1333
  • TSL16b
    #1093
    1.00
  • Seeker666
    #1092
    köszönet a magyarításért
  • hykao #1091
    Inkább a sima Half Life 2 topikba írd be, ott több az eredeti verzióval rendelkező.
  • 00 Blue 00
    #1090
    Na mégegyszer HL2 Hun v0.64.01b OSV
  • 00 Blue 00
    #1089
    Lenne egy kérésem:

    Ki probálná valaki az eredeti gaméhoz készül HL2 Hun v0.64.01b OSV magyarosítást hogy műkszik-e?
    Ha nem működne:
    A játék könyvtárába a telepítő létrehoz egy backup.exe-t
    azt kell lefuttatni és minden visszaáll a telepítés előtti állapotra!
    Előre is köszi!

  • HJ
    #1088
    Na majd kapsz hétfőn! :) A gépet meg persze lusta voltál összerakni:)))
  • xj700t
    #1087
    Az "exe" nem működik a originál steames verzióval, de kis olvasással működésre lehet bírni.
    Mégegyszer: Szép munka skacok !
  • hykao #1086
    ok! gondolom, mivel mondtad, hogy Mr.Fusion még átnézi. :)
  • TSL16b
    #1085
    Igen, ez várható volt, amíg nem tudja az ember, hogy kihez beszél az az istenadta. Javulni fog.
  • hykao #1084
    Van pár tegezés-magázás mizéria néhány párbeszédben. (ugyanabban a párbeszédben hol magázódás, hol tegeződés van)
    Pl. Kutyával való játszadozás előtt: Judith vs. Alyx, ill. utána Alyx vs Gordon.
  • TSL16b
    #1083
    HJa kérem, csak szólni kell!
  • HJ
    #1082
    OK! Kösz.
  • 00 Blue 00
    #1081
    Remélem így már jó lessz HL2 Hun v0.64.02b.
  • TSL16b
    #1080
    Ez van a leírásban:
    3. Lépj be a keletkezett "hl2_hungarian" mappába.

