665
  • pinyo18
    #305
    Végigvittem nagy nehezen, többet vártam, de így is jó!
    Már csak arra vagyok kíváncsi, h a 3.rész mikor fog megjelenni..
  • berlinboy6329
    #304
    Pinceajtó?A zöld konténer mellett?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Fogod a kampós kötelet(bocsa,de most nem ugrik be hol van) rárakod a kötelet a deszkára és szólsz a katonának,hogy csináljon úgy mint a majom,és ugorjon a fára,aztán lenyúlod a dzsippet.
  • RUDKO
    #303
    hali.kéne egy kis help. a 2-ik fejezetben hogy lehet kinyitni a pinceajtot? a kötelet kéne megszereznem de nem tudom. hiába küldm fel a katonát ujból a fára nem tudom mit kéne csinálni.
  • Egerwin
    #302
    Sikerült megoldanom :)
  • Egerwin
    #301
    Hy all!
    A 6. epizódban, hogy kell kinyitni azt az ajtót, ami mögül kardokat szúrkálnak,ha ki akarom nyitni?
  • Shep
    #300
    Nem hiszem el, megcsinálom az ötödik fejezetet erre kilép, hát nagyszerű, nem tud valaki küldeni egy mentést, nincs kedvem megint végigszórakozni azt a részt.
  • berlinboy6329
    #299
    Hááááttt...Ennek is vége.Érdekes,ha végviszek vmi jó játékot inkább szomorú vagyok mint örülök.Kéne folyatatás.És le sz is! :)
  • berlinboy6329
    #298
    Öhhmm..háátt..őő.iiizzééé.Hát de hülye vagyok a 3. lehetőséget nem vettem észre! ÁÁ
  • berlinboy6329
    #297
    Hi all!

    Ott vagyok,hogy küldözetni kell üzeneteket S meg R között az 5. fejezetben.De amit saturn mond,azt elmondom Rutgernek,de ő nem mondja,hogy mit mondjak neki,csak azt,hogy az a pöcs nem a tesóm többé,erre főhősünk megváltoztatja a témát.A végén meg mioért van az a HÉÉÉ,várjunk 1 percet,és 3 lehetőség közül lehet választani:

    1.Hé te Jerk(nem tom miaz)nek neveztél
    2.Mondani akartam vmit de már nem emléxem mit
    3.Ezt enm most hirtelen.

