41716
  • [Jakuza]
    #8252
    Nem.
    Egybol feltettem a NoDVD cracket.
  • LegionarR
    #8251
    Van benne közepes fokozat? Én általában azzal szoktam elkerülni a vért izzadást
  • Drizzthsz
    #8250
    Köszi...

    Jakuza:
    Te próbáltad crack nélkül is?
  • VRSDM
    #8249
    de amik ott vannak file-ok, azokat hova tegyem? bocs hogy lámázok,
  • VRSDM
    #8248
    ja köszi, megvan... ( bocs a privikért akkor )
  • CarajoEsp
    #8247
    Noh lenne egy kérdésem. Volt olyan, aki legnehezebb fokozaton kezdett bele? Mert én most így csinálom, és szó szerint vért izzadok:D
  • CUCLI
    #8246
    GeForce 6600
    ottvan az aláírásában.
  • JuanG
    #8245
    jujj ...ez milyen kártya is??
  • [Jakuza]
    #8244
    Hat en a noDVD crackel tolom es eddig meg egyszer sem lepett ki.
    Csak taskvaltasnal szall el neha, ezert azt nem is nagyon eroltetem.
  • Kandurex
    #8243
    Bocs VRSMD
  • Kandurex
    #8242
    Visszalépegetés
  • Drizzthsz
    #8241
    Valakinek van már megoldása a kilépegetésre? :-\
  • reaper4
    #8240
    milyen géped van? csak kiváncsi vok.
  • Kandurex
    #8239
    Engem egy egyszerűbb kérdés foglalkoztat: Miért futtatsz a háttérben játék alatt olyan programot, ami a teljesítmény 20 - 50% elveheti?
  • Dns5000
    #8238
    hol lehet a lopott cuccokat eladni? mar meg sem tudok mozdulni tolluk :P
  • Lazlo
    #8237
    k-lite-on én is röhögtem :)))) na mind1 megpróbálom amit mondtál net ki vírus irto off emoba minden off na addig pill
  • [Jakuza]
    #8236
    Pedig a K-Lite nevetesre ad okot :P
  • [Jakuza]
    #8235
    Milyen procid van ?
    Ha Duron Model 7 vagyAlthon 4/MPm akkor probalkozzal itt.
    http://www.geocities.com/uart0/k7som.html
  • Ryleh
    #8234
    Nem..nem a kabaréban vagy...sztem ez az blivion topik!!!!!

    vagy tévedek??nem!!!
  • bepe79
    #8233
    3DAnalyze nevű progival lehet pl. dx8 és dx7-es kártyákon emulálni sw-ből a dx8.1 és dx9 effekteket, meg magát a d3d9-et, és így elindulnak pl. olyan gamék is, amik az adott kártyán amúgy el sem indulnának.
  • VRSDM
    #8232
    hehe... SSE kell neki, de ezt hallgassátok.
    a procim régen vitte az SSEs cuccokat aztán az uj alaplap is támogatja az everest szerint, de mégsem passzol a kettő, és igy azthiszi hogy nem támogatja, emiatt nem indul :S:S:S :'( ... valakinek erre 5lete?
  • [Jakuza]
    #8231
    Mi az a hullamtores a folyoban ? :P
    Szoval ezert mondtam, hogy altalaban igy szoktak az ilyen drivereket optimalizalni.
  • [Jakuza]
    #8230
    TAB es valaszthato a lap aljan sok menu, mi szem es szaj ingere.
    De mukodnek az F1-F4 funkciogombok is.
  • CUCLI
    #8229
    tényleg ezzel akarsz te játszani? :DD
  • bepe79
    #8228
    ForceWare 84.25 Oblivion optimized driver:



    ohh yeah!!!
  • [Jakuza]
    #8227
    K-Lite.
    Most ugye nem a kabareban vagyok ?
    Csak azert kerdezem, mert olyan jot rohogtem ezen. :P
  • [Jakuza]
    #8224
    Eloszor is probald meg ugy, hogy mindent kilosz a memoriabol, amire nincs szukseg.
    Persze ne legyel a neten fent, igy a virusirto es egyeb szarokat is kilehet loni.
    Ne legyen mas betoltve a jatekon kivul.
    Ha ugy is fagy akkor komolyabb gond van.
  • Ryleh
    #8223
    K lite 138 ..igen...semmi ütközés,és minden ok....

    Emellett mivel eléggé leköti ez a game az embert..ha valoban külön particion jáccol...akkor a legjobb ha offline vagy...no tüzfal,virusirto,kéretlen dolgok..és fullben a gaménak pörög a vas:)))))
  • DonnieBrasco
    #8222
    Ha gyakran kilépeget annak MINDIG megvan az oka, és az az ok nem az Oblivionben van!

