6774
  • Alexease
    #6094
    Akkor hogy csinalod a MOD-ot es a beallitasokat?!
  • Gibor
    #6093
    Hát őő... nemtom mert szégyenemre nekem nincs CRC-m
  • Alexease
    #6092
    Olvasgatom;)
    Az iranyitasnal nem a fizikaval van a gondom, hanem a jate kormanykezelesevel;) Alapbol sebessegfuggo kormanyzast hasznal es automatan folyamatosan ellenkormanyoz (plusz rangatja a kormanyt:D). Termeszetesen, minden segitseg OFF! Driftelni jo, mert meg gombbal is lehet iranyitani az autot (ami azert trefas:D), de normalis kormannyal, kuplunggal, valtoval kezelve lehangolo;(
  • Gibor
    #6091
    Hát alapja igen...

    Alexease: Nemtom mennyire olvasod a történéseket, mert épp készítjük az Initial D módot, meg az irányítást teljesen driftelésre lesz beállítva (de az élethűség is persze figyelve van)...
  • Szabi1991
    #6090
    GTASA-s Akina ?:D
  • Alexease
    #6089


    Meg az elejen, amikor hallottam, hogy lesz DevKit a CRC-hez, orultem, mint majom a farkanak, mert gondoltam, csinalok 1-2 palyat, es atkonvertalok 1-2 tucat GP tracket:) De miutan beleolvasgattam, a sok class-tol, konverttol, varialastol elment a kedvem tole;)))
    De az igazi problemam vele, hogy a kormanyzast nem javitottak ki:( Pedig meg mindig fent lehetne, az egyetlen hasznalhato korrekt "terepes" jatek.
  • Gibor
    #6088
    Na megvan, hozott nékem pár képet a gólya:





  • zoolee
    #6087
    Szép:)
    Incictus látta már ?XD
  • bertino
    #6086
    én pl. mindig erre járok fav miatt, szal én várom ezerrel a részleteket :D
  • CsuTy89
    #6085
    Ha netán valaki erre járna. Pár újabb kép a készülő Modunkról.

