41716
  • And5
    #31875
    Nemár, hogy a Graf Fox satyó statjai sem fixek.
  • koschwarz
    #31874
    rajtad múlik, ez a szerepjáték
  • koschwarz
    #31873
    igen
  • And5
    #31872
    Tényleg és 5000-ért megéri venni egy fekete lovat vagy inkább másra gyűjtsek ?
  • And5
    #31871
    A questekből szerezhető tárgya tulajdonságai változnak ha azokat nagyobb szinten szerezem meg ?
  • Ombika
    #31870
  • koschwarz
    #31869
    tök jó hogy magyar lett az iron man
  • Raptor 2
    #31868
    Megújult az Oblihun oldal, remélhetőleg így áttekinthetőbb az egész, persze még fejlesztés alatt áll,majd a kinézet is változik, és bővül a tartalom is. Emellett lehet végre regisztrálni is....
  • Hrisskar
    #31867
    Köszi
    Az új butorok nem izgatnak, az a lényeg hogy végre le tudom rakni olyan helyre a cuccaimat ahol biztonságban vannak és nem rugja szét őket a NPC
    (a kedvencem mikor a bravili fighters giuldban 2 tag belefeküdt a teli ágy fegyverzetbe és a fele cucc a földön kötött ki nem kis látványosság mellett:P)
  • Carmang
    #31866
    Nem tűntek el, viszont nem tudsz bele új bútorokat venni, mint más városokban.
  • Hrisskar
    #31865
    Köszi, szépen

    A küldit már megcsináltam, szal már egész pofásan néz ki belül.
    ja és lenne még 1 kérdésem a ládákból + egyébb berendezési tárgyakből nem tünnek el a cuccok mint más helyeken(mint pl: cloud ruler temple ládából az összes cuccom eltünt)
  • Fantusz
    #31864
    Miután kitakarítottad a szellemeket, nyugodtan bevackolódhatsz, nem lopnak el semmit...
  • Hrisskar
    #31863
    Hi mindenkinek!

    Nemrég vettem egy házat Anvilban és azt szeretném megkérdezni hogy mennyire kell tartanom töle hogy betörnek és ellopnak valamit onnan.
  • koschwarz
    #31862
    mert ad ilyen cuccokat is, amit azért csak használna az ember
  • Kly9
    #31861
    Akkor meg mér zavar?
  • koschwarz
    #31860
    tök jó lenne ha lenne egy mod, ami kiveszi a kaméleont, bár én sose használom egyébként sem.
  • Fantusz
    #31859
    100% (vagy nagyobb) chameleonnal játszva szerintem jelentősen romlik a játékélmény.

    Nem látnak, ezért nem is tudnak megütni, nyugodtan besétálhatsz egy ellenekkel teli dungeonba és agyonverheted őket kockázat nélkül - de ebben mi a szórakoztató?
    Természetesen vannak helyzetek, amikor hasznos a chameleon, főleg, amikor harc nélkül kell tovább osonni valahol (bár az invisibily szórakoztatóbb), esetleg ahol nagyon sűrű az ellenfél harc közben is fel lehet venni, de az állandó chameleonozás unalmas....
    (az is bosszantott, hogy én sem látom magamat harc közben)

    "Csak" 99%-os chameleonnal többnyire azonnal észrevesznek...
  • Nuxa
    #31858
    Venni kell a csajtól egy anyagot, úgytom Refined Frost Salt a neve. Ha megvetted akkor vissza kell menned a kapuhoz a barlangban és ha felhasználsz egy ilyen követ akkor ki fog nyílni. Utána meg kínlódni kell majd a kis cseppkövek megtalálásával, de majd megoldod :D
  • GazCamp3r
    #31857
    Most, hogy jbob gépem van, és elkezdtem komolyabban játszani, Lenne pár kérdésem:

    az egyik, hogy elakadtam asszem a leyawiin-i mágus céh reccomendationos küldijénél. Pontosabban nem annál, hanem egy oroszlánfejű csávó adott még egy küldit, és ott a küldetés annála résznél tart, hogy el kellett mennem egy könyvesboltba, és venni egy könyvet, amibe az volt, hogy a barlang helyét, ahova mennem kell, megtudja mondtani, dehogy hogy jutok be az ajtón azt nem, és innentől kezdve az egyetemre mutat a nyíl, és ott egy csajra, aki majd elvileg segít, de rohadtul nem segít. Mivel aszongya nemtud semmit. Elmentem a barlangba, ott a barlangon belül van egy bazinagy kapu, ami Cannot open, aztán visszamentem a khajiit-hoz, aki adott 5 potiont, ami 100% fagy ellenállást jelent, de nemtok tovább menni. :(

