665
  • akyyy
    #625
    hát de nem én találtam ki

    ha nem hiszed olvasd el:
    http://www.sg.hu/cikkek/58543/bejelentettek_a_runaway_3_a_twist_of_fate_t
  • sparrow35
    #624
    Ez így biztos hogy nem igaz...

    IMYke2.0.0.0: Nem a te nevedet olvastam a DVD dokumentációjában a "fordításért felelős" cím alatt?
  • akyyy
    #623
    csak ezzel az a baj hogy állitolag a 3. rész nem a 2 folytatása lesz, és hogy sokkal komorabb stilust vesz fel. pedigén is kiváncsi lennék a folytatására:)
  • IMYke2.0.0.0
    #622
  • sparrow35
    #621
    Szevasztok! Megvettem én is ezt a nagyszerű játékot, bár már a megjelenéskor végigtoltam angolul (bármiféle segítség nélkül!!!), azért most magyarul újra előveszem, na meg ha 2000Ft-al is de legalább támogattam a harmadik rész elkészítését (nem bírnám ki ha nem tudnám meg mi a történet vége).
  • IMYke2.0.0.0
    #620
    Sehonnan. Tudtommal.
    Próbálkozz a hivatalos honlapom...
  • tonyo9
    #619
    szevasztok a játék zenéit honnan lehet letölteni?
  • zbundy
    #618
    Az nem az első részben van? Mindenesetre megkell szerezni egy másik szobából (az igazgató szobájából) a diktafont aztán elemet rakni bele amit még fel is kell tölteni egy másik szobában. Rég játszottam vele, de valahogy így van.
  • poncoka
    #617
    hogyan kell felvenni a dr nő hangját valaki segítsen előre is köszönöm HELP!!!!!!!
  • eNiX
    #616
    A credits-be sztem ott lesz. De guglival lehet gyorsabb... runaway 2 soundtracks...
  • zbundy
    #615
    Hali! Nem tudjátok, hogy a játék elején hallható zenének mi a címe? Vagy hogy esetleg honnan lehetne leszedni?
    Előrre is köszi!
  • eNiX
    #614
    Jaja ezt kerestem is múltkor. Zip-ben megvolt. Jó leírás!
  • demo02
    #613
    A régi host sajnos megszűnt, így a végigjátszást átraktam ide, tán még hasznát veszi valaki.
  • totyak
    #612
    Igazából nem fog meghalni, ez csak figyelem elterelés lesz. A 2. fejezetbenmár újra Briannal játszhatunk majd.
  • eNiX
    #611
    "...egyenesen a főhős, Brian Basco temetésével nyit." /gamestar.hu/
  • akyyy
    #610
    http://www.sg.hu/cikkek/58543/bejelentettek_a_runaway_3_a_twist_of_fate_t
  • zbundy
    #609
    Végre már kapható szolnokon is! Jó sokáig tartott! Még a héten megyek és megveszem a Coraban! Nem volt kedvem kifizetni az 1000 ftos postaköltséget!
  • totyak
    #608
    Dehogynem. Ballagjál be a boltba, emeld le a polcról, pengess ki 2000 Ft-ot és már tied is magyar felirattal.
  • Ley Roland
    #607
    Üdv
    Nem tudtok ehez a játékhoz magyarosítást ??
  • eNiX
    #606
    akkor mostmár felteheted warezra ;] (elég nekem is :D)

    1 hónapja se vittem végig az angolt, franciául meg már vagy egy éve. :D mostmár magyarul kéne. :)
  • totyak
    #605
    Jaj, ne is mond! Már elsőre is hosszú volt. Kb. 4x-es vagy 8x-os a az olvasóm DL lemez olvasása, így nekem is csomót kellett várnom. Maximum annyit lehetmég megpróbálni, hogy image fájlt csinálsz a lemezből és daemonban állandóan bent hagyod. Bár én még nem próbáltam, de szerintem működnie kéne úgy.
  • akyyy
    #604
    én is próbálgattam, de nem ment. és valoban jó lenne, mert mikor másodjára tettem fel(win reinstalmiatt), vagy egy órán t telepítette:S
  • totyak
    #603
    Köszi a választ. Ez tiszta béna így. Akkormi értelme a teljes telepítésnek, ha így is-úgy is koptatom a lemezt a meghajtóba. Egyébként próbáltam hozzá angol krekket, de azt meg nem fogadja el.
  • akyyy
    #602
    kéri. . .
  • akyyy
    #601
    végigvittem jeah. minjdárt megnézem. de én midnig beraktam, és mindig fel is zúgatta
  • totyak
    #600
    Akiknek hozzám hasonlóan eredeti lemezükvanazoktól szeretném megkérdezni,hogy náluk is mindig bent kell lennie a lemeznek a meghajtóban? Én fullon telepítettem fel erre indításnál benyögi, hogy kéri a lemezt. Ez egy kicsit nem tetszik nekem.
  • akyyy
    #599
    nah van már filctollam homokom, az a sisak, leeresztettem a sós vizet, meg bejutottam a ksi raktárba ahol nem volt semmi. . .

    hogyan tudom elkérni azt a jegyzetfüzetet a palitól hogy sugógépet csinálhassak belőle?:S
  • akyyy
    #598
    ott vagyok ahajón, van náalm egy iylen vasvilla szerü a szoborrol, két üveg bor, két gumicső, meg valami kulcs. de nemtudok mit csinálni. az ajtó állandona lecsapódik, a raktár teejét nem nyitja ki, és néh a francia csaj nem kameráz, de akkor nem enged le (igy szereztem a bort is)

    help!
  • Mayorpapa
    #597
    a barcikai tescóban egy szál se vót, mind elkapkodták :-(
    ez egy sikerjáték, viszik mint a cukrot :-)
  • gibson9
    #596
    Elérhetne már ez a runaway hullám szolnokra is, mert itt még mindig sehol nem kapható! Se cora, se Tesco, se media markt! Úristen! Elszakadtunk a külvilágtól, messze kerültem a civilizációtól!
  • akyyy
    #595
    nah amugy meglett, 3. fejezetnek kezdek neki:)
  • Mayorpapa
    #594
    nah, azt megnézem akkor én is!
  • akyyy
    #593
    egyébként a ródeóbikát kéne beüzemelni,már csak áram kéne neki e at hol szerezhetek?


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    van egy részeg majmom, szivartartó vagymi ez, hintőpor, kép a profról, meg egy fél vajam
  • akyyy
    #592
    én barcikaiba vettem:D
  • Mayorpapa
    #591
    a miskolciban egy darab sincs :( nesze neked BAZ megye...még ez is...bezzeg Nyugat-Magyarországon...
  • totyak
    #590
    székesfehérvári teccsóban pl rakatszám áll a polcon. Nem tudom te hol laksz, de nem lehetetlen beszerezni.
  • Mayorpapa
    #589
    hol?
  • akyyy
    #588
    nah elegem lett, megvettem :)
  • himaca
    #587
    Sziasztok!!!Tud nekem valaki segíteni,a 2.fejezetnél akadtam el.Nem tudom oda adni a kiskölyöknek a majmot.Ha valaki tudja ,kérem segítsen!!!Köszike!!
  • eNiX
    #586
    Csak ki lesz az a rendes aki felteszi? :(