    Hogy ez hol van, arról nincs benne egy szó sem. Régebben benne volt az egész miskulancia (nézd csak vissza, mit szenvedtünk itt is), SztímAppsostul, %steam_account_name%-stül, akkor meg túl bonyolult volt (és tényleg). Így legalább meg lehet keresni, és biztosan ott van, ahol kell neki lenni, mert ő hozza létre. "Próbaverzióban" meg ugye nincs Steam mappa...
  • GulaSoft
    #1079
    jól van megleltem a stream könyvtáron belülre dugta a dolgokat most már menni fog, csak a leírás szerint nem találtam meg. Esetleg módosítsátok, hogy akinek eredeti van annak a könyvtár a steamApps\username\half-life2-ben jön létre a hl2_hungarian könyvtár
  • GulaSoft
    #1078
    Hát annyira megtetszett a magyar verzió, hogy elmentem a boltba, és karácsonra megvettem magamnak a progit.
    Szépen lepakoltam az összes hmmm.... "próbaverziót", kipucoltam a registryt is. És gond nélkül feltelepítettem az igazi 5 cd-s eredeti gamet.
    Ám!
    Megycsináltam a registry-ben a languaget, elinditottam a hl2-őt, csináltam új gamet, kiléptem amikor a pasi elkezdett pofázni, és NINCS hl2_hungarian könyvtár, és ezt próbáltam úgy is hogy ki volt húzva közben a hálókábel.
    cheatlandon meg azt olvasom, hogy ez megy az eredeti 5cd-s verzióval is.
    Mit rontottam el?
  • TSL16b
    #1077
    Nagyon várjuk már a HL2-t C=64-re!
  • TSL16b
    #1076
    Ja, látom, ai_norebuildgraph 1. Az ai_disable 0 nem kell? Nem lehetne egy batch fájlt lefuttatni, ami egy
    copy config.cfg+aifix.txt ujconfig.cfg
    módszerrel hozzáfűzi a fixet, és nem piszkálja pl. a billentyű-hozzárendeléseket meg a többi nyalánkságot?
  • nemcsakfeel
    #1075
    az oldaladnak nagy c64 feelingje van
  • TSL16b
    #1074
    Oké, csak valahol olvastam, hogy felülírja a config.cfg-t. Nem lehetne elbackupolni, vagy (még jobb) csak a cc_lang-ot kiüríteni a RARos szkriptben? (Van egyáltalán ilyen?) Tulajdonképpen minek hozzányúlni? Alaphelyzetben a cc_lang üres, és az nekünk most pont megfelel, mást meg nem kell piszkálni, tudtommal.
  • Gear
    #1073
    Na a legújabb letölthető magyarítás a leírt telepítéssel szépen működik!
    Gyorsan újra is kezdtem a játékot mert azért így sokkal jobb. Köszönet a magyarítást végzőknek.
  • 00 Blue 00
    #1072
    HJ most már benne vagy Te is !
    TSL16b bátorkodtam annyit változtatni, hogy oda biggyesztettem a verziószám mellé még +két számjegyet íj módon:/v0.64.01b/, aztán majd:/v0.64.02b/ így lehet követni ha valamit modosítok rajta.
    HL2 Hun v0.64.01b.exe
  • ibrik
    #1071
    Ezt már megbeszéltük - csak tájékoztattam...
  • uv
    #1070
    de nem viccbű
  • ibrik
    #1069
    Egyelőre még a szervezés folyik, nameg a "hangos cuccot" biztosító srác kért egy-két dolgot (szövegkönyv, jellemleírás, stb), ami feltétlenül szükséges, hogy a szinkronripacsok jól át tudják élni a szerepüket.
  • Gear
    #1068
    Eredeti HL2-n(kuponos)mért nembírom beüzemelni a magyarosítást.Már minden álltalam ismert módon megpróbáltam de nem megy.
  • janos666 #1067
    Előlreláthatóan mikorra ksézül el a szinkron? Még idén esetleg, januárra, vagy majd csak valamikor...?
  • hykao #1066
    #1061
  • tibor16
    #1065
    szia, már kicserélte 00 Blue 00 azt a telepítőt, -amikor vmi történt, a rendes szöveg mellett megjelent -pl: nyög, zombi jön, placcs, + sutty (hát ez állat, ha nem szedné szét a játékot, hát meggondolandó lenne...)
  • TSL16b
    #1064
    Belenéztem, tényleg hiányos a szöveg némileg. A v0.60b-nél újabb kiadások is hiányoznak belőle, bár azokért nem olyan nagy kár. :-)
  • TSL16b
    #1063
    Én csak a technikát biztosítom. Azért nem megy sok embernél.
    Bár talán mostanra kezd beállni.
  • HJ
    #1062
    Hello!
    Nem akkora gond, bár megnéztem: benne vagyok a 0.64b.zip tudnivalók txt-ben.
  • hykao #1061
    jaja, köszi, már rájöttem, hogy ez csak menübeállítás kérdése.
  • 00 Blue 00
    #1060
    Ezek a kíírások a játékban elhangzó összes Hang ill. zaj kíírásai Pl: ajtó csukodik, üveg törik, fejrágó támad, fejrágó lángol, Placcs!, *halál* stb...
  • 00 Blue 00
    #1059
    HJ a tudnivalókra gondolsz, azon belül is a "Készítették"-re? mert azt nem én írtam, ezt nem velem kellene megbeszélni. Magamat sem írtam bele, tedig megtehettem volna!
    de ha megírod ,hogy szeretnél szerepelni benne pl mint:Készítették, vagy mint technikai segítő, akkor beteszlek téged is!
  • HJ
    #1058
    Azért kár, hogy a telepítődben kihagytál engem:(
    Igaz én csak a websupportot adom a cheatland-on, de anélkül nem lennének elérhetőek azonnal az újabb és újabb kiadások...
    Ezt TSL16b is meg tudja erősíteni - nem véletlenül adtam neki direkt elérést a tárhelyemhez.
    Na mindegy...
  • hykao #1057
    Amúgy megkértem a moderátorokat, hogy cseréljék ki a banner linkjét a Cheatland-esre! Meg is tették, szal mostmár lehet a bannerre kattingatni a magyarítás oldalhoz!
  • hykao #1056
    ööö, ezek milyen kiírások voltak? engem érdekelne a szinkronhoz készítendő szövegkönyv miatt!!!
  • tibor16
    #1055
    sutty - ilyennel még nem találkoztam, - hehe
    amúgy naon profi a magyarítás, csak ezek a kiírások, ez gáz volt... :)
  • tibor16
    #1054
    köszi.. :)