41716
  • Kandurex
    #1184
    Új movie a Hardwired jóvoltából. VIGYÉTEK GYORSAN! Még meleg!
  • PiszkosFred
    #1183
    Oblivion HQra felkerült 3 cikk, KH mesternek, Iewtonnak és Barny kémninjáknak köszönhetően, akit érdekel, csekk it. Vannak finom kis apróságok is ;]
  • Lysandus
    #1182
    Eztet én mán jól tudom ám! Oszt fel is rakám ama modot, melyet kend említett volt. Sőt, ha jól gondoskodom, kendhez hasonlóan a Wake Game Improvements9-el együtt nyűvöm vala már jó ideje is annak hogy mikortól, mikoron reábukkantam a nem valós végestelen véges világban való barangolásaim során. Sőt, csak ajánlani tudom eme ügyes csinálmányokat minden ember- (és egyéb létforma ) fiának. Csak az a fránya kalimpálás ne lenne minden egyes parapszichológiai koordinációs gyakorlat előtt. A korábbi EC-ben legalábis nem vót! Meg lehetne kicsit látványosabb mikor pálcát török egyes velem kibékíthetetlen ellentétben álló (kúszó, mászó, repülő) létformák felett.
  • haxoror
    #1181
    "Tehát a magasabb képzettség a varázslat manaigényére is kedvező hatással lesz."

    ezt már Morroban is megcsinálták horatio_casting12.zip a summiton fennt van
  • Lysandus
    #1180
    Hu, most néztem meg a trailert.

    Ez állat, nagyon ott van! Viszont úgy tűnik nekem a trailerből, mintha fejlesztettek volna a harcmeneten. Amikor a pasi pörögve suhogtatja a kardját. Szerintem ez nem hátrány. És remélem a mágiahasználat is fejlődik vmit. Tehát a magasabb képzettség a varázslat manaigényére is kedvező hatással lesz. Valamint jó lenne, ha a hotkeyekkel behozott varázslat azonnal aktivizálódna is, nem kellene még külön hadonászni.
  • David2
    #1179
    jah, mér nem mingyár lyukkrátán?
  • Esrohnoil
    #1178
    Ja az igazi feelingje kislemezes meghajtón lenne. :D
  • David2
    #1177
    "kérem tegye be 7. cd-t"

    Mustang: biztos, de annak nem lesz meg az igazi varázs
  • Mustang2005
    #1176
    Remélem majd feltöri valaki

    Pl. HOODLUM Deviance RElOADED
  • EqUiNoX
    #1175
    Akkor ideje beszerezni egyet. Az összes NPC egyedi szinkronnal fog rendelkezni, ez nem kis mennyiség. Félek hogy DVD kell neki mindenképpen ;]
  • GrimReaper78
    #1174
    Az semmi! Vámpírrá is lehet változni és úgy folytatni a játékot!! Na meg lehet háza(ka)t venni a városokban! Atyaég, ez mekkora királyság lesz! Megvan az első játék, amit meg fogok venni :D Remélem, CD-n is kijön, mert nincs DVD olvasóm...
  • MrStokes
    #1173
    O M G ! Nem semmi grafikat hoztak ossze a sracok! minden elismeresem az ovek!
  • Ch_Slater
    #1172
    gondolom szeptember elején jelenik meg és az már az "október" nevet szokta viselni. nemtom, hogy ez itthon így megy-e, de UK-ben bármikor vettem magazinokat, mindig egy hónappal előrébb volt a neve..
  • EqUiNoX
    #1171
    Nézd meg a scannek alját, 05 October. A Bethesda kiadott valami kis exclusive anyagot nekik - ahogy tavaly a GI esetében - ők meg írtak valami kis cikket köré. Hogy a képek mikoriak, passz. A Beth amúgy is érdekesen adagolja a médiát (média mint képek, videók) a népnek, roppant ravaszul ;]

    ui: tavaly az első képeket a bejelentés után nemsokkal, már szeptemberben láttuk, pedig csak az októberi GIben kellett volna debütálnia. Most is hasonló az eset.
  • Esrohnoil
    #1170
    Face editor, hair editor, arcvonások, öregítés beállítása karaktergenerálásnál. :D
  • Esrohnoil
    #1169
    Ha tényleg októberi, akkor gondolom nem kell bizonygatnom h. az újságok min. 2 hónappal el vannak maradva. :D
  • Esrohnoil
    #1168
    Októberi? D:
    Még csak augusztus van...
    V. tavaly októberi? :D
  • PTW
    #1167
    áááá végre naymi...

