41716
  • Dark Geo
    #31915
    másolt ugyan de megnéztem laptopomon és egy harmadik gépen és mindkettőn ment. csak a sajátomon nem. Laptopról nem túl élvezetes főleg hogy enyhén lassú. Lehetséges hogy tényleg windows install lesz ahh. Köszönöm
  • GamerAdams007
    #31914
    Gondolom másoltan van meg. Az is lehet, hogy egy hibás verzió lett letöltve, ha valamelyik haverodnak netán megvan eredetibe, akkor próbáld meg azzal, hogy megy-e. Ha azzal sem megy, akkor attól tartok ebből XP-telepítés lesz, legalábbis minden más ötletemre már azt írtad, hogy megpróbáltad. Ha nincs senki ismerősnek eredeti példánya, akkor próbáld meg máshonnan, másik változatot töltesz le. Remélem tudtam segíteni!
  • Dark Geo
    #31913
    Üdvözlet mindenkinek!
    Most kezdtem volna el Oblivion de egy olyan hibába akadtam amivel nem tudok mit kezdeni. mikor rányomok start new game megáll minden és nem történik semmi vártam fél órát driver cserék régi új...stb megpróbáltam a játék patchelésével a régi shader 1es moddal és mindennel ugyanott áll meg... olővastam róla fórumokon de sehol nem találtam választ. ha valaki tudja a megoldást legyen olyan kedves és írja le. Gb GF 7600 GS 256Mb, 3000+ amd athol xp, 1gb memoria és xp sp 2. tisztában vagyok vele hogy a 7600 pont nem támogatott, de érdekes módon több teszt is szól 7600 GS/GTről Oblivion alatt. Előre is köszönöm!
  • BBird
    #31912
    Hajrá Aknakereső!!!44 ;-)
  • AC2
    #31911
    Írdatlan mód utálom a FIFÁT, annál jobban má csak az ilyen barmokat
  • koschwarz
    #31910
    meg még a F.A.S.Z. is a kedvenced, ha jól sejtem.
  • Ombika
    #31909
    Kozelebb lehet a 14-hez ,mint a 18-hoz!! :)))
  • PiszkosFred
    #31908
    Koszonjuk, egy elmeny voltal. Majd remelem kitakarit utanad egy moderator.
  • romi8 #31907
    Szar játék! Csak a F.E.A.R. és FIFA
  • Fantusz
    #31906
    Nem értem pontosan a problémádat, az oszlopra tűz, jég, demage, és fortify varázslatokat kell elsütni.
    Elég sok tekercset lehet találni az ajtó előtti asztalon, szerintem mindegyikből van használható, nem kell arra várni, hogy a kari elérjen bizonyos szintet, ha valamelyik "tantárgyból" gyengélkedne.

    Rémlik, hogy nálam is volt néhány visszatöltés az oszlopnál, a demage varázslatok közül nem volt hajlnadó csak egyet elfogadni, a többinél visszazáródott a kapu.
  • Hrisskar
    #31905
    Ok köszi, szépen.
    Úgylátszik egy ideig el leszek míg tudom majd használni azt a spell-t, de még szerencsémre van még mit csinálnom:D
  • Fantusz
    #31904
    A tekercsek között kell lenni olyan fortify varázslatnak, amelyikkel tovább tudod nyitni a kaput...

    Saját varázslatot csak akkor tudol csinálni, ha az alapot ismered, az elég is a kapunál, de varázsolhatsz tekercsből is .
  • Fantusz
    #31903
    Teljesen mindegy melyik orgazdához viszed a szajrét, Fathis Ulesnek van a legtöbb pénze (2000), de, ha a kardot nem adtad neki vissza nem fog üzletelni veled.

    (ennek ellenére nem éri meg neki adni a kardot)
  • And5
    #31902
    Másnek is eladhatod.
  • trialkornel
    #31901
    Nekem is valaki HELP!!! A tolvaj céh feladatait csinálom és már Gray Fox-nak dolgozok. Most megint lopkodnom kell hogy elérjem a 800 arany értéket. Eddig oké csak a fószer akinek elkéne passzolnom a szajrét(Fathis Ules) nem áll velem szóba:S Folyamat ezt magyarázza: "You've made your choice...now leave me be." De fogalmam sincs mit tettem:S Aki tud az PLS segítsen!!!!!
  • koschwarz
    #31900
    nem semmi, nagyon szépek
  • koschwarz
    #31899
    szerintem nincs is ilyen spell gyárilag (fortify magicka on touch). de valószínűleg tudnál ilyet csinálni az egyetemen.
  • Hrisskar
    #31898
    Szeretnék kérni egy kis segítséget. A Mages Guild küldetésben, amelyikben 4 spellt kell rálőni egy oszlopra, egyszerüen nem találok olyan varászlatott vagy scrollt ami megnövélné a magickát máson.
    Megmondanátok, hogy kinél találom meg!
    Előre is köszi!
  • Hrisskar
    #31897
    szépek lettek, grat:D
  • zira
    #31896
    Elkészült legújabb modom, melyben négy női armort textúráztam át.
    Itt egy kép:



    Innen letölthető:
    http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=13212

    Tesnexusra is tettem fel képeket, de valamiért nem jelennek meg, pedig a Change Log is írja hogy feltettem őket.
  • koschwarz
    #31895
    nagyon jó kártyák azok, talán az his iceq3 jobb is mint az msi, jobb a hűtése, ami egy radeonnál nem lehanygaolható tényező, tekintve hogy eléggé tudnak melegedni.

