665
  • sipati
    #465
    lécci irjatok ha tudtok magyaritást naon kéne msn : [email protected].
  • vizmagus
    #464
    segitség nem tok csúzlizni mert nem tom mit löjek le, segitsetek kérlek.
  • eNiX
    #463
    óh hát én nem tüntem el, csak az sg-re ritkán jövök. meg mindenki tud mindent már
    és te mér hagytad abba? már azt gondoltam te is készen vagy ;)

    ha már így írogatok: én is remélem hogy vki megosztja majd a fájlokat ha lehetséges ;P
  • Zol77
    #462
    az evm oldalán annyi van csak írva,hogy várható megjelenés 2007 nyár. De ez a pcdomos dátum egészen jól hangzik! :) Remélem tényleg meg is jelenik 30. -án.
  • RoziBaby
    #461
    Sziasztok! eNix de rég hallottam rólad!!!!
    Abba hagytam Runaway-t nagy bánatomra mi van veled?
  • totyak
    #460
    A Pc dome-on ezt találtam:
    Vajon a dátum igaz lehet? Bár az oldalra oda van írva, hogy tájékoztató jellegű, de ki tudja, lehet, hogy igaz.
  • Zol77
    #459
    ha egyszer kapható lesz akkor megveszem,és ha kitudom bogarászni belőle,akkor felrakom valahova. Feltéve ha nem 5-600mb-os fájlokban lessz a szöveg :)
  • totyak
    #458
    Vajon van rá esély, hogyha elkészül a magyarítás, akkor a játékot magyarul is "be leht majd szerezni" a netről, vagy esetleg valaki megosztja velünk a nyelvi fájlokat?
  • sd54321
    #457
    Szia Zol77!
    mivel én tudom magamról, hogy nem lesz anyagi lehetőségem megvenni a játékot, arra kérlek oszd meg velünk a magyarítás fájljait.
    Ezért azt hiszem sok hálásak lennének.
    Üdv!
  • kem001
    #456
    Köszi
  • vodMarci
    #455
    Kösz,már rájöttem.Nem mutattam meg Kainak a papagájt.
  • vodMarci
    #454
    Hello

    Elakadtam a 2.részben.Elvileg kéne szereznem egy GPS-t és kordinátákat.Elvileg a kordikat a katonaságon,a GPS pedig a gyereknél van a kunyhóban.TUdom,hogy a majommal kéne kicserélni,de sehogy nem megy.Talán azért mert nincsennek meg a kordináták?
    Tud vki segíteni?
  • totyak
    #453
    A repülőgép felett nézz szét távcsővel, és ott majd meglát egy faágon fennakadt táskát. Ha észrevette, akkor már le tudod lőni csúzlival.
  • kem001
    #452
    Hellosztok! Most kezdtem el játszani a runaway 2-vel! Jó kis game, de elakadtam benne! Mit kell az első fejezetben a csúzlival lelőni, és mit kell csúzliba berakni?
  • Zol77
    #451
    na most nézzetek fel a www.evm.hu -ra. már a főoldalon van a Runaway2 magyarul!!! :) Ha rákattoltok írja is, hogy magyarnyelvű! kéziköny+szöveg! Csak éppen még a kosárba teszem nincs ott alul! Tuti veszem egyből amint kapható! Szerintem így kár kínlódni a magyarítással,főleg hogy ennyi karakterszám van benne, amikor eleve magyarul jelenik meg,de ezt nem bántásként mondom Imyke , hanem a belerakott idő miatt. Viszont azt is tudom , hogy minőségi munkákat szoktál kiadni a kezeid közül, ugyanis jópárhoz volt már szerencsém,de hibát nem találtam bennük,élvezet volt játszani magyarul! Viszont a fordítottja is igaz, hogy arra is volt már példa,amikor a "gyári" magyarítás sokkal gyengébb volt, mint a "házi"...
  • veri5
    #450
    azt írja ha rákattintok h a poor little demon blablabala...ezen a részen régen megakadtam, de utána tovább jutottam vhogy...
  • eNiX
    #449
    most próbáltam ki, nekem összejön. kattintgasd végig a gyereken a majmot. éna a fejéhez nyomtam és jó volt :)
  • veri5
    #448
    a gps-es résznél h kell elvenni a gyerektől?megvannak a koordináták, de mégse adja oda neki a majmot.
  • eNiX
    #447
    tudom, hogy fel kell venni a papírnehezéket, amivel fejbenyomtad a manust. felveszed és onnan már nem emléxem, meg fáradt is vok most |-) de sztem ebből már rájössz.
  • lboyongo
    #446
    vele?
  • lboyongo
    #445
    vista alatt tud vki játszani vele, kijött hozzá patch de ahhoz nincs fixed exe
  • interboy
    #444
    A 6. pályán hogy kell felszögelni a deszkát?
  • nagykispeter
    #443
    Szia!
    Rég voltál elérhető!
    Sikerült munkát találnod?
    Kint van az EVM honlapján is hogy magyarul fog megjelenni ,de dátum nincs.
    Hát sok sikert,legyen kész bminél hamarabb,bár ahogy látom elég sok a szöveg benne!
    A Serlockot is Te fordítod?
  • RoziBaby
    #442
    Szija eNix!Meggyőztél.Próbálkozom még de nem tom h sikerül-e!

