41716
  • CarajoEsp
    #7726
    Uhhh...nah végre megvan:D Bár, az install percei lesznek a legkeményebbek valszeg:D
    Huhh...de vártam már:D
  • Mr. Perfect
    #7725
    mik ezek a cingár lábak? :)))))))))
  • Tatyla
    #7724
    [IMG][IMG]http://uploader.cjb.hu/file/Oblivion 2006-03-22 23-15-07-81.jpg[/IMG][/IMG]
  • Light
    #7723
    Hello!

    Nem akarok senkivel se összezörrenni, láttam is a kiírást, h aki warez, az ne írjon nagyon.., egy 1xű kérdésem lenne, amit máshol nem biztos, h meg tudok kérdezni úgy, h kapok rá választ is..

    Tehát:
    Ha Torrent-en töltöm az Oblivion-t (A Reloaded-eset), akkor 1,9%-ig megy max sebességgel, és utána teljesen behal.., semmit se ment az elmúlt 4 órában.., tegnap is volt vmi hasonló, azt hittem, h a torrentspy rossz, ezért néztem most meg isohunt-on.., de ugyanaz, 1,9% és kaputt..
    Szval erre lenne a kérdésem, h vmelyikőtök találkozott ilyennel, vagy vmi?

    Köszönöm válaszotokat!
    Üdv
  • Tatyla
    #7722
    [IMG]http://uploader.cjb.hu/file/Oblivion 2006-03-22 23-05-39-29.jpg[/IMG]
  • Prof William
    #7721
    Menj ki azér néha a házból is. :) Én már láttam ott is szép nőket... :)
  • Hunnenkoenig
    #7720
    Az en problemam az, hogy a huzott procival es video karival az angol warez siman futott, a nemet eredeti viszont extrem garfikai hibakat produkal.

    Hülye fejjel a warezt letöröltem, amikor elkezdtem telepiteni a nemetet.

    Amugy reggel hülyeseget irtam. A 6600GT, AMD 2600+ -al nem minimumra, hanem közepesre rakta a beallitasokat.

    Tul gyorsan elkattintottam almosan es azt hittem minimumot irt, pedig Middle volt...
  • Hunnenkoenig
    #7719
    Felreolvastad. Nekem is kiirta angolul is meg nemetül is.

    Amugy könnyü megallapitani: Töröld es telepitsd ujra es amikor megjelenik, nezd meg, hogy NOW, vagy NO van-e odairva :-)
  • disorder14
    #7718
    Erre elég meggyőző választ tudok adni:igen
    Nekem 2 gép van itthon mind kettő p4 2.8 Ghz,1 gb rammal csak a videokari az egyikben a már emlitett quadro fx 1100, a másikban pedig egy radeon 9550.És ahhoz képest hogy a quadro mennyivel jobban teljesit pl. 3d markban,annyival szarabb az oblivionban.A radeonon egész tűrhetően fut ahhoz képest hogy alsókategóriás.
  • Tatyla
    #7717
    gyanitom...
  • Mr_no_NaMe
    #7716
    Akkor lehet hogy mégsem ovlastam férre és nem a videokarimmal van a baj??
  • PiszkosFred
    #7715
    Egy újabb játékost vesztett a WoW community, mert beszippantotta Tamriel.
  • Gelli
    #7714
    thx
  • Crokin
    #7713
    Nem kell 24 óra, lényeg hogy nyugodt helyen aludj, ágyban. Én 12 órákat aludtam, de szerintem kevesebb is elég.
  • Macccy
    #7712
    mondotta csak nefigyelsz ... ejnye

    lenyomva tartod a number key-t és ráböksz a cuccra az inventoryban ... és ez lehet a válasz az első kérdésedre is szerintem, bár még nempróbáltam ...


    kicsit SPOILER: lenyűgözött ez a játék pedig még csak most jutottam ki szabadlevegőre a király halála után ... :)
  • Newfronter
    #7711
    Aludni kell 24 órát, és akkor meglépi.
  • Newfronter
    #7710
    Azthiszem ha az inventorydba a fegyver fölé viszed az egeret és megnyomod valamelyik számot, akkor hozzárendeli.
  • Gelli
    #7709
    lehet, hogy hülye kérdés, de nem akar leveleket lépni, pedig már biztos fejlődtek 10x a főskillek
  • Tatyla
    #7708
    Na kéremszépen rövid vélemény és pár kérdés!

