41716
  • PiszkosFred
    #31795
    Nemtudom, a gugli dobta ki a kepet egy kinai(?) blogrol (meloban vagyok, egyszerubb volt igy, mint szoban elmagyarazni). Eleg sok map mod van mar, en a "Well Used Map"-t hasznalom, de ez nem az.

    #31794
    Szivesen ;]
  • shootme99
    #31794
    Jól, van megtaláltam, műkszik faxán... zsírul néz ki max grafon, bár így néhol beszaggat 1024-ben...
    Köszi PiszkosFred !
  • GamerAdams007
    #31793
    uuu ez a kis franko terkep meik mod által kerül be? :)
  • PiszkosFred
    #31792
  • shootme99
    #31791
    Sziasztok !
    Én még csak nemrég kezdtem ehhez a játékhoz, de mindjárt feltettem a Shivering Isles kieg-et is, de nem tudom az hogyan működik... azt olvastam valahol, hogy külön nem indítható, hanem a játékon belül kell odamenni, na de mégis merre? hol van? csak mert kíváncsi lennék egyáltalán működik-e, és milyen...valaki légyszi mondja el merre találom ! Lehet visszább a hozzászólásokban le van írva, de 31 ezer hozzászólást hadd ne nézzek végig...
    Előre is kösz.
  • koschwarz
    #31790
    ja
  • koschwarz
    #31789
    ja tényleg, amikor azzal a szar hibaüzenettel lép ki, akkor nem jegyezte meg nekem se sose. de hibaüzenettel akkor lépett ki nekem, amikor nem volt jó a modok betöltési sorrendje.
  • Fantusz
    #31788
    Orgazdáknak tudod eladni, viszont azok nem állnak veled szóba, csak ha tagja vagy a Tolvaj céhnek...
    A Thieves Gulid tagság után Armand Christophe elküld egy orgazdához (bejelöli a térképen).
  • And5
    #31787
    Nektek is kifagy a játék ha ALT+TAB-ot nyomtok ?
  • ReMeK
    #31786
    még 1 kérdés:
    A lopott cuccokat hol lehet eladni helyileg??
    Köszi
  • haxoror
    #31785
    hibaüzenettel szokott kilépni?
  • koschwarz
    #31784
    modok vannak fent? mert ilyet nekem akkor csinál, amikor még nem állítottam be az esp-k töltési sorrendjét.
  • ReMeK
    #31783
    Az lenne a parám, hogy hiába állitom át az irányitást amikor kilépek elfelejtei, minden egyes belépésnél átkell állitani megint....
    Meglehet valahogy csinálni h ugymaradjon?
  • koschwarz
    #31782
    loading theme replacer mod

    ezt a modot ajánlom mindenki figyelmébe, régóta nem készült ilyen király mod

    a töltőképernyők képeit cseréli le, nagyon szép és vicces képekkel. kipróbáltam és egyszerűen zseniális.
  • pries
    #31781
    Choroll Castle
  • aradi13
    #31780
    Akarok venni Choroll-ban 1 házat, de nem találom meg a tulajt. kérlek segítsetek:)

    http://oblivion.gumininjahq.hu/modules.php?name=Tippek_Trukkok&funkcio=megmutat&pid=57
  • Fantusz
    #31779
    Nem tudod elkerülni, mert a Shivering Isles főküldetéséhez tartozik.
  • aradi13
    #31778
    És shivering isles-ben hol található?
  • aradi13
    #31777
    az már megvan:D
  • Fantusz
    #31776
    Szerintem amig nincsen legalább 30-as szintű a karid közelébe se menjél a Duskfang/Dawnfang kardnak
  • koschwarz
    #31775
    ez a Korunk egyik legjobb kardja szöveg nem egészen világos, de egyébként shivering isles-ban
  • aradi13
    #31774
    Duskfang/Dawnfang Korunk egyik legjobb kardja. Ezt hol lehet megvenni-megtalálni?
  • ellington
    #31773
    kösz!
  • PiszkosFred
    #31772
    Shift+klikk, vagy siman csak kihuzod az inventorybol a targyat a jatekterre.
  • PiszkosFred
    #31771
    Kapcsold ki a kormanyt, vagy egyeb kontrollert!
  • TomDantes
    #31770
    shift + bal klikk,
    amúgy meg ha nem haragszol meg nézzél egy kicsit följebb, igen ott jó,

    | MIELŐTT KÉRDEZNÉL IDE KATTINTS! | na ha oda kattintasz sok kérdésre választ kapsz.
  • ReMeK
    #31769
    Sziasztok! Most keztem el a játékot, tul sok cuccot szedtem fel és azt irta ki hogy tulvagyok terhelve és nemtok továbbmenni!
    Egyszerüen nem tudok rájönni h hogyan lehet kidobálni a felesleges cuccokat! Help Pls!!
  • ellington
    #31768
    a karakter miért csúszik hátrafele egyfolytában?
  • ellington
    #31767
    köszönöm
  • Fantusz
    #31766
    PowerISO kell hozzá, az tudja kezelni a DAA formátumot, a Daemon tools nem...
  • ellington
    #31765
    leszedtem netről, The.Elder.Scrolls.IV.Oblivion.part01.daa és part02.daa van, a daemon tools nem ismeri fel. szerintetek mi ez?
  • Fantusz
    #31764
    Bűnös lelkeket a Kilencek nem áldanak meg, tehát, ha az Infamy magasabb a Fame értéknél felesleges templomba menned.
    Lehet csak vérdíj (Bounty) van a fejeden, ha azt rendezed, és a hirneved magasabb a hirhedtségnél imádkozhatsz.
  • pries
    #31763
    Sziasztok, lehet imádtkozni, ha megöltem valakit, mert nekem mindenhol azt irja, hogy gyónjam meg bűneimet, de nemtudom azt hogy kell?
  • Fantusz
    #31762
    http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest
  • aradi13
    #31761
    KOVU-nak
  • aradi13
    #31760
    http://oblivionfaq.tvn.hu/
    http://oblivion.gumininjahq.hu/
    http://www.gamestar.hu/hivatalos-elder-scrolls-iv-oblivion-gepigeny.html itt megtalálod :)
  • Ombika
    #31759
    Eleg szarul!! :(
  • KOVU
    #31758
    hali én eddig seholsem találtam meg a gépigényt.
    valaki le irná nekem?
    Celeron(R) 2,40 Ghz
    Nvidia geforce 7300Gt
    1.5 gb ram van a gépembe hogy ezen hogy menne.
    elöre is thx
  • tHoMaSmAn
    #31757
    Sikerült megbütykölni, de a teljességhez hozzá tartozik, hogy Neked volt igazad, mert a "200ft-os" verzió amerikai... azl a másik patch kellett, de az megoldotta a problémát!
  • tHoMaSmAn
    #31756
    most teszi a dolgát! :) meglátjuk mi lesz, köszi a segítséget!