10611
  • Lacc
    #1000
    Ték :)
  • Breki33
    #999
    asszem P
  • Rózsalány
    #998
    hali:) játszottatok már a demóval?
  • tigeroo
    #997
    bíztató.
    csak ne lenne ott a hcgamer felirat
    :D
  • Prince007
    #996
    Jónak mondják:).
  • hykao #995
    Nesztek első benyomás...az újságírók már megkapták...valszeg nem csúszik...sokat... :)))
  • tigeroo
    #994
    viccelsz-e?
    pangunk
  • Duddits
    #993
    Hááát! Itt sincs!
  • rekettyes
    #992
    megneztem kosz , azert gondoltam erre mert itt van forgalom
  • hykao #991
    A saját topikjában válaszolok neked! Miért ide írod? Van neki topikja!!! :)
  • rekettyes
    #990
    valaki tudna segiteni a splinter cell elso resz - Mianmar palyan hogyan jutok fel
    a tetore ahol az antennat kell hatastalanitani. van ez az aknakkal telitett udvar ahol
    mar 3 oraja boklaszok de nem talalom sehol
  • fitutufi
    #989
  • leslieboy
    #988
    IGAZ???
  • Duddits
    #987
  • Thanatos
    #986
    rotfl
  • Thanatos
    #985
    énis igy vagyok vele ált :)
  • leslieboy
    #984
    Képzeld csak el!
    Sam odalopakodik a posztoló terroristához,elkapja,majd megszólal Gálvölgyi hangján!
    -Gyúrunk,bazze??


    MEGA LOL LOL LOL!!!
  • leslieboy
    #983
    Pedig ezt a külföldi fórumon mondták!Egyik nyelven sem olyan,mint az eredeti!!!
  • Thanatos
    #982
    ezt már énis mondtam mint hangulati tényezőt de ált erre legtöbb csodamagyargató azonnal lehurrog ;)
  • leslieboy
    #981
    Különben is,szerintem nincs olyan magyar szinkron,ami olyan jó hangulatban hozná le Sam Fisher-t,mint eredetiben!
  • Thanatos
    #980
    amugy személy szerint nagyon nem tudnak izgatni a magyaritások, ez van, sorry,ahoz meg hogy hol élek még ha nem itt élnék akkorse lenne semmi közöd...
  • Thanatos
    #979
    ebből a gameből te..., probáld már emgérteni amit irok és nem kötözködni, thx...
  • rorr
    #978
    Tényleg marha sok magyar verzió jelenik meg:)
    Azért van annyi nem hivatalos magyarítás és Annyi Magyarító is igaz?
    Bocs de az elmúlt évekre nem az volt a jellemző ,hogy elhalmoztak volna bennünket magyarított játékokkal!Tisztelet a kivételnek!
    Amúgy meg nem kötekedésnek szántam csak kicsit úgy vettem mintha nem itt élnél Magyarhonban!
  • leslieboy
    #977
    Hát igen!Türelem SC3-at terem!!
  • Thanatos
    #976
    nem én tartok hanem csak őkelme :) amugy meg msot már a full-t kell várni más nem nagyon van :/
  • leslieboy
    #975
    Gyerekek nyelvtanórát tartunk,annyira nincs semmi SC3 téren???
  • Thanatos
    #974
    egyéni soc problem..., szerintem... :)
  • Thanatos
    #973
    lehet én teljesen abban a hitben éltem hogy mo-n csak hun verzio lesz :) mivel én ált nem nézegetem hogy mit árulnak mindenhol hanem specifikusan csak azt nézem ami kell ami meg nem arrol nem tom pontosan milyen verzio van mo-n :P
  • rorr
    #972
    Bocs de írritáló a mongyuk és társai a hozzászólásodban!
  • rorr
    #971
    TE HUN ÉSZ DOBOZZBA?
  • leslieboy
    #970
    Nagyon SZUPER!
  • ati2002
    #969
    Mi ez a pangás? Jó, még sokat kell várni a megjelenésig (kb 2 hét), addíg nézzetek egy videótamiben Sam átalakul egy cápává. Must See!

    <a vége a legjobb!>
  • ati2002
    #968
    2féle verzió lesz, a sima, meg a "Limited Collector's Edition", ami a következőket tartalmazza:
    "Tom Clancy’s Splinter Cell: Chaos Theory, will be releasing a Limited Collector’s Edition for the PlayStation®2, Xbox®, GameCube™ and PC in the U.S. and Canada. Packaged in a unique metallic embossed collector’s box, the two-DVD set will contain the full-version of the game on Disc One plus the making of Splinter Cell: Chaos Theory and Development Diaries on the A.I., level design, animation, graphic technology and more on Disc Two. It will also feature an art gallery, the Penny Arcade spy training manual, video features and trailers. PC owners will get a special treat as the PC version will exclusively feature three playable levels from the original Tom Clancy’s Splinter Cell: Kola Cell, Vselka and Vselka Infiltration."
  • hykao #967
    én csak a magyarítást csináltam...a kódos telepítőt nem... :)

    amúgy meg: NE CSAK KATTINTS, OLVASS IS!!! :)
  • rekettyes
    #966
    igen az első részre gondoltam.
    tegnap fel akartam tenni hozza a magyaritast es valami kodot kert,
    amit most megtalaltam vegre a gamehunteren
    kosz egyebkent csak legkozelebb irj mar legyszi valami hasznalati utasitast hogy mi az a kod hogy ne kelljen 600 hozzaszolast vegigolvasni amig megtalalom ...
  • hykao #965
    Alap alatt az első részt érted? Ha igen, akkor a magyarításnak mi köze ahhoz, hogy eredetiben vetted-e meg??? Lévén, hogy én készítettem hozzá, s nemhivatalos magyarítás... :))

    Ahonnan leszedted a magyarítást - feltéve, hogy megfelelő helyről szedted le... - ott megtalálod a hozzá való kódot is...
  • rekettyes
    #964
    nem tudjatok az alap Splinter cell-hez kapcsolodo magyaritast
    hogyan kell hasznalni?
    valami 3x4 szamos kodot ker , pedig en nem kaptam a jatekhoz (most vettem meg eredeti)
  • Thanatos
    #963
    hm, amugy nem is tudtam rola hogy van angol is mo-n
    mongyuk be kell vallanom hogy szvsz nem volt olyan jó game hogy megérje megvenni , csak egyszer volt értelme végignyomni singlet multi meg még elég kiforratlan volt... tulképp még ebbe is az lesz :/ újdonság meg minden csak éppen tul hamar megunható szerintem :/
  • hykao #962
    Kurva későn a magyar verzió jöt ki...az angol verzió egyből kapható volt itthon...szal... :)))
  • Thanatos
    #961
    nem aggodok mert nem vettem meg :) olyan kruva későn jött ki hogy meg is érdemlik...