665
  • akyyy
    #585
    krek nem is nagyon kell hozzá. ha valaki rendes és csinál belőle cdképet, feltölti vhova, általába nem kell hozzá krekk:) nagyon nem értek hozzá de a 20ezres nfseknél szokott igy lenni inkább..
  • liszike
    #584
    Sziasztok!
    Skacok kérlek segitsetek kellene nekem a magyaritása ennek a játéknak !
    előre is köszönöm mindenkinek !!!!
  • totyak
    #583
    Valószínűleg senki nem törődik vele, meg úgy gondolják, hogy ennyiért mindenki megveszi. Pedig nem! Én is sokáig vártam törtre, de meguntam. Szerintem nem is lesz belőle tört, meg krekk úgy sem lesz hozzá.
  • eNiX
    #582
    hogy lehet hogy még nincs tört magyar?
  • akyyy
    #581
  • totyak
    #580
    Feltenni biztosan nem fogom a netre, egyrészt mert sokáig tartana, másrészt meg nekem sem ingyen volt. Az image fájl csinálásával megpróbálkoztam, de egyelőre még nem jártam sikerrel. Valamiért nem csinálja.
  • akyyy
    #579
    s9került megoldani? nekem van egy jó megoldásom. alcohollal tudsz cd képet csinálni. és beállíthatod, hogy pl 750 megánként uj fájlt csináljon ( sztem 4 gigára is állitható)

    igy simán kiirható az image 2 dvd-re, aztán csak a gépre kell felmásolni és bemountolni a cue fájt, és jó lesz. viszont ha ezt megcsinálod, igazán feltölthednéd valamelyik torrent portálra:)
  • zbundy
    #578
    Velem is ez volt! Ráadásul 6 vagy 7 Gb volt az iso fájlja úgyhogy ki se írtam magamnak! És most várom, hogy valahol megvehessem magyarul!
  • M.A.D.
    #577
    Nekem megvolt a Runaway 2 úgy jó fél éve. Igaz, angolul. Viszont 2 patch is kijött, de törés az nem. Így nyáron letöröltem. :(
  • zbundy
    #576
    Biztos Tesco gazdaságos Runaway-t vettél és azért volt olyan olcsó! :)
    Hát mindenesetre remélem hogy elér szolnokra is az észhullám székesfehérvárról! De bemegyek már én is a Tescoba szolnokon, mert ott még nem néztem meg mostanában!
  • totyak
    #575
    Nálunk is éppen a napokban töltötték fel a Teccsósok az EVM készletet, úgyhogy lehet nálatok is észbe kapnak. Egyébként azt nem értem, hogy az 576 mért adja még mindig 2 ropiért a CD-s Runaway 1-et, mikor a Teccsóban a DVD-s magyar verziót adják 1200-ért. Mindenesere nem adom fel. Előbb-utóbb nálunk is leakciózzák majd.
  • zbundy
    #574
    egyébként megrendelni én is azért nem akarom , mert drága a postaköltség! De szolnokon viszont nincs! És lentebb olvashatod, hogy miskolcon sincs! Szerencsés vagy!
  • zbundy
    #573
    szerintem csak leárazás volt, mert az 576-ban is még mindíg ugyan annyi! Legalábbis múltkor még annyi volt
  • totyak
    #572
    Én konkrétan a székesfehérvári Teccsó-ban vettem meg, mert megrendelni nem akartam. Minek másfélszeres árat fizetni. Viszont az 1. részt nem találom EVM kiadásban sehol sem. Csak sima Teccsó kiadás van ilyen gagyi piros címkével 1200Ft-ért. Annyit meg nem adok egy játékért, ami egyrészt megvan már törten, csak eredetit szeretnék, másrészt meg már nem mai darab. Lejjebb olvastam, hogy Pesten valami üzletben 300 valamennyibe került az 1. Ez igaz lehet és másfelé is ilyen olcsó és csak a fehérváriak szívnak, vagy az valami oltári leárazás lehetett?
  • zbundy
    #571
    Nem tudom mi alapján döntik el, hogy melyik játékot rendelik meg, de rosszul csinálják!
  • Mayorpapa
    #570
    hát ez az! a TECSÓ is tele van EVM játékokkal, de mind a gagyibbakkal...
  • zbundy
    #569
    szolnokon igen! Mármint azt hiszem! De a Cora-ban vannak EVM játékok. Külön polcon vannak! És ott van az első rész is, de a 2-őt ők se képesek megrendelni! :(
  • Mayorpapa
    #568
    a MM-ba szerintem sose fog megérkezni :( már vagy két hónapja lesem, de nincs a polcokon, mint ahogy annak idején a flatout2 se volt...
    valamiért ezeket a jobb játékokat nem teszik ki...illetve asszem a MM nem is forgalmaz EVM játékokat (legalábbis Miskolcon nem)
  • zbundy
    #567
    Ez durva, hogy ilyen gépen szaggat! Nekem sokkal rosszabb gépem van és nem szagatott játék közben, de a video is csak néha-néha akadt meg egy kicsit. És nekem tört verzió volt meg! Bár nemtom hogy ez számít-e?
