6739
Command & Conquer III
  • fsgh
    #51
    Na ez a végső!nagyon remélem:)
  • fsgh
    #50
    azt mondta nagy:(
  • Newfronter
    #49
    Az előző jobb volt :)
    Rakasd be egy modival...
  • fsgh
    #48
    mind1 jó az előző is...
  • fsgh
    #47
    na ez most csak probá.. hátha jó:S
  • Newfronter
    #46
    Egy kicsit húzd szét, de ne túlságosan....meg ha tudsz még egy kicsit összenyomhatod... utána jó lesz.
  • fsgh
    #45
    tess egy picit összenyomtam.. vagy jobban?
    [IMG][/IMG]
  • Newfronter
    #44
    Ja pont ezt akartam volna mondani, király amúgy a banner.

    reménykedem, hogy minimum hozza a Generals élményét, ja és nagyon fontos nekem a zene is. Nem mind1 mi megy alatta. A Generals hangulatát is feldobta nagyon a muzsika. :)
  • a_n_d_r_e_w
    #43
    laposíts rajta szerintem, aztán szólj egy modnak ;)
  • fsgh
    #42
    Sztem ez lazán mehetne bannernak!
  • Shiwo
    #41
    hmm..kiváncsi leszek, visszatérnek-e a régi átvezető-videók...azok nélkül nem c&c a c&c :) meg hogy mi lett Kane-nel ... mekkora flash lenne, ha a "gonosz" nyerne végül, és a Nod lenne a végső győztes :P
  • kisviku
    #40
    Na hál'Istennek nincs vége.Már kezdtem aggódni, hogy örökre elfelejthetem a C&C varázsszót...
  • Caterpillar
    #39
    Egy kis hír...

    Kb ua mint amit a scanneken olvashatunk...
  • a_n_d_r_e_w
    #38
    ááá, már így is nyavjgott az újság, hogy jogsértő, van ahonnan le is szedette

    addig is amíg még fent van, új, jobb képek a cnc-source-on:
    első
    második
    harmadik
    negyedik
    ötödik
    hatodik
    hetedik
  • M@TriX
    #37
    hmmm, ígéretes...
    de sosem tudom megérteni, hogy újságtulajoknak sosincs normális fényképezőgépe (Mozirippereknek meg kamerája ;)))
  • a_n_d_r_e_w
    #36
    francba, na mindegy, a linken elérhetők
  • a_n_d_r_e_w
    #35
    scannek



    remélem nem a köcsög békák fognak látszani
  • Sephi
    #34
    Multi az egy dolog. De a singli volt a C&C erossege.
  • Istencsászár
    #33
    Generals tiszta jó, adj neki esélyt, multiba frankó és ugyan olyan izglamas mint a Ra2. Persze az egész sorozat nem a régi, mer a Generlas és ezis 3dbs, de ezvan, attól még lehet jó csak ezen tul kell tenni magunkat.
  • Sephi
    #32
    Mi a faxnak orujek? Az EA altal keszitet jateknak oruljek? Abba ami egy szal Westwood-os sincs? Annak a csapatnak akik megcsinaltak a "CSODALATOS" Generalst ami egy szemet gyalazat volt a tobbihez kepest?

    Hagyal mar. En szomoru vagyok nem boldog.
  • Newfronter
    #31
    Command & Conquer 3 - lesz!
    [2006. április 19. @ 06:36 - Mantis]
    A PCGamer információi szerint nagy dolog van készülőben. Ennek neve nem más, mint Command & Conquer 3. Bizony, úgy tűnik lesz harmadik rész, mégpedig új háborúval, új résztvevőkkel, új helyen... Egyelőre azonban nem tudni túl sokat, lévén a hivatalos bejelentés sem történt még meg. A várhatóan 2007-ben megjelenő stratégiáról bővebben majd az E3-on hallhatunk. Bizonyíték itt.

