6774
  • CsuTy89
    #6174
    Nem is tudom, szó volt a car editorról. Korántsem olyan tökéletes, mint első ránézésre, általában csalni kell az értékekkel, de tényleg egy praktikus megoldás.
  • lac coo
    #6173
    A nejem meg én sem tudunk még csak csúszkálgatni se igazi autóval.. De LFS-ben lazán megy :)))))

    De erről ne legyen vita ezen a vélaményemen nem változtatok, LFS elég elnéző ezen a téren .:))))
  • Gibor
    #6172
    Amugy nagyon szoktad adni neki a driftet? Lehet hogy multkor a AE86-al te küldted neki valaki vel a Bükk-be hallotam hogy valami race megy ott csak lusta voltam elmenni oda... remélem nyertél... loál...
  • Gibor
    #6171
    kibeszélt AE86-ról arról is szó volt igen... de 4-ajtós GT-S mármint ha ugyirom hogy Nissan Skyline GT-S T Type M (4door) mondjuk?
  • [Walaki]D`Lair
    #6170
    Nincs 4 ajtós AE86 :)
  • Gibor
    #6169
    ááá akkor téged láttalak a négyajtós GT-S-el driftelni körforgóban... bazz nagyon nyomod.... Ja és aCorolla is a tied nem? aztis láttam a Bükkről driftelgetni...
  • [Walaki]D`Lair
    #6168
    Azért álljunk meg...:)

    Más dolog, ha elcsúszkálgatsz LFS-ben és más dolog, ha DRIFTelsz LFS-ben...nem ugyanaz...

    És igen, drifteltem már és biztosíthatlak, hogy szinte megszólalásig ugyanaz a játékban is mint a valóságban :)
  • Gibor
    #6167
    semmi, csak azért írtaqm mert mondjuk egykét komment oké más topicba sztem de itt már regény írás volt :D
  • b-type
    #6166
    igaz is..bocsesz :)
  • Gibor
    #6165
    PT-re megvan a topic lehetőleg ITT tegyétek meg a hozzászólásokat :D köszi :D
  • b-type
    #6164
    Backpack-ban ki kell cserélni a kártyákat extreme-re, akkor te vezetsz.
    De most amúgy is őrület van fent, meg tudod venni a legdúrvább verdát (viszont alig fordul), és jött pár új pálya...abból az egyik eXtreme Drift néven fut, ott mindenki ezzel a őrültmasinával dönget faltól-falig :DDD
    Pedig tök jó versenyeket lehet futni, csak ez az új patch kissé felborította egyenlőre a játékot..:)
  • lac coo
    #6163
    Hát én nagyon nem tudom irányítani :))))) Ráadásul nem is tudom hol kell kikapcsolni itt a segítségeket, már ha lehet, de ez most magátol kezeli a gázt a kormányt féket :)))) Még ki is viillan valami piros jel mibe nyúlt bele éppen ajáték :(((((((

    Ezeket hol lehet kikapcsolni ? ???
  • b-type
    #6162
    Az új patch-l rendesen megbolondították a játékot (PT) :))
    csak nézek mi van itt...
  • lac coo
    #6161
    Nekem bárki favorizálhatja az LFS-t , nem mondom, hogy rossz sőt nagyon ott van (bár én nem sokat játszom vele ) , de én amit eddig láttam CRC engine mind veri . Ebben hajthatalan vagyok :))))
    De ha már drift én tuti nem tudnék igazából driftelni nem tartom magam olyan jó soförnek, de azért LFS-ben elboldogulok vel :))))
  • b-type
    #6160
    Sztem érdemesebb lenne komolyabban beleásnod magad az LFS-be, mert nem tudom a feleséged mivel driftelt...talán AWD-vel, de nem olyan egyszerű azért mint ahogy sztem elkönyvelted magadban.
    Én sokat toltam az LFS-t, és sztem is az egyik legjobban müködő autókezelés van alatta.
    Vannak autók amivel nagy kűzdelem van, és vannak autók amik egy bizonyos köridőig nagyon könnyen kézbentarthatóak, de a drift nem a fő profilja az LFS-nek, csak képes rá (ami elég kevés szimről mondható el).
    Egyébként meg gyere csak PT-zni, tekerjünk pár kört :)
  • lac coo
    #6159
    Milyen ? A feleségem tuti nem tud driftelni, jó hogy elvezet normálisan egy autót ;))))
  • [Walaki]D`Lair
    #6158
    Drifteltél már? :) Pont olyan ;)
  • lac coo
    #6157
    Szeretnék, szeretnék ... 1 % modellezés 99% találgatás :))))))
  • Alexease
    #6156
    Azt mar nem is mondom, hogy palyaautokategoriaban is jo lehetne;)
    Neztem az autoeditor reszt, es az altalam eddig ismert jatekok kozul a legjobb: "egyszeru", attekintheto, felhasznalobarat! Vagyis, lehetne hozza gyarta autokat rendesen;) Pl. Lac, aki szeretne modellezni (:D), de irtozik (en is) a gepelgetos, kitalalos, hasznalhatatlan fizikai beallitasi reszektol, ezt valszeg elvezne, anyira jo;P

    De ezekhez, normalis palya is kellene. Ahoz meg at kellene gondolni, dolgozni a szerkesztot, az exportot, es foleg az egesz szerkezetet, mert bar ehez semmit nem csinaltam, de olvastam a DevKit-et, es eleg maceras az egesz:)))

    netKar vagy rFactor szintu, egyszeru exportalos lehetoseg kellene, mindenfele Class, konvert, meg bonyolitas nelkul;) Utana mar csak at kellene "huzgalni" az ISI cuccokbol azt a tobb tucat/szaz GP es egyebb palyat;))))
  • Alexease
    #6155
    Az a baj az egesszel, hogy nincs manapsag normalis "terepes, krosszos" jatek" - vagyis van Colin sorozat, de az szar:) -, igy a CRC lehetne a legjobb, de a kezelese miatt kiabrandito;( Ha megcsinalnak, visszatennem es fent is maradna.

