41716
  • Raptor 2
    #31755
    Thx, így tényleg jobb :)
  • PiszkosFred
    #31754
    Igen, bar nem tudom, hogy a 200 ft-s verzio honnan szarmazik, van esely ra, hogy az amerikai, ellentetben az itthon (volt/jelenleg is) kaphato verziokkal.
  • PiszkosFred
    #31753
    Nem szukseges. A kieg csak opcionalis. Sima Oblivionnal (alapjatekkal) jatszoknak ugyanugy van 1.2es peccs, mint a kieget mar beszerzoknek. Te utobbit probaltad rarakni egy alapjatekra. Ezert nem talalta amit keresett.


    OBLIVION UK/EUROPEAN/AUSTRALIAN PATCH v1.2.0416
    Oblivion_v1.2.0416UK.exe (4.8 MB) 05/07/2007
    This patch is for UK/Europe/Australia (English versions only)

    Ez kell neked.
  • tHoMaSmAn
    #31752
    OBLIVION UK/EUROPEAN/AUSTRALIAN PATCH v1.2.0416 --> ez lenne?
  • tHoMaSmAn
    #31751
    nincs... de eldobom az agyam, ha az miatt van... :) Mert én úgy értelmeztem, hogy nem szükséges a Shivering Isles...
  • PiszkosFred
    #31750
    "köszi a tanácsot :) menni fog a szükséges dolgok előteremtése Shivering Isles meg nincs, és szerintem egyenlőre nem is lesz... mire én bebarangolom Cyrodilt..."

    Ezt irtad par napja, azota felraktad a kieget? mert ha nem, akkor ne a SI peccset rakd fel, hanem az Oblivion 1.2es peccset. ;]
  • PiszkosFred
    #31749
    A kieg fennvan?
  • tHoMaSmAn
    #31748
    Köszi, save-ek megvannak, de a patch szerintem UK (ShiveringIsles_v1.2.0416English.exe), és a hivatalos oldalon a North American patch a sor végén van nem azt szedtem le....
  • Carmang
    #31747
    Pedig a Dokumentumok > My Games-be vannak a mentések, hacsak nem letörölted őket uninstall során.
    A patch-csel meg sztem az a gond, hogy US patch-et akarsz a UK játékra nyomatni, vagy fordítva.
    Próbáld meg másik patch-csel.
  • tHoMaSmAn
    #31746
    Makacsabb ez a gond, mint elsőre gondoltam volna...
    Leszedtem a játékot, a mappában csak a magyarítás fájljai maradtak... sehol egy exe. Újratettem a játékot, és mit ad isten... a patchet továbbra sem fogadja el, a játék pedig indul... tehát mintha le sem szedtem volna. Ha már itt tartunk hová teszi a játék a mentéseket, mert a megszokott helyeken (dokumentumok, játék mappája) nem találom) - csak lesz vmi megoldás itt, ugye?
  • koschwarz
    #31745
    szerintem rögtön az első beszélgetésnél van egy kis félrefordítás, a mondat értelme szerintem: "ha egyszer kísértetjárta fogadóként híresülsz el, akkor cseszheted" :)

    nem pedig az hogy "ha egyszer kapsz egy kis hírnevet, el is felejtheted, mert csak a "kísértetjárta fogadó" nevet kapod".
  • PiszkosFred
    #31744
    Rakd ujra, es lesz.
  • tHoMaSmAn
    #31743
    Bocsánat mester :) ott a pont... oblivion.exe mit tudok csinálni... nincs eredeti exe-m
  • Raptor 2
    #31742
    Kösz, majd megnézem
  • haxoror
    #31741
    Ezek a "You have contracted Helljoint" meg hasonló fertőzések amiket közelharcban lehet összeszedni szinte mindentől és mindenkitől, az F3 panelen látszik az aktív magic effektek között, cure desease szpell/ital illetve az oltárok gyógyítják őket.
  • GamerAdams007
    #31740
    sztem vmi vámpír cucc, és nem 7 különböző, csupán 7 alkalommal ugyan az, de nemtom
  • Raptor 2
    #31739
    Amugy nagyon idegesít a karakterlapomon az "elkapott betegségek: 7" valahogy ki lehet gyógyulni ezekből a betegségekből? mert azt se tudom milyen betegségek..
  • Raptor 2
    #31738
    Ha elhúznád a hibaüzenetet a telepítő "állapotjelzőéről" akkor meg lehetne nézni éppen mit telepített amikor kiírta a hibaüzit... (pl Oblivion.exe)
  • DaemoonHunter
    #31737
    Ha ki akarsz gyógyulni a vámpírosságból én a helyedben feltenném azt a bizonyos modot;) Sokkal egyszerűbb és bugok sincsenek!
  • tHoMaSmAn
    #31736
    http://www.kepfeltolto.hu/?img=4jgx
  • tHoMaSmAn
    #31735
    Nah... "beszólt" az updater a következő üzenettel:



    Eredeti exe kéne neki? vagy mi a bánata?
  • tHoMaSmAn
    #31734
    köszi a tanácsot :) menni fog a szükséges dolgok előteremtése Shivering Isles meg nincs, és szerintem egyenlőre nem is lesz... mire én bebarangolom Cyrodilt...
  • Fantusz
    #31733
    Rámegyen, ha valami gond lenne, akkor úgyis "szól", de kell még egy patch-el megyegyező verziószámú crack is (mire való a net?), a lényeg, hogy, ha a Shivering Isles fent van akkor ne a sima Oblivion patch-et eröltesd, azt nem fogadja el.

