665
  • jaycee1981
    #385
    Hogyan érhetem el, hogy a szemüveget kivegyem a mocsárból? Tudom a fával. De hogyan vágjak le egy faágat? Egyszerűen nem bírok rájönni
  • totyak
    #384
    Üdv! Kéne egy kis segítség az 5. pályán, mert a végigjátszás alapján nem tudom mit kell csinálni. Megvan az üvegszekrény kulcsa, de nem tudom kinyitni. Megvan a tömlő, a bor, a homok, a szigony és a filctoll is. De a szobámba valamiért nem tudok visszamenni, hogy a boros üvegeket kiürítsem. És a tömlőt sem tudom csatlakoztatni, mert nemtudom kinyitni a szekrényt. Beszéltem már az összes hajón levő emberrel, és mindegyiknél minden szöveget végigzongoráztam, de nem megyek semmire. Segítsetek légyszi.
  • jaycee1981
    #383
    Köszi a végigjátszást!!!!
  • BONO
    #382
    Jah esetleg még kérdezd meg a Hardwired-en is!!!
  • BONO
    #381
    Erikn látom te is több helyen próbálkozol mint én (Bonyuk vagyok a GameStar-ról...)

  • erikn
    #380
    Bocsánat kombinálni
  • erikn
    #379
    A 6. fejezetbe hogy kell beletölteni a grogot a kalózok üvegébe már vissza szögeltem az ablakot és már van tölcsérem is de nem tudom kombinélni az üvegemmel
  • totyak
    #378
    Ja NoDVD crack, a gamecopy-ról.
  • BONO
    #377
    Nállam pöpecül megy
  • zso23
    #376
    Persze hogy kéri! és? működik nem?!
  • BONO
    #375
    No cd-s az a bizonyos crack?
  • totyak
    #374
    Most ez hogy van emberek. Nem vagyok már kezdő, de ez a krekk nekem semmit nem csinál. Lehet, hogy elbénázok valamit, de továbbra is kéri a lemezt. Nálatok műxik kasán?
  • BONO
    #373
    Ezt is megoldottam de azért köszi!
  • BONO
    #372
    Köszi szépen már szedtem le craket de most már más problémával állok szemben. Ebben kérném a segítségeteket

    Az első chapterben nem tudom kivenni a motorházból a spray-es flakont amivel bekéne fújnom a sziklát, hogy föltudjak rajta mászni a hidig.
    A végigjátszásban csak annyit ír, hogy vegyem ki a flakont de nem tudom!
  • zso23
    #371
    http://spacetarget.com/games/pc_runaway_2.shtml
  • BONO
    #370
    Kösz már megoldottam...
  • BONO
    #369
    Nagyon fontos volna pls.!?
  • BONO
    #368
    Egy NO CD Craket vki tudna nekem adni vagy legalább egy linket ahonann letudom szedni?
  • BONO
    #367
    Hali nagyon faja lett a végigjátszás örök hálám érte!
  • zso23
    #366
    Ez nagyon király! Zsír az oldal gratula érte! :d
  • demo02
    #365
    így e!
    Link
  • demo02
    #364
    A végigjátszás felkerült egy oldalra: http://vena.hu/e
    Régi helyén megszűnik!


  • zso23
    #363
    Megoldódott
  • zso23
    #362
    Csak azt nem értem engem mért dob ki ha oda karom adni a 2. pályán a döglött madarat a féllábú emberkének, vagy ha áramot adok a bikának és kiakarom próbálni…
  • totyak
    #361
    Engem az érdekelne, hohy hogy hívják itt a második részben a szigeteket amiken kalandozunk. Csak azért kérdezem, mert le akarok fordítani egy német szöveget, de valahogy nem jön össze egy mondat. Lehetséges, hogy a szigetek nevét nem is említi sehol és akkor eleve elekadtam a fordításban.
  • demetan
    #360
    Hello!
    Azt szném kérdezni, hogy a neten van más verzió is, aminek nem 5, 46 Gigás a játékdvdje?
  • zso23
    #359
    csak így tovább!
  • livin
    #358
    ne hagyd abba a leirast!
  • demo02
    #357
    http://nlteszt.atw.hu/runaway2walktrough.txt

    1,2..6. chapter van meg
    többi jön.
  • Pethy23
    #356
    Első fejezetbe még a repülőnél mit kell csinálni felvettem már szemüveget üveg darabot meg minden szir szart de vmi köveket kéne megmászni
  • Humesz
    #355
    Mondjuk abban igazad van, hogy mégegyszer nem kéne letölteni. De a reloaded crackben akkor sem stimmel valami, csak nem tudom mi :)
  • totyak
    #354
    Hát nekem a Reloaded krekkel nincs semmi bajom, de a kicsomagolás az nálam sajna nem 3 hanem 20 perc volt, ezért akarom közvetlenül kiírni, csak senki nem tudja megmondani, hogy a Vitality az ráfér e simán egy lemezre, vagy sem. Potyára nem fogom letölteni.
  • Humesz
    #353
    Én csak kérdeztem, hogy az-e a különbség a kettő között de még mindig nem tudom, hogy mi? Nem tudja vki? Mert a Vitality szerint ez:

    The crack of RELOADED is not rebuilt correctly. Here is where they went wrong:
    RELOADED crack:
    005CB59A: JMP DWORD [5CC254]
    The dword at 5CC254 is not linked with an import and will set your EIP register on 0. A crash will follow.
    ViTALiTY crack:
    JMP DWORD [<version!GetFileVersionInfoA>]
    We also found other TAGES cracks by RELOADED that crash because of this reason. Fix your shit or we will proper!

    Egyébként meg a Reloaded is ráfér egy DVD-re csak nem cdkép formában, hanem rar darabokban, de most ennyire ne legyél már lusta, hogy egy 3 perces kicsomit nem tudsz végigvárni!
  • totyak
    #352
    Miért a Vitality az ráfér egy DVD-re úgy, hogy rögtön tudod is installálni, ha berakod a lemezt a meghajtóba? Nekem a Reloaded van meg, de az nem fér rá DVD-re, egyébként nincs baj a krekkjével, műxik rendesen.
  • Lacc
    #351
    Válaszolgatni kell neki a kalóz-tesztre.
  • RUDKO
    #350


    hali
    A 6-ik résznél megvan az arany odaadtam a kaloznak. megvan a majom megmosdattam a szapanos vizben,majd azt is megmutattam neki és most? hogyan tovább?
  • Humesz
    #349
    Hali!

    A Reloaded és a Vitality verzió között csak az a különbség, hogy a V. ráfér egy DVD-re? Vagy mi más? Olvastam olyat, hogy a Reloaded verzió sz*rul lett crack-elve!
  • dr
    #348
    megvan:)
  • dr
    #347
    sziasztok.
    hol talalok algat archibaldnak?
  • totyak
    #346
    Esetleg nem tudtok róla valamit, hogy megjelenik e olyan verzió ami ráfér egy DVD-re is, nemcsak DL-re? Vagy már van is olyan?