41716
  • Kandurex
    #15906
    Itt egy master DESTRUKT 100 willpower és intelligencia:

    Mint látható a 164 sebzés kerül 120+ mannába, hogy a rákba lövöldözöl te 264 mannával? Pláne nem is master szinten? Sehogy!

  • Necromanc3r
    #15905
    Szép jóreggelt!

    Hétvégén nem írtam mert oblivionoztam végig :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Most 23. szintű vagyok, megcsináltam az Arenat, DB guild, Mage guild, Thief guildet 100% osan harcos guilder 80%ban. Mivel párhuzamosan csináltam a thief guildet a harcos guilddel egy idő után lefokoztak a harcos guildben(szó szerint 2t ugrott vissza a rankom), ezenfelül a mage guildből kibasztak(holott már arch-mage voltam ugye).Jótanács, először a jó guildeket(harcos,mágus) érdemes végigcsinálni és utána elkezdeni a rosszat. Most, hogy ezek megvannak és jópár magam által felfedezett labirintust is megcsináltam úgy döntöttem végigtolom mostmár irány a főszál, ha ezzel a karival végzek megvárom amíg szuper gépem lesz és elkezdek egy mágusabb karit(ez ilyen mindenes dark elf volt).A conjuration a kedvencem, imádom a megidézett lényeket még akárcsak nézegetni is, hát még milyen effektívek. Valóban egyébként szintenként ahogy nő a conjuration skill annál jobban esik a conjuration manaigénye, most 148 manába kerül csak egy spider deadra megidézése(az elején majdnem 400 volt).1 kérdés: lichből a neather vagy milyen lich az egyetlen vagy még magasabb szinten abból is van valami lord vagy ilyesmi?


  • Mike at home
    #15903
    koszi
  • donpedro
    #15902
    Egyébként 30. szint fölött már nagyon sok értékes cucc van a random loot-okban, én pl. a Mundane ring mellé most találtam egy Ring of War-t is, ami plusz 10-et ad az összes(!) harccal kapcsolatos skill-hez és attribute-hoz.

    Igaz, komolyabb fegyvereket és páncélokat meg nem nagyon találok, csak az Oblivion kapuknál. Glass Armort még ott se láttam, bár nem is hiányzik, úgysem hordok armort. :)

    Emlékszem, hogy korábban panaszkodtam a gyenge Destruction-re, na ez azóta nagyon megváltozott. Még messze nincs meg a master szint, ehhez képest a nyamvadt 264 magickámmal kb. 8 másodperc alatt potion-ök nélkül el tudok nyomni egy weakness of fire-t plusz 4 db, egyenként 147-et sebző fireball-t... Bár általában a 4. lövésre már nincs is szükség. :))
  • PiszkosFred
    #15901
    Ayleid romokban tobbnyire. Kekesfeheren vilagito kovek, legtobbszor foldon is talalhato, de magasan levo allvanyokbol is kiloheto ijjal. A kezdo bortonhoz kozel van egy rom (Volverine), annak melyen van par kincsvadasz bandita, egyiknel van egy naplo szeruseg, erdemes elolvasni, sok hasznos dolgot leir a romokat illetoen ;]
  • donpedro
    #15900
    Az összes Ayleid Ruinban (egy csomó romos oszlop, és egy csigalépcső a végén ajtóval) van kb. 20, szóval ott keresd.

    Viszont nekem is van egy idevágó kérdésem: találtam egy gigantikus méretű Welkynd Stone-t, aminek az értéke 0, és úgy használni sem lehet, ahogy a kisebbeket. Tudja valaki, hogy mire jó?
  • Mike at home
    #15899
    Welkynd stone-t merre talalok?
  • ShaiHulud
    #15898
    amugy ez az enchanded weaterh akarmi mod, hat nem tudom eldonteni tetszike avagy sem, de inkabb a nem fele hajlok:) szep latvanyvilag , csak olyan furak a fenyhatasok mintha mindig borus lenne az ido, meg akkro is ha sut a nap:) meg ugye eg is ronda, es szerintem hoianyoznak bizonyos idojarasok. szal en maradok az alapnal:) de megnezni mindenkepp erdemes mert naplemente es felkelte eleg szep:)
  • kill3r22
    #15897
    hát én is fps buzi vagyok De semmit sem....abszolut ugyaugy megy...bár én Omegadrivert használok...:)
  • Goth
    #15896
    Ez tényleg gyönyörű.
    Mennyivel esett le az fps? :D
  • Lacee
    #15895
    amúgy tényleg nagyon szép, a nappali ég és a víz sokkal jobb lett szerintem. a két dolog amivel nem vagyok kibékülve a modban, az az éjszakai túlcsicsázott égbolt és az, hogy a kövek (pl ayleid romok) túlságosan "fénylenek" nappal, mintha tök fehérek volnának.
  • CsőKujts
    #15894
    Köszi!
  • LegionarR
    #15893
    Te jó ég ilyen rég volt? Mellesleg úgy tippelem, hogy nem mindenkinek fog tetszeni, de hát melyik mod tetszik mindenkinek?
  • LegionarR
    #15892
    Egyébként úgy lett szebb a játék, hogy élénkebbek a színek. Legalábbis kint a szabadban. Bár a felhőket nehéz elfogadni, de az új színvilág miatt kibékülök vele...
  • ShaiHulud
    #15891
    #15702
  • Lacee
    #15890
    olvass vissza, 1-200 hsz-en belül volt
  • LegionarR
    #15889
    Naná! És ha valakinek nem tetszik az új éjszakai égbolt, elég a data\TEXTURES mappát letakarítani aa gépről...
  • kill3r22
    #15888
    Envrionment mod szépiti a grafikát!!!!!
  • CsőKujts
    #15887
    Ok de milyen mod?
  • kill3r22
    #15886
    Szép ez a mod...Sokkal szebb lett a játék gyerekek mindenkinek ajánlom!!!!!

