41716
  • b-type
    #16028
    Én spec. utálom a távolról sebzőket, de még a való életben is. :)
    Ha a játékban kötve lenne, akkor még ok, de általában nicnsenek...mert oké íjjászkodjon, de egy bazi íjjat ne feszítsen meg mikor annyi ereje van mint egy nyúlnak.
    és ha már itt felmerültek a nagy íjjak, akkor annak legyen töltési sebessége is,..mert ugye senki nem kképzeli hogy egy bazi íjjal, ami átüti a páncélomat, azzal uugy fog lővöldözni mint azzal ami alapból számolva van a játékban...
  • haxoror
    #16027
    Így van, és ezt most is megkapjuk a kritikalokkal.
    Persze nem halnak bele de úgy már tényleg túl könnyű lenne mert egy sneak+marksman simán tarolna, mindenképpen kéne egy mod ami a testrészeket különválasztva kezeli
  • Mike
    #16026
    pontosan :)
  • Mike
    #16025
    naja, ha látták vagy szemből lőttek
    de egy hátulról jött orvlövéssel szemben esélytelen voltál
  • LegionarR
    #16024
    Egyébként a kardnak se annyira realisztikus sztem :) Bár itt se elég nyilván egy találat...
  • Jagi
    #16023
    ÁTMENT AZ EMBEREN! :DDDD
  • Jagi
    #16022
    nem rossz ötlet...
  • Jagi
    #16021
    Nem arra gomdoltam, hogy tömegpuszító legyen, csak realisztikusabb sebzése + az szinte összes játékban el van b*szva.
    ezért voltak durvák az íjászok a várfalon, mikor ostrom volt a gyalogosokat simán tizedelték...
  • Mike
    #16020
    nézd meg az angol hosszúijakat
    persze ez ellen is lehet védekezni megfelelő védő aurákkal
    persze harcosnak nem, de mondjuk náluk lehetne olyan, hogy automatikusan elhajol előle, ha már veterán
  • Lobsterman
    #16019
    Persze. És szorzókat sem kellett volna beletenni, mert mindenki tápol, és nem kell mágikus fegyver sem, mert úgyis mindenki azt fog használni, és tök fölösleges akkor a sima cucc...
    Nevetséges indok...
  • haxoror
    #16018
    Ha jó szögben jött a lövés vagy egy egész szakasz lövöldözöt 1vs.1-ben ha a pajzsot ferdén tartották már nem ért semmit.
  • Me0w
    #16017
    k*rva*nyad
  • haxoror
    #16016
    Szia egy hét múlva
  • haxoror
    #16015
    Aha oké, csak az elején lövöldöztem íjjal :)
  • Mike
    #16013
    talán mert egy varázsló irányítja őket?
  • Mike
    #16012
    mondjuk én szeretnék egy sárkányiga szintü varázslatot is, ami után általános körözést adnak ki rám :))
  • haxoror
    #16011
    TÉK :P
  • Apus
    #16010
    Hehe jó kérdés:) Dehát a fejjel ellátott változatba is beleköthetnénk, mivel az is halott, éshát hogyan láthatja hol vagyunk? Ez olyan örök kérdés marad nálam, mint a Diabloban a csontvázak hol tartják a pénzüket?
  • deep
    #16009
    Ha túl erős lenne az íj, bárkit gond nélkül kinyírhatnál vele, mert ugye nem kell közel menni. Valahogy gyengíteni kell sajnos.
  • LegionarR
    #16008
    Hiányzik a feje, ezért a tiedet akarja :)
  • haxoror
    #16007
    Better Criticals meg Sniper perkek 9-es Luck-al, ilyenkor már minden célzott lövés (dobás) brutális :)
  • Mike
    #16006
    egy jó számszerijj nem 7-8 hanem sokkal messzebbről is átütötte a vértet
  • Jagi
    #16005
    ezen még most is röhögök...
  • edios
    #16004
    Sziasztok!
    Lenne pár kérdésem:
    A fejetlen zombi miért fut felém? Mit akar csinálni?
    Honnan tudja hogy hol vagyok? Hogyan tud egyáltalán bármit is csinálni?
    Ja és miért erősebb 10x mint a fejes zombi?
  • Me0w
    #16003
    Neha szivom a fogam msotanaban az NPC mod miatt, legutobb egy ruinban Faded Wraithok voltak, kettesevel. Azert kellett kitarto Dremora tarsam segitsege :)
  • LegionarR
    #16002
    Hát pl. a jég atronach, flame, stone, csak hogy párat említsek :), lepattan a nyíl leesik a földre, bár sebzi egy kicsit az áldozatot...
