41716
  • trialkornel
    #31955
    Ahhamm...köszi asszem valamivel okosabb lettem:) Már megvan a festmény a toronyban,a festéknyomok az ebédlőben és Chanel szobájából az ecsetkészlet vagy mi de nem történt semmi. Mondjuk eszembe se jutott hogy a charmot használjam náluk.
  • Fantusz
    #31954
    Az egyik toronyban van egy festmény, a nő szobájában van a festőkészlet, a festéknyomok az ebédlőben vannak...

    Mindezekhez viszont csak a kastély személyzetének vallomása útján lehet eljutni (tehát felesleges odasétálni a bűnjelekhez a rávezető nyom nélkül)
    A vallomásokhoz magas disposition kell, Orgnolf elég nehezen mondja el az információt (magas disp.+charm, vagy megvesztegetés).
  • GamerAdams007
    #31953
    Úgy emlékszem, hogy 3 tárgyat kell megtalálni. Legalábbis 3 nyomot. Az egyik talán a festőecset, és van még egy tárgy. A harmadik nyom azt hiszem az, hogy valamelyik csaj szobályában a földön festéknyomok vannak, vagy valami hasonló. De mindjárt megnézem az Oblivion Prima Guide-omban és akkor mondok bővebbet! :)
  • tHoMaSmAn
    #31952
    Azt én is félbehagytam, mert mindent átnéztem, a csajnál találtam vmi festőkészletet dugiban, aztán a quest szerint ezen a vonalon kellett volna kutakodjak, mindenütt jártam a kastélyban, de semmi mást nem találtam... a gyanúsításhoz ez meg még kevés volt... :S
  • trialkornel
    #31951
    A quest leírás meg valamit Orgnolf ivási problémáiról ír!
  • trialkornel
    #31950
    Áhh ez a Canvas the castle küldetés a legszarabb a játékban....eddig:S
    Visszaolvasgattam fúrumon de nem túl sok használhatót találtam:S Megkerestem minden bizonyítékot,beszéltem már mindenkivel,meggyanúsítottam már mindenkit de semmi! Nem update-eli a quest-et és a cseléd sem vallja be:S
  • haxoror
    #31949
    "The gate to the Fort is locked but can be opened by turning the handle on the ground nearby. However, unless you have begun the Caught in the Hunt quest in Bravil you will receive a "... rusted ... won't open" message."
  • AC2
    #31948
    oda asszem csak questel lehet bejutni
  • trialkornel
    #31947
    Na jah azzal már próbáltam de valami szöveget ír ki és nem nyílik:S
    Más ötlet??:)
  • haxoror
    #31946
    A kapu mellet van egy tekerő izé, azt tekerd meg.
  • trialkornel
    #31945
    A Fort Grief-be hogy lehet bejutni????
  • trialkornel
    #31944
    Okés köszi!!!!
  • AC2
    #31943
    Igen elég sok van (kb minden 3-4. romban). Egyébként már kitárgyaltuk már párszor a dolgot, sztem a lap alján lévő keresővel még térképet is találsz.
  • trialkornel
    #31942
    Szasztok! IC mellett a Wawnet Inn-be beszéltem egy Nerussa nevü csajjal aki adott 1 küldetést. A feladatom hogy szerezzek neki 6 üveggel egy ritka Shadowbanish Wine nevü borból. Ha jól fordítottam valami régi várromban kéne keresgélnem. Párat már átnéztem de nem találtam semmit! Ha valaki tudja merre keressem az PLS írjon!!!!
    Köszi!!!!
  • koschwarz
    #31941
    egyedül a francesco félét ismerem, de az az ooo-val nem kompatibilis, csak akkor ha használod ezt az FCOM-ot itt van
  • Nuxa
    #31940
    7600gt 256mb-osat
  • koppim
    #31939
    Köszi.

    És nincs a shiveringhez is valamilyen szintező mod?
  • Carmang
    #31938
    Hát akkor legyen AGP-s :)
  • koschwarz
    #31937
    kompatibilisnek kompatibilis (nem fog fagyni vagy ilyesmi), csak éppen a változtatások nagy része nem érvényesül az SI-ben, pl. szörnyek szintezése.