    havas táj+kikőtő áááá

    (megőrül)
  • haxoror
    #1166
    Nincs több medium armor :/

    Viszont maradt 21 skill és "BOTH the beast races are back - and playable"
  • David2
    #1165
    naon zsírok a képek

    meg ahogy nézem, észszerűen egyszerűsítették le a dolgokat, sztem így lesz pont jó
  • Zsolo007
    #1164
    Nemrossz, csak kezemben lenne már :)
  • EqUiNoX
    #1163
    Csekk! PC Zone októberi száma...

    http://www.elderscrolls.hu/p1.jpg
    http://www.elderscrolls.hu/p2.jpg
    http://www.elderscrolls.hu/p3.jpg
    http://www.elderscrolls.hu/p4.jpg

    Thx to Dzsoni
  • Jimmyke
    #1162
    Hál' az égnek közeleg :)
  • PTW
    #1161
    de miért nem jön végre valami új legalább eg ykis videó vagy mittomén képek... hónapok óta semmi és azért közeleg az a december
  • PiszkosFred
    #1160
    Amerikaiaknak az, náluk nagy sztár volt a hölgy. Sajnos európának semmit sem mond a neve, ezért aztán részünkről futottak még kategória a hír, de azért hír ;]
  • PTW
    #1159
    már azt hittem hog yvalami érdemleges hír jött ki.... 8(
  • haxoror
    #1158
    Lehet hogy az amulettbe költözik majd a lelke és onnan fogja az észt osztani
  • PiszkosFred
    #1157
    Ez a pontja az egész sztorinak ami nekem is fejfájást okoz néha. Mert a császár halála egyben a karaktergeneráció is. Vagyis Stewart hangja max addig lehet játékban, amíg az első 10 percben meg nem ölik. Lehet hogy előtte tudunk vele beszélgetni a háttérről, a világról, amolyan tutorial a Tamrielt nem ismerőknek, de ez megint hülyén venné ki magát - gondolok itt arra, hogy épp üldözi pár DB bérgyilkos, de van idő leülni és szépen elmesélni Cyrodiil történetét a karatkernek ;] Szal kíváncsian várom én is.
  • Zsolo007
    #1156
    Komoly? Hát ez nagyon LOL..Nembaj....azt a keveset is jó lesz hallani :D:DD:
  • haxoror
    #1155
    Nem akarok ünneprontó lenni de az Oblivion pont azzal fog kezdődni hogy a császár meghal

    "Here buddy, take the Amulet of Kings and save the world! Arrgh! [the Emperor dies]" by Patrick Stewart htx

    Persze lehet hogy lesz néhány csavar a főküldiben és visszajár majd kísérteni, ki tudja :)
  • PiszkosFred
    #1154
    Lehet Lynda volt? ;]
  • Zsolo007
    #1153
  • David2
    #1152
    látszik, h a bethesda csupa nevezetes szinkron színésszel dolgozik, még abböl is: amikor titen nyelvizsgázni voltam, akkor a kazettán lévő hang kísértetiesen hasonlított egy NORDéra
  • Zsolo007
    #1151
    Lynda Carter az Oblivionban
    [2005-08-18 @ 11:07 - Berkenye] (kommentek: 1)
    A Bethesda Softworks örömmámorral átitatott hangú közleményben adta tudtunkra, hogy készülő RPG-jük, a The Elder Scrolls IV: Oblivion is Lynda Carter csodálatos hangjától lesz "zajos". Amerikában jobban ismerik a Wonder Woman című tévésorozatból, de mi is felismerhetjük majd, mert a Morrowindben és a Bloodmoonban egyaránt hallhattuk már. A színésznő teljesen elolvadt, mikor újból felkérték e munkára. Partnere Patrick Stewart lesz, aki a játék császárának hangját fogja kölcsönözni. Igen, ő Picard kapitány :)

    Forrás: GSO

    UI.: Patrick Stewart hangja önmagában is elég nekem, hogy játsszak majd a gémmel..:)..Imádom!
  • Zsolo007
    #1150
    Az jó lenne, mivel a Gothic 3 2006..Mire az jön addigra ezt "végig lehet vinni"
  • David2
    #1149
    elvileg évvégén, de hát kitudja
  • David2
    #1148
    nice

    de remélem, h a tartalma is legalább ien lesz
  • Zsolo007
    #1147
    Nemrossz...Mikor is jelenik meg? (gyűjtök manit)
  • GrimReaper78
    #1146
    Na, az már biztos, hogy ez a doboz ott fog feszíteni a polcomon...
  • Jimmyke
    #1145
    Nem is az a logójuk már

    De azért