41716
  • ShaiHulud
    #16149
    de ugye szovegertelmezes:) 21 damage for 7 sec. ha az lenne hogy 21 damage over 7 sec, akkro lenne amit te mondasz:)
  • Lacee
    #16148
    üldd le vagy fizesd ki a büntetést.
  • ShaiHulud
    #16147
    igyvan.
  • Mike at home
    #16146
    nabazz
    fixen mondtak
    ha ezt tudom, masik varazslatot veszek meg

    ez tuti biztos? tehat az ossz sebzes 147?
  • PiszkosFred
    #16145
    Félreértetted. Másodpercenként 21et sebez, 7 másodperc diőtartamig. Ha van még mellette "ft" is, akkor területre is hat, vagyis 7x21 összességében.
  • Mike at home
    #16144
    most alljunk meg!

    a 21 pts for 7 sec

    eddig azt mondtatok ez azt jelenti 21 pontos sebzes 7 masodperc alatt, nem 21 sebzes masodpercenkent vagyis 21x7
  • Dr4gonlord
    #16143
    Amúgy nem tudom volt-e róla szó, de a szines térkép is rengeteget dob a hangulaton.
  • tibor16
    #16142
    sziasztok - atronach csillagképnél ugye, nem fejlődik vissza a mana, ezért fontos lenne, hogy az oltároknál regenerálni tudjam magam, - igen ám, de azt írja ki - Bűnt követtél el, előbb bánd meg! - na yó ez az én értelmezésem, de akkor sem tudom a megoldást, (ha a lopott holmit elhajigálom, akkor sincs változás) - segíteni vki? - mi a megoldás?
  • obe
    #16141
    nagyon szépen köszi
  • donpedro
    #16140
    Dispel-nek hívják, a zöldruhás mágus ott a Guildben árul is olyat, ami jó a feladatra, bár 50-es Mysticism kell hozzá.
  • donpedro
    #16139
    Én ezeket a modokat használom.

  • CUCLI
    #16138
    ezeket amúgy honnan töltötted le? kéne pár dolog :)
  • obe
    #16137
    köszönöm szépen...esetleg megtudod mondani hogy hijják az ilyen spellt? sajnos még nincs olyan spellem amivel láthatóvá teszek dolgokat( gondolom a detect life nem az)..köszönöm
  • SNAKE01
    #16136
    thx!
  • CUCLI
    #16135
    #16092
    csemegézz :)
  • donpedro
    #16134
    Nem beszélni kell vele, hanem láthatóvá tenni. Láthatatlanság varázslat hatása alatt áll, ami komolyabb dispellel megszűntethető.
  • SNAKE01
    #16133
    valaki mondja már meg lécci hogy milyen modokat érdemes berakni a játékba ami hasznos![lehetőleg olyanokat hogy ne kelljen új játékot kezdeni.]köszi!


  • donpedro
    #16132
    Hú, most vissza kéne olvasnom, hogy amikor a vérpisti kifejezés értelméről ment a vita, akkor mi volt a te véleményed. :))

    Bár amennyire emlékszem, asszem egyik kategóriába sem fértem bele. :)

    OFF
    nagyon belassult a topic, mindenki nagygyűlésen van? :))
  • obe
    #16131
    srácok, a find j'skar küldiben megtaláltam a kis tréfamestert minor detect lifével, megszólitom erre azt mondja huzzak el mert mindent elrontok...magyarul nem tudom megoldani a questet, mert elzavar a kis dög...mit csinálok rosszul?...köszönöm
  • kHares
    #16130
    Elméletileg az attribútumoknál számolja 100 fölött a skilleknél pedig nem. De olvastam van skill ami működik 100 fölött
  • ShaiHulud
    #16129
    100 feletti skilleket nem szamolja.
  • b-type
    #16128
    aha..AHA!! vééérpistiiiii!
    :)))))
  • donpedro
    #16127
    Nekem se csillagjegy, se faji plusszom nincs, csak egy fortify magicka by 50 cipőm, amit egy Sigil stone segítségével csináltam. Így jön ki a 107INT*2+50=264.

    Egyébként ezek után jogos a kérdés, hogy ha a 100 fölötti INT-t számolja, akkor elvileg a 100 fölötti skilleket is számolnia kellene?

    Mindjárt ki is próbálom, gyúrok egy kicsit destruction-re.
  • ShaiHulud
    #16126
    najah max mana = 2*int+racial+csillagjegy:) igy ha 100 intre nezzuk akkor a max mana 450 viszont lesznek szep kis hatranyaid:) persze novelheto tovabb ez az ertek fortify intellecttel vagy magickaval.
  • donpedro
    #16125
    Félreértesz, már rég nem panaszkodom, 264 is bőven elég ahhoz, hogy lényegében bárkit leverjek egy az egyben, kb. 7-8 másodperc alatt. Ha meg többen jönnek, akkor segít az Alchemy.

    Egyébként sem jön be igazán a highelf race, akárhány karaktert próbáltam gyártani, valahogy mindnek olyan "lenéző" feje lett. :) (Na tessék, most meg majd rámsütik, hogy fajgyűlölő vagyok...)
  • kHares
    #16124
    Ha varázsolni akarsz ott a high elf(+100 mana) megfelelő csillagjeggyel(+50,100 vagy 150 mana) akkor azért van ott elég mana. Nekem most level 7 ez a varázslóm 60 körüli int.-el és 280 manám van.
  • donpedro
    #16123
    Ja igen, még egy lényeges apróság, ha leveszem a +10 destruction-ös gyűrűmet, akkor ugyanez a spell már 119 manába kerül 91(!) Destruction mellett!!! Szóval óriási a különbség.
  • donpedro
    #16122
    "Itt egy master DESTRUKT 100 willpower és intelligencia:

    Mint látható a 164 sebzés kerül 120+ mannába, hogy a rákba lövöldözöl te 264 mannával? Pláne nem is master szinten? SEHOGY!"