  • Mike
    #16001
    igen? az durva
    iszonyat erős lehettél :))
  • haxoror
    #16000
    Akkor a játék átmenne instagib-be, pár másodpercig tartanának csak a harcok...

    Mondjuk nekem tetszene :)
  • Me0w
    #15999
    Jah, szerintem sirnal mint a malac amit vagasra visznek ha 1-2 teged ert talalt utan lefekudne a karaktered, mert ugye "Az embert mellkason vagy fejbelövik nyíllal az már nem szökellve rohan feléd a lépcsőn 2 kezes kardot lóbálva az egyik kezében". Egyebkent en sorcival jatszom most masodszorra, es egy-egy sikeres talalt utan csunyan elesik a szerencsetlen karakterem :)
  • Jagi
    #15998
    ...ha szemen lövöd akkor van esélyed. ezért vagyok elffel és gyúrok a marksmannra, de ilyen feltételek mellett...
    de ez egyébként így is van. Ha az íjász nem elég ügyes simán belehal egy ilyen tank támadásába...
    + azért távolsági fegyver mert nem közelharcra való! :DDDDD
    Ezt jól megmondtam
  • haxoror
    #15997
    A summonos lényekről mindig lepattan mert azok eltűnnek amikor lejár a spell és nem hagynak inventoryt amiből vissza lehetne szerezni a vesszőket, más lénynél még nem láttam olyat hogy lepattant volna
  • b-type
    #15996
    sztem egyszerűen túl erősek a távolról sebző íjjászok.
    én odamegyek és szétverem, ha viszont nem tudom beszorítani, akkor eléggé kaszálok, szal szó sincs tudatos fejtalálatokról,...most én is mondhatnám hogy ha odaverek a karjára akkor azzal gyengébben üssön..na persze.
    Ha be tudom szorítani akkor szétütöm amúgy egyszerű módra, ha pedig nem és sokan vannak akkor a sebességem kihasználva keresek vmi stratégiailag jobb helyet.
  • Jagi
    #15995
    vagy magic item: nyíllal nem lehet sebezni... pl
  • Me0w
    #15994
    Mondjuk menj vissza a mission journalba, es valaszd ki a kovetkezo kuldetesnek amit adtak, akkor megjelenik a nyil, hogy hova kell menned a faert. Vigyel magaddal potionokat rendesen, nem lesz egyszeru...
  • MerlinW
    #15993
    Naja. De nem csak ijra kellene, hanem kompletten. Objektumokat külön sebzési tartományokra bontani, és ezekre a tartományokra illeszteni a páncélunk részeinek adottságait. Most ugye egybe számol mindent, úgy meg külön szerepe lenne a kesztyűnek, mellvértnek, sisaknak, stb. és ezeket az elemeket hozzárendelni a mozdulatokhoz, ill a "véletlenszerü-skill alapu" sebzéshez.

    Ez egy komplex mod lenne, ami hatalmasat dobna a játékmeneten.
  • PiszkosFred
    #15992
    Ez a korosztály-besorolás miatt, direkt nem akartak belerakni repkedő végtagokat, sem túlzott véres jeleneteket. Ez szándékos. Habár egykét levágott fej, meg egyéb fellógatott hulla a "tornyokban", hát azok sem semmik ;]
  • haxoror
    #15991
    Ha már a "realitásnál" tartunk egy nehézpáncélost aki még pajzsot is hord íjjal szinte lehetetlen lenyomni
  • Jagi
    #15990
    Talán nem is a ledurvább számszeríj képes 7-8 méterről keresztül lőni egy embert, akkor is ha vértben van (nem láncingben sztem), feltéve ha jó szögbe meg a vessző... akkor miért gyenge az íj szinte az összes játékban?
  • LegionarR
    #15989
    Meg lehet, mert pár szörnyikéről lepattan, bár sebzi, de nem annyira.
  • PiszkosFred
    #15988
    Nem, de akkor üssenek rajtuk, harcoljanak, és esetleg haljanak meg - vagy öljék meg a támadókat. Nálam is csak az archer élte túl a teljes küldetést, a többi meghalt. Nem baj az. De legyen szerepe az időnek. Hülye példa, de ha van egy járőr a barlangban, ahol épp kalandozok, és mondjuk "wait"-tel tábort ütök, akkor ha odaér hozzám, szakadjon meg a folyamat. Nem egy szerepjátékban volt már rá példa, hogy a békés táborozást a barlang mélyén megszakították, mert belénkbotlott egy csapat mob. Félreértés ne essék, ez csak "kötekedés a rendszerrel" részemről, elvagyok én így is, sőt, egyre jobban élvezem a játékot. Csak mint ötlet...