6739
Command & Conquer III
  • fsgh
    #132
    Hmmm ígéretes főleg az utsó kép:))
  • a_n_d_r_e_w
    #131
    Ahogy ígértem., bár kicsit késve a képek
    (mentségemre szóljon hogy nem az én hibám :))

    Harvester:



    Tiberium:


    Zónák:


    Bázis:


    (Nagyjából mindet láthattuk már.)
  • a_n_d_r_e_w
    #130
    jaja, az obelisk. ha más csinálná biztosra venném Kane-t is, Klepackit is, Obelisket is, stb, de ez sajnos az EA. én félek egy kicsit...

    Hivatalos trailer készül, E3-ra is ígértek valamit. reméljük utána többet fogunk tudni...
  • kisviku
    #129
    Azt viszont nagyon sanálnám, ha Frank Klepackit nem tudnák megszerezni.
    Az első C&C óta hallgatom a zenéit.Nagyon jó zenéket csinált a játékhoz, mindegyikhez.Megfelelően illett a stílusához,témájához.
    Kane meg alapvető...ez olyan mintha kihagynánk Jockey-t a Dallasból.
    A 2007 meg túl messze van.Nem kérhetnénk meg őket, hogy a kedvünkért kiadják hamarabb?

    Még egy kérdés: lesz Obelisk of Light? Mert az is nagyon alap...
  • kisviku
    #128
    Annyira azért nem...
  • a_n_d_r_e_w
    #127
    kénytelenek leszünk, mert különben jön az Apeh és lefoglalja a szövetkezeti ingatlanokat és ingóságokat
    (szerintem annyira nem volt szar :P)
  • Fenrir
    #126
    Azért azt te is érzed, hogy ez nagyon xar poén volt :)
  • Borg
    #125
    EVA - szal adózunk a learatott tiberium után?:D
  • a_n_d_r_e_w
    #124
    -CC3 a legújabb fejlesztésű motort használja, sokat fejlődött a BFME2 óta (bloom, normal mapek, stb...)
    -FMV-k 100% hogy lesznek
    -Joseph Kucan (Kane) nem biztos még, EVA lesz (biztos nehéz egy női szinkronhangot keresni, én inkább cserélnék Kane biztos szereplésére :)))
    -Multiban és Skirmishben az AI szabályozható (ha rusht akarsz gyakorolni, arra kapcsolod, ha inkább építkezni szeretsz és gyönyörködni a saját és az gép szép bázisában és az azt ostromló hatalmas seregekben akkor Turtle mód az ideális)
    -2007 még mindig a terv, pontosabb nincs
  • a_n_d_r_e_w
    #123
    néhány új info+képek (képek majd a köv postban :))

    -A 3. nép szoros kapcsolatban lesza Tiberiummal (szerintem a scrinek), képes lesz az egész komplett bázist mozgatni. A bázis alkotoelemei össze vannak kapcsolva/építve.
    -GDI oldalon egy nagy mech, Nod oldalon is megjelennek a lpegetők.
    -Az ionviharok irányíthatóak lesznek, legalábbis az egyik nép képes lesz rá.
    -Ami biztos lesz: GDI Orca, GDI Mammoth Tank, Nod Stealth Tank, Nod Flame Tank, Commando, a földalatti egységek léte azonban kérdéses.
    -Mindhárom oldalnak lehetősége lesz kisebb egységek nagyobb egységgé kapcsolására.
    -A rajongók kérésére igyekeztek Frank Klepackit felkérni a zeneszerzésre, de mivel ő ugye a Petroglyphnél (volt Westwoodosok gyülekezete) van, ezért erre igen csekély az esély.

  • a_n_d_r_e_w
    #122
    Van abban valami, amit mondasz, még a híresebbek közül mondanám a Terminátort, a Sziklát és az Elit kommandót is, ott is ugye
    (na de ez itt nem a Michael Biehn fan club, abba is hagyom az offolást:))
  • kisviku
    #121
    Mondjuk "Hicks"-et még nem láttam úgy, hogy ne katonát játszott volna valahol....

    - Aliens (ez ugye a kettes): katona
    - Abyss (Mélység titka): itt is katona
    - Tiberian Sun (ez mi lehet?): itt még mindig katona...

    Azán lehetne még sorolni...
  • [HUN]PAStheLoD
    #120
    Mindegy, lényeg, hogy megint jó egy ütős stábot hozzanak össze, mindkét (3) oldalhoz ;]
  • a_n_d_r_e_w
    #119
    szerintem mindenki kedvenc Hicks-e nem tér vissza :( és szerintem az öreg Solomon tábornok sem (James Earl Jones). Kiírni őket meg egyszerű, biztos rajta voltak a Philadelphián...
  • NST Demo
    #118
    Amúgy MacNeil-t Michael "Hicks" Biehn játszotta :)

    http://www.imdb.com/title/tt0090605/
  • NST Demo
    #117
    Nem véletlenül MAcNeil ? Csak mert O'Neil az ugye SG1 :D
  • Sephi
    #116
    Naon kivancsi vaok ha O'Neil-t es Kane-t ugyanazaok a szineszek fogjak alakitani!


