665
  • nagykispeter
    #505
    Nem Rád értettem.
    A játék kiadására értettem,csak rosszul fogalmaztam
  • IMYke2.0.0.0
    #504
    Valamit nem értesz: a magyarítás már kész, másfél hónapja!
    Amit most csinálok az a tesztelés, hibajavítás.
    Mivel nem adták oda a hivatalos editorukat, így a fordítást "vakon" kellett elkészítenem, amit bekódoltak a játékba, és azt elküldték, hogy átnézhessem a hibákat - túl lett bonyolítva...

    Ha kaptam volna editort, akkor más lenne a leányzó fekvése.
  • nagykispeter
    #503
    Hát majdcsak kész lesz!
    Ha még boltba is kerül...
  • IMYke2.0.0.0
    #502
    Hat fejezete van a játéknak.
  • IMYke2.0.0.0
    #501
    A Runaway 2-ben van egy kis emlékeztető az első részről... nosztalgia elkapott :)
    A tesztelés jól halad, igaz, néha kidob az Asztalra a játék - főképp dupla klikknél - , de már a harmadik fejezetig hibátlan a fordítás.
  • drH
    #500
    3 cd-s feliratos.. Kiválóan működik. Ennyiért gyakorlatilag ingyen volt...
  • totyak
    #499
    375 Ft? Azta! Ez a 3Cd-s magyar feliratos verzió, vagy DVD-s ?
  • drH
    #498
    OFF
    Csendesen jegyzem meg, aki kihagyta az első részt, az már kemény 375 (nem vicc) forintért hozzájuthat az első részhez magyar felirattal, mint én tettem az előbb, az egyik pesti tecsoban.
    OFF
    Várom a második részt :-)
  • nagykispeter
    #497
    Én azt hittem eladott példányok után fogod kapni a pénzt!
    Hát tényleg nem sok,ennyi szövegért,mivel legtöbben a fordítás miatt fogjuk megvenni!
  • IMYke2.0.0.0
    #496
    Bőven 100.000 alatt kaptam...
    Amennyiben nem vagy vállalkozó, akkor nem nagyon éri meg honosításokat készíteni...
  • nagykispeter
    #495
    Nem nem is akartam hogy kiadd!
    Ennyit bőven megér és remélem Téged is megfelelően honorálnak belőlle!
    Csak ez az időhuzogatás bosszant!Inkább írták volna ki hogy november 1.,de akkor a boltba lenne.
    Ugyanez a Sherlockra is vonatkozik.
  • Zol77
    #494
    Szerintem az ilyen játékokért elég baráti a 2000ft,ráadásul még magyar is! Főleg ha azt nézzük,hogy az új játékok 7-8-9e körül szoktak lenni. Éppen ezért veszem meg én is,meg vegyétek meg ti is! Az első része most 1100ft a debreceni tescoban,ha valakit érdekel!
  • IMYke2.0.0.0
    #493
    Megoldottam a dolgot - tudom már tesztelni.
    Igaz, a nekem visszaosztott "update" - amibe a magyarításomat visszakódolták - valami varázslatos oknál fogva nem teljesen hibátlan, így néhány fájlja miatt egyszerűen nem indult el a játék.
    Próbálgatásokkal sikerült kideríteni, melyek azok a fájlok, amelyek nélkül még elindul a játék, így féligmeddig angolul és magyarul, de tudom tesztelni.
    De ezt írtam lejjebb is.

    A kérdéseket megelőzve:
    Nem, nem adhatom ki még ezt a kezdetleges verziót sem a kezemből! A magyarítás jogtulajdonosa az elkészítése után az EVM.
  • eNiX
    #492
    én ennyit találtam neten: link
    keresd ki itt, de angol az nincs.
  • nagykispeter
    #491
    Akkor igazából most teszteled a fordítást?!
    Az 576 honlapján is átjavították szeptember 14-re.
    Engem az zavar nagyon az egészbe hogy ez volt már május 30. is és már többször változtatták.
    Inkább írták volna ki novemberre és legfeljebb meglesz hamarabb.Így meg csak vár az ember és bummm...
    Már a szeptembert se nagyon hiszem el!
  • IMYke2.0.0.0
    #490
    A magyar szöveg amúgy nem egy fájlban van...
  • IMYke2.0.0.0
    #489
    A magyarítás készítőjeként - részemről - elmondható, hogy a magyarítás már régesrég készen van.
    Közvetetten kértem, hogy kódolják vissza a magyar szöveget a játék anyagába, és kapjak lehetőséget arra hogy, így egy korrektúra alá vethessem a magyarítást - a magyar szöveget ugyanis Excel táblában kaptam, editort nem.
    Nos, majdnem egy hétnyi próbálkozás és küzdelem után kiderült, hogy néhány visszakódolt fájl hibás, emiatt nem is indult el az EREDETI DVD-s verzióm...
    Próbálgatásokkal kiderült, melyek a hibás fájlok, a kihagyásukkal, szerencsére már tudom javítani a hibákat.
    Egy hét alatt végzek.

