6774
  • kitamas
    #1


    A mai napon az Invictus hivatalosan is bejelenti az új játékját, melynek munkacíme:
    Cross Racing Championship
    - röviden CRC.

    Képek és információk a www.invictus.hu-n lesznek elérhetők.

    Véleményeket, hozzászólásokat szívesen veszünk a fórumon keresztül is de akár elküldheted közvetlenül nekünk is az [email protected] e-mail címre.


    Kozák Tamás
    Invictus


  • bodesz
    #2
    #2
  • bodesz
    #3
    jó game lessz szerintem
  • Carlos
    #4
    Az lesz!
  • Carlos
    #5











  • Pyx #6
    Sok sikert :)

    megjelenés?
  • zaki
    #7
    klassz

    megjelenés?
  • Carlos
    #8
  • sagem
    #9
    igeretesnem nez ki

    motionblur es glow is van a jatekban...
    szep remelem ez is hallhatattlan lesz mint az insane

    sok sikert skacok
  • Ams
    #10
    szép fű...
  • K.András
    #11
    "motionblur es glow is van a jatekban..."

    Motionblurt nem látni egyik képen sem,ettöl persze még lehet benne,hiszen motion blur,glow ezek alap effektek,talán nincs is játék ami ne használná...
  • Nyiri
    #12
    Engem leginkabb az erdekel, hogy ez legalabb be is lesz fejezve vagy ujra egy nagyon gyenge beta-t adtok ki? Tudom, tudom hogy kiado, de remelem azota valtozott a hozzaallasuk. Sok sikert. A kepek biztatoak.
  • Denny
    #13
    "...motion blur,glow ezek alap effektek,talán nincs is játék ami ne használná..."

    ???
    Komolyan? :o)
    Amugy nezd meg jobban. Latszik.
  • sagem
    #14
    madal of honour
    colin 1 2 3
    richard burns

    ezekben eggyik sincs el vagy tevedve, mar bocs
    a kepeken nagyon is latszik 1esen 2 esen 5oson nyolcason

    szerintem respect nekik
    ezek ingame shootok? amugy ha igen akkor atom :)
  • Carlos
    #15
    Igen, ingame.
  • Chaos Mad
    #16
    bakker! az 1nsane az egyik kedbencem! és most ujra Invictus! hajrá!!! ez megy is a kedvencekhez!! :)
  • Chaos Mad
    #17
    remélem lesz földut meg dagonya is!!! :)
  • Chaos Mad
    #18
    na, mostmár megnéztem a képeket!! húhúú... nagyon állat lesz! minden lesz! király! csak igy tovább!!!
  • Anee
    #19
    Az a legjobb hogy nem az Activision Value lesz a kiadó!!!
    Be lehet fejezni!Nem kell határidőre kiadni!
  • malter
    #20
    nagyon jol néz ki szerelni lehet?kb hány auto lessz benne?
  • Nyiri
    #21
    Annyi biztos, hogy fizika lesz a gameben :) SL-ben ez jonak tunt csak az jatszhatatlan volt szamomra (szaggatas) :(
  • 20TYA
    #22
    Tervezett kiadási idõpont: 2004. 3. negyedév PC-re
  • bfg900
    #23
    Énis úgy tudom, hogy nem túl elterjedt effektek. Motion blur legalábbis pc-s semmiképpen sem. Azt súgta nekem valaki, hogy ps2-n már jobban használják ezeket, de ott a hw jobban támogatja.
  • M@TriX
    #24
    hát a Motion Blur nem egy reális effekt, szóval sztem nem is nagyon kellene erőltetni... max érzéssel...
  • Alexease
    #25


    Vegre, vegre nagybetus INFO!!!!! Mar nagyon kivancsi voltam hogy mi lesz, de volt erre egy eros tippem hogy hasonlo stilus lesz:))))

    Fizika a toppon, tores biztos tuti! Ha meg a grafikai engine nem is a csucskategoria - bar ilyen fizika, auto reszletesseg, tores mellett nem is nagyon lehet - de ha gyors es bug mentes lesz, lesz boven video/audio efekt, akkor csucs kategoria!!!!

    Lehet hogy nem "rally", vagy nem hivatalos WRC, de megis rallys, cross-os, terepes, vagyis vezetesi elmenyre legyallazza ismet a konkurenciat!

    Azert az erdekes lesz, es komoly pozitiv minosites, hogy ez is felkoltozik a meg MINDIG fent levo Insane melle!!!!

    Es ha ezeken felul, nyitott maradt a palya es auto szerkesztes, akkor az emberek tomegesen fognak elelvezni:))))))))))

    Es ha a jatekstilus es a palyak is engedik, es lesz lehetoseg net-re, min. 4 emberrel, akkor meg... az valami irtozat brutal lesz.