    ezekkel a kártyákkal már nagyon szépen lehet az obliviont futtatni.
  • ZÓÓÓcsi
    #31894
    Én nVidia tulaj vagyok és azt kell mondjam, hogy elég gyors és megbízható drivereket ad ki a cég, még ha béta is!
    Egyetlen új és régi játékkal sem volt gondom eddig még... XP-n persze
  • sirdond
    #31893
    na szóval: "hiszem", és "az atinál" :)
  • sirdond
    #31892
    azt hoszem én még is inkább az itnál maradok :)
    mégpedig his iceq3 turbo x1950 pr vagy msi 1950 pro lesz a befutó
    attól függően melyik van a boltban :)
  • koschwarz
    #31891
    speciel szerintem egy 8xxx széria nvidia most mind hardverileg mind softverileg már kiforrottabb mint az új radeonok. annál az egyszerű oknál fogva, hogy már elég régen megjelentek.

  • Fantusz
    #31890
    Játékmániásoknál a videokártya mindíg érzékeny pont volt a konfigban, akik megtehetik a legjobbat akarják, a többiek maradnak inkább a megbízható, megfizethető katagóriánál...
    Az új kártyák sokszor megfizethetetlenek, ammellett kiforratlanok is, a hibák sokszor csak később ütköznek ki, de egy driverfrissítéstől semmiképpen nem táltosodik meg egyetlen kari sem.

    No ezt jól megaszondtam - mindenki olyan videokártyát vegyen amilyet szeretne és a pénztárcája megengedi
  • koschwarz
    #31889
    nem lesz egy drivertől ANNYIVAL gyorsabb azt elhiheted.
  • sirdond
    #31888
    igen ezt a tesztet már néztem én is :)
    csak az a baj hogy azóta már jött ki új driver (talán 2 is) és azt mondják azzal sokat gyorsult...
  • koschwarz
    #31887
    érdekes kérdés:
    nézd át ezeket a tesztáblázatokat és próbálj meg dönteni :)))

    a legtöbb játékban az x1950pro majd kétszer több fps-t produkál, DE a relatíve új rainbow six vegasban, test drive unlimitedben, meg az OBLIVIONBAN jobban muzsikál a 2600-as, de csak nagyon kicsi az előny, sőt még húzva is kicsi az előny. lapozz a következő tesztekhez is: még dx10-es játékban (call of juarez) is megelőzi az x1950 pro.

    én megmondom őszintén nem vennék 2600-ast, mégha olcsó akkor sem. sajnos hiányzik az új radeonokban a középmezőny, csak csúcs meg alsó kategória van. én 8800gts 320 Mb-ost veszek, szerintem az éri meg manapság a legjobban.
  • sirdond
    #31886
    hali
    játszik itt valaki ati 2600xt vel?
    van különbség az új driverrel,vagy még mindig jobb a x1950 pro?
    előre is köszönöm
  • koschwarz
    #31885
  • AC2
    #31884
    Ki gondolná hogy a leglogikusabb helye az elderscrolls.com -on van?
  • Tensor2
    #31883
    hi all! Valaki betudna linkelni 1 oldalt ahonnan leszedhetem az Oblivion 1.2.0214 patchet?Mert nem indul mostanság nekem a tessourcenet és nem találok más oldalt:)
    thx
  • RMarvin
    #31882
    Köszi szépen, ennyi lett volna csak a kérdésem!
  • TomDantes
    #31881
    Szerintem ara gondolsz hogy hogy működik a kiegészítő.
    Szóval vársz egy napot, addig alszol valahol, és akkor szólnak hogy nyílt egy portál kapu amint átmehetsz a kieg.-be.
    De ha jól tudom nem kel új game-t kezdeni. Érdemesebb egy elve erős karival neki menni a kieg-nek.
  • koschwarz
    #31880
    ez most valami olyan poénos kérdés hogy melyik gombbal kell előre menni, vagy komoly?

    akár kieg van akár nem, ha új játékot kezdesz, mindig a börtönből indulsz.
  • RMarvin
    #31879
    Üdv!

    Felraktam a kieget (+patch), de amikor elindítom, az eredeti játék indul el (amikor még a börtönben seggelek ezerrel) a new game-nél. Mi lehet a baj?

    Köszi
  • Hrisskar
    #31878
    Én is a ajándék lovat használom és ha valahova megyek a közelbe azt gyalog teszem, csak a városok között megyek lóval(fast travel).
    És tényleg érdemesebb gyalog menni, mert nemcsak az athletick meg a acrobatick fejlődik, hanem a harci skillek is ha összeakadtsz egy állattal vagy egy banditával +még tovább dagasztja a tárgyaik a pénztárcánkat:D
  • Fantusz
    #31877
    A ló nem szükségszerű a játékban, én inkább másra költeném a pénzt az elejeén, de ha neked ló kell vedd meg .
    Gyalog, futva is el lehet jutni oda, ahova lóval mennél, s akkor még az athletic, acrobatis skilled is fejlődik, ráadásul lovon ülve harcolni sem lehet.
    Persze nekem is van lovam, nem vettem, hanem ajándékba kaptam (szép pirosszemű paci), gyors, harcos, mégis inkább gyalog járok.
    Ez nem idom arra, hogy ne vegyél lovat, ha az a kívánságod
  • koschwarz
    #31876
    az speciel nem, természetesen vannak cuccok, amik nem igazodnak a szinthez, hanem állandó statjuk van.