    Például a játék nem szereti a hosszú "ő"-ket - négyzeteket rak ki helyettük.
    Az "ű"-k pedig kalaposak.

    A megjelenés csúszása számomra is érthetetlen volt elsőre, de gondoljatok bele, a master dvd elkészítése, a borító és kézikönyv, a gyártás, és csomagolás, mind-mind időt vesz igénybe...

  • totyak
    #488
    Milyen a játék eredeti borítója? Akinek van szkennere, legyen olyan jó és dobja fel jó minőségben. THX
  • eNiX
    #487
    Ezt mindenképp szedjétek ki a végéről: "latog.php?id=990682"

    Ez itt nagyon off, mellőzd az ilyet.
  • Laszlou
    #486
    kattintsatok rá!! :D

    http://trabinevelde.hu/latog.php?id=990682
  • eNiX
    #485
    Holnap jön is az angol :P Végre érteni fogom a sztorit :D
  • eNiX
    #484
    Na ne csesszenek már ki velünk! :O A franc essen beléjük! Az EVM oldalán különben is 2007 nyara áll. Akkor beszerzem angolul és hadd szóljon. :)
  • nagykispeter
    #483
    Én is várom a megjelenést!
    Ma felhívtam az EVM-et és késni fog állítólag szeptember október lesz.
    Nem tudom mennyire volt illetékes akivel beszéltem,de valószínű hogy ez a dátum majdnem biztos!
  • totyak
    #482
    Ezzel megint úgy járunkmajd mint a többi magyar gémmel. Vagy nagyon sokára, vagy soha nem töltik fel a netre. Erre az új Harry Potterre is egy csomót kellet várni, a King Kong me beszerezhetetlen. Mindegy,hátha valaki megveszi és mégis feltölti.
  • eNiX
    #481
    Igen? Na és mikor jön ki magyarul úgy egészen pontosan?
    El kezdtem tölteni angolul(mer eddig franciául volt meg de már töröltem ebből kifolyólag), még 2 rar fájlom hiányzott a 37-ből, erre törölték az egészet! (esetleg aki ismeri a p i r a t e c l u b -ot és onnan szerezte be úgy szóljon nekem)

    Azért kíváncsi leszek, honnan szerzem be a netről a magyart... :P Vki nem akarja feltölteni vhová? :P

    Rozibaby, emléxem rád. :) Majd kérdezz és én felelek. :P
  • RoziBaby
    #480
    Szija eNix. Emlékszel rám? Újra elkezdem a Runaway-t . Majd segíthets! Ok?
  • erikn
    #479
    Remélem minél gyorsabban ki fogják adni mert mióta tudom hogy kiadják azóta számolom a napokat a naptáramban
  • totyak
    #478
    Ki mondta, hogyletölthető lesz? Szerintem senki. Bár én is örülnék neki, mert annak idején még angolul szereztem be. Majd az idő meghozza a választ (hú, de szépen fejeztem ki magam).
  • gabriel08
    #477
    Na mi az? már több mint 1 hete írtátok, hogy imyke honlapján letölthetővé válik pár napon belül a magyarítás. de hol van? én nem találom. lécci segítsetek ki egy linkkel.
  • totyak
    #476
    Állítólag nem lehet belőle kiszedni a nyelvet.
  • gabriel08
    #475
    szisztok. valaki légyszives küldje el nekem a magyar nyelvű fájlokat a gamehez. valami language mappában lehet benne gondolom. most töltöm és olvastam hogy nincs hozzá magyarosítás, mert benne van a magyar boltokban vett telepítőkben. ha valakinek megvan lécci írjon és megadom a mail címemet.
  • Mikilaci
    #474
    ja.. bocs
  • Mikilaci
    #473
    sziasztok !

    Van már magyarítás?
  • Axon
    #472
    Az esély megvan rá, mivel Imyke már elkészült a magyarítással és átadta az EVM-nek. Gyártás+csomagolás+szállítás pedig nem szabad, hogy hónapokig tartson.
  • nagykispeter
    #471
    várj még azzal
  • Zol77
    #470
    még nem jelent meg magyarul. Az evm adja majd ki. 7.15-én fog megjelenni.
  • gericooper
    #469
    szevasztok!!
    pls adjatok egy crackot mert nem induk ez a szar már mindent megpróbáltam , msn címem: [email protected]
  • akyyy
    #468
    magyaritas portűálon ki van hírezve, hogy hamarosan ik2-nak köszönhetően megjelenik magyarul
  • sipati
    #467
    magyarul megjelent de csak felirattal.Mit kell csni az 5. fejezetben 1 hajon ébredek és nemtom mit kell a végigjáccásbam sincs benne.
  • totyak
    #466
    Vajon mikor jelenik meg magyarul, senki nem tud semmit?