665
  • totyak
    #545
    Sanszos! Tecssó nyomja az EVM cuccokat ezerrel
  • Alien1024
    #544
    tescoban lehetséges hogy van ilyen játék a magyar verzió?
  • kem001
    #543
    SZiaztok! Nekem is angolul van meg a játék azt szeretném kérdezni, hogy nincs-e valakinek magyarosítása hozzá?
  • totyak
    #542
    Persze az igaz, hogy 2000-ret megér, de aki már megvette angolul az nyilván nem szívesen ad ki pénzt érte újra. DL lemezre meg nincs gondom. Szlovákiában viszonylag olcsón lehetettt kapni, úgyhogy most van itthon. Már csak azt várom, hogy valaki feldobja. Egyébként szerintem az angol krekk jó lenne hozzá. A Harry Potterhez is jó volt ha jól emlékszem. Bár igazából nem értek hozzá, csak saját vélemény.
  • eNiX
    #541
    Ha észreveszem, hogy feltöltötték vhova, szólni fogok. ;) Egyébként hivatalosan már kapható vagy csak aki elővételbe vette?
  • Zol77
    #540
    szerintem nem azzal a 40 perc feltöltési idővel van a baj,hanem azzal,hogy nem találsz hozzá cracket. Nem hiszem ,hogy a magyar verzióhoz jó lenne az angol nocd. Anélkül meg nem sokra mész vele.
    Nameghát mindössze 2000ft eredetiben,ezt is nézzétek! Ez szerintem nem nagy összeg egy játékért. Meg ha azt nézed,hogy venned kell egy dl lemezt,amire ki tudod írni,már az 800ft körül van,ez meg már majdnem a játék árának a fele.
    Persze a 12000ft-os játékokat én is letöltöm,azt már én se bírom megvenni.
  • totyak
    #539
    Igényem nekem is lenne rá, meg még sokaknak, de kb. 6 Gb-ot senki nem fog feldobni csak úgy szívjóságból. De ne legyen igazam és tényleg tegye fel aki kedvet érez hozzá.
  • Alien1024
    #538
    nem akarja valaki feltölteni valahova magyarul torrent re vagy valami lenne rá igény:)
  • erikn
    #537
    Igazad van,de nekem elveszett a runaway 2 angolul úgy hogy jó hogy meg van
  • Zol77
    #536
    Én is megvettem az 576-nál, fel is telepítem,és kipróbálom, de előtte lehet lehet végigjátszom az elsőt :)
  • algor91
    #535
    a probléma egy időre megszűnt, így végig tudtam vinni az utolsó fejezetet is, de én most játszottam a 2. részével először
  • totyak
    #534
    2 nap alatt végigküldted? Gondolom előtte már nyomattad angolul, hogy így benne voltál. Én pont ezért nem veszem meg, hanemmegvárom míg felkerül a netre. Nekem megvan angolul és azért nemfizetek 2000 Ft-ot, hogy 2 nap alatt kipengessem.
    És most senki ne jöjjön azzal a dumával, hogy a fejlesztők megérdemlik, hogy eredetiben vegyük meg, meg hasonlók. Megérdemlik valóban, de kétszer nem fizetek érte.
  • erikn
    #533
    Most vittem végig a játékot.Nagyon király magyarul
  • erikn
    #532
    Nálam nem volt baj a 4. fejezetnél én rögtön be tudtam fehéríteni a szarvas fejet.
  • erikn
    #531
    NAGYON KIRÁLY A JÁTÉK!!!
    Ma vettem meg és 14:00h óta ezzel játszok már a 4.fejezetnél járok
  • algor91
    #530
    majdnem végigvittem a játékot, de találtam még 1 bug-ot, a 6.fejezetnél, kéne a magyar változathoz 1 javítás, mert így nem lehet végigvinni, mert kilép a játékból,

    ui: ez a kilépési probléma 1X megtörtént a 4. fejezetnél is, de azt ki lehet kerülni úgy, hogy a szarvasfejet csak akkor fehérítsük ki, ha vágtunk rajta kémlelőnyílást
  • totyak
    #529
    Valaki biztosan felteszi majd a magyart a netre és akkor megoldódik a problémád.
  • howard13
    #528
    Kár, hogy annak idején megvettem angolul, mert most totál nincs kedvem a magyar verzióért kiadni 2000Ft, hogy 2 példányom legyen belőle, pedig egyes poénokat nem értettem normálisan, sajnos...
  • nagykispeter
    #527
    Jó hogy mondod köszi!