    a másik kérdésem, hogyha összegyüjtöm a páncélokba, gyűrkbe, meg mindenbe az összesen 100%-nyi Chameleon-t, akkor teljesen láthatatlan leszek?
  • koschwarz
    #31856
    szerintem modok nélkül is lehet jó karaktereket gyártani, meg én nem bírom az ilyen mangaszerű figurákat sem...nem illik a játékhoz.
  • ThugEdge
    #31855
    na ezt találtam oblivionos metálos grindcore kedvelőknek
  • Nuxa
    #31854
    Mikor csinálod a karaktert és már kész vagy vele, elő kell hívnod a konzolt és úgy kell elmentened a játékot. A konzolba ne írj semmit, csak legyen előhozva.
    Nekem eddig ilyen bajom nem volt, lehet azért mert én már az eleje óta így csinálom, ahogy a ren mod readme-ja megírta.
  • GazCamp3r
    #31853
    Köszi mégegyszer. Azóta tökéletesen működik, és hihetetlen hogy néz ki... nagyon szép. Az arcszerkesztővel meg az a bajom, hogy megcsinálok egy tök jó karaktert, és ha leokézom, és megnézem kivülről mikor már kész, tök máshogy néz ki. Csináltam egy Elfet, akinek ök jó keméyn tekintete volt, rámentem, h végleges, megnézem, és olyan selyemfiu, meg vén f*sznak tűnik :D szal lehet, h ezt az arc módot felejtőssé tesszük. Majd nézek másikat.
  • Kly9
    #31852
    Fontos lenne
  • koschwarz
    #31851
    itt van a 3-ashoz segítség

    én sose használtam még, úgyhogy ennél többet én sem tudok
  • Fantusz
    #31850
    Igen, arra gondoltam én is, csak nem tudtam a pontos nevét (no és figyelmetlen voltam).
    A lényeg, hogy működik...
    Néhány hete éppen Nuxa írt néhány karakterszépítő modot - esetleg érdemes visszakeresni
  • GazCamp3r
    #31849
    Amit Nuxa írt javítás, azzal elvileg működik, mármint a kopaszságot nem nzétem, de legalább bejöttek a cellámba, szal megy a game.
  • Fantusz
    #31848
    A Ren Beauty Pack nálam is hibás volt, de van hozzá javítás...
    Igaz nálam ment a játék, csak szegény mystic elfek maradtak kopaszon, hiába volt a litában sok hajstílus - ezt megoldotta a javítás.

    A magyaritás is egy mod, elvileg az is okozhat galibát, kikapcsolva próbáltad?

  • GazCamp3r
    #31847
    A Kinght of the Nine modjai vannak fönnt, meg most magyarítás van, meg ez az arc patch a neve: Ren_BeautyPack
  • Nuxa
    #31846
    Töltsd le hozzá a customracefix nevű javítást.
  • Fantusz
    #31845
    Mi a neve a modnak?
    Van fent több mod is?
    Előfordulhat, hogy összeakadnak a modok, de az is lehet, hogy ez a bizonyos mod bugos, nem fut megfelelően.
    Oblivion mod manager?
  • GazCamp3r
    #31844
    még egy kérdés: felraktam egy mod-ot, amitől tök jó karikat lehet csinálni (kinézetre értem), és megcsináltam, elindítom a game-t, és a börtönben semmi sem történik :) ott áll az ember, a szemben lévő csávesz nem szól hozzám, nem jön a Király, semmi. Erre van vmi gyógyír?
  • GazCamp3r
    #31843
    Köszi, h segítettél. Ezt az ini file-ost már én is megtaláltam közben, de amit anno láttam az sajna nem ez volt :( mind1... ottan annyit át lehetett írni, h a víz mindent tükrözött gyönyörűen nézett ki, meg a látótávolság is jóval nagyobb volt. ebből a Qarlből már 3-szor probáltam leszedni fileplanetről, és mindig 99%-nál megáll, ami elég röhejes :S amugy ebből elég a 3-as pakk? abban minden benne van?
  • Kly9
    #31842
    Kéne egy kis help. Az oblivionhq-n találtam egy textúrázó tutot, de már az első lépésnél fennakadtam, a probléma pedig a következő: beírom azokat a parancsokat amik megvannak adva, de a rendszer nem tudja felismerni az utolsót parancsként, minden lehetséges módot kipróbáltam és igyekeztem mindent szóról szóra csinálni.
  • koschwarz
    #31841
    tényleg nem rosszak ezek a textúrák, meg még nem is láttam így a játékot futni, de én úgy vagyok vele, hogy az eredeti textúráknak megvan a fílingje, én szeretem őket...ha meglesz a saját gts-em azért lehet hogy én is kipróbálom.
  • ZÓÓÓcsi
    #31840
    640-es a kártyám úgyhogy lehet kipróbálom valamikor...
    A képekből ítélve a megvilágítás is más (jobb).
  • koschwarz
    #31839
    a tiéddel a 2-es a 256 mb-os kártyákra optimalizált változata már menne, ha a gts-ed 320 mb-os, ha 640-es, akkor a nagyobb is, vagy akár a 3-as texture pack is. sok videókártyamemória kell ezekhez.
  • ZÓÓÓcsi
    #31838
    Elég komoly változások, nekem tetszik a képek alapján csak milyen konfig kell hozzá?
  • koschwarz
    #31837
    mondjuk a te konfigoddal nem értem mit erőlködsz, de itt van

    a page 8-tól van az ini file tweakelése.

    de a konfigoddal még olyan textúra modokat is fel tudsz tenni, mint pl. QARL'S TEXTURE PACK akár 2-es vagy a még brutálisabb 3-as változatot, amik többszörösére növelik a textúrák méretét.
  • koschwarz
    #31836