41716
  • koschwarz
    #31594
    ha jól értem, az a kérdésed, hogy mitől függ hogy szintet lépsz. attól függ, hogy a major skilljeidből összegyűjts összesen 10 pontnyi növekedést a korábbi szinthez képest. ilyen szempontból a szintlépésnek nincs köze a küldetésekhez.
  • Fantusz
    #31593
    Annyiban van jelentősége, hogy mikor csinálosz meg bizonyps küldetéseket, hogy a talált, lootolt tárgyak a szintedhez igazodnak, és nem feltétlenül fejlődik veled, így esetleg gyorsan ki is nőheted azt.

    Konkrét példa a Shiverin Isles főküldetésben megszerezhező kard, a Duskfang - Dawnfang, ami az egyik legerősebb fegyver akkor, ha 30-as szint fölött kapod meg, alacsony szinten gyorsan hasznavehetetlenné válik, nem fejlődik együtt a karakterrel, ellentétben a Boethia jutalom-kardjával a Goldbrand-el (min.20-as szint kell Boethia küldetéséhez).

    A Knight of The Nine kiegnél a mellékküldetésekben lehet jó páncélokat, fegyvereket taláni, ott a fősodor páncélzata a küldetés teljesítése után valószinű visszakerül a monostorba.

    Rengeteg jó fegyvert, páncélt lehet találni a játék során, amiket nem is lehet egyszerre rárakni a karira, csinálhatod bármelyik küldetést, s ha tetszik a játék egy esetleges újrajátszásnál már szelektatíven is tudod majd a küldetéseket teljesíteni...

    Az is előfordulhat, hogy nem is díjazod igazán a Duskfang - Dawnfang hullaszámolós-átválltozós mókáját
  • aradi13
    #31592
    nem úgy értettem, de azért köszi. Gondolom küldetéseket kell csinálni h. megjelenjen a jobb felső sarokban az a hold.
  • aradi13
    #31591
    ja és még 1 kérdésem volna. Hogyan tudom megnézni h. hanyas szinten vagyok?
  • haxoror
    #31590
    Keress egy ágyat és aludj egy órát.
  • aradi13
    #31589
    Ez lehet h. hülye kérdés lesz, de mit csináljak annak érdekében h. a következő szintre lépjek?
  • Randelz
    #31588
    A játékban lehet csaklakozni a "Blackwood Couriel"-hel mert valami papiron láttam a gameban hogy ez egy új harcos céh, és megis találtam őket Anvil-ban (nembiztos hogy anvil.. a legdélebbi városban keresd).
  • haxoror
    #31587
    A kiegek csak új küldetéseket/területeket raknak be, az alapjáték ugyan úgy játszható marad.

    Petek nincsenek, summon vannak azokat viszont nem lehet irányítani, támadnak mindent ami ellenség.
    Ha jó vagy a conjuration szkillel akkor a summonjaid önmagukban is levernek akárkit, a leghasznosabb szkill az egész játékban.
  • AC2
    #31586
    Külön-külön is végigviheted akármilyen sorrendben, nagyon nincs közük egymáshoz.
    Pet csak moddal van, de nem tom a nevét sajna. Az ad egy faxa hunter classt is.
  • Pari
    #31585
    Udv Mindenkinek,

    Lenne vagy 2 kerdesem amire nem talaltam valaszt a faqban
    Most egyszerre telepitettem fel az alapgamet a knights of the ninet es a Shiver island-et... most akkor az alapgamet is vegig vihetem es utana a kiegeket,vagy minden megy parhuzamosan egyutt?
    Ajanlanatok nekem egy olyan classt, ami pet-ekkel dolgozik? Alapjaban imadok petet iranyitgatni a fo kari melett, van erre itt lehetoseg? vagy gyengek nagyon a petek, es feleslges? Es ha jok akkor mire kell gyurni? Thx
  • koschwarz
    #31584
    az oblivion nem fps?

    akkor azér keresem hiába a plazmafegyvert...
  • adios
    #31583
    Nah végülis sikerült megoldanom kód nélkül a dolgot.megöltem egy tolvaj céh tagot és amikor mentem S'krivvához hogy kifizessem a vérdíjat valamiért sikerült a küldetés...Nem tudom mi miatt...De az a lényeg hogy sikerült
  • adios
    #31582
    Igen azt.
  • AC2
    #31581
    A "completequest" -et nem?
  • adios
    #31580
    Áh,nem akarja bevenni a küldetés befejezése kódot...Pedig azt hittem ez segíthet...
  • adios
    #31579
    Hát igen,lehet hogy nincs más választásom...Azért köszi mind2nek!
  • AC2
    #31578
    Ha végképp nem tudsz már semmit se csinálni, akkor ilyen esetekben megengedett a konzol használata. :)
  • AC2
    #31577
    Jah értem, akkor bocs :)
  • adios
    #31576
    Visszamentem éjszaka is,de már nem volt ott.Nálam van a gyűrű az biztos,mivel "Ahdarji's gyűrűje" annak a gyűrűnek a a neve ami nálam van.Csak az a furcsa hogy ilyen gyűrűből aminek ez a neve 2 is van nálam.Az egyik piros kézjeggyel(tehát lopott) a másik viszont nem.Ilyenkor mit csináljak?
  • Fantusz
    #31575
    Bocs, nem neked szántam, csak a te hozzászólásodhoz csatlakoztam...

