41716
  • grebber
    #15865
    A szart a lóvam is eltünt :(
  • Sanyix
    #15864
    Ja énis találtam már vagy 4-et a küldetéseim során :)
  • CsőKujts
    #15863
    Elég elszánt vagy azért. :) Legalább jót lovagoltál.
  • CsőKujts
    #15862
    Spoiler. Hát akkor megmondom neked, hogy nem ad semmit hanem megkér, hogy hozz neki még 20-at. Ha azt beviszed 30-at ha azt is 40-et. :)) Szerintem hagyd abba és csináld a küldetéseket. Majd a játék végefele gondolom az a küldi is meglesz. :)
  • grebber
    #15861
    De éppen ez az már 5 órája csak vpartokon keringek de mondom szinte alig van :(
    Azt haljak meg ha teljesitem neki szart se fog adni tuti.
  • CsőKujts
    #15860
    Amúgy még jó, hogy magasabb szinten csak jobb cuccokat dobál. Nem tudom miből javíttatnám a páncélomat. Nem gondoltam, hogy ilyen eszméletlen drága lesz. Lehet szégyenszemre 18-as szinten állok neki kalapálni.
  • CsőKujts
    #15859
    Nehogy nekiállj direktbe :) mert beleőszülsz. Játszd a gamet és előbb utóbb meg lesz az is. Amúgy Wowba is volt egy ilyen gyűjtögetős feladat. Csávó hívott, hogy segítsek de hát az is olyan volt amig az adott területen teljesítetted a küldiket csak összejött.
  • LegionarR
    #15858
    Nálam nem lassult... Mondjuk nálam egyébként se száguldozik, de abszolút játszható ...
  • SNAKE01
    #15857
    valaki mondja már meg lécci hogy milyen modokat érdemes berakni a játékba ami hasznos![lehetőleg olyanokat hogy ne kelljen új játékot kezdeni.]köszi!
  • istenostora03
    #15856

