10611
  • hykao #960
    Ne aggódjatok, kijött itthon angolul is a Pandora... :))
  • Thanatos
    #959
    egyetértek..., arról nem is beszélve hogy néha nekem egy két gamenel már csak az hogy magyarul beszél valahogy megöli a hangulatát a gamenek 8nem mindig de néha) :/
  • hykao #958
    Ez nem volt oly rossz (szütyőtől eltekintve... :DDD), annak ellenére, hogy végül nem mi csináltuk meg... :))
  • Bucser
    #957
    Hujjujjj de nem szeretem mikor nem választhatom az angol nyelvet:( Szegény magyarul beszélő játékok nem jönnek be nekem:) néha a fordítás borzalmas néha meg a fordítás borzalmas:D
  • hykao #956
    Jól írtad! Amerikában CD-ken, Európában pedig DVD-n fog kijönni (ha nem kamuznak... :D)

    Nagyon lol, de az UBI fórumán az egyik madár elkezdett paláverezni, hogy reméli, hogy CD-n fog kijönni, merthogy neki nincs DVD meghajtója, csak CD meghajtója...de ördöge volt, mert amerikai madár volt...(hamár szóismétlés, legyen kövér...na meg képzavar is... :PPP)
  • uv
    #955
    érted: nem rajta múlik...
    én amúgy is olyan jószívű vagyok, hogy az fog a sírba vinni
  • Duddits
    #954
    Elöszőr is: Aham.
    Másodszor is: Aham. :-(
  • uv
    #953
    először is egy hétig barnultál a havas lejtőkön!
    másodszor a kötsög haver még mindig nem hozta vissza, pedig naponta cseszegetem
  • leslieboy
    #952
    2 cd??
  • Duddits
    #951
    Tényleg! uv: mikor küldöd a Pandora Tomorow-t?
  • uv
    #950
    abból indultam ki, hogy nálunk a magyar verzsün egy CD-vel kevesebb volt, mint a nemzetközi ( mert nem volt rajta választható nyelv ). ha folytatják ezt a hagyományt, akkor a magyar verzsün újra egy CD-vel kevesebb lesz, vagy egy csonka DVD
  • leslieboy
    #949
    Ha jól tudom,akkor a collector dvd,és a sima cd!De nem biztos..
  • Shep
    #948
    na jó és akkor dvd vagy cd, biztso dvd-s mi? akkor az szar.
  • uv
    #947
    csak úgy írtam, de elfelejtettem szmájlit tenni utána bocs
  • Shep
    #946
    na végre vmi jó hír. thx
  • uv
    #945
    is-is
  • Shep
    #944
    CD-s vagy DVD-s lesz?
  • leslieboy
    #943
    Őszinte részvétem!!
  • Duddits
    #942
    Nem. Sajnos. Pedig pénzt is kaptam volna, mg suliba se kellenne menni.
  • leslieboy
    #941
    Semmi jó!
    Nálad?Kéz és lábtörés?Medicopter megvolt??
  • Duddits
    #940
    Sziasztok!

    Na visszajöttem a síelésből.
    Történt itt valami jó, esetleg rossz az egy hét alatt?
  • Shep
    #939
    állítólag azért van, mert tudat alatt mikor meglátod hogy vmi 5 számjegyű rá se hederítesz, ezzel szemben a 4 számjegyűt nagyobb eséllyel nézed meg, most persze ez nem a 4-es 5-ös számjegy hanem a pénz miatt van, tehát régen ez úgy lett volna igaz, hogy 4 és 3, egyébként a fene tudja lehet van benne vmi. de lehet, hogy csak a nőkre igaz, mert én tudom mennyim van mit engedhetek meg magamnak, nem azt nézem, hogy "csak" 9999 FT
  • Thanatos
    #938
    már elég régóta, jo hogy feltünt :)
  • MagyaR
    #937
    De bírom azokat a jatek reklámokat, hogy:

    10000 ft helyett csak 9990 ft.
    Most ennyire hülyének néznek minket embereket???
  • Captain Sparrow
    #936
    hátaztán :)
    csak aszittem letöltö és kész...ennyire nem fontos nekem :))
  • tigeroo
    #935
    má letöröltem:DDD
  • Thanatos
    #934
    igazad van, kitölteni az adatokat tényleg igen nehéz müvelet :)
  • Captain Sparrow
    #933
    inkább nem kell, megvárom a játékot
  • Captain Sparrow
    #932
    de bekell irni mindnféle adatokat
  • Captain Sparrow
    #931
    ok megnézem majd
    ja valaki irta hogy msnen tud átküldeni valami videót..ha akarsz : [email protected]
  • tigeroo
    #930
    a bétát a fileplanet.com -ró'
  • Captain Sparrow
    #929
    egyátalán honnan lehet leszedni
  • Rambo 20
    #928
    Hi figyu hogy van az hogy a Miltiplayer Betaban updateltem aztán meg amikor visszaindította akkor ugyanazt mondja hogy le kéne tölteni de nincs mit és nem enged játszani!!HELP PLS!!!!
  • Captain Sparrow
    #927
    ok majd megnézem..
    ja jóvan én seggbelőttem ugy próbáltam :DDD
  • tigeroo
    #926
    az asszem gumilövedék..de fejlövést használj ember!!!
  • tigeroo
    #925
    de van még 1út..ha megvárod az ágyúnál azt a hegesztős csávót (pont előtte 2-en "thunderstormről" vagy miről dumálnak..) akkor ott ki tudsz menni, és kötélen ereszkedsz lejebb
  • Captain Sparrow
    #924
    Ja és azt az ágyon fekvő parasztot nemtuttam sehogy elkapni csak ugyhogy elbujtam fejbe dobtam egy üveggel és elkezdett szaladgálni aztán elkaptam...
  • Captain Sparrow
    #923
    Ja és aza töltény hogy Airfol Around az mire jó???
    Mert a levegőből itélve a gyertyát elakartam oltani de nem jött be és mikor embert is lőttem vele az is csak áuzott és lelőtt
  • Captain Sparrow
    #922
    nézzétek meg a galériámba a képeket :DD
    belehortam a pálya elején lévő gödörbe ahonnan hason kell kimászni az összes embert...vagyis 3 kivételével..az 1ik tul messze volt és nem volt a kedvem a másik 2 a mélybe zuhant!!
    Amugy nembiztos hogy mindegyik képen jól lehet látni de egymásba fekszenek :DD
    És már csak azért élt 2 mert mikor ledobtam őket oda megdöglöttek és az a kettő is csak azért él mert levittem őket
  • Captain Sparrow
    #921
    pedig már fejbe is lőttem egy tárral :DD