    Mit kell csinálni?
  • csgj
    #296
    Remek, műkszik, és még az a kis akadás is megszűnt. Ezek szerint az is a crack miatt volt... csodáltam is, hogy egy ilyen félig rajzolt kalandjáték akad...
  • csgj
    #295
    ó, hál'istennek!!
  • Egerwin
    #294
    Köszke
  • kirol
    #293
    Amúgy már az angolhoz is van nodvd exe, VITALITY-s verzió.
  • pinyo18
    #292
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha jól tudom a grimarium, az egy könyv, ami arra kell a papagájt fel tudd éleszteni. Amolyan mágikus könyv, amiből papolnak.
    Az úgy működik, h a házban felveszed az ajtó mellől a teknősbéka páncélt, meg beszélsz Kai-al előtte, majd kimész, el jobbra ahol a temető van, előveszed a detektort és rányomod vmelyik sírra. aztán elkezdi keresni. Majd miután megtalálta, vedd elő az invből a teknősbékapáncélt és nyomd rá a sírra.
  • berlinboy6329
    #291
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát az úgy van,hogy nem tom,bent Joshuánál felvetted-e az olajas kannát a tűzhely felett.Na azt kell először a gázolajjal keverni,aztán belelökni a fűrészbe.
  • Egerwin
    #290
    Hellósztok!
    A 4. epizódba mikor gázolajat kéne tankolni a láncfűrészbe nem tölti bele, mert azt mondja ez magában kevés, a végigjátszás szerint is kéne valami olajelosztó, de ezt hol találom?
  • Shep
    #289
    Thx, a grimmariumot, vagy mi a neve hogy találom meg?
  • berlinboy6329
    #288
    ÁÁÁÁÁÁÁÁ!!Ezt a szívást ba***a meg!!Épp nyomtam már régóta,erre 1X csak kilép és kitudja hol mentettem L!
  • pinyo18
    #287
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Visszamész a bárba a csajhoz, odaadod neki a képet amit a gépnél csináltál vele, meg a másik képet, amin a 2 professor van.
  • pinyo18
    #286
    Azt a Stenchazol-t a középső "mercijeles" ajtóra rákened, vagy miszösz, aztán visszamész a szobor szájába, majd a réshez, és a pókot kidobod a zacsiból (ha jól emléxem nem kell kinézni a résen, csak a résre rányomni a pókot).
    Majd a vörösruhás csajszi elmegy, kimászol, felveszed a kesztyűt és visszamászol..
  • Shep
    #285
    Kellene nekem egy kis segítség, na tehát a tengerparton vagyok, megtörtént a pince kinyitása, majom lefizetése és a fotózás, van egy nagyszerű képem, de most hogyan tovább?
  • WarOptika
    #284
    Ugyanott találod meg ahol a pókot raktad a zacskóba csaka földön a táskában.
  • berlinboy6329
    #283
    Mittudom én.Ott vagyok most is.Van vmi Stenchazol az inventorymban a vévigjátszás szerint.Mi az a Stenchazol?olyanom nekem nincs.
  • WarOptika
    #282
    Sziasztok
    És utána? Nem akar semmit csinálni pedig pók zacsizva korbács felvéve visszamegyek kis terembe és sehol semmi :)
  • berlinboy6329
    #281
    Hát az pedig hót 1X-ű.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Fogod,elmész jobbra,át a sötét barlangon,és kinézel a résen,végnézed a piros ruhás nőt,meg a Colonelt,aztán mikor vége a cucnak,visszamégy és belevágod a pókot,az extraerős csomagba.
  • Giovanni #280
    És hogy sikerűlt (én is ott akadtam el)? Ha priviben elküldenéd, köszi
  • edikee
    #279
    óó:D persze hogy tudom és még 1x köccke
  • pinyo18
    #278
    Már sikerült megoldanom, amúgy meg Köszi!
  • pinyo18
    #277
    Igen, ezt próbáltam, de semmi, vmit magyaráz és kész, ennyi. Nem csinál semmit!
  • amdrula
    #276
    Menj át jobbra a másik részbe, nézd végig ami van, utána vissza és a műanyag zacsiba kalap alól pók be.
  • pinyo18
    #275
    Sziasztok.

    3.részben a szobor szájában a kalapos részt hogy kell megcsinálni?? Elolvastam az angol leírást de abból nem igen jöttem rá
  • berlinboy6329
    #274
    Hmm.Az elfelejtettem.Thx!Az a Grease akármi pro cucc gondolom.
  • Egerwin
    #273
    Először beszélgetni kell vele a smink készítő programról...
  • berlinboy6329
    #272
    Double post,but...

    Hogy adjam oda a csajnak a két fotót?Melyik 2-őt? A Standon készültet,meg a prfoseezorost?Azt mondja a csávó,h szerinte nem érdekli.
  • berlinboy6329
    #271
    Na fotó megvan,de megint elkadtam.Van 1 végigjátszásban 1 ilyen rész:

    When you ask the soldier on Ludna Beach to get Aolani (Lokelani's pet bird) from the tree...

    De a madár ott van a bárnál.Akkor hogy szedje le a fáról?
  • csgj
    #270
    privi ment. remélem tudod használni a torrenteket...
  • edikee
    #269
    honnan tudom letölteni a játékot ??
  • berlinboy6329
    #268
    Hi all!

    elakadtam.Van angol végigjátszás,de nem értem azt a részt,amikor fotót kell ellopni a könyvből.De a könyvet sz*rja le a csávó,emrt most nincs idő ovasni meg ilyesmi.
  • kirol
    #267
    Nekem mondod, csak amiatt szedtem le az angolt, hogy felszabadíthassam a helyet, erre mint lentebb írtam, kiderült, hogy kéri a lemezt. :(

    A német meg nem. :)
    Más védelem van rajta amúgy, lehet emiatt.
  • csgj
    #266
    angolban is van fixed exe, de az nem no dvd-s... a német meg az??? szemétség xD