41716
  • Mike
    #15947
    tab, térkép
  • Sipocz
    #15946
    Gondolom mint "végtelen történet"-szerű játékban az idő múlása, a napok száma nem sokat jelent (bár a sorozat korábbi részében a Daggerfall-ban eléggé csisszes volt néhány menet:)). Igazán a napokon belüli időleosztással van bajom. Még igencsak kezdősek a karijaim (rengeteg újrakezdésem van mert keresem az "igazit", no nem a táposat csak a "kézre-illőt") és még mindig csak az IC környékén lomotolok. Előfordult már. hogy kint az erdőben elhatároztam hogy eltépek gyorsan valamelyik kereskedőhöz és az "óra"+becslésem szerint még elértem volna, de mire becsoszogtam a városba már bezárt a bazár:(! Nálam igazán az lenne a praktikus ha valami módon az óra és perc értékét lehetne valahogyan feltünteni a képernyő -lehetőleg bal felső sarkában-, van-e eféle consol parancs vagy mod? Sajnos a def."T"-betüre előugró "no mennyi az üdő?" képernyő pl. nem is használható ha valami "kányaság" van a közelben.
  • MrAndree
    #15945
    Szerintem nem számít. Én 100 óra játékidő és 250 játékban eltöltött nap után kezdtem el a főküldetést.
  • Kandurex
    #15944
    Nektek mekkora volt a legmagasabb bounty? Nekem 70k eddig a max. utána qucikload :p bár ráment egész IC + az egyetem :p

    Amúgy mi lett volna, ha börtönbe megyek? 70k aranyom nem lett volna....közmunkára fognak vagymi? :)
  • Methylisocloro
    #15943
    Köszi!
    Akkor visszaolvasok! :)
  • Mayday
    #15942
    Tenyleg, ezzel kapcsolatban ket kerdes. Nekem is nagyon sok ido eltelt mar (jatekido 40 ora, jatekon belul meg ne is beszeljunk rola).
    Szamit-e az ido? Fokuldeteshez meg en sem kezdtem, lehet-e, hogy lekesek valamirol?
    Masik kerdes: ki lehet-e kepernyore iratni a jatekon beluli idot? (Mint pl az fps-t)
  • atkaq
    #15940
    Azonnal megbolondulok .Nem akarja megmondani DELMAR hogy hol találok fát a botom elkészitéséhez.Beszéltem már vele 100x de csak azt mondja hozzak fát és a zöld nyil még mindig rá mutat.Meg kéne már jelennie a térképen egy másik nyilnak hogy hol van a fa nem?
  • Sipocz
    #15939
    Helló Népek!
    Mizujs?
    Nekem roppant gyorsnak tűnik az idő gamán belüli múlása és szeretném egy picit lassítani. A "fGlobalTimeMultiplier=" .ini bejegyzés végezné azt el. Van-e ötletetek hogy kb. mekkora érték passzolna egy amolyan "öreguras" lomotoláshoz?
    (Persze a gamával töltött saját időm az meg iszonyú gyorsan múlik, illetve így érzem!:))
  • Higany
    #15938
    Köszönöm!
  • Mayday
    #15937
    Megvasarolhato ingatlanok listaja.
  • Higany
    #15936
    Szasztok! Lenne egy olyan kérdésem, hogy hol találok eladó házat vagy hogyan juthatok hozzá egyhez? Morrowindbe csak simán felidegesítettem egy csókát, aki lakott egyben, kinyírtam és ..! De ebben nem tudom! Előre is köszönöm a segítséget! Csákó!
  • csocso14
    #15935
    Nem tudja valaki esetleg, hogy Skingrad gróf hol van, mert el mentem a várába, de sehol se volt aztán betörtem minden hova sőt még a titkos vérfürdős helyét is meg találtam, de ott se volt nem tudna esetleg valaki segíteni?
  • Kandurex
    #15934
    Utánna néztem 15% -al olcsóbb.
  • haxoror
    #15933
    Ja hogy tolvaj, így már érthetőbb mert harcosnál az a +40 nem számít annyit
  • haxoror
    #15932
    Akkor jól emlékeztem :)
  • haxoror
    #15931
    Ja rohatt munkahely, a másik amit ki akarok majd próbálni hogy a spellek is összeadódnak-e, szóval ha 5 sebzés 30 másodpercig spellből rányomok hármat akkor 15 pontot sebződik másodpercenként vagy csak a legutolsó effekt számít és csak ötöt?
    És ha összeadódik akkor egyszerre hány spell hatása érvényesülhet, van-e limit mint pl alkímiában a 10?
  • Árnyvadász
    #15930
    Kell a plussz fatigue érték nagyon, mert ha közelharcolok, akkor pillanatok alatt lemegy és így a sebzéseim drasztikusan leesnek. Mondjuk előszőr nem akartam, mondván, lehet későbbre kéne tartogatni, de aztán győzőtt a harci szellem.

    Igaz én tolvaj vagyok, de annyira megjött a kedvem a harchoz és, hogy végre nem íjjal kell futkosni, mint a mérgezett egér, hogy emellett döntöttem. Persze igazán durva majd egy harcos karival lesz, de már készülnek a terveim, hogy a hamarosan debütáló orkom hogyan fog kinézni :)
  • Me0w
    #15929
    A 41x4 biztos hogy olcsobb, mint a 82x2.
  • Kandurex
    #15928
    Hmm? Kár, h nem vagyok a másik gép előtt :(
  • haxoror
    #15927
    Most így hirtelen nem emlékszem de a 41x4 nem olcsóbb manában mint a 82x2?

