41716
  • Davidus
    #1144
  • haxoror
    #1143
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • David2
    #1142
    van egy oan gyanúm, h ezeket a képeket a tailerból vagdosták ki...
  • zsilike
    #1141
    apám ez nagyon durva lesz''''''''''''
  • Jimmyke
    #1140
    Egy a sok közül :)
  • Esrohnoil
    #1139
    Van egy olyan érzésem h. nem a mennybe vezet. :D
  • STREEX
    #1138
    Megjelent pár kép.

    Vajon ez lesz a pokol átjárója?
  • Zsolo007
    #1137
    Gamespotos Q&A a játékról
  • PiszkosFred
    #1136
    Futni fog, hogy mennyire kell lebutitani a grafikat, kiderul.
  • GrimReaper78
    #1135
    Most olvastam Gamespot-on egy interjút, alfa fázisban van a játék, emg a nagy bugvadászat meg tesztelés, és volt egy jópofa sztori. Az egyik fejlesztő mesélte, hogy játék közben épp' egy csontvázat figyelt, hogy vajon hova a túróba kószál, erre az felkapott egy korábban eldobott fegyvert, hogy majd jól elpüföli :D
  • GrimReaper78
    #1134
    Na, kezdődik...

    Mik vagyunk mi, bazze? KiQrt jósok?!
  • Szirob
    #1133
    Szerintetek mediumon el fog futni ez a játék ilyen gépen? Abit ic-7, 3 GHz P4 HT, 2*512 mb ddr dual, Geforce 6600 (nem GT).
  • haxoror
    #1132
    Remélem hogy idén kijön az Oblivion mert nagyon várom :)
    Ráadásul akkor hamarabb lehet embereket átcsoportosítani a Fallout3 fejlesztésére :)
  • Istencsászár
    #1131
    ha nemlenne csillivilli grafikája akkor emg azlenne a baj mér ilyen csunya.....
  • Esrohnoil
    #1130
    Ezt a fejlesztőknek írd. :)
  • David2
    #1129
    ezzel csak azt szerettem volna mondani, hogy hiába részletes graf, ami persze egy drágább konfigot igényel, ha nincs meg a játékélmény mellette, a nagy klasszikusokat sem a grafikájuk miatt szerettük meg.

    Szvsz oblivion esetében sem kell erős grafikus teljesítmény, ha a közepes felbontás mellett is szép grafika meg tudja adni a játék varázsát, legalábbis naon remélem...
  • EqUiNoX
    #1128
    Akkor most bővebben magyarul?
  • David2
    #1127
    részletes grafika =/= a szép grafikával

    részletes grafika =/=a teljes játékélménnyel
  • EqUiNoX
    #1126
    Minden interjúban el lett mondva, hogy megjelenéskor kapható highend cuccok kellenek a PChez - mégiscsak nextgen játék a konzoloknál, PCn is hozni kell a szintet. Elmondták azt is, hogy kisebb gépeken is fog futni, de mindenképen kell egy combos gép majd.

    Az elder scrolls játékokban az a szép, hogy nem lehet végigjátszani. Mert van tízenegynéhány céh, mindegyik saját karrierrel. Az hogy a játék fő küldetésvonala a Blades kémszervezet feladatainak a megoldása, attól még közel sem "játszottad végig" ha megoldottad, és kinyírtad szegény Dagoth Ur barátunkat. Ez a szép az ES játékokban, a szabadság, az interaktivitás és az újrajárszhatóság. És akkor a modokról még egy szót sem szóltunk ;]
  • DonnieBrasco
    #1125
    A Morrowindet nem lehet "kivégezni" hamar, ha 24/7-ben játszol, akkor sem. Megcsináltad az összes céh/dunmer ház/város/frakció küldetéseit vajon? :) Láttad az összes dungit? :))

    DB
  • GrimReaper78
    #1124
    Én általában - sajnos - elég hamar kivégzem a játékokat. Igaz, ami tetszik, azzal 8-10 órát is játszok naponta. KOTOR2-t is így pörgettem végig egy hét alatt. Tehát így azért nem fog 1-2 évig eltartatni a végigjátszás...

