6774
  • lac coo
    #5884
    Melyiket nem lehet felrakni több gépre? :)
  • SZilaJMaGGoT
    #5883
    Jó de nem kúródik úgy szét mint a cd... A te elképzelésed meg ott hibádzik, hogy úgy simán fel lehetne pakolni több gépre is a játékot...(bocs, ha félreértelmeztem..)
  • Alexease
    #5882
    En meg olyat tudnek elkepzelni, mint vedelem+kenyelem kombo, hogy a jatek az elso futtataskor ellenorzi a lemezt, es az azonlevo adatokbol, a szamitogep hardware/software adataibol, a felhaszalo infoibol es a sorozatszamokbol generalna egy "ellenorzo file-t" (legyen KeyImage:D). Igy a jatek a KI megletekor mar csak csak ezt a file-t keresne, nem kellene neki a CD/DVD. Igy maradhatna egy SF szeru brutal vedelem az EXE-n (igy elvileg azt nem lehet piszkalni), az ellenorzo file-t meg lehet kodolni nehany szaz biten, azzal sem lehet mit kezdeni;)

    Persze, ez is mint minden torheto, de hat az SF-et is meg lehet kerulni:) De igy legalabb nem lenne hasznalva allandoan a lemez, kissebb a hibalehetoseg a kopas, nem lazadnanak annyira az emberek, stb.;)) Amit akarnak ugy is ellopnak, legalabb azoknak az eletet ne keseritsuk meg, aki hajlandoak penzt adni egy termekert.
  • Alexease
    #5881
    Azt is pakolgatni kell;)))
    A hibas lemez az plusz szivas;(
  • lac coo
    #5880
    Na ja de SF-el nem vagyok hajlandó szívni ...
    Bár nem próbáltam, lehet hogy olyan az alaplapom, hogy sima lehúzással menne ....Viszont idáig most el sem jutok mert feltelepíteni sem tudom :)))
  • SZilaJMaGGoT
    #5879
    Sztem az lenne a jó, ha mindegyikhez egyedi usb-s kulcs lenne... És az kellene az elindításhoz..
  • Alexease
    #5878
    Eleg nagy gyokerseg, az biztos;( De igy vagyok szinte mindegyik vedelemmel, mert utalom pakolgatni a CD/DVD-ket. 10 eredeti, bolti jatek (autos:D) van fent a gepemen, amelyek vedelmet kernek azokat crack-kel hasznalom;) Kiveve a GTL es a CRC ami "bepakolos", de egyben sajnos "hanyagolos" is...
  • lac coo
    #5877
    Nagy hülyeség ez a starforce.
  • Alexease
    #5876
    Irj az Invictus-nak, szerintem segiteni fognak.
  • bertino
    #5875
    veszel másikat
  • lac coo
    #5874
    Tönkre ment a lemezem, ilyenkor mit lehet csinálni ? Az istennek nem indul el a telepítő..IL2-vel jártam ugyanígy tavaly .
  • Sanzistift
    #5873
    Egyszer kipróbázom a sógornál, neki FFB kormánya van.
    Majd meglátjuk azokat az erőket... :))
  • arty
    #5872
    nekem is csak kuplung+autoválto :) ez nem segitség, ami ezt csinálja, hanem gondolom "erők" hatnak a kormányra, ami murván érthető (biztos rámentem egy rögre, ami ellökte ...), de aszfalton fura
  • Sanzistift
    #5871
    Én ezt azért nem értem, mert nálam ilyen nincs.
    Igaz, hogy minden segítség ki van kapcsolva, és szinte csak a kuplungom automata, a kormányon is csak az alapok vannak aktiválva. :)
  • arty
    #5870
    az nfs ug-ben is van dyno :DDD izé... mesélték ;))
  • lac coo
    #5869
    Erre voltam kiváncsi :)))) Köszi !
  • b-type
    #5868
    nem-nem.
    Az egy profi mérőprogi.
  • lac coo
    #5867
    Most mindegy hogy írják ....
    De nem a CRC motorjáról volt szó ?
  • SZilaJMaGGoT
    #5866
    Az dyno...
  • lac coo
    #5865
    Tegnap méztem valéami japó drift versenyt, és ott valami " Dino" nevű progival tesztelték -mérték-állították az autót...
    Erről a Dino-ról volt szó ??? :))))
  • arty
    #5864
    sosem tudtam miért nem tetszik az aszfaltos verseny, de akkor valszeg ez lesz az :( tényleg rángatja, képtelenség rendesen ellenkormányozni... pedig ebben legalább lenne értelme, nem csuszik annyira mint az ISI eng :)
  • bertino
    #5863
    Cross Racing Championship multi

    Megtekintéséhez Xvid kodekre van szükség, 2m15s hossz
    93mb

    sztem nem is lett olyan vészes :-)
    de legközelebb megpróbálom jobban összetömöríteni, mert ezt elkurtam

    NGcs nem gyengén LAGolt
  • bertino
    #5862
    reggelre itt lesz a tegnap esti multi vágott változata
  • bertino
    #5861
    attol még konvertálhatsz :)
  • Alexease
    #5860
    De nem teljesen;) Komolyabb megcsuszasnal ossze-vissza tekergeti a kormanyt;))) Terepen meg nem annyira zavaro, de aszfalton mar nagyon:(

    Pedig terveztem, hogy atkonvertalok hozza nehany palyat az "ISI-tol" (Hungaroring, Imola, Monza, stb.):)))
  • bertino
    #5859
    ellenkormányzást asszem ki lehet kapcsolni...
  • Alexease
    #5858
    Annyira sajnalom, hogy nem javitottak ki, vagy modositottak az iranyitast (sebessegfuggo kormanyszog+automata ellenkormanyzas):(( Ugyanugy fent lehetne meg mindig, mint az Insane (ami meg mindig fent van, pedig 6 eves!).
  • bertino
    #5857
    csapattunk olyat... majd vidijoban meglátjátok...
  • XRV
    #5856
    vége :-)
  • XRV
    #5855
    xrv.servegame.com multi most lehet jönni :-)
  • Raho
    #5854
    Karier menü, ahol a pályát tudod válassztani oda simán be irod,hogy fillmychart azután lefele nyíl és go.
  • bertino
    #5853
  • DJPizsi
    #5852
    Hali.Nekem az a gáz,hogy cheat kód kéne:P
    jó tom nem szép dolog,de ha tetszik a játék normális autókkal,akkor végigviszem,de így...:D
    SZal megnéztem a cheat codexet,és azt írta hogy:
    "CROSS RACING CHAMPIONSHIP
    CRC 2005 - összes térkép, összes kocsi, összes tuning cucc"
    De hova kell írni mikor?VAlaki nem tudja?
    Előre is köszi
  • XRV
    #5851
    Érdemes volt végig nézni :-))
  • XRV
    #5850
    Szia!
    Hah bazz azzal is megyek ám ott mi a Nicked? :-)
  • Sanzistift
    #5849
    Nem gond, a Flatout2 most kicsit elcsábított... :)
  • bertino
    #5848
    hát akkor majd kiírjuk ide ha megyünk, másképp nem tudunk szolni
  • Sanzistift
    #5847
    Köszi, de msn-t nem használok, nincs is betervezve... :/
  • bertino
    #5846
    vége :|

    de megint vettem fel érdekes dolgokat, majd lövök linket...
  • Raho
    #5845
    2 perc és lesz server aki akar az jöjjön.