1333
  • cikasz
    #973
    Hát nemtom, de mindent ugy csináltam ahogy kell, de vagy franciául irja ki vagy angolul :) még véletlenül se magyarul... Steam-es HL2 kuponos verzióm van.
    5let?
  • tibor16
    #972
    sziasztok, -nem tom minek ilyen bonyolultan leírni, megadni a magyarítás módját, -ha englishre vannak átkeresztelve azok a bizonyos filék, még a registryvel se kell vacakolni, csak felül kell írni és kész... ha meg vki szeretne angol verziót is kimenti az eredetiket és ha kell visszamásolja... ehem... minek ezt túlbonyizni.. he? -először csak vakaróztam, az egyébként kiváló magyarítás (thx) telepítésénél, amíg rá nem jöttemm... na mind1.. mindenesetre köszönjük... :)
  • dale3
    #971
    Nálam is ez volt. Próbáld meg felirat nélkül, az eredeti fájlok visszaállításaval. Lehet hogy új játékot is kell kezdened.
  • antgecc
    #970
    nekem is jó lett, köszi
  • hykao #969
  • skristof
    #968
    például az az 5letem támadt, h elmész a megfelelő topigba
    ez a magyarításnak van CSAK
  • uv
    #967
    készül, csak nem oly hirtelen az.....
  • Wolwarine
    #966
    Bocs fáradt vagyok visszaolvasni
    de készül e szinkron a HL2-höz vagy csak a feliratok lesznek magyarok??
    Ezt főleg TSL16b-től kérdezem...
  • XeroX
    #965
    Sziasztok.
    Segítség... a BLACK MESA résznél tartok, a nő elkisér a liftig és az ajtóban megáll, onnan sehova. A lifetet nemtudom levinni, próbáltam elötte belépni a liftbe, várni arra , hogy ő menje be de semmi.
    Új játékot keztem de ugyanaz. Vissza olvastam de erről semmit nem találtam. Nekem az Emporio változat van meg. Valami ötlet....

    Thx
  • LoCk
    #964
    Tenyleg tulbonyolitott, félremagyarazott leirasok voltak eddig.

    Végre! Sok ismerosomnek szereztel ezzel örömet.+ nekem is.
    Masodjara is vegig nyomom a gamet!!! Fincsi kis magyar szöveggel.
  • MrDevil
    #963
    Na tényleg müködik a módszer !!!! még egy embernek sikerült!! úgyhogy ezt nyugodtan írhatod is bele az agyon bonyolított readme-be!!!
  • LoCk
    #962
    Nagyon koszonom!
    Mukodik!
    A regeditben valo atiras hianyzott.

    Örök hála!
  • MrDevil
    #961
    na elküldtem a mailt is!
  • LoCk
    #960
    privben elkuldtem
  • MrDevil
    #959
    HKEY_CURRENT_USER\Software\Valve\Steam\ -re kattintva! jobb oldalon van hogy language ezt írd át erre englsih!
  • MrDevil
    #958
    mond az email-ed!!
  • LoCk
    #957
    Ja azt en nem lattam. Sorry.

    A regedit-ben hol?

  • MrDevil
    #956
    na amit leírtam módszer jó!! a regeditben is át kell írni az english-t englsih-re!! és akkor megy egy másik gépen is kiprobáltam ahol amúgy nem ment ! de így viszont igen!!!
  • LoCk
    #955
    Hat nem hinnem, hogy mar ennyire balfek lennek,eddig ahany embert megkerdeztem, annyi fele keppen mondtak el, hogy hogyan fog mukodni a magyar feliratozas, de egyik sem mukodik.

    Valaki plz, vagy irja le elorol normalisan, hogy hogyan kell egy kiprobalt verziot, vagy küldje el nekem tomoritve levelben azt a konyvtarat amiben ezek a filek vennak atirva, beallitva. stb., hogy nekem mar csak be kelljen masolnom.
    2 napja kapom az otleteket, de egyik sem mukodott.

    Szeretnem magyarul is vegignyomni a gamet. Plz. aki tud segitsen!

    Előre is köszönöm!
  • BaLeeX
    #954
    Thx próbálom!
  • LoCk
    #953
    Köszönöm!
  • MrDevil
    #952
    hl2_englsih\resource\ egy ilyen könyvtára hozz létre a half-life 2 könyvtáradban ide másolj be mindent és nevezd át a closecaption_french-et, english-re!! ebben a file ban F4-el megnyitva nevezd át benne a french szöveget englishre!
  • LoCk
    #951
    Hi all!

    Valaki plz. irja le, hogy hogyan kell a magyaritast berakni, mert a leiras szerint vegigcsinaltam mindent, de nem magyar, hanem francia feliratom lett..
  • MrDevil
    #950
    ja és F4-el is írd át a closecaption_french-ben a language-nél a frenchet englishre!!
  • MrDevil
    #949
    ja és ellenőrizd le a config.cfg-t is hogy ott se szerepeljen a french!!
  • MrDevil
    #948
    regeditbe írd át a englisht englsih-re utána pedig hozz létre egy ilyen könyvtárat a half-life 2 könyvtáradban! hl2_englsih\resource\ <----- és ide másold be a fileokat!! closecaption_french-et pedig írd át english-re!!
  • BaLeeX
    #947
    Van már STEAM-el működő változat?
    Mert nekem ez a french-re átirogatós meg regedites nem működött, mert újra nekiállt leszedni aminek qrvára nem örültem, mert modemmel kb. 10 perc volt.
  • MrDevil
    #946
    Még meg kell néznem a másik gépen is!! és majd akkor tudok biztos infot mondani!!!!
  • TSL16b
    #945
    Azért ez valószínűtlen. Lehet, hogy nálad így működik, de az inkább azért lehet, mert (1) englsih van a registryben, vagy (2) máshol is megtalálja a magyar feliratot.
  • TSL16b
    #944
    Írtam neki, de még nem válaszolt.
  • MrDevil
    #943
    nem english hanem englsih könyvtár !! nem tudom mért de eddig ez müködött!
  • MrDevil
    #942
    akinek nem megy és steames annak egy ilyen mappába kell bemásolnia half-life 2\hl2_englsih\resource\ a felirat fileokat!!
  • hykao #941
    Te amúgy beszéltél vele ezügyben?
  • TSL16b
    #940
    Nem akarom ide kiírni, de benne van a Tudnivalok.txt-ben is, meg itt is, az első Half Life 2 sorban.
  • uv
    #939
    Pénz???
    Az a legkevesebb....
  • IMYke2.0.0.0
    #938
    Bazzer, pedig hú, mennyire meggazdagodhattunk vóna...!!! [csak viccelődik]

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • uv
    #937
    naná!!!!
  • hykao #936
    ingyenes
  • takraj
    #935
    és szerinted ingyenes, steames, vagy fizetős lesz?
  • hykao #934
    Hol érhetem el ezt a bizonyos Mr. Fusiont? Én semmit sem tudok róla.