41716
  • ShaiHulud
    #16069
    nem csak destruction school letezik:) feljodj a tobbi magia iskoalaban is:) de nem csak a magus nem tud. harcos ha elerei a 100 as bladest akkro mar o sem tud azon fejlodni. max ha talal jobb fegyvert. de ugye mage mar alapbol eleg szep sebzest tud kiosztani szal ez ezzel jar:)

    ami viszont nem tetszik hogy nem lehet 100 as magnitudnal feljebb csinalni spelleket pl feather 250 meg ilyenek. vagy csak en maradtam le valamirol? mert spellt lehet kapni asszem 250 es featerher, de csinalni megsem lehet. :( pl frenzyt sem lehet level 25 re feljebb rakni ami megint kurvara nem fair, mert illusion school elveszti az ertelmet level 25 felett:(
  • Mentol
    #16068
    Akkor láttad volna, hogy amit már beírtam azzal a linkkel kapcsolatban...
  • Necromanc3r
    #16067
    Na gyerekek.
    Aki kíváncsi létezik e gép amivel tökéletesen megy az oblivion 1024 minden max beállítással, a jó hír létezik:

    http://www.gamespot.com/features/6147127/p-2.html

    AMD Athlon 64 FX-60 CPU, Asus A8N32 SLI Deluxe Motherboard GeForce 7900 GTX
    39Fps.

    No comment. Ha teljes pompájában szeretnénk élvezni röccenés nélkül akkor még várhatunk 2 évet.
    Bocs előre is azoktól akik már unják a konfig kommenteket, gondoltam ez a link tanulságos lesz.
    (tököm eldurran)
  • CS@
    #16066
    Szoktam.
  • CS@
    #16065
    FortifySkill –ekel nem vagyok tisztában lehet, hogy még nem is találkoztam vele.
    Ha délután-koraestig nem találsz akkor megprószálok utánanézni az editorban.
  • Jagi
    #16064
    Hát kb.
  • Kandurex
    #16063
    Az világos, csak akkor a mágus megszűnik 20. szintől mert nem tud fejlődni, nem igaz?
  • Mentol
    #16062
    Mi van?
  • ShaiHulud
    #16061
    amugy ez igaz a drain es absorb spellekre is.
  • Kandurex
    #16060
    Köszi!
  • ShaiHulud
    #16059
    sok ertelme nincs:) 100 on felul nincs hatasa a skilleknek sajna:( tudom van ra az a mod hogy better destruction de az nalam mar cheat kategoria:D

    de amugy fortify destructiont tudsz csinalni ha mar van egy fortify skill spelled, pl fortify blunts vagy akarmi.
  • LegionarR
    #16058
    Te meg nem tudsz kivárni 40 másodpercet?
  • Mentol
    #16057
    Mi van, te sem szoktál visszaolvasni?
  • Kandurex
    #16056
    2 napja
  • Kandurex
    #16055
    Tényleg, htxvm. Még1 utolsó kérés, fortify destruction?
  • CS@
    #16054
    Ha a keresőbe beírtad volna, hogy kézikönyv akkor az első találat lett volna.
    Amúgy a #15797 -ben megtalálod.
  • Mentol
    #16053
    Valaki?
  • CS@
    #16052
    Valóban elég egyet megtanulni, de a Cheydinhali templomban Ohtesse nevű highelf csajszitól tudsz venni INTet is.
  • Me0w
    #16051
    Szerinem kar 'realitast' keresni egy jatekban, mert az avval kezdodne, hogy minden percben meghalsz ketszer, es senki nem jatszana vele :) Itt maximum kiegyensulyozottsag van, az meg olyan amilyen. Az ijak pedig eleg durvak itt is, csak meg kell talalni oket... es vannak enchantolt vesszok is, kiralyi celpontokra.
  • haxoror
    #16050
    Mióta is keresed?
  • Jagi
    #16049
    a sneaket....
  • PiszkosFred
    #16048
    Az a szerencséd hogy nincs online egyetlen moderátor sem. De ami késik nem múlik, viszlát és kösz a halakat! ;]
  • Kandurex
    #16047
    Na ne...
  • Jagi
    #16046
    alapból én is adjad neki amíg mozog párti vagyok, csak gondoltam kipróbálom és szomorúan szembesültem a ténnyel, hogy nem túl hatásos, csak sneakből az meg ugye nem egy elf vadász reszortja... ritkán használom többnyire csak vadakra.
  • Mentol
    #16045
    Ja, a #16797-ben van egy link, ami a rapidshare-re mutat, de onnan nem tudok letölteni. Azonkívűl?
  • ronhaven
    #16044
    alul ott a kereso,megtalalod
  • ShaiHulud
    #16043
    eleg egyfajta fortify statot megtanulni utana a spellmaker altaron csinalahatsz a tobbi fajta statra is spellt.
  • Jagi
    #16042
    Jogos...
    DE, itt csak Bow van. Hosszú, számszer, összetett nincs is. ez a másik ami szúrja a szemem, nembeszélve a kézi(alkarra csatolható íjacsáról (thiefnek tökéletes lenne...)
    Ezért kérdeztem lejjebb, hogy az erő számít-e.
    Legyen töltési ideje de üssön át "mindent" :)
  • b-type
    #16041
    A mágus az oké :)
    De komolyan egy mágus az sava-borsa egy fantasy játéknak, annak ellenére csípem hogy komolyan meggyülhet velük a baj.
    Az íjjászokat sosem szerettem, pl. mikor Indiana Jones lelőte a hadonászó arabot vmelyik filmjében és mindenki röhögött a moziban én akkor pl. kegyetlenül berágtam.:)
    nekem spec minden ellenféllel kontaktom van (hülyén kifejezve), mindent kapok amit csak tudnak...tank a lelkem, de ő az a kaszt aki egy az egybe veri le az ellent.
    Nem szeretem ha lesből lelőnek. :)
  • haxoror
    #16040
    Dehogynem (mondjuk egy multiban megnézném hogy mire jutsz az íjásszal egy mágus ellen ) de a VALÓDI életben azért nem volt olyan könnyű egy mozgó embert fejbelőni 50 méterről mint itt a játékban.
  • cenobite
    #16039
    Nekem is van egy dwarwen bow-m, de csak akkor használom, ha távolabb van az ellen. Belelövök egyet (esetleg kettőt), aztán adjad neki a buzogánnyal! Mondjuk ork barbár vagyok, úgyhogy lehet, hogy az íjat teljesen száműzöm a fegyverpalettámról.
  • BEAST #16038
    "azoknak való, akik bénák a hadonászásban" ... eh grat :D:D:D:D
  • Mike
    #16036
    én spec szeretenm az ijat
    azoknak való, akik bénák a hadonászásban
    Gothicban is inkább ha tehettem felmásztam vmi lehetetlen helyre és onnan lődöztem