    Egyébként én is most akarom megvenni, mert az első is eredetiben van meg, de megrendelni nem akarom mert feleslegesnek tartom a postaköltséget is kifizetni, ezért várom, hogy megjöjjön már végre a media marktba! Nem mindha ez érdekelne bárkit is, úgyhogy bocsi, de gondoltam leírom! :)
  • aricsi
    #566
    Héj srácok! Olvastam másnak is akad a game.Nincs rá vmi megoldás? Rohadtul idegesítő, a videók se teljesen folyamaosak,a kurzor is szaggat,meg a kép is mozgásnál sokszor,áááááá,ez most mi?Fel vagyok háborodva.Pedig az 1.rész volt a kedvenc kalandjátékom, ez most meg ezt csinálja.A játékom természetesen eredeti,evm magyar,konfig athlon 3000+,1gb ram,radeon x800gto
  • eNiX
    #565
    negyedóránál nem hiszem hogy tovább tartana a nero-val feltenni. aztán ha kész már csak mount és úgy marad.
  • totyak
    #564
    Max. Neroval tudom megpróbálni átalakítani image-ba, de nem tudom, hogy megcsinálná e egyáltalán, meg amúgyis nagyon macerás meg hosszadalmas procedúra. Próbáltam mindenféle krekkel, de úgy vágott vissza az asztalra, csak nyekkent. Különben nem értem minek van minimum meg tipical vagy milyen telepítő, ha mindegyiknél ugyanúgy kéri a lemezt.
  • eNiX
    #563
    tedd fel image-be és használj pl daemon tools-t. vagy az eredetit nem is lehet image-be rakni?
  • totyak
    #562
    Eredeti, csak nem akarom mindig ki-be rakosgatni a lemezt.
  • eNiX
    #561
    tört magyar már van vagy ez eredeti?
  • totyak
    #560
    Hi! A magyar verzióhoz nincs valami krekk, hogy ne kelljen mindig bennlenni a lemeznek? Csak kopik. Azthittem ha fullon rakom fel, akkor nem kéri a lemezt, de tévedtem. Szóval ilyesmi cucc kéne. THX
  • 50cent911
    #559
    helo!ott akadtam el hogy kikéne szedni az érmét a fényképautomata alól!elvileg azt irják a littledeamonnal kell vagy mivel,de bárhogy csinálom nem akarja kiszedni!
  • eNiX
    #558
    Áucs! Ez megszünt, pedig nagyon jo volt. Sry :/
  • eNiX
    #557
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1085740291&no=415]#415[/URL]
  • 50cent911
    #556
    valaki tud hozzá végigjátszást?
  • totyak
    #555
    Akkor nem tudom mivan. Itt a cikk, olvassátok el: http://xepfeltoltes.hu/071029/runa_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

    (A cím elejéről az X-et cseréljétek le K-ra)
  • zbundy
    #554
    Én is úgy tudom, hogy csak a felirat magyar!
  • nagykispeter
    #553
    nem
  • totyak
    #552
    A 2. rész tépnyleg szinkronos is? A Gamestarban egy cikkben az írják. Azt mondják így már senki nem mondja, hogy nem érti a párbeszédeket.
  • zbundy
    #551
    Ja! És én meg is fogom venni, mert az elsőrészt is megvettem magyarul. És ha lesz 3.rész (a végéből kiindulva márpedig kéne hogy legyen) azt is megveszem, de csak ha kiadják azt is magyarul. Angolul mindíg elakadok! Amúgy meg tök olcsó a többi játékhoz képest (1990 Ft)
    Ennyit megér minden kalandjáték- vagy runaway imádónak.
  • totyak
    #550
    Nincs, mert állítólag nem lehet kiszedni belőle. De szerintem még a teljes magyar verzió sincs a neten, úgyhogy marad a régi jól bevált megoldás. Mindenki megveszi akinek kell.
  • kem001
    #549
    Runaway 2-őhöz van már letölthető magyarosítás?
  • Mayorpapa
    #548
    félek tőle, hogy a Runaway2 se lesz kapható, de ne legyen igazam...
  • totyak
    #547
    Kivétel erősíti a szabályt.
  • Mayorpapa
    #546
    csak éppen a FlatOut2 nem volt kapható...minden más sz@r igen...