    Ez a game hát ez kész,boldog vagyok hogy játszhatok vele....
    Az én gépemen ami egy P4 2,6HT 1,5giga ddr400-al és Gigabyte 6600GT-vel simán fut gond nélkül!
    1024x768-ban V-syncel,HDR,és Distantok kipipálása melett!

    kérdéseim:
    1.hogy kell azt megoldani,hogy egy gombnyomásra kardot íjra válltsa?
    2.a hotkey-t hogy kell belöni?
  • disorder14
    #7707
    Téves....
    Ugyanis nekem is ugyanazt irta ki mint Mr_no_NaMe-nek a quadro fx 1100-ra, és ugyanúgy játszhatatlan mint neki....
  • chalezlopez
    #7706
    Siker. Mega THX!
  • Bladez
    #7705
    Ne mutass ennyi képet mer fogom magam azt felöltözök átmegyek haver azt addig ütöm míg meg nem írja:D:D:D
  • Newfronter
    #7704
    2 kis parasztház :)

  • Mr_no_NaMe
    #7703
    Jóvan akkora volt a fejem már, hogy olvasni sem birtam :-)
    Amúgy meg fos :D
  • Hunnenkoenig
    #7702
    Azt irta, hogy Your video hardware is NOW detected. Vagyis hogy most keresi. Es amikor megtalalta, akkor irja ki, hogy milyen beallitast allapitott meg.

    Mielött rinyalsz, elöbb olvasd el, mi van oda irva :-)
  • kanosbika
    #7701
    Tud valaki segíteni?Az elején,amikor menni akarok a főhőssel,olyan,mintha repülne.Milyen gombokat nyomjak??????
  • Bladez
    #7700
    Gyerekek én még nem láttam de hallottakból az év játéka:D
  • Tepet
    #7699
    énis ien szép képet akarok :'( fx 5800 ftw!
  • chalezlopez
    #7698
    Thx. Megpróbálom. Remélem siker!
  • mazsa
    #7697
    Ezt csinálom én is. Mindegyik fazont sikerült kikérdezni, de aztán azon a festményen kívül nem találok más bizonyítékot. Hol vannak?
  • sanraal
    #7696
    Nekem is gond volt a mentessel, csak az autosave mentesek latszottak. Az autosave mentesrol kell csinalni egy masolatot ugyanabba a konyvtarba valamilyen mas neven. Utana erre a letrehozott mentesre mar fogsz tudni ujra menteni.
  • PiszkosFred
    #7695
    Najó, de ez most egy alternatív sík ;]

    j0nNyKa: thx, mentve, nagyon jók ;]
  • Bladez
    #7694
    Fronter feltámasztottad a reményt ááá je k szép a graf holnap el is kezdem:D
  • Mr_no_NaMe
    #7693
    Szal hogy vmi ilyesmi hogy:
    Your video hardware is not detected on your system
    vagy vmi hasonló fasságot.
  • Mr_no_NaMe
    #7692
    Megvolt a karbantartás :)
    Eredmény = 0 (zéró, semmi, nulla, nuku, annyisenem)
    Viszont 800*600ban úgy, hogy mindent (egytöl egyik mindent) leveszek csurig sikerült elérni a kicsit zavaró de még mindig élvezhetetlen de talán jó minőséget...ezt nagyon nem vágom...amúgy mikor feltelepítettem kírta hogy your hardware is not detected vagy vmi ilyesmit...a kövi írás vaz volt hogy a beállítások most automatikusan lowra lesznek állítva...most nemtom mivan lehet vmit nem jól lát a kártyámon?
  • chalezlopez
    #7691
    Valaki tudott menteni a játékban (nem autosave)? Nekem nem sikerült. Pls help vki!
  • LegionarR
    #7690
    Nem lehet hogy még alacsonszíntű vagy? Nekem sincs még sajna meg a game, torrentel szedem, eddig a bittorrentel próbálkoztam, de úgy tűnik az azureus messze lekőrözi sebességben... fura. Na mind1 még kb. 2 és fél nap és végre előttem is megnyílnak a kapuk :) Utána meg kb. 1 hét és elballagok megvenni, mert így látatlanba is ki merem jelenteni hogy megéri a pénzét.... Jó kirándulást mindenkinek!
  • j0nNyKa
    #7689
    for fred



  • Davidus
    #7688
    na még egy kill az arénában és gladiátor vagyok:) mondjuk már tizedszer próbálom de nem bírom leverni:P
  • raziel.
    #7687
    #7681

    pedig a debreceni lányok se rosszak:)