    "Kane lives!!"
  • [HUN]PAStheLoD
    #115
    áá.. az még rettentő sok időőő :S addig háromszor megőrülhetek ;]
  • NST Demo
    #114
    Nem vagyok víájpí . :D
  • a_n_d_r_e_w
    #113
    lesznek FMV-k, mindenütt ezt mondják
  • Fenrir
    #112
    Van edit gomb, hogy vip tag vagy :P

    Úgy hívják, hogy "szerkesztés" :D
  • Shiwo
    #111
    az a kérdés csak, hogy lesznek-e videó-betétek..ha lesznek, emberrel felvett vagy géppel készített, és ha emberrel felvett, akkor vállalja-e a szerepet, vagy más fogja játszani...
  • NST Demo
    #110
    Ráasásul=ráadásul

    Kéne már egy edit gomb :D
  • NST Demo
    #109
    Ööö mintha a Tiberian Sun 2030-ban játszódna , a Tiberium Wars pedig 2047-ben tehát 17 év a különbség szóval az hogy esetleg Kane ( Joe "félisten" Kucan ) visszatértekor kb 11-évvel idősebb még bőven belefér . Ráasásul mintha a Tiberian Sunban mintha kicsit mutálódott állapotban lett volna a tibérium által ...
  • fsgh
    #108
    aztaa:)))) nekem tetszik
  • STREEX
    #107


  • Muki100
    #106
    Igen de a játékban úgy volt asszem hogy nem öregszik, ezért gáz hogy mégis.
  • a_n_d_r_e_w
    #105
    valóságban csak 12 évet öregedett, de játékban meg vagy 50-et, szal szerintem belefér ;)
  • Muki100
    #104
    A pali aki Kanet játszotta elhagyta a Westwoodot rövidesen azelőtt, hogy az EA bekebelezte őket.
    Meg szerintem már amúgy is öreg (11 éve hogy először kénkedett)
    De ha nincs Kane, meg Nod aki felszabadítja a világot és békét akar teremteni meg a többi hülyeség akkor ez egy Generals2.
    Meg különben is mi garantálja hogy 2047ben bármi köze lesz még a régi CNCkhez? Szerintem lehetetlen tűzött ki maga elé az EA, de azért reménykedjünk.
  • a_n_d_r_e_w
    #103
    még néhyán kétes értékű concept:
    1
    2
    3
  • Mikiller
    #102
    A Zsolo linkjén a leírás szerint, 2047-ben egy új radioaktív jégkorszak hajnalán
    "It is 2047 and the stakes could not be higher. Tiberium-a self-replicating alien substance that has infected the Earth-is spreading like a radioactive ice age."
  • Punker
    #101
    mikor jön? :)
  • MacrosTheBlack
    #100
    ?
  • laca103
    #99
    sztem hajazni fog egy kisssé a DOW -ra...
  • Zsolo007
    #98
    Hivatalos honlap egyenlőre nem túl informatív...
  • Fenrir
    #97
    Nem volt semmi baj a Generals motorjával, különösebb memóriaigénye sem volt. Nah persze nem teljes felbontáson kellett játszani 512 memória mellett vele akkor nem akadt...

    Egy felturbózott Generals motornak örülnék, az már bizonyított és nem is akárhogyan.
  • Newfronter
    #96
    Nem is arra gondoltam, hogy valami baj lenne vele. Sőt nagyon jó engine, sokat eszik memcsiből, de mikorra kijön ez a játék akkor olyan 2GB memória lesz az átlag....
  • Newfronter
    #95
    Már csinálják a játékot egy ideje, de majd lesz trailer, de én mindig azt mondom, hogy bármilyen lehet a trailer, ha a játék nem hozza az élményt. Sajnos volt ez már másnál is így. Pl. Path of Neo.
  • Tuvok #94
    Lehet találni képeket itt-ott, de nem igazán screenshot jellegűek, tehát még nagyon nincs értelme mutogatni őket, forrásuk hiteltelen .
  • berlinboy6329
    #93
    kép,trailer?Semmi?Az előző részeit nagyon bírtam.Ez a C&C bevonult a világ legjobb stratégiájai gémjei közé nálam.Minden részét imádtam,csak a gen+ZH nem tetszett úgy mint a többi vmiért.