41716
  • PiszkosFred
    #1104
    Én kerülöm az ACE-t (ízlések és pofonok), ezért jó ideje már ezt, illetve ennek korábbi verzióit használom: http://www.free-codecs.com/download/Codec_Pack_All_in_1.htm

    Nem is volt gondom semmivel sem. Ha mégis, akkor ott a mplayer (a magyar fejlesztésű, nem a mediaplayer ;]). E kettővel nem volt még, hogy ne játszak le valamit. Próbáljátok ki, de csak saját felelőségre!
  • David2
    #1103
    sztem ez video hibás, mert amikor meg akartam nyitni movie makerrel, nem tudta megnyitni...
  • PTW
    #1102
    nekem szintén ace mega, se winamp, se media pplayer nem szereti
  • David2
    #1101
    hmm a prob valszeg a Windfoss Media playerrel lesz...
  • David2
    #1100
    ti az 84megás introt mivel jáccátok le? Mert nekem ace mega codec packom van, s egy kicsit furán jácca le, pár rész kimarad, ami a kameráson látszott.
  • Csacsi
    #1099
    "A Bethesda immár hivatalosan is kiadta HD minőségben az Elder Scrolls 4 múvit, úgyhogy akinek problémája vol a sekikemessel, vagy szimplán csak igazán jó minőségben akarja látni, az szipkázza (thx PiszkosFred!). "


    Forrás: Hardwired
  • dani92
    #1098
    köszi
  • PTW
    #1097
    csak jönne már...
    talán holnap, holnapután
  • PiszkosFred
    #1096
    Lehet én is rosszul fogalmaztam, de a 25 perces video az egy 25perces prezentáció lesz az E3on (kivetítőn háttérben Oblivion anyagok, előtte Todd és Pete magyaráz, majd válaszolgat, stb). Nem maga a videó lesz 25perc, hanem az egész előadás. Persze minderről rermélhetőleg lesz videóanyag is - adja isten ;] - és akkor minden tisztázódhat. Igencsak mindenre kiterjedő előadást igértek, reméljük a pórnép - mi ;] - is élvezheti egyszer.

    ui: HQn van 3 új kép, 2 ingame screen és egy render. Link a szokásos.
  • PTW
    #1095
    többen vagyunk így ezzel azt hiszem heheh
  • Chaos Mad
    #1094
    hú baszki zsir az a tréler!

    eszem faszom megáll!

    csak ezért fogom a gépet bőviteni!
  • DonnieBrasco
    #1093
    Ja, és ne itt kérdezd, hanem a Morrowind topicban :)
    Tyű de várom már a 25 perces videjót!!!

    DB
  • DonnieBrasco
    #1092
    Sajnos a nevét nem tudom a szigetnek, de valahol fent ÉK-en van egy kis sziget, Dagon Fel környékén. Ott le kell verni pár démont, és egy Golden Saintnél lesz a gyűrű.

    DB
  • dani92
    #1091
    nem tudja senki?
  • RaveAir
    #1090
    Elég jól néz ki... hmmm...
  • ChevyG #1089
    bots a kéárdésemért de mit lehet tudni az elözö kettö részröl?
    Az Arena-ról már hallotam
  • PiszkosFred
    #1088
    Engem is az esős erdő mozgó fákkal az, ami megfogott istenigazából. A többi is gyönyörű, de az valami nagoyn jól néz ki - még ha csak 2-3secig lehet látni akkor is ;]
  • DonnieBrasco
    #1087
    Szerintem az egész trélerben a legütősebb a szélben lengedező falombok, illetve az erdő/táj stb. Igazi nagy lépés lesz a progi!

