41716
  • Raptor 2
    #31675
    Létezik valami noclip cheat a játékhoz?
  • sebtib
    #31674
    Oké megpróbálom amit írtál.veszteni nem vesztek semmit
  • Nuxa
    #31673
    Nemtom mér kell annyira félni a regeléstől www.tessource.net ; itt szinte fent van az összes mod, amit eddig az oblivionhoz csináltak. 1 perc alatt regisztrálod magad és már tölthetsz is.
  • Nuxa
    #31672
    Valamelyik mod ütközik a másikkal, pl. ha 2 db víz textúráját javító modot használsz egyszerre. De az is lehet, hogy letörölted a víz textúráját. Nekem is volt ilyen egyszer, az ég rózsaszín volt meg néhány tárgy, a városok utcái meg tele voltak felkiáltójelekkel :D Az újratelepítés megold mindent.
  • zsilike
    #31671
    sziasztok.modokat szednék ingyen,reg nélkul,honnan PLS HELP.thx
  • sebtib
    #31670
    Miért van az hogy néha(nem mindig) rószaszinü lesz a víz meg az ég?
  • ollie
    #31669
    Úgy néz ki ez a sárkány, mintha bélgilisztás lenne.
  • Randelz
    #31668
    Én még nemtalálkoztam vele...de szerintem ha lenne is nemlenne jó csak akkor ha huvatalos mod mert elég sok dolognak kellene benne lenni és ha ezt szerintem nem a gyártó készíti el az csak olyan tákli-mákli lenne bugokkal.
  • Fehercsoki
    #31667
    Van hozzá werewolf mod?
  • zira
    #31666
    Mi a sárkányos mod pontos neve? Ha ez: Akatosh Mount By Saiden Storm akkor ezt a sárkányt nem keresni kell, hanem a várazslatok között megtalálod az őt hívó varázslatot. Ekkor az égből fog leesni egy sárkány a lábaid elé. Itt megnézheted ezt a modot:

    http://www.tessource.net/files/file.php?id=10562
  • adios
    #31665
    Menj fel Oblivion HQ-ra és ott mindent megtalálsz.Egyébként az nem vámpír hanem egy drogos:)))
  • aradi13
    #31664
    The Lonely Wanderer Ez az a küldetés:)
  • haxoror
    #31663
    Attól függ, most egy pure mage karakterem van szal a willpower-intelligencia-personality(na ez pl szintén fölösleges tulajdonság) amire egyáltalán kaptam szorzót és 27-es szinten lettek 100-asok mivel 2-es szorzók jöttek többnyire csak össze, innentől kezdve meg nem érdekel a többi tulajdonság mert a lényeg már megvan szal 1 pontokat fogok rájuk rakni (mivel valamire minden szintlépésnél rakni kell).
  • haxoror
    #31662
    Nem, nincs.

    Nehéz elhinni de tényleg csak szkillnövelős hatása van (plusz mehrunes és aréna) és semmi más, se a talált cuccok minőségébe, se a zseblopás/lopakodás sikerébe se a harcba sem számít hogy mennyi a Luck értéke.

    Valószínűleg a Bethesda nagyobb szerepet szánt a Lucknak (mint ahogy a Morrowindben nagyobb szerepe is volt) de végül ez nem történt meg, lehet hogy az idő volt kevés vagy mittudomén a lényeg hogy ebben a formájában nem éri meg a Luck-al foglalkozni.

    Mondjuk mindettől függetlenül lehet rá pakolni hiszen egy sikeres karakternek bőven elég két magas tulajdonság szal a harmadik mehet akár a Luck-ra is, tökmindegy :)
  • Chipii
    #31661
    Ha nem 100-as karira hajtasz, a fő attribjaid akkor is 100asok lesznek előbb utóbb:)
  • koschwarz
    #31660
    azért szerintem a háttérben annyit befolyásol, hogy pl. nagyobb az esély, hogy esetleg több aranyat vagy több cuccot találsz egy ládában, egy ütéstől megtántorodik-e az ellenfél, stb....
  • Fantusz
    #31659
    Luck növelésére ott van a Thief csillagjegy, ami 10-el növeli a szerencsét, plusz, még 5 pontot hozzá lehet adni (megéri?), így 65 Luck-ponttal kezd a kari.
    Szintlépésekkor szerintem sincsen értelme 1pontokat hozzáadni, azokat sokkal jobb helyre is lehet rakni.
    A játékban van szerepe a szerencsének, de hiába magas a Luck, ha más fontos skillek alacsonyak - éppen azért, mert helyettük a Luck lett fejlesztve.
    Agility, Speed a legfontosabb tulajdonság betöréskor, lopáskor, amit valószinű befolyásol a szerencse, de hiába a magas Luck érték, ha a két fontos skill alacsony...

