10611
  • Breki33
    #840
    van legutolsó hivatalos
    van legutolsó DNA
    van legutolsó classic
    van legutolsó beta


    ............
  • hykao #839
    Ez a Splinter Cell 3 demó??? Hmm, érdekes. Nekem a 9800pro-val 6x-os élsimítás és 16x-os anizotrópikus szűrés mellett (a játékban minden maxon, 1024x768-ban) csont - és hiba - nélkül fut a külső és belső tereken egyaránt! Még csodálkoztam is, hogy annak ellenére teszi ezt, hogy sokat tuningoltak a grafikán az 1-2-höz képest!
    Én amúgy már jórég óta OMEGA drivereket használok.
  • Mayday
    #838
    Szvsz eleg mindig a legutolsot :)
  • Breki33
    #837
    Drivert a guru3d-ről érdemes szedni

    tegnap szedtem kb 150 megánnyi ATI drivert a havernak mivel most váltott ATI-ra és eddig semelyik driverrel sem ment korrektül neki.

    Mostmár négyet vitt el legalább P

    Szval erről ennyit
  • hykao #836
    jah...
  • Zsoldos
    #835
    Hat igazabol nem is lehet ezt mihez hasonlitani.. A hw fanok amolyan atmenetet kepeznek a bibiazenyemjobb ovisok es a focidrukkerek kozott.
  • Zsoldos
    #834
    A szinek tenyleg jobbak lettek a digital vibrance-el, de a 2d kepellesseg valamint a sebesseg nem. (pl ablakhuzogatasnal erosen elojon, ati v. matrox-al 'folyik' a kep, nv -vel pedig szaggatos)

    A hivatalos osregidenvidianalnincsolyanhogyosregi driver nem valt be, ezert kezdtem el betakkal kiserletezni. Kezdtem enis a win-re gyanakodni, eloszor megprobaltam driver cleaner -ekkel megoldani, de nem hasznalt, igy csinaltam egy teljes ujrainstallt, a helyzet semmit sem valtozott. (Csak igy zarojelben sztem az is gaz lenne, ha enelkul nem lenne kepes rendesen mukodni a kartya..)

    Es en nem az ms-t es nem is magamat okolom azert, mert ittott bugos a gf6-okon pl a farcry(1-2 arnyektipus szetmossa a texturakat 10x10-esre), a thief3(falakon lian+verfoltokon feher pixelek jelennek meg), vagy az evil genius(gyors scrollozaskor kis negyzetecskek jelennek meg), de meg mondhatnek eztazt, csak ezekkel jatszogattam a napokban es ez jutott eszembe. Raadasul ez egy nv techdemo, meg 2 nv logos jatek.. Ja meg annyit, a hiba nem az en keszulekemben van, hanem a driverben, lecsekkoltam haverom cube3d 6600gt -s gepen is.

    De igazabol nem nagyon akarlak gyozkodni, hisz gondolom ugysem hiszed el, mert nem tapasztalatbol meritesz, hanem sajat kutfobol meg eloiteletekbol.
  • Mayday
    #833
    Birom ezeket az ATI vs NVidia vitakat :)
    Tkp. egyes emberek ugy tudnak kesz tenyeket allitani, hogy fogalmuk sincs, hogy a masiknak milyen hatterrel jott elo a problema...
  • Cvd
    #832
    Csak gyorsan pár tanács:
    - gondolom wint nem telepítettél újra, akkor ne csodálkozz hogy sok a gond.
    - a képminőség általában nem rosszabb, csak fakóbbak a színek, 3 másodperc ezt beállítani, aztán nem mondja meg senki hogy milyen kártya van a gépben. Sőt, a munkahelyemen 2 gép van egymás mellett ugyanolyan monitorral, az egyikben nV 5200 van, a másikban ATI 9200, az elsőnek szebb/élesebb a képe.
    - nVidiánál "nincs" olyan hogy ősrégi driver, fél-egy évest is nyugodtan használhatsz, így a legutolsó hivatalos is pont jó az nvidia.com-ról. Nincs semmi értelme bétákkal sz*rakodni ha játékra vetted a kártyát, de ha már bétát használsz akkor végképp lepjen meg hogy mindenféle problémákba futsz, mint írtad is.
    - A hardware detect-dolgot is kicsit erős előhozni, normális esetben nem kell kézzel szarakodni. De ha nem telepesz újra wint más márkáról való csere esetén akkor ez is előjöhet. Viszont ha egyébként megy az autodetect csak jelen esetben nem, akkor bátor dolog a kártyára fogni.
    Szóval a gondjaid nagy részéért talán az MS softwarerészlegét és saját magad okolhatod csak.:)
  • Zsoldos
    #831
    De mondom, nem nagyon swapel kozben a vinyo, nem hiszem hogy ezzel lenne a baj. A rendszer amugy xp lite 85 mb -s ramigennyel, 512mb ossz fizikai ram, 1.5gb-s fix folytonos swapfile
  • tigeroo
    #830
    A helyi lemezednek mennyi a kapacitása ,és mennyi a foglalt terület..?
  • Zsoldos
    #829
    Houston baj van. A fo gond: valamiert csak ablakos modban akar elindulni ez a vacak. A masik: Shader model 3.0+minden effekt bekapcsolva meg jatszhatatlanul szaggat (nem az fps szar, tok folyamatosan mozog a kep, de neha egy nagyot ugrik, mintha vinyo swapelne, de nem) 6600-as kartya, a 2 hete volt legujabb driverrel. (effekteket leoltva is hasonlot csinal, de ott mar csak a lampa fele fordulva)