    Toyota Corolla Levin



    Honda Civic SiR II

  • fery02
    #6084
    Már nem érdekes, töröltem :)
    Nem az én játékom
  • fery02
    #6083
    Hogyan lehet megnyerni a Quatro-t? Mert nekem carrier-ben még csak az alap kocsi van, ami sokkal rosszabb, mint a Quatro, és az a helyzet, hogy még legkönnyebb fokozaton is az alapkocsis ellenfeleket simán legyőzöm, de a Quatro-sakat sehogysem tudom legyőzni. Tök hülyeség, hogy nem mehet egyforma autóval mindenki, ez így nagyon nem fair.
  • [Walaki]D`Lair
    #6082
    Eléggé árkád még ígyis :S Legalábbis egyáltalán nem tűnik reálisnak a videóról...
  • CsuTy89
    #6081
    Szívesen!
  • liszike
    #6080
    nagyon szépen köszönöm a segitséged!!!
  • CsuTy89
    #6079
    A játék átállítása magyar nyelvűre:
    ...játék helye\locale\.conf fájl tartalmát módosítod, töröld ki amit tartalmaz és írd a helyére, h hu
    Az autókat pedig a \vehicles\ könyvtárba másold. Figyelj arra, h milyen verziójú az új autó, mert lehet, h nem fog tőle futni a játékod.
  • b-type
    #6075
  • CsuTy89
    #6074
    Ahogy Gibor említette, valóban realisztikus fizikát próbálunk készíteni, a filmek ezekkel a beállításokkal készülnek (stage 0). Akinek ez nem elég, az a suspension stage 3 helyén drift setup-ot talál (egyenesen az Invictus-tól /drift-presets/).
  • bertino
    #6073
    (Y)
  • CsuTy89
    #6072
    Üdv minden CRC rajongónak! Ma hajnalban feltöltöttem egy újabb kis Initial D Mod bemutatót, ezennel egy AE86-ot tesztelve. Az autó talán marad ebben az állapotban, a #1 trailer fizikájához képest nagyságrendekkel jobbra lett hangolva.
    INITIAL D (1st stage) MOD - AE86
  • [Walaki]D`Lair
    #6071
    Asszem már kinőttem abból a korból :D:D
  • SZilaJMaGGoT
    #6070
    Akko jovan, sokan hajlamosak ferreerteni az embert ha lerija a velemnyet... :)
  • [Walaki]D`Lair
    #6069
    Tökre egyetértek veled, ja meg nekem is az NFSU2 volt az utolsó ami tetszett...:D
  • SZilaJMaGGoT
    #6068
    Kinek a pap kinek a papne... A CRC alapbol nem verszimnek keszult, szal ne m szabad tole lfs fizikat varni... Ennek ellenere meg lehet hozza drift modot kesziteni es driftelni... NFSU2 volt az utcso nfs amivel jatszottam, az kifejezetten arkad megis elvezheto... Sokan inkabb szorakozni akarnak jatek kozben, es olyasmit csinalni amire a valo eletben nem nyilik lehetoseguk, es nem feltetlenul akarnak teljes realitast latni, es megis sokan tudnak autot vezetni... Milyen sokan jatszanak haborus jatekokkal megsem katonak, es milyen sokan jarnak vadaszni megsem jatszanak pc jatekokat... :D Nem flemelni akartam vagy okoskodni csak velemeny, eppugy mint a tied... ;)
  • [Walaki]D`Lair
    #6067
    Mondom ezt úgy, hogy kipróbáltam a CRC-t is...nekem speciel nem jött be, nem túl reális (bár régen próbáltam, lehet adok neki mégegy esélyt :D)
  • [Walaki]D`Lair
    #6066
    Éppen ezért jó az LFS :D
  • Gibor
    #6065
    Nem pont a driftelésre lesznek kiképezve, hanem inkább a realisztikára kell mennünk mert ha belegondolsz ha driftre állítjuk akkor csak kaparni fog az autó hogy drifteljen anélkül hogy kiléndítenénk eggyensúlyából vagy kézifékeznénk stb... ezért realisztikusabb sztem a valódi fizikát beletenni a játékba.
  • lac coo
    #6064
    A fizikai motor képességei messze felülmúlják az LFS-ét !
    Eláég megnézni, hogy viselkedi kaz autó földön-vízem-levegőben .
    Nekem egyik személyes favoritom ez a motor, kár hogy a játékmenet nem szimulátor ....De még így is korrektűl érezni az alakatrészenkénti fizikai számításokat ....
  • ngcsnet
    #6063
    CRC-ben is gyönyörűen lehet driftelni, főleg, hogy elvileg a tervezett kocsik fizikailag is erre lesznek kiképezve.
  • [Walaki]D`Lair
    #6062
    Egy baj van ezzel a moddal...hogy a CRC az alapja...:((

    Ugyanez kéne mondjuk LFS fizikával, akkor verhetetlen lenne a fíling :)
  • Gibor
    #6061
    itt majd ugyesen drifteltek és nem akadtok fel :D:D
  • bertino
    #6060
    ja!
    a rohadt fákba folyton beleakadtunk, nagyon zavaro volt (igaz akkor még billel toltam)
  • bertino
    #6059
    királyságos (Y)(Y)(Y)(Y)(Y)
  • ngcsnet
    #6058
    Ő a famentes pályát komolyan gondolja, mert rtf-nél elég sokat ördöngősködtünk vele még rég a mudmulti mapon
  • Gibor
    #6057
    NGCS: Egyáltalán mennyire tudsz modellezni? Meg pálya tervezés nem kell mert kivetettem egy pályát csinálunk még lehet leszenk másik pályák de ez még a jövő, amit biztosra tudok mondani az hogy lesz egy Akina teljes kidolgozásasl, meg az Initial D világából autók stb...

    Bertino: Az még a legeleje volt azóta már hidd elnekem nagyon sokminden változott, ha minden igaz hétfőn megláthatjátok az SLM oldalán...
  • bertino
    #6056
    famentes mapot a népnek!!4!!4!!!!4!44
  • ngcsnet
    #6055
    Én is szívesen beszállnék, de idő hiányában ez nem megy, pályát szívesen terveznék, meg autót is :D
  • Gibor
    #6054
    Azóta kicsit sokminden változott, pl. befejeztem a Stage1-et a Stage2 is már nagyon jól halad, csak elég kevéske az időm de mikor ráérek akkor asztán megy a modellezés ezerrel :D
  • ngcsnet
    #6053
    Igen, nyomon követem a fejlődését, szerintem Walaki is, de már voltak hasonló próbálkozások.

    a topik többi látogatójának: akina pályáról max rendervideók by Csuty
  • Gibor
    #6052
    Ez biztos elfog készülni, már egyrésze készvan, de ezen az oldalon megtaláltok minden a D modról... Nemoskára teszek fel videót a készülő Mt. Akina címü pályának első szakaszáról...