    Kincsvadászoknak, tolvajoknak, orgyilkosoknak ajánlják a magas Luckot, talán mégis van valami befolyásoló értéke?
  • koschwarz
    #31658
    akkor már ezt is tudom
  • haxoror
    #31657
    A Luck nem befolyásolja a zseblopás sikerét.
  • haxoror
    #31656
    A magas Luck az aréna fogadásoknál növeli annak a játékosnak a kezdő életét akire fogadtál (ettől függetlenül is veszíthet) illetve a mehrunes razornál a banishing esélyét növeli, én eről a kettőről tudok amire a Luck ténylegesen hat.

    A szkillnövelés 100-as Luck mellett is csak 25 pont és a perk-eket nem adja meg, nem igazán jó üzlet.

    Aki meg full 100-as karakterre hajt az meg is érdemli hogy szopjon!
  • koschwarz
    #31655
    luck-ra még sosem adtam egy pontot sem. szerintem sem ér annyit, hogy egy szintlépésnél erre adjak, és ne inkább agility-re vagy speed-re a harcos karakteremnek (az endurance és strenght mellett persze).

    tolvajnál el tudom képzelni, hogy jobban sikerül egy zsebtolvajlás ha magas a luck de nem tudom hogy a játékmechanizmus tényleg így működik-e (tehát minél magasabb a luck, annál kisebb az esélye hogy lebuksz).

    állítólag ha az arénában fogadsz, akkor arra hatással van, meg persze a mehrunes razor is a luck alapján számolja ki, hogy mennyi esélye van az egy ütéses ölésnek.
  • Chipii
    #31654
    A Luck-ot használja egy két dolog, amiért érdemes lehet fejleszteni (most nem spoilerkedek itt, és remélhetőleg a jövőben készítendő modok is látnak benne potenciált). Természetesen általánosságban lehetne mondani, hogy tényleg nem éri meg, de ez nem feltétlenül igaz minden esetben. Ha pl valaki full 100-as statra gyúr, akkor ugyan valamivel tovább fog neki tartani így, de a végén ott lesz neki a Luck is. Esetleg valakinek nem célja azon skillek fejlesztése, amelyek nem a szakterületei, viszont elvétve használhatja őket, ekkor is jól jön majd az a +10-20 láthatatlan skillbónusz.

    Arról nem is beszélve, ha valaki tolvaj jellegű karaktert csinál, és kicsit is foglalkozik az rpvel, nála akkor is alapkövetelmény lenne, hogy a luckot fejlessze, ha nem adna semmit:) (Persze lehet pont ellenkezőleg, szerencsétlen karit is csinálni, direkt lehúzva a luckot:)
  • haxoror
    #31653
    Minden 5 pont amit a Luck-ra raksz (a háttérben láthatatlanul) 2 ponttal növeli a szkilleket viszont ez a növekedés nem fogja a szkilleket 100 fölé vinni, magyarán NEM éri meg a Luckot fejleszteni mert mire profitálhatnál a rejtett szkillnövelésből addigra már úgy is magasak lesznek a szkilljeid.

    Ja és a Luck nem befolyásolja hogy milyen cuccokat fogsz találni.
  • Pari
    #31652
    Thx en is erre gondoltam,damn:/
  • Chipii
    #31651
    Valószínűleg az lesz a gond, hogy már hamarabb eléred a 10 skillfejlődést a major skillekből, és akkor még nincs meg a 10-10 az attribokhoz tartozó skillekből.
  • Pari
    #31650
    Udv ismet,