  • Chaos Mad
    #26
    ezt aláírom :)
  • Alexease
    #27
    Tudom hogy en most egy kicsit kakukktojas vagyok, de erdekelne meg nehany publikus feature:PP

    Bar abszolut megbizok az Invictusban, de jo lenne nehany info - esetleg kep :P - belsonezetrol, szelvedorol es koszolodasarol, "Insane-es" soforfizikarol, valtorol, kuplungrol, visszajatszasrol annak allithatosagarol esetleg szerkeszthetosegerol stb.:)

    Bar az Invictus-tol ezek mind termeszetes "autos jatek feature-ok" - mar a Terep2-ben is (®Nagymathe Denes) komolyabb belsonezet volt, mint nehany mostani "komoly nagy jateban":)
  • Chaos Mad
    #28
    ja, koszolódásra én is kivámcsi vagyok, meg fizikára. habár eddig még nem csalodtam az Invictusban. :) Insane a király!!!!
  • Alexease
    #29
    Fizikaval, toressel nem lesz gond az biztos:) Azon keves cegek koze tartoznak, akik VALOS fizikara epitkeznek. Vagyis az mar rossz nem lehet, onnantol mar csak a jatekstilustol fuggoen be kell allitgatni a dolgokat (uszkve);))

    Az Insane koszolodasban es festek kopasban joval megelozte a korat, a mai napig egyedulallo. Meg 4 ev utan sem nagyon van hasonlo megoldas.

    Nem beszelve a kornyezeti fizikarol, ami csak manapsag kezd elterjedni, abban mar akkor bene volt! De nezhetjuk az Insane-ben a vizet is, ami lehet hogy nem PS/VS "nyooc", de atlatszik, tukrozodik, fizikalisan (!) mozog, hangja van, efektelodik, menettulajdonsaga valtozik, es ennek nagyreszet palyankent lehet parameterezni! :))

    Belso szelvedo koszolodas is lehetseges volt, csak valszeg a Codies kivetette, mert neheznek talalta vagy hasonlo gagyizas:))
  • Alexease
    #30
    A koszolodas az utviszonynak, szinenek megfelelo, es borulasoknal kopik az eredeti festek (alatta egy masik - pl. fem - map van)! A szelvedo koszolodas meg folyamatos.
  • Chaos Mad
    #31
    jah.. nekem is vannak hasonlo képeim :)és amiota igy láttam kopni a festéket, meg koszolodni egy kocsit, azota minden játékban ezt lesem, de nézz meg akármit, 2004-ben már elvárhato lenne hogy minimum a colin 4-ben is kopjon a festék. de csesznek erre. sajnos :(
    de ez a játék tuti ütni fog!
  • Chaos Mad
    #32
    egy pár szép kép a sok közül :)







  • Carlos
    #33
    Hamarosan...
  • Carlos
    #34
  • Carlos
    #35
  • grebber
    #36
    Cross Racing Championship

    Dixie Flatline, 22:19 - Játék: Versenyautós

    Az autós játékok királya az Insane megjelenése óta néhány kisebb projektet leszámítva nem sokat hallatott magáról az elmúlt években. Az Invictus legújabb autós játékában valós idejű fizika, meghökkentő sebességérzet és az off road versenyzés nyújtotta kihívás egyvelegével próbálják elkápráztatni a játékosokat.
    Jeges hegyi utak, sivatagos tájak, város széli, gazdagon díszített területek és egyéb szemet gyönyörködtető helyszínen hajthatjuk az alattunk nyugtalankodó lovakat és küzdhetünk 60 különféle versenyen.

    A fícsörök tekintetében intenzív többjátékos akció, valós törésmodell (aerodinamika, gumideformáció, egyebek) és hangok, HDR, motionblur, dinamikus tükröződések és egyéb grafikai nyalánkságok, illetve saját kedvünk mind külsőleg, mind teljesítmény szerint testreszabható autók integetnek felénk.

    Az AI főbb jellemzői:

    A gép által irányított pilóták betanulják az egyes pályákat, rövidítéseket, ezáltal változatos, meglepetésekkel teli ellenfélként állják meg a helyüket.
    Az AI pilóták emberi vonásokkal, emóciókkal vannak megáldva. Így a folyamatos hergelés következtében ideges, kiszámíthatatlamn manőverekre is hajlamosak.
    Megjelenés PC-re, 2004. harmadik negyedében.

    Info: Hardwired
    Hardwireden új képek is vannak.
  • Chaos Mad
    #37
    ave!
    ugy legyen!
  • malter
    #38
    mi az a motion blur,és glow?
  • Szabyka
    #39
    Lenne belőle demo ...
  • grebber
    #40
    Motion Blur leirás