    pont ez a legnagyobb bajom nekem is.
  • koppim
    #31936
    Oscuro moddal kompatibilis a Shivering?
  • Ombika
    #31935
    Jol gondolod!!! :)
  • GamerAdams007
    #31934
    Mit vettél?
  • Nuxa
    #31933
    Én úgytom még a x1650 is elég gyenge kártyának számít, nemtom mennyibe kerül, a pcland.hu-n szerintem olyan 20 ezer forint körül van. Viszont ha x1950-t vennél, azzal sokkal jobban járnál, most úgytom 35 ezer forintba kerül és az is AGP-s. Én már bánom hogy nem ilyet vettem, sztem te is megbánnád a x1650-et.
  • ollie
    #31932
    X1650-el már elég jól fog futni, de a gépedben nagyon kevás a memória a normális futáshoz (na meg jobb proci sem ártana).
  • ollie
    #31931
    Van AGP-s X1650PRO.
  • matyi009
    #31930
    De az AGP portos én se vok hülye azé! Nézd meg a qwertybe árulják és a haveromnak is olyan van ugyhogy biztos van olyan!www.qwerty.hu!!amugy azt a videókártyát ingyé kaptam mert azt mondták rossz és csak a ventilátort kellet megolajoznixD
  • AC2
    #31929
    Hát ez qva értelmes...
  • Carmang
    #31928
    1. a videókártyád enyhén szólva is idejétmúlt (nem bántásból mondom, hanem ténymegállapításból)
    2. az alaplapodon AGP-s foglalat van a videókártya számára, az x1650 pedig PCI-Express csatlakozójú, tehát nem tudod majd használni, ne vegyél olyat.
  • matyi009
    #31927
    Nekem egy P4 2.4Gh es 768MB DDR memoria 128Mb videókártya van ami egy geforce3 ti 200 és azon nem megy sajna mert amikor felrakom és elindul miután benyomom hogy indit akkor kiirja hogy a windos hibát talált és kilép és enyi már 2X felraktam de nem lett jobb nem tudjátok hogy miért szerintem csak anyi hogy sar a videó kártyám de most venniakarok egy ati readon x1650 512MB 128bit es videókarcsit azzal sztem mennie kell nem?
  • matyi009
    #31926
    ja bocsánat az kész és kinyirt*
  • matyi009
    #31925
    De hülyeség csak akkor találok?pf de sok értelme van mert ha még ugy lenne ha as vok csak akkor tudom használni de hogy csak akkor találok ez ksz a morrowindben legalább lehetett találni dolgokat az egy nagyon jó játék volt de elég szar volt mert es szintel még egy patkány is kicsirt hiába volt a legjobb fegyvered XD
  • koschwarz
    #31924
    vicces sztori... :)

    igen, külön kell felrakni.
  • matyi009
    #31923
    A-A shivering isles az külön van az kiegészítő me naon vicces a stroia már elolvastam azt külön kell felrakni?
  • koschwarz
    #31922
    glass armort akkor találsz, ha elértél egy bizonyos szintet (20-ast).

    amit az oblivion kapuk bezárásánál szerzel, az a sigil stone, kiválasztod az inventorydból, utána kiválasztod azt a cuccot, amit enchantolni akarsz vele, majd adsz e egy nevet ennek a cuccnak. ennyi.
  • matyi009
    #31921
    Hello! az üveg szettet hol lehet megszerezni vagy venni? (Glass) hm? és azt a izzó golyót amit oblivion kapu bezárásánál találsz szóval mi a neve azoknak a tárgyaknak amikbe be lehet rakni van irva valami az elejére vagy mi?előre is kösz!
  • GamerAdams007
    #31920
    Szerintem az Archlord-nak van valami olyan autómatikus frissítő-szoftvere, mint a WoW-nak. BackgroundDownloader.exe a neve (WoW esetében), és a háttérben, észrevétlenül fut, tölti a frissítéseket, viszont lassabb gépeket rendesen meg tudnak izzasztani. Lehet, hogy elég lett volna letörölni az Archlordot! :)
  • Dark Geo
    #31919
    no a windows install helyreállította... érdekes is volt amióta kipróbáltam Archlordot utánna kezdődött egy hatalmas lassulás a rendszeremen és a programok is nehezen indultak. soha többet free mmo... Továbbra is maradok a GWnél :) na most viszont nekiállok végre Oblivionozni.
  • Carmang
    #31918
    DirectX 9.0c fent van?
  • trialkornel
    #31917
    Oks köszi! Gondoltam rá hogy a többi arcnak is ellehet adni el is adtam 1-2 dolgot másnak csak nem írta akkor a fence-et ezért azt hittem hogy nála nem számít.
  • Hrisskar
    #31916
    Hmm...azokat meg sem néztem:P na jó ennyit rólam
    Ott volt az orrom előtt és én inkább elmentem egy világkörüli spell keresgélésre:p

    köszi szépen