    Kene egy kis help, olvastan az 5/5/1 levelingrol...ugye annyit tesz,hogy
    szint lepesnel kapok 5-5 pontot ahoz az attribhoz amit fejleszteni akarok(pl. str-endu) es egyet adok a luckra...
    ugy olvastam,ahoz hogy 5-5 pontot tudjak kapni egy attribhoz, ugy vmilyen leosztasban 10 pontnyit kell fejleszteni a hozza tartozo skilleken...hiaba jon ossze a 10 pont alvas utan csak +4et ajanl fel...
    Mit csinalok rosszul?
  • koschwarz
    #31648
    legalább a küldetés címét írd le
  • aradi13
    #31647
    várom a válszokat:P
  • aradi13
    #31646
    Megkérdeztem 1 faszit aki elmondta h. 1 panzióban van, csakh. láthatatlan.:S
  • aradi13
    #31645
    a Vámpíros küldetésnél az 5. küldetésnél be kell menni IMP.Citybe, és ott ki kell nyírni vmijen Flaviot vagy kit. Azt h. lehet megölni , mert amikor a közelébe érek eltünik a városból :S:S
  • Fantusz
    #31644
    100% chameleonnal játszani játékgyiklos mód, semmi öröm nincsen benne, hogy a legkeményebb ellenfeleket is úgy lehet lecsapni, hogy azok csak bambán néznek, meg sem próbálnak megütni.

    Az Invisibility nagyon hasznos,ha valahol harc nélkül kell tovább osonni, ráadásul a láthatatlanság varázslatot már 50-es Illusion skillel tudod használni, elviselhető mana-költséggel, míg a 100% chameleon csak 75-ös Illusion skillel válik elérhetővé, és még 100-as skillel is elég költséges varázslat.

    Az italoknál hasonló a helyzet, láthatatlanág ital lesz rengeteg (saját magad is előállítahatod ), de a totál chameleon kevés, és drága itóka.
  • Randelz
    #31643
    Értem..kösz
  • Nuxa
    #31642
    Konzol elő -> kijelölöd a teleportot -> beírod: unlock , de lehet nem fogja engedni.
  • Fantusz
    #31641
    Az invisibility teljes láthatatlanságot biztosít, de csak az akció kezdetéig, tehát ha megütöd az ellent, vagy kinyitol egy zárat azonnal láthatóvá válsz.
    A 100% chameleon ezzel szemben állandó láthatatlanág, harc közben sem szünik meg a hatása, de a kisebb erejű chameleon varázslat szinte használhatatlan.
  • GOAViktor
    #31640
    Shivering Islelben elakadtam a Symbols of Office küldetésnél. A szem megvan csak a bot kéne, de a kristály nem aktiválódik. Utána olvastam neten, ez egy bug a játékban, át is hidaltam, de viszont csak egy teleportal tudnék kijutni a barlangból. a teleporthoz viszont kulcsot kér. Valaki help me!
  • Nuxa
    #31639
    Már én nekem is feltűnt, hogy van valami furcsaság. Mikor még szar videókártyám volt és megittam egy chameleon itókát, akkor annyit csinált, hogy a karakter átlátszóságát növelte a lötyi erejétől függően. Tehát ha megittam egy 20%-osat akkor már kezdtem egy picit átlátszó lenni, egy 100%-ostól gondolom teljesen átlátszó leszel. Na viszont az új videókártyával más lett a helyzet. Ha megiszok egy kaméleon italt, vagy láthatalanná alakító spellt használok magamon, nem látok különbséget. A 20%-os itókától is olyan vagyok, mintha láthatatlanságot használnék.
  • PiszkosFred
    #31638
    Ugyanaz a ketto, az elso pofonig ;]
  • Randelz
    #31637
    Miben külömbözik a chameleon és az invisiblity ?
  • Nuxa
    #31636
    Én már a kisebb nyűgeimet megoldottam magam, de még van valami, ami zavar. Ha 1024*768-ról magasabbra állítom a felbontást, pl. 1280*960-ra akkor ott marad a képernyő szélén egy csomó fekete szabad hely, ahová meg ki lehetne nyújtani a képet, de nem engedi a monitorom, pedig még most vettük 1 hónapja. Haverom szutyok kis 15 colos monirorját ha 2000-szeresre állítjuk akkor is kitölti rendesen a képernyőt. Hagyjam így ahogy van vagy van megint megoldás?
  • Randelz
    #31635
    Ez igaz de elvileg...Kevés arany = alacson lvl = nincsenek trollok. De igazad van a játék elején még minden apróság hasznos lehet.