    Bravil:
    Vidd fel legalább 50 –ig a viszonyodat Regulus Terentius –al és akkor megveheted tőle 4,000 aranyért. Bútorokat a Fair Deal –ban Nilawen –től vásárolhatsz.
  • kill3r22
    #15855
    construction set és meg van oldva a nirnoot pbobléma
  • MerlinW
    #15854
    Nálam 4-5 fps minuszt eredményez, de a látvány mindenért kárpótol:)
  • MerlinW
    #15852
    Kell abból majd még 40 is
  • istenostora03
    #15844
    valaki meg tudja mondani hogyan kell megvenni a Bravil-i házat mert be van zárva.
  • mustar
    #15843
    Egyáltalán nem vettél észre lassulást a mod felrakása után?
  • grebber
    #15842
    Bazz eddig a legnehezebb feladatom az hogy össze kell gyűjteni 20 Ninroot-ot.
    Kb 3 órán kerszetül csak vizpart melett mentem erre az eredmény kemény 2db.Hát szpojon le a köcsög azért se gyütök neki össze 20-at.
  • SNAKE01
    #15841
    tudom,csak most nem engedett tovább harcolni...
  • SNAKE01
    #15840
    valaki mondja már meg lécci hogy milyen modot érdemes berakni a játékba![amihez nem kell új játékot kezdeni]
  • LegionarR
    #15839
    Nem tom, Hero szint után még lesz egy kis dolgod Grand Champion leszel...
  • LegionarR
    #15838
    Mindet OBLIVION\DATA mappába, és indításkor pipáld ki az új esp-ket. DE... tesztelgettem, és bár a világítás (fények) az erdőben sokkal szebbek szerintem, de az eget nagyon elb*szták. Este pl. ilyen kis galaxisok lebegnek az égen mintha valami űrszimulátor lenne... Úgyhogy szerintem csak a két esp. fájlt rakd a helyére, és ha még így se tetszik az ég, akkor kapcsold ki a Natural Sky.esp-t. De a víz igy is fantasztikus sztem (kicsit átlátszó végre, vagyis nem koszos a víz hanem elég tiszta ahhoz, hogy lehhessen látni mi van a vízfelszín alatt).
  • SNAKE01
    #15837
    az aréna az nagyon bejön nekem,el is jutottam hero szintig és valami ilyesmit mondott a csávó hogy "akkor gyere vissza ha lessz igazi ellenfeled"!gondolom valami olyesmire célzott hogy egy ideig pihenjek mert már mindenkit kiütöttem!:DDD
  • reger
    #15836
    Kár,pedig jó let volna lecserélni az 5-öt sebző kardot:(
  • istenostora03
    #15835
    Dokumentumok\My Games\Oblivion\savegame
  • Halfer
    #15834
    Ha az Arena-ban hagyok egy szekrényben cuccokat, akkor az örökké megmarad ott? Mondjuk van amit a játék elején dobtam el az úton és ott van, de hogy biztosra menjek.
  • mustar
    #15833
    Olvastam itt egy modról (environment .... ) ami a környezetet szépíti. Hova kell bemásolni a cuccokat? Ja és hol találom az elmentéseket?
  • istenostora03
    #15832
    hogy birom megvenni a Bravil-i házat?
  • Bazijoe 2
    #15831
    Köszi a segitséget.
    Sikerült
  • Mr. Perfect
    #15830
    Én csak érdekességként említettem, egyébként valószinűleg igazad van, azért annyira szerintem sem cseszték el, mint amire ez alapján lehetne következtetni. Amúgy ha jól emlékszem a Morrowindből is volt konzolos verzió, szóval ez a tendencia nem új.
  • Ron Ragm
    #15829
    Mert az csak replika.
  • Hmuda
    #15828
    Talán mert a neve előtt ott van a "replica" szócska?
  • reger
    #15827
    Szereztem egy 9-et sebző tőrt (az 1-ik fighters guild vitrinéből loptam)de akármikor megütök vele valakit eltörik.Ez miért van?
  • Lunki88
    #15826
    Az egy questben lesz majd, akkor jelölni fogja a térképen hogy hova kell menned, amúgy Cheydinhaltól délre van.
  • Hmuda
    #15825
    Az nem dremora akar lenni?
  • ati2002
    #15824
    Azt hiszem valamelyik Oblivion toronyban jutottam hozzá. Nagyon hatásos, és jelenleg nem találok erősebbet. A súlya, na az elég sok, de beosztom a helyet, még egy kardom van mellette, ez a kettő elég jelenleg mindenki ellen.
  • csocso14
    #15823
    Lunki88, hol találtad meg a banyát, mert sehol se találom
  • PiszkosFred
    #15822
    Ezert is lett kikapcsolva a tessourcen minden felesleges funkcio, mert egyszeruen nem birjak a rohamot a sracok ;] Rengeteg latogatojuk van - atvettek a summit helyet, ez ezzel jar;] - az a csoda hogy nem adta meg magat a rendszer eddig.
  • Lunki88
    #15821
    Valaki nem tudja annak a tőrnek a nevét amit a banya ad a Vampire Cure questnél? Mert nekem egyszerűen eltűnt, csak nem tom hogyan mert quest itemet eldobni/eladni nem lehet, és azért kéne mert csak ezzel tudok argonian vért szerezni az ellenszerhez.
  • Mr_no_NaMe
    #15820
    Amúgy a tessource nektek is rohatt lassú? Nekem akár 5 percig is eltarthat mire betölt valamit rajta.
  • Mr_no_NaMe
    #15819
    De akkor honnan lehet letölteni ingyér???
    Amúgy a Dark Brotherhood mióta ad sok pénzt? Ittvagyok a prisonos utáni questnél és ilyne 50 aranyakat kapok...ez lóf*sz.
    Amúgy van ilyen kereskedő mint a creeper a morroból aki maxos árat ad a cuccokért?
    Most lvl 4 vagyok. Merre találok jobb heavy páncélt mint ami az arénában van?
  • PiszkosFred
    #15818
    Miert? Mert a hypenak koszonhetoen rakas hulyegyerek is elkezdett jatszani, akiknek keszult par mod.

    - Tobbet cipelhet.
    - Gyorsabban fejlodhetnek a skillek.
    - 24orankent spawnoljon ujra a teljes barlang.
    - Osszes blunt weaponbol blade tipust csinalnak.

    Es ez csak az elso 4-5 mod. K*vanagy modok am ezek, igazi hibajavito modok, melyeket a szemetlada Beth nem igy csinalt eheh. Tenyleg no comment...

    Legkozelebb nezz szet elobb, mielott peldalozol valamivel. Mert ennek igy semmi ertelme.