10611
  • Captain Sparrow
    #920
    ja nem lehet
  • Captain Sparrow
    #919
    ja meg azt az embert sehogy nem lehet megmenteni?? akit megsütnek...
    mert már próbáltam ugyis hogy ahogy odaértem nem bujkáltam hanem szétlőttem mindenkit de akkor is halott volt
  • Captain Sparrow
    #918
    lehet multizni is? :o
    Monnyatok már más utakat is, mert én eddig csak egyet találtam, mikor az elején van az a híd nemfontos azon átmenni hanem balra a peremen és odajutunk ahol az az idióta valamit lő egyfolytába..
    mást nem
  • nagykispeter
    #917
    Mert rövid volt
  • Thanatos
    #916
    nekem simán updateolta magát...
  • Torry
    #915
    Csak nekem nem megy a versus beta?
    Azt írja update kell, de nem csinál semmit, nem tud letölteni semmit azt írja.
  • MagyaR
    #914
    Meg amikor ott fekszik az ágyon a pasi.
    A másik meg ott tvzett és azt már leütöttem.

    Akkor ha odamegyek az ágyon fekvőhöz és nem a kinyírós változattal csendesítem el, akkor annyit csinál a hapekom, hogy belerug eggyet és kész : DD.
    Lol.

    Ott fekszik az ágyon és oldalba rugja csak úgy simán, azt máris : JAAAAJJJ. Azt csáááá.

  • MagyaR
    #913
    De a beszélgetésük az teccik, amikor pl. meglátnak akkor elkezdik hirtelen felkapják a hangjukat, hogy: hey! Mintha valaki az árnyékban lopódzott volna.

    De azér szntem nemkéne annyiban hagyni az egészet és vígan tovább fütyülészniük ezek után az őröknek : D
  • MagyaR
    #912
    Lol!

    A telefonos splinter cell pandora tomorrowba több az aljuk : D.

    Ottha elkapom az 1ik gonosz bácsit akkor nem lövi le a másik.
  • leslieboy
    #911
    Ezt én is tapasztaltam!Remélem nem ilyen lesz az AI,mert akkor az KAKI!
  • MagyaR
    #910
    Lol!
    Nálam csak elkezdtek simán beszélgetni.
    Vmi olyasmikat mondtak, hogy: -Jól vagy? Öhh. Igen.
    Aztán a többit nem értettem : D.
    De olyan hülyék az emberek, hogy amikor elkapom a társaikat képesek lelőni, hogy csak engem is eltaláljanak : D
  • leslieboy
    #909
    Pedig az egyik videóban,amikor a leütött embert egy sötét! sarokban megtalálta a társa,akkor azonnal riadót fújtak!
  • MagyaR
    #908
    Jó, de a pasi akit leütöttem szerintem azér felfogta a helyzetet amikor elkaptam hátulról és tartogattam egy keveset.
    Mégse kezdett el üvöltözni csak simán beszélgetett a társával amikor megtalálta :DD
  • grebber
    #907
    ÁÁ nem éri ezt én akartam kérdezni. :( :)
  • hykao #906
    Hát az már a korábbi részekben is így volt...el kell rejteni a testeket sötét helyre... :)
  • hykao #905
    Miért lett volna elszúrt a 2. rész???
  • MagyaR
    #904
    Az a baj, amikor éncsak egyszerűen leütöttem valakit és utána észrevett a társa és őrjáratra indult, hogy megtalálta a másikat (akit leütöttem) és az meg felkelt : DD.

    De nem volt semmi riadó meg ilyenek csak elkezdtek beszélgetni : DD.

    Amúgy nekem van egy rész a demóba ahol 2-3 alkalommal mindig beakad egy rövidebb alkalommal.

    De mindig ugyanazon a részen van.
    De csak 1 rövid résznél.
  • rezsofiz
    #903
    Nah kiprobáltam a demot már egy ideje, csak most irok ide, hát nekem meglehetősen bejött, főleg igy az elszurt 2. rész után, remélem megcsinálják zuzosra a 3at!
  • tigeroo
    #902
    Mostmár értem:
    Szal nincs olyan hogy 3Riadó és fütyültek a missziódnak..
    Hanem rajtad áll minden..hogy hány embert ölsz meg, mien módon, mert ha mindenkit lepukkantasz akkor sem lesz game over..
    és ez már hentelés , tönkreteszi a játékot..
    de annak mindenképp jó aki nem tud átjutni egy őrjáraton és muszály használnia a fegyverét..
    De : aki meg ad magára az megcsinálja kill nélkül..
    Most jobban néz ki minthogy "nah, itt ne gyilkolj, csak azokat a bazookásokat, mert ők köcsögök"..ez apró könnyítés..és minél kevesebb killel oldot meg annál nagyobb %-ot kapsz...ezt értem..nem ugyan az ha elakadsz és megölsz valakit, minthogy nem akadsz el..
  • leslieboy
    #901
    Jól van!Inkább támadjuk le az UBI-t,hogy adják ki a gamét azonnal!!!
  • tigeroo
    #900
    sry nem tudtam rólad..
    -ték-
  • Solid Snake
    #899
    Brutál power
  • leslieboy
    #898
    Nem értitek,mit akarok mondani!A játékban már nincs szabadság,ha mindent százalékra nézel!Mellesleg Tigeroo ne beszélj nekem,mert én vesztettem el ismerőst ott,de te nem hinném,főleg ha azt mondod,hogy felhozom őket,és nem lealacsonyítom erre a szintre!Nem mondom,hogy mit gondolok az ilyen emberről!!!!A játék egyébként színvonalas,és szuper!Én csak azt mondtam,mi az én véleményem!Annak meg úgy kell,aki félreérti!
  • hykao #897
    Ehh...lol :)
  • tigeroo
    #896
    jah, tom én is kihasználom ilyen formában :D
  • hykao #895
    Egyébiránt úgy játszod a játékot, ahogy neked tetszik! Maximum az értékelés a gondolatmenetednek megfelelő lesz...de attól még végigtolhatod tetszőlegesen... :)
  • hykao #894
    Nem olyan nagy a különbség egyébként, amennyiben Fisher épp az előző részekben megszokott fapofát vágja...ebben az új részben a mimikát egy kicsit valóban túlzásba vitték, pl. amikor nagy kitágult gülüszemekkel figyel, az elég lol... :)
  • tigeroo
    #893
    Splinter cell nem kommandós hanem kém
  • hykao #892
    Teljesen hibás a gondolatmeneted, és a következtetéseid...
    Mi köze Sam Fishernek a reguláris hadsereghez??? Ne vicceljél már...lol...
  • tigeroo
    #891
    igen..gondolj a WTC áldozataira, és ne hozd fel őket egy játék szintjére..
  • leslieboy
    #890
    Ideiglenesen?Ember ti nem nézitek a videókat?Hát ha igaziból letámadnák az USA-t ezzel a cuccal,akkor szerintetek azt mondanák a küldött kommandósnak,hogy senkit ne öljön?!Nem,sőt!Az lenne a parancs,hogy likvidálni mindenkit!Amikor a katonák is mentek a Word Trade után bombázni,azt mondták nekik:
    -Ha úgy érzed,nem jól cselekszel,akkor gondolj a halottakra!