    Shivering Isles Patch v. 1.2.0416 (nem Béta!)
  • tHoMaSmAn
    #31732
    rámegy gond nélkül a "nemeredetire"? mert az is egy elég nagy bug lenne, ha elszállna a karakter meg minden....
  • Fantusz
    #31731
    A patch nem ártana, különben elég jó eséllyel találkozhatsz kellemetlen bugokkal...
  • tHoMaSmAn
    #31730
    thx
  • haxoror
    #31729
    alkimisták árulják általában
  • tHoMaSmAn
    #31728
    Sziasztok!

    Cure for vampirism küldetéshez kérek szépen egy kis segítséget. Olvastam, hogy mit kell csinálni értem is, a problémám azzal van, hogy csupán 1db nagyobb lálekkövem van, és van 1 rakat kicsi meg kisebb (mert ugye magyarul használom a progit :P), namost honnan akaszthatnék le gyorsan és problémamentesen 4 nagy lélekkövet. A másik pedig az a növény, ami elvileg csak arcane university kertjében van... azon kívül máshol nincs? És végezetül olvastam egy bugról is, ami itt bejátszhat... nekem nincs patchelve a játék, meg 200ft-os ;) erre rátoljam a patchet, működni fog?
    Lehet kicsit sok elsőre a kérdés, de várom a válaszokat... köszike!
  • AC2
    #31727
    Ha a németveriójú KotN istallert indítod el, akkor valszeg jó lesz.
  • Vergherizoik
    #31726
    Nem tudjátok véletlenül hogy a Knights of the Nine (amit ithon lehet kapni verzió) müködik-e német(nyelvü) Oblivionnal, vagy csak az angolhoz jó????
  • Ombika
    #31725
    Ezt teszem mar 1 ideje,mindent bele!! :))
  • Fantusz
    #31724
    Volt egy kezdetleges magyarositásom a játékhoz (nem tudom már honnan, és ki csinálta), abban a lélekkövek elnevezése volt zavaró, létezett kicsi és kis elnevezésű is (petty , lasser).
    Végülis azért nem használtam sokáig, mert zavaró volt, hogy a párbeszédeben angolul volt minden az investoriban már magyar nevek voltak, így sokszor azt sem tudtam mit keresek

    Arra már ez a kezdetleges magyarítás is nagyon jó volt, hogy a karaktergenerálást megtanuljam, szépen magyarul ott voltak a faji jellegzetességek, csillagjegyek...
  • AC2
    #31723


  • Code92
    #31722
    húú azok a shivering isles es idők úúú de lekötött az ^^
  • Raptor 2
    #31721
    Köszi, kicsit még várj türelemmel.
  • Raptor 2
    #31720
    Az a küldi, a gyűrűs szövegeket is lefordítottam, bár most valamiért nem mondta a várázsló Ezért nem is vettem fel

    A gumininja fórumon már kibeszéltünk pár hibát, amiről tudok, és javítva is lett... (két egybeírás, és a fogadós csávó első mondatában magázza a játékost a másodikban meg tegezi...)
  • Ombika
    #31719
    Ahhh nagyon baba,akarom egeszet full magyarul NOW!!!! :)))))))
  • Fantusz
    #31718
    Köszi, jól sikerült a video, teljes képernyőn is elég jól olvasható a szöveg, talán a betűméret picit lehetett volna nagyobb
    További kitartást a magyarítás munkálataihoz.

    Ugye ez az a küldetés, ahol a varázsló ad egy gyűrűt is, amit a varázslat elsütésekor viselni kell, különben a varázslat lehúzza a szerencsét?
  • Raptor 2
    #31717
    Nah felraktam, remélem mindenki látja majd normálisan a szöveget :D

    Itt is van: Oblihun quest video
  • Raptor 2
    #31716
    Nah, fiúk lányok, csaináltam egy rövid kis videót (majdnem 9 perc) az egyik Questről, amit -ki hitte volna- magyarul nézhettek végig...
    Számomra nagyon kedves quest amit választottam, annyit elárulok előre, hogy nem fog minden másodpercen vér folyni... Most egyenlőre szarakodok a Fraps által kemény 2,5 GB-os méret lekicsinyítésével, de próbálom úgy hogy ne menjen a minőség kárára nagyon... valakinek van erre ötlete???