10611
  • Shep
    #760
    Srácok hogyan lehet csak leütni pl az elkapott embert?
  • fitutufi
    #759
    :D
    62% ^V^ :D
  • Cvd
    #758
    Pedig nincsennek eldugva. Esetleg szaladj végig a pályán az EMF nézettel, akkor fehéren világítanak míg minden más sötét (kivéve az elektromos kábelek meg hasonlók, de azok nem zavarnak). A konkrét feladat megoldásának egyébként csak az egyik fele a ládák scannelése, kell hozzá az is hogy a végén kihallgasd a rádióbeszélgetést a világítótoronyban is hogy megtudd a hajó nevét. A ládákat egyébként kétféleképp is azonosíthatod, közelről a megjelenő "menüablakkal", vagy távolabbról az EVV nézettel figyelve pár másodpercig is lescanneli őket.
  • tigeroo
    #757

    nah, végigvittem az SC-t úgy, hogy mindenkit leütöttem (még a világítótornyost is..kivéve aki alszik az ágyon, üt hagytam)
    az 5. láda hiányzik csak
  • tigeroo
    #756
    én hagytam a franca a fileplanetet...de tényleg..
  • hykao #755
    Azé' ne felejtsük má', hogy ezt a verziót újságmellékletnek szánták eredetileg...azt meg nem kell leszedni...csak betenni a meghajtóba... :)
  • Mast3rmind
    #754
    Emberek akinek kedve van eggyet játszani A Splinter Cell 3 Bétával (Multi) dobjon meg egy e-maillel vagy keressen meg MSN-en! Vagy akkor mondjátok el hova szoktatok gyűlni

    MSN és E-mail:[email protected]

    Thanks
  • arty
    #753
    na elmennek a picsába ubiék ... nemigaz, hogy megint 600 megát kéne leszedni ... nevetséges :(
  • Dynamic
    #752
    A monitor beállítások jók voltak.
    Időközben leért az update verzió és ez már tökéletesen működik!!!!
    Azért thx mindenkinek a segítséget.
  • Dynamic
    #751
    Sorry, mindig visszaolvasok(most is, hiszen egy jóval előbbi kommentre reagáltam), de úgy látszik most nem görgettem eléggé vissza.Amúgy tényleg érdekelne már mi lehet, már hazai és külföldi fórumokat is nézegettem
    Ami írtál azt köszi, megnézem:)
  • hykao #750
    És amiket írtam neked azokat elolvastad? Vagy csak beírsz, aztán az utána következő hozzászólásokat már nem olvasod el? :)
  • Duddits
    #749
    Oké. Akkor nem fogok.
  • Thanatos
    #748
    oks ;)
  • Thanatos
    #747
    ha nem érdekel a tulajdonképpen sehová nem vezető ati vs nvidia baromság legujabb adása szerintem fölösleges :)
  • Dynamic
    #746
    most szedem...
  • uv
    #745
    én előbb szoltam hozzá először....
  • Duddits
    #744


    Valami értelmesről is beszéltetek? Vagy fölös visszaolvasni?
  • Thanatos
    #743
    javitott demot probáltad?
    amugy ahogy elnzéem sok mgé a gyermekbetegsége ennek a dmeonak, full remélem jobb lessz
  • uv
    #742
    hó, meg hideg...
  • Dynamic
    #741
    De, nálam is ablakban fut basszameg.Aszittem én vagyok láma, de akkor úgy látom nem egyedi a hiba.Pedig már több ati drivert kipróbáltam,directx-et újra telepítettem, (ami a telepítőben volt), meg az egész demo reinstall stb, de fingom sincs mér nem akarja az igazságot.Jobb híján megpróbálom az újabb verziót.
  • Thanatos
    #740
    semmi, csak márc vége fele jön asszem :/
  • Duddits
    #739
    És lesz akkor ha kijön? És mi lesz itt jövő héten mikor síelni leszek?!
  • Thanatos
    #738
    még nem... :D
  • Duddits
    #737
    Mi a franc van? Ki jött a game? Vagy mi?! Elmentem délbe felvételizni és 70 új üzi?!
  • Thanatos
    #736
    hát nemaz :D
    főleg hogy köztes napokon ált du2kor kelek, igy méginkább leamortizáló hatású :D
  • Shep
    #735
    Tudom én keltem én is eleget hajnalban, nem túl egészséges dolog.
  • Thanatos
    #734
    ezzel most mirecélzol? :P
    amugy te is felreértenéd a dolgokat ha neke dis hajnalba kellet volna kelned ma :PPP
  • Glpetyus
    #733
    Ja,de mind1,most úgysincs időm túl sokat gémelni :S
  • Shep
    #732
    na látod, félreérted itt a dolgokat. :)
    Egyébként az igazán nagy problémák ilyen apró kis félreértésekből vannak.
  • Thanatos
    #731
    valami hiba lépet fel elszedés közben és meghibásodott a file szvsz
  • Thanatos
    #730
    jah oks ako félreértettelek :PPP
    mivel én a semmi ujdonságot a két demoközöttre értettem...
    előző rész és a demo között a külömbség oriási :)
  • Glpetyus
    #729
    És nem :)
  • Glpetyus
    #728
    No mind1,mostmár megvárom a fullt,mert tegnap leszenvedtem a kis 600 megáját,erre kib@sz az install vége elött vmi crc(?) error-al :S
    "hibás a csomagolt fájl" ...anyád.
  • Thanatos
    #727
    szeritnem ezt a két demo közötti külömbségre értette... :) legalábbis nekem ugytünt hogy erre reagált :)
  • Shep
    #726
    szerintem nagyobb lett a gépigény, bár a splinter sorozat sosem a kis gépigényéről volt híres, bár ez is attól függ honnan nézzük, mert mediumhoz, meg lowhoz elég a kis gép is.
  • Thanatos
    #725
    szerintem az se, szvsz pár bugot kijavtiottak 8megjegyez ingame bugot nem találtam, de lehet csak nem voltam elég figyelmes :P)
  • Glpetyus
    #724
    Akkor megint csak a gépigény lett nagyobb? :D
  • Glpetyus
    #723
    :S
  • Thanatos
    #722
    hát amiket irtak hogy nagyobb pálya meg ilyenek azokat én nem tapasztaltam benne...
  • Glpetyus
    #721
    0 újdonság? :O