  • algor91
    #526
    Sikerült megoldanom a problémát, nem jobbra mentem, hanem balra, de van egy "bug" a 2. fejezetnél,ez az a rész amikor már megvannak a faház koordinátái, ott ahol a katonák vannak, (ha már megszerezted a koordinátákat) csak balra lehet menni különben kilép a játékból.
  • nagykispeter
    #525
    Nem tudom mi lehet a gond én még az elején tartok.
    Hátha betéved erre i2k és tud valamit mondani rá!
  • suno
    #524
    EVM-es verzió magyar felirattal
  • nagykispeter
    #523
    Ez már az EVM-es?
  • algor91
    #522
    sziasztok, eddig teljesen jól működött nálam a játék, de a windows hibát észlelt, és leállította a játékot, többször is megcsinálta, egymás után,mert többször visszatöltöttem a játékot, de a gép hiba miatt leállította, de eddig jól működött. ez mitől van?
    és, hogyan tudom megszüntetni a hibát? a 2.fejezetnél tartok.
  • suno
    #521
    már kapható !(576 bolt)És az ár is baráti:1990.-
  • Zol77
    #520
    Ez jó! Akkor hétvégén hátha lesz a cora vagy a tesco polcain is :)
  • nagykispeter
    #519
    Ma kaptam az SMS.-t hogy szerda után átvehetem a játékot.
    Lehet ez még csak az előrendeltekre vonatkozik,de akkor is megjelent!
  • totyak
    #518
    Akkor az tényleg egy elég hosszú munka volt. Főleg úgy, hogy gondolom te jól beszélsz angolul és ahhoz képest egy hónap. Végülis eléggé sok szöveg van a játékban. Csak gratulálni tudok a munkásságodhoz és remélem minél előbb élvezhetjük tevékenységed gyümölcsét.
  • IMYke2.0.0.0
    #517
    Másfél hónap volt a fordítás, 2 hét a lektorálás - tesztjátékkal.
    Persze, még így is akadhatnak hibák, hiszen a főszálon haladtam és - ahogy lejjebb írtam - nem volt módom editorral fejezetről fejezetre fordítani, hanem egy nagy excel táblában, ömlesztve kaptam a dialógus szövegeket.
  • nagykispeter
    #516
    Én onnan tudom mikor a Sherlock megjelenésnél felhívtak az EVM-től (mindkettőt előrendeltem) akkor rákérdeztem erre is.
  • totyak
    #515
    Akkor még van remény, hogy hónap végére elkészülnek. Már igencsak jólenne.
    Mennyi idő alatt fordítottad le a cuccot? Gondolom nem kis meló volt. Örülök, hogy valaki foglalkozik ilyenekkel és köszönöm.
  • IMYke2.0.0.0
    #514
    Nekem szeptember elejét mondtak még annó.
    A magyarítás - teljesen javítva, átnézve - már rég el lett küldve.
    Szerintem, a sokszorosítás miatt késik a cucc.
  • totyak
    #513
    Csodás! Annyira jó, hogy nem tudnak egy pontos dátumot mondani, pedig szerintem nagyon sokan várjuk.
  • nagykispeter
    #512
    Én október elejéről tudok.
  • totyak
    #511
    Vajon mi a helyzet a gémmel. Itt a 14.-e és az EVM-en még mindíg semmi. Esetleg valaki nem tud konkrét kiadási dátumot? Most elsősorban .:i2k:. -ra gondolok, mert ő mégiscsak közelebb van a tűzhöz.
  • nagykispeter
    #510
    Az 576 oldalán szeptember 14 van.
    Az igaz hogy ez már a harmadik dátum ,így szerintem ez se biztos
  • totyak
    #509
    Mikor lesz már kapható a boltokban? Én úgy terveztem végigküldöm sulikezdés előtt, de erre már sajna nincs esélyem. Valaki valami konkrét infóval dobjon már meg legyen olyan jó.
  • IMYke2.0.0.0
    #508
    A tesztelés részemről a lehető legmaximálisabb - tehát, a helyesírási hibákat is vadászom.
    A legtöbbet egyébként az AMÖBA rövidítés szavain küzdöttem - míg végül kitaláltam a megoldást...
  • JackDaniels #507
    Nah, ezzel én is így vagyok.:)
  • totyak
    #506
    Hú, várom már magyarul mint a Messiást. Direkt nem vettem meg angolul, mert sejtettem, hogy lesz magyar verzió. Remélem királyabb lesz mint az első, mert abban volt helyesírási hiba bőven.