    DB
  • ChevyG #1086
    FPS is egyben mint a Thief sorozat?
  • dani92
    #1085
    ja előre is kösz!
  • dani92
    #1084
    ja még valami kéne a tuneynulal 1 cleaver of st. felms. 2 a barátom szerint egy térkép de sehól sem találta meg ja és ha tudnátok adni egy honlapot az is jó csak legyenek ezek benne.
  • dani92
    #1083
    sziasztok tudja valaki hogy hól találhato a moon and strar ring nem találom sehól kérlek segitsetek segitsetek
  • Panzerfaust
    #1082
    Én setérek magamhoz. A zombi tetszett, de a városőrök pajzsa nem. Viszont volt náluk kardhüvely!!!!
  • PiszkosFred
    #1081
    Újjungunk mi ;] A 25perces prezentációt túl sokszor emlitette Pete ahhoz, hogy ne kerüljön elő még az E3on. Illetve nagyon remélem hogy így lesz ;] Abban minden benne lenne, ami szem-szájnak-ingere...
  • haxoror
    #1080
    Végre bal kézben tartja azt a nyomorult íjjat

    Jöhetne vmi lovas videó is :)
  • _Atti_
    #1079
    hm engem spec nem győzött meg hogy egy jó játék lesz..csak arrol hogy rohadt jol fog kinézni:)
  • PTW
    #1078
    kint a videó és semmi ováció örjöngés nyálfröcsögés???!!!!

    én kész vagyok.. embertelen... remélem majd kiszivárogtatják a 25 perces bemutatót is.. egy ügyes kis dugikemes...
  • EqUiNoX
    #1077
    Az, hogy az Oblivion ahogy az eddigi részek, teljes szabadságot ad neked, nomeg ahhoz hogy "végigjátszd" (ez a szó sosem volt jó az elderscrolls játékokra, mivel nem lehet végigjátszani, élni kell benne) nem feltétlen kell ölnöd. Lehet besurranótolvaj is, aki csak lop és bénít. Ég és föld a kettő, legalábbis a jelenlegi tervek szerint. A Morrowind beszerezhető 1-2ezer forintért, érdemes kipróbálni az Oblivion megérkezése előtt.
  • mollee
    #1076
    Hali

    Megnéztem a videót és marhára tetszik!!
    Lehet hogy a kérdés amit felteszek hülyeség, de ez a játék hasonlít a dungeon lordshoz?
    Ugyanis most ezzel jáccok és nagyon megtetszett a műfaj, de korábban nem jáccotam se a morrowinddel se más ilyen stílusú játékkal! Mi a lényeges különbség a kettő között ha van egyáltalán?

    Bocs a hülye kérdésért csak érdekelt!
  • grebber
    #1075
    Hát ha másért nem ezért a game-ért érdemes lenne angolt tanulni.
  • David2
    #1074
    azért ennek lesz gépigénye...
  • David2
    #1073
  • grebber
    #1072
    Elder Scrolls IV. Oblivion E3 trailer
  • EqUiNoX
    #1071
    Na kijött az első Oblivion trailer. Hardwiredről tölthető a cucc, 50mb, más link egyelőre nincs, túl friss még az anyag... ;]
  • PiszkosFred
    #1070
    Köszi, ki is raktam hírbe ;] Ma legalább 5ször néztem a hivatalos oldalt, hogy foglalkoznak e komolyabban a témával, de mindig elfelejtem a 6-9 órás csúszást, és hogy nekik most van az update időszak...
  • DonnieBrasco
    #1069
    E3 beharangozó!!! Ha nő lennék, most nedvesednék rendesen :))

    http://www.elderscrolls.com/codex/team_e32005.htm

    DB
  • Jimmyke
    #1068
    Thx!
  • DonnieBrasco
    #1067
    http://www.e3expo.com/e3expo/

    Május 17-20, a jövő héten lesz!

    DB
  • Jimmyke
    #1066
    Jó taktika. Csak számunkra nem. Mikor is lesz az E3?
  • PiszkosFred
    #1065
    Pont ma gondoltam én is, hogy lassan 2 hónapja semmi, ezért nagyon nagyot kell durrania az e3nak, ha ennyire "felvezetik" ezzel a nagy hallgatással...