    Szija interboy asszem először meg kell nézni úgy h a padló alá bujjon az embered.És utánna nem fog neki sikerülni kihúzni és utánna vajjal csináld.
    Sok szerencsét.
  • interboy
    #441
    De ha rámegyek a vajjal a kábelre nem csinál semmit
  • eNiX
    #440
    "A Kábel

    A nagy ház melletti szemeteskonténerben talált vaj segítségével szerezzük meg."

    asszem ez az.
  • interboy
    #439
    sziasztok!A 2. pályán hogy lehet megszerezni a kampót?
  • eNiX
    #438
    á-há, te tényleg nem kamuzhatsz IMYke2.0.0.0, hisz megnéztem adatlapod és elég sok közöd van honosításokhoz :) hajrá hajrá, várjuk. kb. mikorra lesz készen, nem tudod?
  • eNiX
    #437
    Ez most olyan, hogy semmit nem értettem a történetből, mert nem értettem. várom is hogy meglegyen angolul vagy magyarul mer így nem jó. Sokat próbálgattam annál a résznél, soxor végignyomtam minden szövegét mindkét félnél, meg pár szót kivettem pl: tranton, neuthronic asszem és azokra kattintgattam. Ne add fel, már amúgy sincs olyan sok hátra ha jól tudom. Hajrá ;)
  • RoziBaby
    #436
    Szija eNix! MÉg mindig nem jutottam tovább asszem megvárom a magyarosítást úgy egyszerűb lesz. De azért majd írok neked oks? Hány éves vagy amúgy?
    Lehet h béna vok ehez a játékhoz vagy nem tom az első rész még könnyű volt de ez nem tom h neked h sikerült végigvinned ráadásul franciául.Remélem te is fogsz nekem írni. Pusy: RoziBaby
  • RoziBaby
    #435
    Tudod iwiw ilyen h jelöld be az ismerősöd stb.Akkor most megpróbálom végigkattingatni a Runaway-t.Már most ki vok készülve.Bye eNix
  • eNiX
    #434
    IMYke: sok sikert, remélem tényleg igazat írsz, de én bízom benned. azt gondoltam, hogy már rég elkezdték fordigatni. ha játszol vele, biztos, hogy segíteni fog. sok sikert!

    RoziBaby: igen, végigkattingattam. marha izgalmas volt elhiheted =) .van-e? miért is? :P

    Zol77: ezexerint azt csak illusztráció :(
  • IMYke2.0.0.0
    #433
    A hivatalos honosítást én készítem, a mai naptól. Ma kaptam meg a forrásanyagot.
    A magyarítás nem lesz letölthető -eddig legalábbis ezt az infót tudom - hanem a gyári játékra lesz ráégetve, a telepíthető nyelvként.

    A magyarítás vélhetőleg 2-3 hónapon belül meglesz.
    Azt nem tudom, hogy mikor lesz a hivatalso megjelenés.
    Akit érdekel, illetve fel tudja mérni, annak közlöm: a játék karakterszáma megközelíti az 560 ezret!

    Ja, és, hogy tudassam, nem beszélek a levegőbe, a septiben elolvasott és megküldött angol nyelvű readme-ből tudom, hogy a játék egy dzsungelben kezdődik, ahová egy repülőgéppel [hidroplán] zuhantunk le.
    Képeket is láttam, kaptam. Hát, az első rész furfangos, néhol idegesítő tárgykeresése köszönt vissza róluk.

    Képeket nem tudok bneszúrni, otthon nincs netem, egy számtechteremből netezek. A forrást postai óton kaptam meg, és a játék is úgy fog érkezni állítólag.
  • RoziBaby
    #432
    Szia eNix csak meg akartam kérdezni van iwiw-ed vagy myvip-ed?
    Amúgy a korod?
    A Runawayal még mindig csak próbálkozom:Bye
  • Zol77
    #431
    sajna én sem tudom mikor lesz, annyi van ott hogy előkészületben. A borítón viszont az van,hogy magyar nyelven. Remélem minél hmarabb lehet majd kapni, tuti megveszem!
  • RoziBaby
    #430
    Szija eNix hát majd megpróbálom, de azért köszke. Te végig kattingattad mindig a mondanivalójukat? Ez a Rutger vagy ki a fene nem agya oda a sisakot.majd jelenkezem pusz:
  • eNiX
    #429
    "Kezdjük Saturnal, és adjuk át az üzenetét Rutgernek, (3. lehetõség) majd Rutger üzenetét Saturnnak, (2. lehetõség) majd Saturnét Rutgernek (1.) és így tovább... (2.), (3.)."

    sztem az a lényeg, hogy elbeszéljenek egymás mellett. az az igazság, hogy ez számomra nagyon nehéz volt, mivel franciául nem tudok, így sokat próbálgattam és egyszercsak jó lett. neked könnyebb, mivel angol, márha tudsz angolul. de gondolom tudsz mer vhogy elhoztad eddig. hát sok sikert. bye
  • RoziBaby
    #428
    eNix megint megakadtam nem tok közvetíteni a Saturn és a Rutger között.
  • RoziBaby
    #427
    Köcce eNix! má' megvan! 0512 ez a kód!
  • RoziBaby
    #426
    Hello eNix!
    A kódot nem tod? Vagy ha beszélek a Sushi-val lassan meghallgatom akkor meglesz?
    csók