    Nos,így a játékban levő,kímélj mindenkit dolog,teljesen irreális!
    Egyébként az előző részekben is lopakodtam,de nem hagytam fűt fát életben!A demóban is,mi az,hogy azt a sokkolós ürgét se lehet kinyírni!Az előzetesekben is,még a takarítót is kinyírja,és mondja is,hogy nincs kegyelem!Akkor???
  • tigeroo
    #889
    csak nekem tűnt fel hogy sam fisher képe átment george clooney-ból dzsán klód vándámba..? elég feltűnő, ahány rész annyi módosulat ( a PT-ben volt a legjob..) [mármint az arca, elég nyomi lett most..]
  • hykao #888
    Egyébként az sem számít, hogy hány embert teszel ideiglenesen ártalmatlanná (már nem leütés van ugye...:D), ha mindenkit elkapsz, akkor is elérhető a 100%, csak arra kell vigyázni, hogy ne sérüljenek meg, és ne öljük meg őket, véletlenül a másik gombra kattintva...
    Muszáj elkapdosni a madarakat, mert a kivallatásuk révén sok fontos (néha nélkülözhetetlen) információhoz jutunk! Ha meg már elkaptuk őket, akkor pedig muszáj ideiglenesen ártalmatlanná tenni őket...

    Nekem egyébként kicsit hiányoznak az övtáskák...bár kétségtelen, hogy életszerűbb, hogy e-maileket számítógépekben találunk és nem övtáskákban...de poénosabb volt talán az előző részekben, hogy egy-egy e-mailt személyhez tudtunk kötni (elkapott, leütött madarak) :)

    Sajnos úgy tűnik, hogy az NPC-k párbeszédei ebben a részben sem kerülnek feliratozásra, sőt a korábbi részekben azért néhány párbeszédet - a fontosabbakat - feliratozták, itt meg úgy rémlik, hogy csupán a köztünk és a főhadiszállás között folyó párbeszédek jelennek meg felirat formájában...(bár ha itthon teljesen szinkronizálva fog kijönni, akkor talán nem olyan nagy baj ez...)
  • grebber
    #887
    Jaja egyetlen embert ütök le mostanság csak a tornyosat azt 100% ha 2 nap alatt ha 10 perc alatt 100%.
    Ha hent kell ott vannak az FPS-ek. :)

    úgy van ahogy hykao mondja az idő nem számít.
  • hykao #886
    Szerintem meg pont, hogy nem! Az idő lényegtelen, semmilyen hatással sincs a %-os értékelésre, csupán egy tájékoztató adat, mint megannyi játékban. Viszont a hentelős madarakat esetleg arra ösztökélheti ez az értékelős rendszer, hogy kicsit lehiggadjanak, és úgy játszanak a játékkal, ahogy az ilyen játékokkal illik...ne csak végigcsörtessenek a helyszíneken, halomra ölve mindenkit...
  • leslieboy
    #885
    Szerintem,én attól tartok,hogy a százalékolással az ubi melléfogott,és pont ez rontja le a játékélményt!Az előző részekben elég volt végigvinni is,és az ember akárhogy csinálta,azt érezte,hogy 100%-ra teljesített!Most azonban,mintha csak kergetnének küzdünk a gyors időért,meg a 100%-ért!Valóban nem is nézzük így,hogy mivel játszunk,és nincs már meg az a szabadság,hogy kit hagyunk életben,mert ha megöljük,már nem lesz 100%!!!Én is észrevettem ezt magamon,és most már úgy játszok,hogy nem figyelek semmilyen összesítést!!Sokkal másabb!!
  • tigeroo
    #884
    nekem a mai nap óta írja ki! pedig frapszel egy CD-nyi videót akartam felvenni az SC-ből (felvenni a trükköket, meg a pályát ahogy végigviszem - alá kommentet nyomni ^^)
  • hykao #883
    #434
  • Hunter of Deer
    #882
    És az merre van??
  • hykao #881
    Nézz szét a játék hivatalos fórumán, elég sok ezzel foglalkozó topik van...