  • grebber
    #15885
    Oké, ezt nem is probáltam!Kösz!
  • icewolf
    #15884
    Abszolút egyetértek. Tetszik a rendszer. és hogy mindíg van ellenfél... Oblivion FPS? Max névileg, ez SZEREPJÁTÉK, amennyire azt PC-n meg lehet valósítani! És szerintem énközpontúbb mint a Baldurs Gate, vagy a KoTOR részek...
  • ShaiHulud
    #15883
    nyomj egy fastravelt egy masik varosba es elvileg akkro odarakja annak az istalojaba, marmitn a varos kapuja ele.
  • ZS90
    #15882
    oks! kössz amúgy az normális hogy lvl 6-ig jutottam fő küldi sorzatban?
  • grebber
    #15881
    Miért mit szerettél volna még? Szerintem bővem elég ami van mert mellékküldik hemzsegnek.
  • MerlinW
    #15880
    Pár száz quest, amivel pár hétig még elfoglalhatod magad:)
  • ZS90
    #15879
    ennyi? hm... az nem túl sok
  • ChevyG #15878
    Úristen, mekkora játék!? és a sok hülye a gádfádörrel jáccik...
  • grebber
    #15877
    Éled az életed van sok mellékküldi + kalandozások, felfedezések!
  • ZS90
    #15876
    Hi all! ha végig nyomtam a fő küldetés sorozatot akkor van még valami lényeges tovább vagy mi a folytatás?
  • grebber
    #15875
    A sehol nincsetpontosan úgy értettem hogy imperiál city körül A-tól Z-ig megnéztem mindenhol de sehol semmi :(
  • reaper4
    #15874
    az nem olyan biztos. nekem is "eltűnt" a lovam sajna
  • deep
    #15873
    Nyugodj meg, a paripa kint áll az istállóban a város előtt.
  • grebber
    #15872
    Fogalmam sincs bementem imperial cityibe és sehol nincs a lóvacskám:(
  • CsőKujts
    #15871
    Az dúrva lenne.
  • CsőKujts
    #15870
    Akkor bocs. x. :)
  • Lord Zax
    #15869
    Mi köze lenne virusnak ehez? Nem a játék lassul be, hanem a karakterem, a játék tökéletesen megy 40 fps-el. Mellesleg 100-as sppedem van, meg 100-as athleticom, lehet 100 után valahogy minuszba fordult a számlálo vagy valami ilyesmi.
  • CsőKujts
    #15868
    Szerintem a vidcsikártyáddal lehet valami. Vírus, spyware sem kizárt. Tisztítsd le a géped.
  • CsőKujts
    #15867
    Amúgy azt hogy csináltad? Elkergette valami vadállat? :)
  • Lord Zax
    #15866
    Sziasztok!

    2 kérdésem lenne, nemtudom más kérdezte e már.
    1. Hol lehet szerezni black soul gem-et? mert joideje játszok már és még nem láttam 1 boltban sem.
    2. Nemrég olyan problémába ütköztem hogy egy idö mulva belassu la karakterem magátol, teljesen random. Egy sima ör gyalog leelöz mig én futnék, olyan mintha lassitott felvétellel mozognék. Probáltam aludni sokat, meg minden cuccot eldobtam de semmi. Csak a régi mentés visszatöltése segit. Ja és az is poén hogy quicksavelek 1 ponton, ott semmi bajom nincs, 1 ora mulva belassulok, quicksave visszatölt és ottis lassu vagyok... Ez bug vagy mi?