    Gamestar

    Tessék örülni!
  • directorius
    #30
    A RED ALERT 2 A LEGJOBB!!!
    A GENERALS AZ SZAR...DE SZERENCSERE NEM RED ALERT 3 ....
    A RED ALERT 2 A LEGJOBB Command AND Conquer game.
    Es nemsokara jon a red alert 3 :)))
  • Emmegki
    #29
    Szerintem az első C&C hangulatban veri a Red Alertet, csak sajnos nincs benne skirmish. Ami nagyon tetszett az a Tiberian Sun volt. Ami nagyon nem az a Generals... Annak a nevében annyit jelent a C&C hogy a C&C készítői csinálták. 0 hangulat, közepes játékmenet, nincsenek átvezető mozik... A Renegade jó dolog lett volna ha FPRTS-nek csinálják meg. Az első 3 pálya még rendben volt, de aztán az unalmas "szuperhős kiirtja a fél hadsereget" stílusba ment át. Ha lesz C&C 3 az csak névben lesz C&C, nincs már Westwood.
  • keeper2
    #28
    Kicsit kihalt lett ez a topic. Mindegy, hátha van valakinek újabb híre róla.
    Egyébként, szerintem a C&C világok közül szerintem a leghangulatosabb a red alert. Az eredeti C&C és a generals közel sem ér fel hozzá. Főleg a generals. A hülye amcsi mentalitással, hogy a jó amerika kűzd a gonosz terroristákkal. Na ezt nem vette be a gyomrom. Szerintem inkább a terroristák és az amcsik egy és ugyanazok.
    Bár, mivel már "meghalt" a westwood, így ezek már nem is lesznek ugyanolyanok, mint rég.
    Akciójátékként viszont a renegade igencsak frankó volt. Tudom, nagyot bukott, mégis, szerintem máig talán a legjobb fps. Bár, igaz, hogy nem vagyok egy fps imádó, sőt... de azért úgy tíz éve még majd minden fps-en ott lógtam (wolf3d, doom és klónjai) csak mivel alapvetően fejlődésképtelennek bizonyult ez a stílus, így elegem lett belőle. A renegade is azért király, mert a jól ismert univerzumban harcolhatok, de teljesen más szemszögből.
  • Picador
    #27
    Jó volt a Generals, de valami hiányzott belőle. Én inkább azt szeretném , ha egy jól átgondolt és kellően felturbózótt GENERALS rész lenne az új gama (de annak C&C: Generals 2 lenne a címe gondolom...).
  • Carlos
    #26
    Generals power!
    Én jobban szeretem ezt a témát, mint a tiberiumos izélkedést. Az falahogy nekem túl scifi.
    Ez jó, van atom, bio, meg hightech. Haccóljon.
    Nemám ócska gagyi rámegyek a tibériumra oszt gyógyul a faszi.
    Azért jó volt a Tiberian Sun is. Kane RÚLZ!!!
  • [HUN]PAStheLoD
    #25
    helyes ... nem is kell a negatív hozzáállásod ;]

    mi nem teccett a generalsban ? hogy szaggatott a régi gépen ? mer azonkívül mega király multiban főleg ... az átvezetők hiányát (Kari Wuhrer :D ) meg kihevertük vhogy...
  • Sadun Tryst
    #24
    ez csak 1 vélemény volt, szal hiába anyáztok, uccse jövök többet... :)
  • Sadun Tryst
    #23
    Generals óta a C&C elvesztette minden jó tulajdonságát! a red alert 2 még tök jó volt, de ez az új rész valami kegyetlen szar volt... :(
    a legjobb C&C eddig az 1. rész volt! reméljük ez inkább arra fog hajazni, és nem pedig az agyatlan Generals-ra...
  • skorpio7
    #22
    Szóval mégis igaz! Király!
  • [HUN]PAStheLoD
    #21
    YEAH !
  • Carlos
    #20
    Mégegy Tiberiumos hülyeség.
    Generals marad istenkirály!
    Báááár, ha Kane felbukkanna az átvezetőkben.....
  • Carlos
    #19
    A hétvégén felbukkant és nagy vihart kavart C&C III. monitorfelvételről némi infót sikerült kicsikarnia a Command and Conquer DEN rajongói oldalnak. Adam Isgreen az Electronic Arts Los Angeles-i stúdiójának vezető tervezője annyit árult el, hogy a szóban forgó kép egy koncepciós terv, amelyet egy éve készítettek, hogy meghatározzák a készülő játék kinézetét, hangulatát, atmoszféráját. A képen egy Scrin Primal véd egy Scrin bázist egy GDI támadástól... Adam még annyit elárult, hogy a játékon jónéhány ex-Westwoodos dolgozik.

    HARDWIRED
  • grebber
    #18
    Nem én votam!De biztos jó lesz ha lesz.
  • M@TriX
    #17
    bevallom én is :)
  • traXion
    #16
    azt hittem grebber :D
  • M@TriX
    #15
    jah ne is mond, de mondjuk egy Red Alert 3-at is elfogadnék. ;)
  • M@TriX
    #14
    Tavaly felröppent, hogy lesz 3. rész, aztán "csak" a Generals lett, szóval benne van a levegőben...
  • Tuvok #13
    Hát én nem akarom, hogy fake legyen, legalább is reménykedem benne, eddig minden részét imádtam .
  • M@TriX
    #12
    nekem bántotta a szememet hogy C and C, nem pedig C & C, de mind1.
    nem értem mit kellett ezen felhúzni magad, de majd kinövöd...

    képhez: külföldi fórumok szerint fake.
    ehhez annyit, hogy lehet fake, ugyanis valami bemutatón kellett lekapni a moncsiról, hgy meg legyen ez a kép, és akkor biztos lenne több infó.
    Ha fake, akkor viszont jó munka...