41716
  • arpad vezer
    #16189
    A HDR gyönyörű!
  • Hmuda
    #16188
    HDR-el úgy ragyognak, hogy ihaj. Ami meg az E3-as demóban volt az nem Varla stone volt. A főszálban van.

    #16187: olvasd el mégegyszer.
  • SNAKE01
    #16187
    császtok!ma elmentem az arénához és eljutottam grand champion szintig ami ugye a maximum.de nincs vége hanem tudtam küzdeni a csajnál állatok ellen,csak azt nem értem hogy miután legyőztem a dögöket valami olyasmit mond a csaj hogy szerezzek lényeket,állatokat hogy harcolhassak.na szal azt hogy kell?
  • PTW
    #16186
    egyébként hova tűnt a Varla stone-ok effektje? anno az e3-as demoban még ilyen nagy ragyogás közepette lebegett egy állványon, mostmár csak szimpl afakó kis kövek mint a kisebb ayleid kövek, lezsámítva hoyg mindíg eg yszerkezet védi őket amit kapcsolóval le kell emelni róluk.....?
    vagy ha HDR be van kapcsolva akkor mstz is úgy néznek ki?
  • cuccok
    #16185
    nem nagy szám az én kis 6600gt 256-os on megy maxon bár néha erdőben sok ellenségnél renedsen beszaggat,de kibirom!
  • PiszkosFred
    #16184
    Tegyél rá "full" sisakot ;] Vagy hood-ot. Én viszont mint egy kisgyerek a legokockáival, úgy elvagyok a babákkal, és gyermeteg vigyorral az orcámon pakolgatom rájuk az armorjaimat. Nagyon kellett már ez a mod ;]
  • cuccok
    #16183
    elolvastam de nem értem
  • cuccok
    #16182
    álltalában minden mage guild-nál lehet venni én is ott vettem!
  • CS@
    #16181
    Varázslatok eltávolítása, visszaállítása:
    Ha vannak olyan varázslataid, amiket már feleslegesnek érzel és törölni szeretnéd őket akkor először jegyezd fel a pontos nevüket. Aztán lépj ki a játékból és nyisd meg az Oblivion főkönyvtárban a „LevelUpData_1.txt” fájlt. Keresd meg benne a törölni kívánt spell nevét és jegyezd fel az ID –jét(ez egy zárójelben közvetlenül a spell neve utána látható szám/betű sorozat, ami gyakran 000 –val kezdődik). Indítsd el a játékot és töltsd be a mentésed, majd hívd be a konzolot(magyar billentyűzeten a 0 -val). Írd be a „Player.removespell <spell IDje>” –t majd nyomj entert. Ha mindent jól csináltál, akkor a „Spell ’<töröltvarázslatneve>’ removed from <karakterneve>” –üzenetet kapod.
    Ha valami olyat töröltél, amire később szükséged lenne, akkor használd a „Player.addspell <spell IDje>” –t, ha a parancs sikeres volt, akkor a „Spell ’<töröltvarázslatneve>’ added to <karakterneve>” üzenetet kell kapnod. Tehát nem árt, ha a törölt varázslataid ID -jét is megjegyzed, háta később még szükséged lesz rá(esetleg készíts egy másolatot a LevelUpData_1.txt fájlról és akkor később visszakeresheted ebben is).

    Példaként a karaktergeneráláskor kapott Heal Minor Wounds(IDje:00000136) törlése:
    Player.removespell 0000136
    A kapott üzenet: Spell ’Heal Minor Wounds’ removed from <karakterneve>
    Visszaállítása:
    Player.addspell 0000136
    A kapott üzenet: Spell ’Heal Minor Wounds’ added to <karakterneve>
  • cuccok
    #16180
    te a pcgurus flatine vagy ??????
  • kHares
    #16179
    Van egy mod amivel ki lehet törölni a spelleket. Minden mageguildben árulnak italt ami kitörli a neki megfelelő varázslatot. RemoveSpellPotions
  • tasakos
    #16178
    Sziasztok!Lenne egy rövid de annál fontosabb kérdésem,hol lehet Grand soul gem-eket venni/lopni?? (Mivel vámpír lettem és ez kell a küldihez,hogy elmúljon rólam a kór.. )

  • arpad vezer
    #16177
    Atronach csillagkép:

    A legerősebb mágus jellegű csillagjegy, ám nagyon meggondolandó a választása. Pihenéssel nem termelődik vissza a mana, csak ha löttyöt iszunk (vagyis mindig kell hogy legyen egy rakás potion - ami azért nem olyan könnyű). De elnyelhetünk manát a ránk küldött varázslatokból is, de ez a módszer sem a biztonságáról híres ;] Melee ellenfelek ellen főleg necces a dolog ha kifogytunk...

    Forrás: Oblivion HQ (banner)

    Amúgy a templomokban eddig én mindig láttam papokat.
  • grebber
    #16176
    Na közben meglett a lóvam de a mai napig nemtudom hol volt utangattam én fast travellel mindenhova és érdekes módon nem irta ki hogy a lóvam itt meg ott van.
    Frankó mondom akkor a gyaloglás folytatodik.De feltettem a lópáncél modot azt elmentem a páncélért és ott termett a házikó előtt a lóvam a páncél adta pompában :D
  • donpedro
    #16175
    Elég furán néznek ki ezek a próbababák. Én vettem egyet az Anvil-i házamba, és most állandóan a frászt hozza rám, amikor belépek a nappaliba. :)
  • obe
    #16174
    nagyon szépen köszönöm
  • donpedro
    #16173
    Spellt nemhogy eladni, még kitörölni sem lehet (sajnos). A tekercsek persze eladhatók.

