41716
  • Petyus_
    #1264
    Van egy 20 perces videó a játékból.. valaki nem találkozott vele a neten? =)

    Képek
  • Thanatos
    #1263
  • GrimReaper78
    #1262
    Vááááááááá!!!!

    Végre vmi jó hír! Sean Bean is hangját kölcsönzi majd az egyik NPC-nek a játékban, ráadásul nem is akármelyiknek: a Császár leendő trónörökösének! Hűű, de zsír, Ő az egyik kedvenc színészem :D



    Részletek itt.
  • Jimmyke
    #1261
    Ja, mondjuk 1-2 hónapot felőlem csúszhat (kövezzetek meg), mert addigra összejön a pénzem új videókártyára :)

    "Oblivion jön, VGA megy!"
  • GrimReaper78
    #1260
    Adrenaline Vault-on nem írnak ilyet. Én akárhol néztem eddig, mindenhol a téli megjelenés (idei) volt megerősítve, a kiadó angol nyelvű honlapján pedig coming soon.

    Ne fesd az Ördögöt a falra, mert mellépingállak!
  • [Jakuza]
    #1259
    Meg nem mondom mar neked, de valamelyik nagy jatek oldalon olvastam ugy ket-harom napja, talan az avault oldalan, de erre nem mernek megeskudni.
  • GrimReaper78
    #1258
    És ezt úgy mégis hol hallottad?

    www.fakegamereleasedates.com, esetleg?
  • EqUiNoX
    #1257
    Tisztasor. Ezért sem lehet tudni mit hoz a holnap ;] Jelen állás szerint megjelenik decemberben. Hogy holnap mi lesz a helyzet, csak a jó ég tudja...
  • [Jakuza]
    #1256
    Hat nem egyszer lattam mar ilyet, hogy nagy dirrel durral harangoztak be a kiadas datumat, azutan meg vagy meg 5szor toltak rajta 5 honapot.
  • EqUiNoX
    #1255
    Szerintem nem, de sosem lehet tudni. A mai világban az a csoda, ha valami megjelenik a megadott időpontban, és nem késik egykét évet... Meglátjuk, de bízok benne hogy az interjúkban nem véletlenül és nem felelőtlenül mondják a 2005 holidays-t...
  • [Jakuza]
    #1254
    Most hallotam elhuzodik a kiadas 2006 aprilisaig.
    Most ez igaz?
  • Ch_Slater
    #1253
    szomorú. idén biztos nem telik új gépre...
    nah, jó nem leszek önző pöcs :))
  • GrimReaper78
    #1252
    Na, utánaolvasgattam itt-ott, és bár a releváns oldalak zöme sajna német nyelvű, annyit azér a nulla tudásommal is ki tudtam hámozni, hogy még az idén megjelenik.
  • GrimReaper78
    #1251
    Jaja. Viszont tényleg lehet reménykedni a dec. 15-ben, mert
    1) X360-on "launch title", vagyis november végén (24?) várható;
    2) mindvégig arról volt szó, hogy a box után nem sokkal jön PC-re is és
    3) a PC megjelenés már nagyon régóta 2005 Holiday Season, ami ugye Karácsonyt jelenti.

    Elég meggyőző voltam?
  • EqUiNoX
    #1250
    Dec15re mondták a PC verziót, szerintem ez az. De majd elhiszem, ha a csomagot kibontom és feltelepítem ;]
  • Zsolo007
    #1249
    Nem egyértelmű a dolog, de szerintem igen.
  • _Atti_
    #1248
    pc?
  • Zsolo007
    #1247
    Take 2 megjelenések
    [2005-09-20 @ 10:30 - Berkenye] (kommentek: 1)
    A Withingames szert tett egy újabb Take 2 megjelenési listára, melyből három játék, eddig nem ismert pontos megjelenési dátumára derül fény. Íme hát:

    # Civilization IV - 2005. november 4.
    # Oblivion IV - 2005. december eleje
    # Vietcong 2 - 2005. október 21.




    Forrás: Gamestar
  • Thanatos
    #1246
    jah hát ha nemlátod..., eheh :P
  • GrimReaper78
    #1245
    Én most nem látom a képeket, úgyhogy passzolom :D

