6774
  • MaSzKa
    #6214
    van CRC-hez carpack valahol valós autókból?
  • b-type
    #6213
    frankón hangzik
    Sztem egy belső kamerás felvétel hangulatosabb lenne, de természetesen a célnak a jelenlegi is megfelel.
  • CsuTy89
    #6212
    Hátha valakit érdekel: First Turbo & Blow Off Valve system test

    A cím magáért beszél. Aki ismeri CRC-t az tudja, h nincs benne turbos autó + hangok, nemhogy még lefujószelep... Továbbá folyamatban van még egy turbonyomásmérő "beszerelése" is. Remélem tetszik.
  • arty
    #6211
    akkor nincs mit tenni, ki kell adni :))
  • 12346
    #6210
    #6208
    ebben a játékban nekem is mind3 bejön(ne):P

    #6209
    háátt ezt buktad, jöhet:D
  • CsuTy89
    #6209
    Az Accord-ot igazából csak teszteléskén dobtam be a játékba, nem szándékoztam kiadni... A gond az, h kiszivárgott néhány kép róla
  • arty
    #6208
    nekem mind3 álomkocsi - bármelyik is jön, nekem öröm :D
  • 12346
    #6207
    ezt az accordot én is várom^^ meg a többit is. és megnéztem mi az a "többi honda". a crx is várós, meg ezek szerint lesz a csapott seggű proli civic is:))) az külön élmény lesz
  • arty
    #6206
    Tegnap még mentem kicsit a Rammal, tulképpen még valahol élvezetes is, h oda kell figyelni a borulásra :) Tuningokat még nem néztem, de akkor majd felrakom rá, hátha...!

    Mustangon sem néztem a tuningokat, ezekszerint ott is kell még vele foglalkoznom :)

    Köszönöm még1x és sok szabadidőt kivánok hozzájuk (önös érdekből :D ), várom a hondákat :)
  • CsuTy89
    #6205
    Éppen ellenkezőleg, a kritikákból lehet tanulni.

    A Ram esetében egy nagydarab autóról beszélünk, magas, puha felfüggesztéssel, ami a valóságban is hasonlóan viselkedhet, így értelemszerű, h nem lehet bevenni vele egy kevésbé átlagos kanyart 120km/h-val... Ezen a teszter kolléga is sokat szenvedett és nem kis idő után jutottunk közös pontra. S3 elég alacsony és kemény felfüggesztés, ezt a problémát próbálja orvosolni.

    Minden autónál lehetőség van a hajtás változtatására, a Mustangon gyárilag véletlenül FWD-on maradt, ezt át kell pöckölni. Sztem egyébként is túl csúszkálós az autó, de a közeljövőben készülek egy v2.0 változat kiadására.

    Sajnos munkahely és tanulás mellet nem marad sok időm az autók fejlesztésére, csak néha-néha dolgozok rajtuk.
  • arty
    #6204
    egyébként leszedtem a Ram mellé a Mustangot is, megosztanám a véleményem, remélem nem lesz belőle sértődés :)

    Grafikailag a két modell zseniális, alázza a gyári kocsikat, a belső nézet a mustangban eszméletlenül tetszik, pedig én külsőből szoktam menni :)

    Sajnos a fizika nem stimmel teljesen egyikkel sem, sőt, eléggé távol ál attól, amit a kocsiktól várnék - bár egyikben sem ültem. A Ram borul mint a barom, fék nélkül elég egy nagyobb kanyar és már is hello a kocsinak :( A Mustangon nem éreztem h hátsókerekes, h ki akar törni a segge... mintha 4 vagy elsőkerekes lenne. Nem nagyon lehet megoldani az addon kocsiknál ezeket vagy lesz esetleg 1.1 belőlük? Én utobbi válasznak örülnék jobban :)

    Összességében persze örülök, h léteznek szép modok, de a tartalomra picit többet kellene áldozni - feltéve, ha LEHET!!
  • arty
    #6203
    ez pl.

    már megjelent vagy csak fog ?
    vagy csak én nem találom a letöltést? :)

    ugye nem lett félbehagyva? és a többi honda... ? :)
  • CsuTy89
    #6202
    Üdv! Pl Gamecopyworld-on találsz 100%-os mentést (all access cheat), autókat pedig itt vagy itt is találhatsz.
  • Gabor070
    #6201
    hello, holtalálok 100% mentést? meg iylen kocsikat?
  • bertino
    #6200
    köszi.
  • arty
    #6199
    zseniális! :)

    viszem ...
  • Alexease
    #6198
  • CsuTy89
    #6197
    Elkészült a Ram, íme egy kis
    ízelítő.