    A különbség az, hogy a tekercs csak egyszer használható, utána eltűnik. Egyébként más különbség nincs.

    A megtanulható spellek száma tudomásom szerint nincs korlátozva.
  • obe
    #16172
    nem akarok tovább visszaélni a forumozok türelmével(csakhát kezdő rpg-s vok)..még egy kérdést ha lennétek szivesek megválaszolni: mi a különbség a tekercs spellek, és a másik, gyakran használt spellek közt, valamint mennyi spellt tudok összeszedni, magammal vinni?..merthát vannak olyan spelljeim is amik az elején még jok voltak , de most hogy 11 lvl-n vagyok már láttam erősebbet is?..ezeket nem lehet eladni?

    nah látom az 1 kérdés egy összetettebb kérdéssor lett:))...szal ha lenne olyan kedves vki, megköszönném
  • PiszkosFred
    #16171
    Varla stone egykét nagyobb Ayleid rom "legalján" van, sok csapda, és egyéb feladvány kikerülése/megoldása után. Beragyogja a teljes területet, nehéz eltéveszteni ;] (és persze rács védi eleinte)

    Ékköveket el lehet adni, esetleg dísziteni vele a házat. Valami elmebeteg emberke írta valahol, hogy tervezi a modját, amellyel majd ezeket enchantként hozzáadhatjuk a fegyvereinket (lásd diablo socketes cuccaiba a gemek), de hát meglátjuk. Addig is mint eladható "drága lom" a funkciója.
  • Lunki88
    #16170
    Valaki nem tudja annak a tőrnek a nevét amit a banya ad a Vampire Cure questnél? Mert nekem egyszerűen eltűnt, csak nem tom hogyan mert quest itemet eldobni/eladni nem lehet, és azért kéne mert csak ezzel tudok argonian vért szerezni az ellenszerhez...
  • obe
    #16169
    köszi szép én vettem gyorsan egy spellt,rásütöttem és megoldódott...thx
  • grebber
    #16168
    Flawed Topaz,
    Flawed Sapphire
    Flawed Pearl
    Flawless Diamond
    Flawed Ruby

    Ezeket nem lehet semmire használni mert akkor eladom őket?

    Varla Stone-t hol tudok venni / találni?
  • Lacee
    #16167
    #16148 mondjuk?
  • ShaiHulud
    #16166
    Dejavu!
  • tibor16
    #16165
    #16142 - vki tudna segíteni? - kerestem a papot is, de nem találom - egyáltalán, nálla kell bűnbocsánatot nyerni?
  • ShaiHulud
    #16164
    keress olyat amihez van eleg.
  • csocso14
    #16163
    Helló, nem tudja valaki, hogy Skingrad grófot hol találom, mert elmentem a kastélyába és ott se volt.
  • arpad vezer
    #16162
    Az alterationnal meg az a baj, hogy hogyan használjak olyan spellt, ha nincs elég alterationom hozzá?
  • arpad vezer
    #16161
    Es az enchanttal mit lehet csinálni?
  • arpad vezer
    #16160
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ebben én lefizettem a pasit, és az meg elővarázsolta J'skar-t.
  • ShaiHulud
    #16159
    alterationod akkor fog noni ha hasznalsz alteration spellt. max szintet akkor ered el ha minden major skilledet maxoltad ez karakterneknt mas mivel masok a faji adottsagok. enchant szerekezetet meg most lusta vagyok leeirni de amugy kurva egyertelmu.
  • arpad vezer
    #16158
    Sziasztok!

    Bejutottam az Arcane Universityre (Mágus Egyetem). Ott van valami enchant szerkezet. Azt hogyan kell használni?

    A másik kérdés az, hogy hány szintes a játék? Mert most 5. szinten vagyok, és szeretném tudni, hogy Alteration skillem mikor fog akkorára nőni, hogy használni tudjam az Easy zár kinyitó varázslatot, vagy azt amit az egyik mágus céhes küldinál adnak?

    Köszi a válaszokat! (Bocs, ha már voltak.)

    Áv
  • Ron Ragm
    #16157
    Szépnek szép, de én nem tartom reálisnak... szal fantasyben igenis legyen a térkép kézzel írva sárga pergamenre :)
  • PiszkosFred
    #16156
    #15566

    ;]
  • dronkZero
    #16155
    Nah, nekem annyi van... :) Nem olyan sok a hártány. 50% hogy benyalom-e a varázslatot, de ha igen, akkor 1.75-ös sebzéssel. Viszont még nincsenek varázstárgyaim, amikkel majd biztosan fel lehet tolni 100%-ra az absorb-ot.
  • Mike at home
    #16154
    ilyen aprosag altalaban program keszitoit nem szokta zavarni
  • Mike at home
    #16153
    vilagos, csak tul utosnek ereztem igy azt a varazslatot
  • dronkZero
    #16152
    Szerintem pergamenre nem festettek MonaLisát... :P Az alap szvsz fílingesebb.
  • kHares
    #16151
    Miközben nézegettem az az ini file láttam át lehetne írni a gyorsbillentyűket de egyész kiment a fejemből míg nem láttam ezt a topicot.

    Itt meg van adva pár billentyű kódja ill. te is látod ha valamit átírsz megjegyzed melyik bill. aztán rákeresel az ini-ben.
  • kHares
    #16150
    #16103-ban a link ill. a F.A.Q-ban