a szemkozti parton levo textura elegge ratyinak tunik... Tulsagosan ismetlodo sorminta
  • Newfronter
    #7014
    Pont ezért fogják többen megvenni, de kérdezz meg bárkit.
    Alapvetően NERO fájlformátumban van és az sosem tartalmaz védelmet. A crack csak azt a célt szolgálja, hogy a játék ne kérje a DVD-t, szvsz.
  • Looserke
    #7013
    ez elég hihetetlen számomra....egy ekkora kaliberű gamét védelem nélkül kiadni...
  • tibor16
    #7012
    sziasztok, - kipróbálta vki 9600XT/256 -karival? - megkérem írjon már vmit, hogy miképen fut a drága.. előre is köszi
  • Aakos
    #7011
    Na most jött le a gamez.fee.hu-ról! Úgyhogy lassan izzítom is!
    Akinek kell kód az oldalhoz írjon privátba, nekem már nem kell a kód, leszedtem amit akartam!:P
  • Newfronter
    #7010
    Nincs védelem a játékon.
  • Looserke
    #7009
    akkor az ISOt simán kiírhatom Neroval és akkor a lemezről lehet telepíteni és játszani vele, vagy mindenképpen ISO formátumban kell lennie és be kell mountolni, hogy a daemon tools kijátsza a védelmet???
  • ZsZso
    #7008
    Remélem ennél lesz lényegesen egyszerűbb megoldás is :)
  • BlitzFiles
    #7007
    A játékban minden "ember" által épített objektum ilyen? körbe víz, aztán fal, középen toronnyal, vagy minden screenen ugyanazaz objektum van