    Csak most tudok válaszolni. Konkrétan a számolási képességemet vonod kétségbe, vagy hazugsággal vádolsz?? Egy összesen 147 fire dmg-t sebző varázslat (21 dmg* 7 másodperc) nálam 77 manába kerül. Ezt szorozd meg 4-el, az 308 magickát jelent összesen (plusz 10-be kerül egy 100% weakness to fire 10 másodpercre), de mire ellövök 3-at, addigra feltöltődik annyira a magicka, hogy azonnal el tudjak lőni egy negyediket is. Itt vannak a képek, hogy örülj:







    (Rohadtul felbosszant, ha valaki, aki nem is ismer, egyből hazugságnak állítja be azt, amit én jóhiszeműen beírok ide. Közel 30 évesen asszem kinőttem már abból a korból, hogy itt kelljen kérkednem az Oblivionos eredményeimmel, hogy hú mekkora mágus vagyok, stb, stb. Egész egyszerűen azért írtam a sebzésről, mert korábban épp én panaszkodtam, hogy mennyira kevés a magicka, és milyen rohadt sokba kerül, de magas szinten ez megváltozott. Na, mindegy, kifüstölögtem magam...)
  • istenostora03
    #16121
    irja le valaki hol találom Regulus Terentius-t?
  • Fejes021
    #16120
    Hát igen. Jó ez az AI, bizonyos helyzetekben de nem elég sokszínű és bizonyos dolgokra egyáltalán ne reagál.
    PL. Most léptem be Chorollban a Fightres Guildbe, majd poénból az összes tárgyat szétdobáltam, de mindkinek csak annyi volt a véleménye rólam ,hogy "Well met" és kész.
  • CS@
    #16119
    Na utánanéztem ennek a FortifySkill –nek.
    Nem kell hozzá semmilyen spell, alapból lehet csinálni mind Enchantba mind spellbe. Azért jutottam erre mivel nekem nincs semmi ilyenem és mégis engedi, hogy ilyeneket kreáljak.
  • PiszkosFred
    #16118
    Paralyzet próbáltad? Vagy burden?
  • ShaiHulud
    #16117
    hat nem tudom, nekem nether lich nem okoz kulonosebb problemat. weakness to shock es shock alapu touch spellel szejjelsutom:) kardot jo ideje nem vettem a kezembe:)
  • FlatlineHun
    #16116
    Így lett az elképzelt nagyonmágus-kicsitharcos karakteremből egy harcos, aki gyógyítja magát, és mágiával zárat nyit.....
  • FlatlineHun
    #16115
    Hát igen, sajna valahogy nekem az idézős dolog nem nagyon jön be...

    Nade jelen pillanatban full daedric armor(enchanted), 150 str, 100 int és will, 100 blade, 90 körüli destruction és heavy armor, 27-et sebző daedric claymore (+2*21 tűzsebzéssel), 24-et sebző daedric longsword (+2*21 tűzsebzéssel)
    400 HP, 400 mana...

    És a pusztító spelljeimmel (weakness-el egyberakva) semmire sem megyek ahhoz képest, ha meglengetem a kardomat...

    Csak hogy arányaiban érezhető legyen pld egy nether lich-re rányomom a spellt (ami 10 mp weakness to fire 100%-ot is tartalmaz) utána megütöm 5-6x, és meghal.
    Ha megállok vele szemben varázspárbajozni, akkor kb 30-40 spell mire megmurdel (kb 5000 mana). És hiába "nevetve" fizetem ki az 5000 manát (kb mana 3 potion) ez így nagyon lassú és macerás, pláne kivitelezhetetlen olyan ellenfél ellen, aki rádjön és gyak. (pld a mountain lion és a clannfear mindkettő rohadt gyors)

    Elhiszem, hogy ezek ellen az idézés nagyon hasznos, de nem szeretem használni...
    A mágusbotokat meg kifejezetten rühellem (pedig elég hasznosak...)
    Ami nekem ebben igazán szar, hogy mivel nem játszhatom azt amit szeretnék, sokkal jobban megszorítva érzem magam, mint MW-ben.
  • Jagi
    #16114
    :)
  • PiszkosFred
    #16113
    Speed sem rossz, ha fogócskázol és várod a manaregent ;]
  • Jagi
    #16112
    :DDDDD
    Abból indultam ki, hogy a morro-ban egy grand soul gemmel meg egy nagyonnagy gyűrűvel is csak tulajdonságonként max 10-et tudtam belerakni de abból 2-őt.
    Mivel te mágussal vagy, a + intes cuccok tápabbak neked mint a speedesek (bár nem tudom, a varázslást is gyorsítja?)
    Nekem elég jónak tűnnek a leírtak, sztem tápok... bár könnyen beszerezhetők, de tápok ;)
  • ShaiHulud
    #16111
    nah azt ne mond hogy 20 speed tap cucc meg ha van hozza 20 athletics is:D ha talan 20 intellect lenne akkro meg igen. tap cucc az, amitol uberimba leszel. ezek a cuccok sima enchantolt cuccok, amik barki szamara elerhetoek nagyon konnyen, tehat common cucc.
  • Jagi
    #16110
    pl: volt egy karvért a Morroban... asszem személyesen Vivec adta. Na az naon jó volt :)