    DB
  • B@dsector
    #8221
    Én is így használom a gépem, játékoknak érdemes külön partíciót fent tartani.
  • DonnieBrasco
    #8220
    Nem hülyeség. Nekem 1 hete installált XP-m van, és csak 3 játék van fent eddig.... (ja nem, már 4:)

    Az egyetlen codec pack ami megbízható: K-Lite.

    DB
  • [Jakuza]
    #8219
    Na akkor megegyszer elmondom utoljara a beszelgetos minijatekot.

    Spoiler Ha esetleg nem akarnad elolvasni:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    4 fele van osztva egy kor, megpedig 4 reszre melyek neve
    Admire=csodalat
    Boast=magasztalas
    Joke=viccelodes
    Coerce=eroszakoskodas
    Vegulis nem ez a lenyeg, mivel minden NPC mashogy reagal, viszont annal fontosabb, hogy az arckifejezesukbol lathato, melyik tipusra hogyan reagalnak.
    Mosoly=novekszik a bizalma felenk
    Vicsorgas=csokken a bizalma felenk
    ezt jelzi a kor kozepen levo szam, ami raadasul folyamatosan csokken, nehezitve a legjobb 4 valasztas lehetoseget

    Egyertelmu, hogy ahol nevetnek ott erdemes azt a lehetoseget valasztani, amelyik legjobban bejon szamara es legjobban ki van szinezve van a korcikkely.

    1 korben kell a legjobb kombinaciot megadni, amitol no a reputacionk az NPC szemeben.
    A korcikkelyek korbe forognak balrol-jobbra, de egy lehetosegunk van a forgatasra, ha esetleg olyan valasztasi lehetogunk lenne, amikor tul nemtetszo reagalsnal teljesen kiszinezett korcikkely nez velunk farkasszemet.
    Ilyenkor forgasunk el, hogy minnel kevesebb legyen a levonas.
    Lathato nagyjabol az ahogy forognak a korcikkelyek mi fog a kovetkezo korben a negyedkorbe kerulni, ezek alapjan valasszuk ki a megfelelo kombinaciot.
    De mint mar leirtam igyekezzunk, mert idoaranyosan csokken a gondolkozas kozben a szamlalo a kor kozepen.
    Egy kor akkor telik le, ha mind a 4 kommunikacios lehetoseget kivalasztottuk.
    Termeszetesen hasznalhatjuk kozben a Bribe opciot is, de az kemenyen a penztarcank rovasara megy.
  • Nwis86
    #8218
    mindjárt rakok fel új drivert azt +nézem, de 1ébként nincs fent semmi codec pack, fent van divx és xvid ennyi, és 1ébként más fórumokba is írják emberek hogy kilép szóval nem csak nekünk kettőnknek:)
  • B@dsector
    #8217
    Event log-ban találsz hibaüzenet bejegyzést?
  • Ryleh
    #8216
    Üdv!!!!!
    Erre már régen rájöttem,és sok bosszúságtol megkimélt:
    --ha egy olyan játékot futtatsz ami full,de überdurvára fullosan kihasználja a gépedet,ráadásul nem is bolti a game...akkor rohadtul megéri külön erre egy szabad particiot,steril systemmel fenntartani.....anno a morrowindet is,és a minden oan gamét igy használtam ami ilyen volt....erre még plusszban rájön majd a sok patch,mod,kieg,stb....---

    remélem nem okoskodtam sokat fenti soraimmal,de hidd el megéri,és a mai vinyóárak mellett nem nagy kaland ez....1xer 2 ora munka,és utána zavartalanul nyomhatod....mindig...
  • zizu21
    #8215
    Kar, hogy a szabadban mar nem lehet pihenni. Nem ertem ezt miret vettek ki. Meg spell krealast is..
  • DonnieBrasco
    #8214
    Nem másnak, csak nektek kettőtöknek.
    Rakj fel új drivert, és szabadulj meg a gány codec packoktól (pl Ace).

    DB
  • Ch_Slater
    #8213
    köszi ezt a speedtree demo-t

    végre kicsit ugy érezhettem, hogy az oblivion-ben kalandozok. simán elindult, nem is szaggatott (csak néha)
  • Nwis86
    #8212
    na látom másnak is ez a probléma, de nekem nem ír ki semmit mikor kilép, sőt 1x már olyan is volt hogy miután kilépet gondoltam hagyom és elkezdtem mást csinálni, erre pár pec után hirtelen beugrik a játék és folytatódik
  • DonnieBrasco
    #8211
    Persze, pl. vírus...
    Ha mindenki másnak megy ilyen VGA-val, akkor miért nem hiszed el, hogy más a gond?

    DB