    Vagyis ha ugyan azt a sebzést hosszabb idő alatt fejti ki akkor nem kerül kevesebbe?
  • haxoror
    #15926
    "míg egy kesztyűmet ugyanilyen kővel Fortife Fatigue +40-esre :)"

    Mert miért?
  • Me0w
    #15925
    Go go go :))
  • haxoror
    #15924
    Ja már én is kibékültem vele :)
  • Me0w
    #15923
    Mar bocs, de manapsag egy mx440-en mar csak a word megy nomalisan, nem varhato el egy ilyen jatektol, hogy xt kompatibilis legyen :)
  • Árnyvadász
    #15922
    Hétvégén tudtam játszani, bár nem annyit amennyit szerettem volna. Levett a lábamról a program. Nem mintha eddig nem, de most valahogy olyan küldetéseket csináltam és jópár kapuzárást, ami fantasztikus volt! Blade skillem végre átlépte az 50-es határt, így már jobbról-balról suhintva is Master szinten ütök és ez rendkívül durván meg is látszik az ellenfelek életerejének csökkenésén.

    Pláne azóta, amióta van egy Glass Kétkezes Fegyverem, ami önmagában 11-et sebez, de erre még rájön 15 pontnyi fagy sebzés is. Egy Ogre két ütéstől kifekszik tőle. Most 15-ik szinten járok, de már megvan a 16 is, csak aludni kéne, csak az most nem megy, mert bennevagyok egy nagyon fasza küldiben. Majd utána. Elvégre az Elf íjammal meg ezzel a Glass fegyverrel végre egy picit erősnek érezhetem magam. Elf íjat egy Sigil Stone-al Desintegrated Armor-osra enchantoltam, míg egy kesztyűmet ugyanilyen kővel Fortife Fatigue +40-esre :)
  • dscholtz
    #15921
    Ha Titanium kártyád van akkor megy, ha MX akkor sajna valóban nem... :(
  • David2
    #15920
    vagy fakut
  • Me0w
    #15919
    Megy, csak lama vagy hogy visszaolvass 3 oldalt.
  • LegionarR
    #15918
    Natural Environments a mod neve, és INNEN szedheted le a kicsikét. Ha nem tetszik az új ég akkor elég letörölni a oblivion\data\textures\SKY mappát (amit persze előtte fel kell rakni az esp. fájlokkal egyetemben), és ez jelentősen vissszaváltoztatja (ha teljes visszaváltozást akarsz, akkor ki kell kapcsolni a natural_weather.esp-t).
  • Methylisocloro
    #15917
    Ez egy nagyon hüje játék! (mert nem megy a geforce4 kártyámmal)
  • Kandurex
    #15916
    Imdákoz szunya előtt, állítólag segít. Amúgy jó kérdés...ki tudja? Lehet megint megkapod a küldetést. Vagy lehet, hogy azóta már resistes vagy a disasesre.
  • FlatlineHun
    #15915
    "desert eagle point five-o" :)
  • Mayday
    #15914
    Tudom, hogy ezerszer volt mar a vampir tema, es a FAQ-t is olvastam.

    A helyzet a kovetkezo.
    Tizenvalahanyadik szinten probaltam aludni, de almomban megharaptak. Megprobaltam jatekallassal hogy kulonbozo helyeken alszok: guild haz, sajat haz, fogado, stb. Mindenhol meg lettem harapva, persze, nappal.
    Vegigcsinaltam a kuldit, es megszunt a vampirsagom.

    Kerdes: lehet-e meg a jatekban ilyen kesobb is, hogy ujra megharapnak (almomban)? Es ha igen, hogyan szintetem meg a korsagot? Gondolom a holgy nem fog meg egyet kesziteni, poitiont nekem.
  • CsőKujts
    #15913
    Jah határozottan eltűnt 150 hozzászólás. Így nem csoda, hogy a football manager vezet. :)
  • CsőKujts
    #15912
    egész pontosan ezen az oldalon 816 az utolsó a ha visszamegyek ott 638!
  • CsőKujts
    #15911
    Na most vagy velem van komoly gond, vagy az sg vel mert nagyon úgy tűnik mintha eltűntek volna a 700-al kezdődő commentek. Csak nekem csinál ilyet?
  • csocso14
    #15910
    Ez milyen mod és honnan lehet leszedni?
  • Kandurex
    #15909
    #15783
  • b-type
    #15908
    Szal igazából nem tudom miért kell a fejlődésre moddokat használni, nekem eddig az a véleményem hogy teljesen jó.
    Az egy kicsit sántít még mindig hogy nem hangsúlyosak a Major skill-k, nem azért Major amiért Major kellene hogy legyen.
    ennyi.
    Én eddig egy moddot tettem fel, ami befolyásolja a játékot, azt ami szabályozza hogy ne legyen minden senkiházi útonállón überpáncél és fegyver...ez nagyon zavarna.
    egyébként harcos kasztot használva, nekem tökéletes.
  • b-type
    #15907
    Kezdem úgy érezni hogy kegyetlen ki lett találva ez a fejlődés.
    Jó tulajdonságokkal alacsony szinten viszonylag gyorsan és eredményesen lehet (és sztem kell is) szintet lépni, hogy jobb cuccokat és több pénzt találj.
    magasabb szinten pont van annyi időd hogy okosan tudj fejlődni..egész magas szinten még nem tudom, mert ott még nem járok, de ezekből kiindulva, sztem mivel a karakterre jellemző fő tulajdonságok addigra maxolva lesznek, és a hozzáértések is magasak, sztem kasztot használva gyaloglás van, vagy lehet más irányba is fejlődni egy kicsit.