    Ha rossz gyűrűt vitt el van súlya, ha súlytalan, akkor más a hiba (segítheti még a zöld (vörös)nyíl is)
  • AC2
    #31574
    Mondtam én hogy nem?!
  • Fantusz
    #31573
    Küldetés tárgyaknak mindíg 0 a súlya, ameddig aktív küldetéshez kapcsolódik (ha később is a karinál lesz akkor már van súlya).

  • AC2
    #31572
    Sztem rossz gyűrűt hozztál el. Azt amit el kellett volna lopnod, az csak éjszaka van abban a tartóban, amikor a grófnő leveszi, a másik az viszont mindig.
  • adios
    #31571
    Hello!
    Olyan gondom lenne,hogy egy új karival újra kezdtem játszani a játékot,ám a Tolvaj Céhnél lévő Ahdarji's heirloom nevű küldetésnél,amikor visszaakarom vinni a megszerzett gyűrűt Ahdarji-nak,akkor nem tudom neki visszaadni,továbbra is azt mondja, hogy elkell hoznom neki,pedig a gyűrű nálam van...Ilyenkor mit lehetne tenni?
    A választ előre is THX!
  • AC2
    #31570
    Ő se mondta hogy nem régen érte el...
  • PhantomAss
    #31569
    én már régen elértem a 100-as intelligencicát :O)
  • GamerAdams007
    #31568
    :DDD
  • AC2
    #31567
    Jó van, nem is zavarlak, fordítgass csak :D
  • Raptor 2
    #31566
    Hát ermélem befejezzük egy éven belül..
  • AC2
    #31565
    Még kb mennyi időt vesz igénybe? 3/4 évet?
  • haxoror
    #31564
    Minél magasabb a szkilled annál kevesebbe kerül ugyan az a varázslat, egy summon zombie a legelején még több mint 50 manába kerül de Master szinten már kevesebb mint 15 manából elkasztolható.
  • Raptor 2
    #31563
    Hát készítjük a magyarítást, de azért az nem olyan egyszerű dolog, hogy pikk-pakk összevágjuk... még kell egy "kis" idő nekünk, hogy elkészüljünk..
  • AC2
    #31562
    200 a max mana egy alapfajnál, enchant meg buff nélkül :) A manát amúgy 900-ig (altmer, attronach)is fel lehet vinni, + még amennyit a buffok adnak.
    A kérdésedre válaszolva: fogsz egy egy transcedent sigilk övet, aminek a constant effect-je fortify magcika és rárakod egy üres tárgyra, "magyarul" enchantolod. Ezzel 50 manával gazdagabb lettél, és ezt akárhányszor meglehet csinálni, de csak 9 consant effectes "slot" van, szal max 450 jöhet ki enchanttal.
  • retek683
    #31561
    sziasztok a következő lenne a kérdésem már 33 as szintű vagyok az intelegeciám pedig elérte a 100 ezáltal nem növekszik a mannám mivel max 100 ig emelhetem az intelegenciá, nomármost így 266 a mannám de viszont vannak oan varázslatok amelyek ennnél többet igényelnek hogy leeht növelni a mannát? vagy az intelegenciát mert akkor mi értelme van azoknak a varázslatoknak? ha csak 266 a max manna
  • Prince23
    #31560
    Is-is:D De pl. beszélni rendes mondatokat nem hinném, mert speciel én nem tudnék mondatokat alkotni, annak ellenére, h csak kulcsszavakat ismerek. Csak ilyenek pl. follow me, meg ilyenek.
  • Duby
    #31559
    Sziasztok!
    Régóta olvasgatom ezt a témát, de még nem írtam.

    Prince23: én is így kezdtem (meg a Brothers in Arms-szal is ez volt a helyzet), aztán fogtam a szótárat, és szótáraztam.
    Semmit nem árt kihasználni egy ilyen játék pozitív hatását is: legalább megtanulsz angolul.
  • Prince23
    #31558
    Jade Empire
  • AC2
    #31557
    Kezdjük ott, hogy mi az a JE?
  • Prince23
    #31556
    Nagyon jól tudom, h mivel jár:DD
    Én pl. a JE esetére gondoltam. ottan vagy két mappába kellett másolgatni, kb. 3 filet.
  • Carmang
    #31555
    A "csak egy pár filet kell kicserélni azt kész", mondatod helyesen így hangzik: "több ezer mondatot kell lefordítani, begépelni, majd játékban kitesztelni, hogy hogyan illik az adott szituációba és szükség esetén javítani" Persze... semmiség az egész...