    egyébként meg ha egy mágus lődözhet tűzlabdával, akkor mi a különbség?
  • Mentol
    #16035
    Hello!

    Magyar kézikönyvet honna lehetne letölteni?
  • Kandurex
    #16034
    Fortify willpower van nála, nekem meg intelligencia kőne :(
  • Árnyvadász
    #16033
    Lázadtok a rendszer ellen? :) Szerintem jól van megoldva az íjjászos szabály. Hisz magas képességgel már van esély kiütni az ellenfelet. Illetve legmagasabb képességgel (100) paralízis jár.

    Hétvégén a kellemes pillanatok közé sorolom azt, mikor lefegyvereztem az ellenfelemet. Baromi jól meg van csinálva, csak erőütést kell mérni a fegyvert tartó kézre. Persze utána mindig felvette a fegyvert az ellenfél, de ezalatt volt idő még egy csapásra.

    Kellemes emlékeim közt van az is, mikor egy Spriggan-al futottam össze, csak épp volt vele egy medve is akit valószínűleg ő idézhetett, mert mikor meghalt eme állat, akkor eltülnt utána. A kellemes az volt ebben, hogy azt hittem itt kampec lesz, de medve feküdt előszőr, utána gazdája :)

    Az újratöltődős dungeon rendszer is bejött számomra. Épp azt figyeltem, hogy nem vagyok rest elmenni ugyanoda akár háromszor is. Persze jobb cuccok, több pénz vár rám és erősebb ellenfelek.

    Bruma-ban van egy fogadó, ahol khmmm... szóval a lopot árukat is el lehet adni és igencsak nagy társasági élet szokott lenni esténként. A lényeg, hogy ennek a fogadónak van két lezárt része és én az egyiket feltörtem. Reggel egy őr, egy ork és a tulaj társaságában töltöttem napom egy asztalnál, mikor is mérgesen kiront a szobából egy alkímista, és ecseteli, hogy ki volt az a rohadék aki feltörte a szobája ajtaját. :)

    Na de az sem volt semmi, mikor Bruma grófnőjének pár értékes ezüsttárgyát loptam el és mivel hajnali 5-6 közt járt az idő, már igencsak rizikós volt az ott tartózkodásom és lassan lopakodva hagytam volna el a szobát, mikor a korán kelők épp az ajtónál kezdtek el dumcsizni :) Azt hittem kiszúrnak, de mázlimra távoztak, nekem viszont a Sneak skillem felment egyet. Aztán mikor biztonságos helyre értem (azaz ahol bárki sétállhat), már elégedetten mosolyogtam az őrőkre, még beszélgettem is velük, közben magamban nevettem, hogy ha tudnátok mi van a tatyómban, tuti nem lennétek ilyen barátságosak :)
  • BEAST #16032
    miért most nem tarol?
  • CS@
    #16031
    Nekem ez a megoldás kicsit sem tetszik.
  • Kandurex
    #16030
    Megnézem.
  • CS@
    #16029
    Skingradi templomban a Tumindil nevű HighElfnél is próbáltad?
    Ha igen akkor jelezd és nézek mást.