    Ja, amúgy meg nem "szobor ló", hanem "lószobor", lol.
  • Thanatos
    #1244
    első képen a jobboldalt lévő ló akin ül valaki az szobor? hm, nekem nem úgy tünik de ettől eprsze még lehet :D
  • GrimReaper78
    #1243
    A szobor lóra? De hát annak állhatnak amorf szögben a lábai -- avantgarde alkotás :P
  • Thanatos
    #1242
    szeritnem a lóra gondolt nem az őzre...
  • GrimReaper78
    #1241
    Az őzgidára gondoltál?
  • dronkZero
    #1240
    Annak a szerencsétlen lónak meg hogy állnak már a lábai? :P
  • GrimReaper78
    #1239
    #1234
  • STREEX
    #1238
    Megjelent pár új kép:
    Mondjuk a legalsó szerintem nem új




  • Esrohnoil
    #1237
    Pokolból kell majd visszahozni a császárt? :D
  • GrimReaper78
    #1236
    16 négyzetmérföld + a 9 város + a dándzsönök. Jaaa, és plusz Oblivion, a.k.a. a Pokol.
  • Esrohnoil
    #1235
    16 négyzetmérföld az csak kb. egy 6*6 km-es terület...
  • KH
    #1234
    érdekes, az RPGDot.com-on van három, állítólagos új screen, de én a hivatalos oldalon nem látom
    ez volt a hír
  • STREEX
    #1233
    16 négyzetmérföld??
    Én azt hittem legalább 50 volt a morrowind.Ezekszerint mégssem?
    Azt hittem a stalker kb harmad akkora a 25 négyzetkilóméterével mint a morrowind.
  • GrimReaper78
    #1232
    Lesz vadászat is benne, most olvasom ;-)
  • GrimReaper78
    #1231
    Na, egy újabb előzetes olvasható itt, és csak megnyugtatásul azoknak, akik abban a tévhitben élve fanyalognak, hogy a játékvilág kisebb lesz, mint a Morrowindben volt, íme egy kis részlet:

    "Oblivion’s game world is larger than Morrowind’s to be a total of 16 square miles of open space, outside of the game’s cities such as Cyrodiil and other regions. Oblivion, and the other locations involved are huge, on top of the previously mentioned mileage. Some are generated randomly, meaning there is almost an infinite amount of game space for you to travel through."
  • GrimReaper78
    #1230
    Tudom, hogy erre értette, és tömören és velősen én is ugyanarra céloztam, mint te :P
  • PiszkosFred
    #1229
    Arra célzott valójában a kolléga, hogy a nagy hentelések közepette egy-egy szörnyből ehessen ereklye, esetleg valami isteni fegyver - ahogy diabloban is eshetett unique, set, rare, stb. Csakhogy ez nem az a játék, ahol egy zónát 10x írt ki az ember, csak azért, hátha esik valami jó "cucc". Ez a szemlélet szerintem teljesen idegen az Elder Scrolls világától. Ilyenekre jók a mmorpgk, a diablo klónok. Talán egyedül szerencsétlen ordinator barátunk Foreign Q. plázájában az egyetlen, aki újratermelődött, más "úgy maradt" ha megsuhintottad :D De a lényeg, hogy ilyen lootrendszert még rémálmunkban se lássunk a játék kapcsán.
  • GrimReaper78
    #1228
    Jaja! Aki Diablo-klónt akar, keresgéljen másutt.
  • EqUiNoX
    #1227
    *....ban = ....ra
  • EqUiNoX
    #1226
    Hát adja isten, hogy még nyomaiban se hasonlítson a diablóban, semmilyen tekintetben ;]
  • STREEX
    #1225
    Én még annak örülnék ha egy kicsit diablosabbá tennék a cuccszerzési rendszer.Egyrészt hogy ne minden szörnynél ugyanazok a cuccok legyenek másrész sok cuccnakl legyen több fajta "ráadás" jellemzője ne pedig csak enchantolni lehessen.