    És innen lehet letölteni.
    Remélem tetszeni fog!
  • bertino
    #6196
  • 12346
    #6195
    ram-et várom, mióta láttam, hogy lesz^^
  • CsuTy89
    #6194
    Hááát, Initial D nem nagyon lesz, de a közeljövőben kiadásra kerül két új verda. Dodge Ram, aztán a Ford Mustang GT... Majd csörgök... :)
  • bertino
    #6193
    tetszik de én initial D-t akarok :D
  • CsuTy89
    #6192
    Üdv mindenkinek!
    Az újév első projectje, remélem tetszeni fog, csácsá
    KITT (Pontiac Firebird Trans Am)
  • bertino
    #6191
    készen lehetne mán -.-
  • arty
    #6190
    uhh, ez valami iszonyat jo lesz!!! :)
  • bertino
    #6189
    (Y)
  • CsuTy89
    #6188
    05 Ford Mustang GT PROMO

    Aki még nem látta volna ;) Hajrá srácok
  • Rob02
    #6187
    Sziasztok!
    Van 1 olyan gondom hogy berakom a mentést és nam mükszik!
    Ilyenkor mi van??
  • bertino
    #6186
    dógozzon csak
  • ngcsnet
    #6185
    hopp, Csuty barátunk miken dolgozik...:



    Mustang elérhető


    FC letölthető

  • Gibor
    #6184
    ááááá hogy nem fogod fel.... no OFFFFF
  • [Walaki]D`Lair
    #6183
    Hogyhogy ha elemeli a kerekét behal?

    Erre találták ki az önzáró difit...van benne 2 fajta+teljesen zárt+teljesen nyitott...nem értem miről beszélsz...
  • Gibor
    #6182
    nem neked írtam, csak a skyline-os
    körforgóban profi driftelős haverunk írta:
    "Nem drift mod kéne bele :D:D Pálya kéne bele :):)"
    ez sztem eléggé LFS...
  • lac coo
    #6181
    Témába vágó hsz-t írtam, szal miért ne ? ;)
    Amúgy meg LFS elemeli két kerekét a földtől és behal....Ezer patc ide vagy oda :))))
    De amúgy igazad van, kár ezen vitázni, én kipróbáltam nagyon sok szimulátort ,mint fizikai motor a CRC mindent visz...Vannak hibái, perzse, de földön-vízen -levegőben olyan amilyennek lennie kell, nincs bocsánat ...Akkor győződtem meg erről végképp, mikor egyszer játék közben kiszálltam a pályáról és két szögletes "v" alakot bezáró valami közé szabályosan beszorult az autó...Beékelődött, alig lehetett kifötörni onnan ....
  • Gibor
    #6180
    Téma lezárva nem? ahozképest még mindig csináljátok a hülyeséget... bocs a szavakért de ne LFS meg CRC összehadonlítás legyen, meg amugyis sok a különbség a kettő között... pl mennyit dolgzotak vele, mióta csinálják stb... az LFS-hez a mai napig jönnek patchek meg ijenek... CRC ugymond elvan felejtve...
  • lac coo
    #6179
    Hát mert ebben is jobb a CRC ! :))))))))))))
  • [Walaki]D`Lair
    #6178
    Nem drift mod kéne bele :D:D Pálya kéne bele :):)
  • lac coo
    #6177
    Na jó, flémelésbe tuti nem fogok belemenni, de már miért ne értenék hozzá ?
    Amúgy meg ha olyan hatalmas jó fizika, miért sírsz , hogy drift mod kellene ? :)))))))))))))))A vita egyébként erről szól nem arról, hogy te hol és mivel szoktál driftelni.

    END .
  • [Walaki]D`Lair
    #6176
    Bele nem ülnék egy olyan nehéz batár dögbe mint a Skyline :D:D
  • [Walaki]D`Lair
    #6175
    Ja ez a tipikus magyar mentalitás...nem értek hozzá, de megvan a véleményem róla...oké...