6774
  • ngcsnet
    #6051
    jelenleg is készítik, most ők biztosan azt válaszolnák, hogy igen:)

    de mivel megint modpack lesz, így kevesebb az esély rá, bár én bízom bennük, de nem 1 modpack lett befejezetlenül hagyva a múltban
  • [Walaki]D`Lair
    #6050
    Initial D modra van ráció, hogy elkészül?
  • arty
    #6049
    vagy bugot találtam, vagy az én gépem h*lye ... :
    vga csere lett -> ati1950PRO -> nvidia7300gt. Minden beállitás a régi CRC alatt. Rajtnál érezhető, h gyengébb a kártya, eddigi 80fps helyett van 30fps. Nyomok egy ALT+TAB-ot ki windowsba, majd vissza a játékba, FPS feugrik 50-60 körülire ... :O És az egész játék folyamatosabb lesz - érezhetően!

    Kiprobálná vki h ez csak nálam van e igy vagy ez a game sajátja?
    Lehet a kétmagos proccon van vmi furcsaság? Egyik mag 100% terhelt game alatt, a másik 20-30%.
  • ngcsnet
    #6048
    CRC\Save könyvtár?
  • Pepsi Twist
    #6047
    savegame-t hol találom?
  • Pepsi Twist
    #6046
    felpeccseltem... igen no de az autókat meg egyebeket hova kell berakosgatni? mert ahova én gondoltam oda nem igazán jó...
  • bertino
    #6045
    az a legujabb, aminek az invictus live felpatcheli
    ha valóban felpatchelted, látnod kéne
  • Pepsi Twist
    #6044
    na igen most már jó de a kocsikat hova kell berakni? és a 1.2.4 (build 907) a legújabb?
  • Pepsi Twist
    #6043
    meg van az összes peccs frissítve... de nem raknád fel nekem valaholva az SRC mappát?
  • Alexease
    #6042
    Szerintem: uninstall, install, es frssit az osszes patch-re.
  • Pepsi Twist
    #6041
    Valaki becsomagolhatná nekem az src mappát és feltehetné rapidra vagy valahova.

    Előre is köszi.
  • Pepsi Twist
    #6040
    plz ez a hiba üzi jön ki!!! valaki help

    !JVM::compileSource: recompilation needed of "classes\src\GameLogic.java" but source not exists
  • Pepsi Twist
    #6039
    óóóóóó akkor aranyra leltem :D
  • ngcsnet
    #6038
    Van:)
  • Pepsi Twist
    #6037
    Hi!!!


    Van free run?
  • XRV
    #6036
    http://www.invictus.hu/
  • XRV
    #6035
    www.invictus.hu :-)
  • emi1986
    #6034
    Sziasztok!!!!!
    Hol találok hozzá magyarítást és egyéb autókat??? VAlaki dobjon 1 linket nekem lécci!!!!!
    Köszönöm:)
  • SZilaJMaGGoT
    #6033
    Figy nekem összejött...
  • Attiska
    #6032
    De hogy legyek első, amikor a Quadro legyőzhetetlen a Chorussal? A második versenyen lényegtelen a helyezés, a harmadikon viszont nyerni kell, hogy a Quadrot megkapjam, de a Chorus kevés hozzá.
  • LeePí17
    #6031
    ahol második voltál próbálj meg első lenni. sztem lehet ezért nem tudsz átmenni..
  • Attiska
    #6030
    Az első öt verseny van meg, a legelsőn győztem, az összes többin második lettem. A harmadikon nyerni kell, hogy a Quadrot megkapjam, de esélyem sincs még összetörni sem, mert hiába van meg a Stage 1 motor, a rajtnál elhúz, és többet nem is látom. És ugye az ötödik versenyen is nyerni kell, hogy lehessen menni a buggy versenyen, de a Chorussal esélyem sincs.
  • arty
    #6029
    többi versenyt megcsináltad már? csak ez az egy lenne h ujabbakat kapj?
  • Attiska
    #6028
    Sziasztok,

    Már régebben megvettem a játékot, de csak mostanában kezdtem el vele foglalkozni. A karriert nyomom, és ezzel kapcsolatrban lenne egy kérdésem. A Quadrot hogy a francba lehet lenyomni a Chorussal, mert a rajtbál elhúz a francba, és utlérhetetlen. :( Így pedig nem nagyon lehet továbbjutni.
  • ngcsnet
    #6027
    all seeing eye-al látható a szerverlista
    amúgy ip cím megadással lehet szerverhez csatlakozni
  • LeePí17
    #6026
    ha a CRC-t kérdezed..eredetiben megveszed..és mehetsz multizni..
  • Zsolesz0721
    #6025
    és milyen program kel hozzá?
  • LeePí17
    #6024
    lehet..
  • Zsolesz0721
    #6023
    Lehet benne multizni?
  • rmate1988hun
    #6022
    Szerintem nagyon király :) De nagyon remélem hogy lesz belőle valami angol (vagy magyar) kiadás, és nem maradunk ki belőle.
  • rmate1988hun
    #6021
    Hi! Elérhető a LEVEL-R nyílt béta változata!
    Level-R fórum
  • bertino
    #6020
    elég baj :\
    de végre már sikerült beállítanom egy patch segítségével, hogy külön legyenek a tengelyek :)
    így már használhatóvá vált
  • lac coo
    #6019
    Ehez nincs új driver .
  • bertino
    #6018
    ettől függetlenül vmi ujabb driver nem érhető el ? :\
  • bertino
    #6017
    hhooahh asszem megtaláltam
  • bertino
    #6016
    sidewinder tulajokat kérdezném, hogy a bánatba lehetne külön tengelyre állítani a pedálokat, ugyanis vhol nem tudom külön állítani őket és így képtelen vagyok haladni :D
    4.0 driver van fent, USBs kormány és cross racing championship-el próbálkozom per pill több-kevesebb sikerrel
    esetleg ha van ujabb driver, azt is megköszönném, ha adna vki egy linket, ugyanis én nem találtam se googleba se sehol máshol :(
  • XRV
    #6015
    MULTI?!

    hol? mikor? merre?
  • bertino
    #6014
    famentes pályát nincs kedvetek alkotni ? lééécciiii :)
  • ngcsnet
    #6013
    jeee U rox:)
  • Raho
    #6012
    Grat fasza, szép köszi.