    Pozitiv hogy fejlesztik az engine-t, ami valoban az egyik legjobb (persze a felhasznalo fele nyujtott beallitasi lehetosegeket nem kell osszehasonlitgatni a piacon levo "turaautos jatekokkal" - rF, GTR, RACE, LFS, stb. - a jatekstilus nem arrol szol), de ami eddig megjelent, keszul(t), az mind NFS konkurencia, vagyis utcai gyorsulgataos, bohokodos, driftelgetos valami;(

    A CRC-ben kellene azt a kormanyzasi dogot patchelni, aztan jol van!:)
  • lac coo
    #6154
    Csak a jelszó nem akar megjönni :)))))
  • lac coo
    #6153
    Közben megtaláltam, köszi ! :)
  • Gibor
    #6152
    www.aeriagames.com regelj be és mehetsz játszani vele, amugy az invictus motorjára gondoltam hogy régi változat...
  • lac coo
    #6151
    És ezt ki lehet próbálni valahol, valahogy ? :)))Régi, régi .... Melyik nem régi? :)))) Talán a Netkar Pro ami új motor ...
  • Gibor
    #6150
    P.T=Project Torque, hiába netes vagy bármi az Invictus egy motort fejleszt fojamatosan és a PT a legujjab, abba nagyon durva mmár sztem a fizikai képessége az autónak... amugy hogy a CRC a legjobb engine azt cáfolom mert nem, régi...
  • lac coo
    #6149
    Én meg száz százalékig biztos vagyok benne ;)
    Az hogy sokan esküsznek az LFS-re szvsz annak köszönhető, hogy elég "elnéző" a motor a megcsúszásoknál, mást ne mondjak a fekezű feleségem egyszer odaült a kormány elé, LFS-el olyanokat driftelt mint a profik, persze törte is becsülettel , de akkor is 0 tapasztalattal ....
    Amúgy ha megnézel néhány replayt rájössz miért a legjobb a CRC motor ....
    Bár ezen nem veszünk össze ;) Sajnos mint játék már vannak nagy hibái de a fitikai motor képességei sokkal komolyabbak , mint álmaidban gondolnád :)))
  • lac coo
    #6148
    Melyik a legujabb motor? P.T....?
  • Gibor
    #6147
    A CRC motorja még csak kevésbé jobb, inkább rosszab de vlamiben jobb, LFS-nek jó fizikája vanm nagyon eltalálták, de sztem a legujjab Invictus motor télleg odaveri bár még kormánnyal nem toltam a P.T-vel de akkoris amit láttam az meggyőzö volt...
  • [Walaki]D`Lair
    #6146
    Ezt mondjuk erőteljesen kétlem...:))))
  • lac coo
    #6145
    Vegyél már egy magyar billt, legalább ide a forumra.. :))))) Lehetnek olvastam :))))
  • Alexease
    #6144
    #6140: "...nem nehez letesztelni..."
  • Gibor
    #6143
    Titok :DxD
  • lac coo
    #6142
    Hát akkor ezt a kontárkodást megoszthatnád velünk ! ;)
  • lac coo
    #6141
    Hogy hogy nem lehet letsztelni ? tök szépen látszika sebességföggő kormányzás, megyek jó gyorsan teljesen alászedem a kormányomat majd nyomok egy satut... Ahogy lassúl az autó , úgy tekeredik vele arányosan a kormány is :(((
  • Alexease
    #6140
    Nekem is rossz, de ez engine szinten van;) Tobbszor telepitettem, tobbszor patcheltem, es mindig ugyanaz;( Hiaba kacsolok ki minden segitseget, van ami minimumon marad, es tekergeti a kormanyt;) A sebesseg fuggo kormanyszogetet nem nehez letesztelni, de az automata ellenkormanyzasokat sem;) Ha becsusztatom kanyarba, es NEM akarok driftelni, csak egyszeruen kicsuszni, nekiall ellenkormanyozni, tekergetni, aztan a vegen rangatni a kormanyt;) Az en kezemben a kormany meg mozdulatlan;) Ha szandekosan akar valaki csuszkalni, driftelni akkor jo lehet, mert nem (biztos) hogy eszreveszi. De ha mast akarok, akkor zavaro. Foleg aszfalton...

    Annyira sajnalom, pedig a mai napig a legjobb terepes jatek lehetne. Sot meg aszfalton is nagyon jo, a fizika miatt. Meg talan palyakat is megerne konvertalni ala, tucatszam. De igy...:(
  • Gibor
    #6139
    Lehet... vagy azis lehet hogy belekontárkodtam :D
  • lac coo
    #6138
    Akkor neked valami extra verzió jutott :))))
  • Gibor
    #6137
    Téged nagyon nemértelek, én nekem van kormáynom jpypad meg minden, mindeggyikel leteszteltem meg billelis és egyszerse csinált semmit magától a gép...
  • lac coo
    #6136
    Hagyd már azt az LFS-ez :))))))
    Ez a fizikai motor nagyon sok tekintetben megeszi reggelire az LFS-t ;)
  • [Walaki]D`Lair
    #6135
    LFS-hez mod sem kell annyira élethű a szimulációja :)))