    Ami a megjelenítést illeti, nagoyn remélem, hogy azért optimalizálva lesz, hogy ne csak a 6-os, 7-es nVidia családon fusson el.
  • EqUiNoX
    #1123
    Ha a hónap helyett évet írtál volna, akkor helyeselnék ;] Így viszont kénytelen vagyok azt mondani, hogy nálam 1-2 év a minimum... Morrowind sem mai gyerek, és mai napig az egyik legnépszerűbb. Nem lesz másként az Oblivionnal sem.

    (azt meg halkan jegyzem meg, hogy a játékosok nagy részének a megjelenést követően fél, egy év múlva lesz olyan konfigja, amin nem csak elfut, hanem talán élvezhető is lesz.. ez is Morrowind "séma";])
  • GrimReaper78
    #1122
    Hát, azt hiszem, 1-2 hónapra meglenne a tuti szórakozás
  • EqUiNoX
    #1121
    Már a legelső fél hivatalos álláspont dec15-ről szólt. Persze szkeptikusan fogadta mindenki, mondván úgyis csúszik mostanság minden, lesz abból 2006 tavasza is... Meglátjuk ;] Mindenesetre az E3as Xbox2 mizéria miatt még midnig fenntartással kezelem a 2005q4 időpontot, de én lennék a legboldogabb ha még idén meglephetném magam a játékkal.
  • GrimReaper78
    #1120
    Na, végre valami jó hír: a Bethesda bejelentette, hogy az Oblivion az XBOX 360 egyik debütáló játéka lesz. Nomármost a box ugye novemberben érkezik, és ha feltételezzük, hogy párhuzamosan (és egyaránt jól) halad a fejlesztés, akkor tényelg minden esély megvan rá, hogy idén Karira PC-re is megjelenjen. Bizonyíték itt.
  • Jimmyke
    #1119
    Vááá :) Király
  • EqUiNoX
    #1118
    "Finger: I've heard that cliff racers have gone extinct. THANK YOU!
    Todd Howard: Yes, they do not live in Cyrodiil."

    ;]
  • ChevyG #1117
    Te tudod
  • PiszkosFred
    #1116
    Varj ;]
  • steweee
    #1115
    fog menni full grafikában 1 giga rammal, gef 6600 gt-vel és 3000+ amd -vel? mert ilyenre akarok fejleszteni, de ha a videokártya kevés neki akkor még inkább várok
  • Istencsászár
    #1114
    csendbe várjuk az uj infokat de ha nincs hát nincs:D
  • Esrohnoil
    #1113
    Itt megállt az élet?
  • Running
    #1112
    Van fent egy nosoundos videó is, amibe sokkal több a harci jelenet, az is király...egy demót el tudnék viselni a játékból, de tuti nem lesz, mert az előzőekhez se jött ki.
  • David2
    #1111
    heh, ez tiszta faca! kiírtam cd-rwre a cucost, s utána a tvn néztem, naon ott volt!
  • David2
    #1110
    egy hasznos konvertáló progi, ami divxhd dvdt tud csinálni
    50megás lett, igat a minősége a divxhd nem éri el, de a kamerásnál sokkal jobb
  • Chaos Mad
    #1109
    ye htxvm!
  • PiszkosFred
    #1108
    www.elderscrolls.com azon belül média
  • Chaos Mad
    #1107
    az hol az a 84 mb-os? kell!
  • PiszkosFred
    #1106
    Na. Hardwireden és az Oblivion HQ-n is van két első benyomás a demóról, a GameSpot és az ActionTrip értékelésében. Érdemes elolvasgatni.
  • David2
    #1105
    sztem az lenne a legjobb, ha vki átkonvertálne egy mindenki számára müxő verzióra, sőt h még asztali dvdn is le lehessen jáccani...