    Amugy a lenti driver temahoz irnek par sort, mivel most valtottam ati->nvidia -ra: Ezzel az nv-vel tobb bajom volt 2 het alatt, mint az elozo 2 ati kartyammal egyuttveve. A kepminosege rosszabb (ez foleg 2d-ben nagyon zavaro). Osregi driver van fenn a hivatalos oldalon, es ha ujabbat akarsz, mindenfele ki tudja honnan jott betakat kell hajkurasznod osszevissza a neten. Ati oldalrol meg lerantod a legujabb rendesen frissulo hivatalos catalystet, raklikkelsz, reboot es fennvan. A new hardware detect menuvel geforce-nak hala ujra meg kellett baratkoznom (eszembe idezve a win95-os korszakot..) Bugok osszevissza a jatekokban, furcsamod meg az nv logosakban is. Mondjuk en nem halok bele, ha van 1-2 problema, de azert durva ezt agyondicsergetni, plane egy sokkal normalisabb megoldassal szemben.
  • Amse
    #828
    fraps nevű programot szedj le.
  • Amse
    #827
    brother in arms
  • hykao #826
    Mijaza "bia"??? :)
  • leslieboy
    #825
    A játék közben hogyan lehet videót készíteni?Movie maker,vagy más?
  • ThugEdge
    #824
    amúgy biztos érdekes lesz,ha jól ki lesz dolgozva benne ez a taktikázós téma,pl nekem a fullspectrum warrior nagyon bejött,tudom az nem egészen volt olyan mint a bia lesz
  • leslieboy
    #823
    Bocsi,és köszi,hogy válaszoltál!
  • grebber
    #822
    Hát engem vonj le a mindenkiből mert képek alapján nem lesz nagy eresztés.


    leslieboy: Lentebb már irva volt hogy hogy nem lesz 2.0-ás Shader csak 1.1 és 3.0.
    Amugy a tied 2.0-ás.
  • leslieboy
    #821
    Nem tudtam,hova írjam,így itt kérdezem:
    Hogyan lehet megválltoztatni a pixel shadert?Mert egy radeon 9600-asom van,de az SC3 szerint csak pixel shader 1.1-en játszhatok!Létezik,hogy nem bír erősebbet?
  • ThugEdge
    #820
    nemtom mindenkinek csorog a nyála a bia-ra,pedig sztem ez lesz az igazi csemege nyárig az fix
  • Atika :o)
    #819
    ok koszike
  • Thanatos
    #818
    csak az mp betaban van én a fullban is csak mpben lesz
  • Atika :o)
    #817
    sziasztok a demoban mar van az a lathatatlansag vagy azt meg hiaba keresem? :)
  • tigeroo
    #816
    arra nememléxem..szal nem!!
  • grebber
    #815
    Nem az az megvan.
    Hanem !!!!!!!!!!!!!!!!!SPOILER!!!!!!!!!!!!!! Bonuszküldi:
    Ki kell löni a rádiót a világítotoronyban!!

    Na ezt megcsináltad?
  • tigeroo
    #814
    meik az..? mert akár az 5ládát is veheted bónuszküldinek..
  • grebber
    #813
    Na szóval te mint mondtad megcsináltad a bonusz küldit is és ugy lett neked 100%!

    Én nem tudom ugy megcsinálni a bonuszt hogy 100%-os legyen mert észrevesznek és nekem akkor nem ad csak 96%-ot.
  • tigeroo
    #812
    mivaaaaaaa....?
  • grebber
    #811
    Az lehet de a bonus missziót mellé nem tudom megcsinálni hogy 100%-os legyen,mert ha azt megcsinálom észrevesznek és csak 96%.
    Te hogy csináltad meg a bonusszal 100%-osra?
  • tigeroo
    #810

    de te még jobb vagy, 8percet vertél rám!
  • grebber
    #809
    Parancsolj
  • Atika :o)
    #808
    Es honnan lehet letolteni esetleg linket kaphatok? Elore is koszi :)
  • grebber
    #807
    Ja van ,ezek már a demóból vannak.
  • Atika :o)
    #806
    mar van demo belle vagy mibol vannak ezek a kepek???
  • grebber
    #805
    Na ez amolyan félfutott állapotban volt ennél lehet jobb időt is menni.De 10 alá még nem vittem de rajta leszek :)

  • ati2002
    #804
    sőt...
  • leslieboy
    #803
    Szerintem meg aki az SC 3-ból kimarad,az lemarad!Sőt,elmarad!!!
  • ZsirosKenyer
    #802
    lol
    akkor viszlát topik! játszom mással :DDDD
  • Thanatos
    #801
    sehogy...
    lacerda az aki elmenekült mrá a szigetről (a sátorban áldogálo csákobol lehet kiszedni)