665
  • eNiX
    #425
    most tényleg lesz magyarul vagy már van is?? nekem az kell!! mikortól lesz, nem tudod?
  • eNiX
    #424
    szívesen. őő hát asszem ahonnan indul a chapter, abban a helységben van egy üvegajtó amihez kell kód. a másik végében a szobának meg van egy henger alak a falban, ott lehet felliftezni Sushihoz. tőle kérd el az ajtó kódját. utána már biztos megtalálod őket ;)

    ha jól sejtem nincs otthon neted, egyszerűbb ha letöltöd a végigjátszást innen. de tőlem kérdezhetsz is itt, ha tudok segítek ;) bye
  • RoziBaby
    #423
    Az 5, csepterben.
  • RoziBaby
    #422
    Szia eNix! köcce a segítséget de megint nem tok. Nem találom azt a Dean-t és a Camille-t segítesz?
  • Zol77
    #421
    Ezt láttátok már? : http://www.evm.hu/evm2/termek.php?id=220
    Az evm-nél az van a borítón , hogy magyar nyelven! Náluk lehetett megvenni az első részt is magyarul,meg még most is kapható asszem.
    Nem tudom mikor jelenik majd meg, de megfogom venni szerintem. A tört verziót úgyse lehet kiírni normálisan,ez meg ráadásul magyar is lesz.
  • Deeyah
    #420
    áámegvan.thx.
  • Deeyah
    #419
    valakisegítsen.még mindig nemtom hogy kell azt a hülye faágat letörni vagymi.aznemjó ha simán a szemcsire kattintok és nemtom meik faágat kell letörni az üvegdarabbal.
  • RoziBaby
    #418
    köcce akkor majd megpróbálom pusz:
  • eNiX
    #417
    hi. hát én ezt tudnám ajánlani, jobban én se tudnám leírni: (de ha odaadtál mindent a csávónak akkor elvileg bejátszás jön majd utána jön a kocsis rész)

    "Megvan az összes hozzávaló. Most térjünk vissza Wazowski házához, és hívjuk Archiet. (A sípot használjuk a két szikla között, ahol Archi felbukkant) Kérdezzük mikor lesz kész a sushi, majd kérjük meg, hogy ha kész az étel, hozza le a menedékházhoz.

    Jos, ismét bajba kerül, és megint nekünk kell kihúzni... szó szerint. A roncsautó elején van egy csörlõ. Nem működik. Próbáljuk beindítani az autót, az sem megy, nézzünk be a motorháztető alá. De nincs meg a kitámasztó így nem tudjuk bütykölni. Támasszuk ki a tetõt a jégkorongütõvel. Megállapítjuk, hogy nincs meg a gyertya. Csavarozzuk ki a kiskéssel a láncfűrész fedelét! A gyertyát tegyük a helyére! Indítsuk be az autót!" - részlet a végigjátszásból.
  • RoziBaby
    #416
    szija
    eNix!
    akkor nem kocsibeindítós hanem azután mikor a csávónak odaadtam a sushihoz szükséges elemeket.Utána mi van? Légyszi segíts.Pusz:RoziBaby
  • eNiX
    #415
    Huh, hát nem tudom melyikre gondoltál. Nem is rémlik h a 3-ason volt kocsiindítás. Nézd meg ezt végszükség esetén: http://www.ma-hoo.com/mark/e/
    sok sikert ;)
  • Deeyah
    #414
    köszikeminnyá megis próbálom
  • RoziBaby
    #413
    Szija Deeyah csak rákell kattintani a futóhomokban a szemüvegre és kész!
    Nem kell lefűrészelni semilyen faágat!
  • RoziBaby
    #412
    Kedves eNix!
    Légyszi akkor nekem segíts ha má végigvitted franciául akkor tudsz nekem segíteni!Ugye?Szóval a 3. pályán akadtam meg a kocsibeindítós résznél!Még a Sushi előtt!
    Légyszi olyan szájbarágósan írd le!
    Előre is köcce: RoziBaby
  • LezLee
    #411
    A gép bejáratánál a földön találsz egy elég éles üvegszilánkot.
  • Deeyah
    #410
    na vki help.elakadtam.nemtudom hogy kell lefűrészelni az ágat hogy kiszedjem a futóhomokból a szemüveget?vki.. amúgy isten aki felrakta!
  • eNiX
    #409
    Végigvittem franciául, mellesleg egy mukkot nem tudok franciául. Bár bevallom sokszor segítségemre volt a végigjátszás. A felelet választósak voltak a legnehezebbek, mivel nem értettem mi van odaírva, csak találgattam.
    A történetet így nyilván nem igazán értettem, majd ha meglesz angolul vagy magyarul akkor újra... A vége az érdekes, a címet valaki elmagyarázhatná, hogy miért az. Szerintem: Brian úgy úszott a víz alatt mint egy teknős, beverte a fejét, elájult, majd álmodta a 6. részt. (The dream of the turtle) Vagy szerintetek? :) Ja meg megálmodta, hogy hol kell majd keresnie azt a piros izét.

