41716
  • bepe79
    #8292
    Én külön nem butítottam, ugyanúgy 1024 + bloom + lóf@x. Ami butítja, az a 84.25-ös nVidia ForceWare driver. Mióta azt felraktam, gyors ugyan, de kib@sz*tt ronda a játék.
  • Jagi
    #8291
    Most raktam fel, megnéztem a videot... bexarásss! A zene isten!
    Karit csinálik... Űűűűűűűű!
  • Tatyla
    #8290
    erös lebutitás után ugy látom...
  • VRSDM
    #8289
    szoval, amiket adtatok cuccokat, azzal maga a game, elindul de kilép, kifagy stb. mint a többi SSE-s game-nál, alaplap csere csa később lesz, addig valami megoldás??
  • j0nNyKa
    #8288
    nagyon jo, de bele kene irni, hogy hogy kell screenshotot csinalni.. lentebb irtam tobbszor is
  • bepe79
    #8287
    Na, a csodadriverrel egyes részeken megy a Gef 6600-ammal 100 FPS felett az Oblivion:



  • Tatyla
    #8286
    a ZsZso FAQ-ja bemehetne a fejlécbe,mivel pillanatok alatt oldalakkal hátrébb lesz!
  • MacrosTheBlack
    #8285
    Nem.
  • bepe79
    #8284
    Milyen kártyám van? AGP Inno3D GeForce6 6600 128MB PS3.0 Ready
  • j0nNyKa
    #8283
    esetleg itt tudsz nezelodni, nemtom ebben van-e kamu
    http://www.oblivionmods.info/
  • zero977
    #8282
    2D-ben van vagy vmi iszonyú low VGA kártyán ....:-)
  • ronhaven
    #8281
    Nem tud valaki olyan oldalt vagy akarmit amin a fajok/nemek stat plusz/minuszai vannak? hivatalos forumon regebben volt .jpg-be tablazat csinalva belole aztan egy szep szines osszefoglalo, nincs az meg valakinek? mar elsujjedtek a temak a forumon meg mondjuk meg is van halva megint
  • Tatyla
    #8280
    Van Gogh kép?
  • j0nNyKa
    #8279
    igy van, keremszepen, a kepen a FESTMENYBEN voltam. :D
  • [Jakuza]
    #8278
    Nem csinaltam, csak nem vagyok hulye. :P
    Amugy egy csomo festmeny van a falakon, mar nezegettem egy parat.
  • kill3r22
    #8277
    ez sztem csak egy festmény
  • Jagi
    #8276
    [picsábaa] :))
  • ZsZso
    #8275
    Gyors összerántottam egy FAQ oldalt ... még csak pár kérdés van benne, de más most nem jutott SZMbe. Köszi a SpeechCraftot Jakuza!

    OBLIVION FAQ
  • j0nNyKa
    #8274
    ja vagy te arra gondoltal, hogy razoomoltam 1 festmenyre ijjal ? mer akkor meg mindig nem nyert :D
  • Solid Snake
    #8273
    fezstménygép :)
  • Jagi
    #8272
    FESTMÉNY! :)
  • PTW
    #8271
    mert ez a Painteres Quest
  • j0nNyKa
    #8270
    csoki :] csinaltad mar a questet ?:P
  • j0nNyKa
    #8269
    elobb usson 1 ferrari, mint ez:
  • [Jakuza]
    #8268
    Mert ez egy festmeny :P

    Zoomolj ra ijjal. :P
  • kHares
    #8267
    Ez olyan mint a retro-dungeon a wizardry 8-ban? :)
  • j0nNyKa
    #8266
    felcsoki ! :]

    ha nem lesz megfejto 1 oran belul, elmondom
  • Bandew
    #8265
    Mert ez egy műerdő a játékban?
  • EndreMan
    #8264
    Én előrendeltem és ma felhívtam őket hogy mi a helyzet.
    99% hogy holnap megjön a szállítmány és utánna rögtön értesítik az előrendelőket.Elöbb nem, tehát holnap várd a telefont 11-12-körül.
    Collectors előrendelőknek is holnap derül ki hogy kinek jut.
    Rohadt életbe,nekem tuti nemfog.Ez Magyarország...én nem szoktam szidni,de nevetséges hogy megfogadtam hogy ezzel nem warezolok,megveszem,megérdemli,ELŐrendeltem,több mint 1 hónapja és nemvolt semmi értelme.Nem zavart hogy mások már tolják,mert tudtam hogy jön az én collectorsom,erre semmi.Én soha többet semmit sem fogok előrendelni itthonról az fix,mert semmi értelme a világon.Ha valamiből ugyis van elég akkor megveheted simán is,viszont az előrendelésnek semmi értelme,mert az nem jelent semmit,holott azt kellene hogy jelentse hogy annyit rendelnek valamiből,amennyien előrendelték,minimum,erre lenne jó az "elő"rendelni szó.
    Ez igy maximum sima rendelés,ha lesz kapsz.
    Köszönöm Cd Galaxis,meg N-tec vagy mi (Hazai forgalmazó).
    Rohadjatok meg ott ahol vagytok.
  • j0nNyKa
    #8263
    Na itt van nektek 1 jo kis feladvany. Aki kitalalja, kap 1 csokit: (sztem nem lesz csokiosztas, es nem, nem az a megoldas, hogy SZAR A GEPED)

    Miert nez ki ugy ez a kep, ahogy ?


  • magus
    #8262
    sztem amig nincs uj kartyam addig eloveszem morrowindet^^ ahogy latom (s ahogy szamitani is lehetett ra) nem tud tobbet annal
  • Lazlo
    #8261
    na most mondok neked valamit :) olyan érdekes dolgokat mmondtál winfos reinstall k-lite codek stb....biztos te ilyen pc zsugabubus vagy. na mondok valamit én egy 1szerü tanuló szakács vagyok és megoldottam a problémámat reinstall nélkül start menü keresés "mpeg2dmx.ax" ezt emgkeresni és letörölni nekem így nem lép ki ha kintvok a szabadba :D azért thx a helpeket :)
  • Lazlo
    #8260
    Amd 64 3200+ his excalibur x850xt 256 1giga ram
  • Mayday
    #8259
    Azzal mar fullos lesz, teljesen sztem.
  • MrStokes
    #8258
    Kivancsi lennek, hogyan fog menni 3500-os A64-gyel es X850XT-vel, 2G RAM-mal.
  • Serpa
    #8257
    vagyis semennyire?
  • MrStokes
    #8256
    Van olyan, aki elorendelte a game-et CDGalaxisbol es visszaszoltak mar neki, h ok, holnap mehet erte? :)
  • Kandurex
    #8255
    Amennyire köze van a játékhoz
  • Serpa
    #8254
    ez a speedtree -s tesztelés mennyire fedi a valóságot?
  • CarajoEsp
    #8253
    A csúszkán tudod állítani a Gameplay-nél. Csak összehasonlítás képpen
    Spoiler


    Egy farkas normálon 3-4nyílvesszó, Hardon, nekem olyan 18-20körül van:D
    Kegyetlen, minden lépés szenvedés:D