    Egyébként nem tudja senki, hogy melyikek lehetnek a szövegfájlok?
  • totyak
    #408
    Még mindíg nincs olyan verzió amit rá tudnék paszírozni egy DVD-re,vagy esetleg kettőre? Duplarétegűt nem akarok venni.
  • kozitomee
    #407
    Áhh buta voltam hogy írtam amikor nédd csak meg úgy 6 perc múlva megtaláltam csak már a kétségbeesés szélén álltam:)
    De egyébként kössz MerlinW
    Még hasznát vehetném de mivel nem használok ilyesmit csak ha már nagyon szükség van rá:)
  • MerlinW
    #406
    Ez nem chat. Ha van válasz, akkor van, ha nincs, akkor nincs.

    Teljes velős szájbarágós véigjátszások: www.gamefaqs.com
  • eNiX
    #405
    legalább egy nem-re méltatnátok, hamár senki nem válaszol... :\
  • kozitomee
    #404
    oké már meg is van:D azért kössz
  • kozitomee
    #403
    Valaki legyen oly kedves és árulja el hogy a 3. pályán hol találom meg azt a bizonyos "stenchazol" nevezetű dezodort amivel a pókot kell csalogatni...Ha már ilyen szépen kérem mert már kerestem végigjátszásban de nem leltem rá akárhogy is kutattam...De kár...Nos várom a válaszaitok előre is köszi!!!
  • littleNorbi
    #402
    Magyarítás?
  • eNiX
    #401
    valaki tud adni angolosítást? sikerült a franciát leszednem és legalább a szöveg angol lehetne. valaki PLZ szánjon meg :C
  • zbundy
    #400
    HY! Elakadtam a játékban! A végigjátszásban olvastam, hogy mit kéne csinálni, de nem megy!
    Chapter 3-ban a végén vagyok amikor a Tharantula nevű nőt kéne elijeszteni a pókunkkal! Azt irja a végigj. hogy oda kell csalni azzal a sprével ami nálunk van. Le kell rakni lent a bejárat mellett ahol a katonák beszélgetését hallgattuk ki. Odarakom azt az "illatosítót" és utánna felmegyek a csajhoz és rákattintok én mindenre de nem sikerül elijeszteni a csajt. Segítsetek légyszi! Előrre is köszi!
  • eNiX
    #399
    köszi, már megvolt. neked meik verzió van meg? vagy többieknek is szól! teljes név kellene. thx
  • RoziBaby
    #398
    Kedves eNix!
    az illatanyagot a medvés csávó házában találod vlami tűzhelyen v mellett!
    aztán cseréld ki a hapsiéval. és kész! Én is azon a páján akadtam meg!
    csáó: RoziBaby
  • RoziBaby
    #397
  • RoziBaby
    #396
    Kedves Erikn ha má' végigvitted segíts má' nekem!Nagyon jó lenne nem csak te vitted végig hannem mások is, de mi is szeretnénk végig vinni ugyh ne legyél nagyképű ok?
    Pusy:RoziBaby
  • RoziBaby
    #395
    segítsetek má' légyszi!
  • RoziBaby
    #394
    Ja és légyszi ha valaki segítséget Írna nekem akkor névszerint mondjátok ok?!
    pl.:Szia RoziBaby jó?!Előre is kösz!!!
  • eNiX
    #393
    valaki plz
  • eNiX
    #392
    hi.
    míg meglesz a teljes, a demót próbálgatom...
    valaki el tudná mondani, hogy mit csináljak, mikor a medve a léknél nem megy onnan? a szarvasfejet már odaadtam a medvés csákónak, elmegy, de mindig vmi nemjó. olvastam a végigjátszásban - de persze a demót máshogy csinálták meg - hogy ki kellene cserélni az illatanyagot. nade azt hol találom meg? vagy ott mit kell csinálni?
    köszönöm. remélem vki válaszol
  • RoziBaby
    #391
    Sziasztok most léptem be ebbe a csapatba és segítség kéne valakitől!az 5. résznél nem tom a sushit odaadni Josnak!
    (Pontosan:)Nem tom felnyitni a kocsinak a motorháztetőjét légyszi valaki
    Előre is köszi: RoziBaby
  • kirol
    #390
    Na a régi gépemen ment rendesen, most viszont a menü bejön és kifagy.
    Tapasztalt valéaki hasonlót?
    Mi lehet a probléma?
  • Slam17
    #389
    a harmadik pályán hogy kell kinyitni a mogyis üveget??? sehogy ne fogadja el!!!
    vagy hol van mogyoró a hangáron kívül
  • totyak
    #388
    hi! Azt halottam, hogy Eu-ban is nemsoká megjelenik és az jutott eszembe, hogy az a verzió nem lesz e mondjuk más valamiben mint USA-i, vagy nem csinálják e meg mondjuk 2 DVD-sre? Aki tud valami infót dobja már fel ide légyszi.
  • Johnny23
    #387
    Sziasztok!

    Lehet vhogy felbontást állitani?
  • erikn
    #386
    VÉDRE VÉGIGVITTEM